Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 19. 4. 2014 12:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

Selima napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

já mám rýži moc ráda. ale jestli bych takhle vydržela jen o té rýži, tak to fakt nevím.

Tssss. kamoška robila 40-dňovú ryžovú diétu va (s nesolenou, neochutenou, suchoud ryžou). To VIEM, že by som nedala - ja naopak ryžu nemusím. Ale prečisuje, je zdravá a tak... vissla , tak som sa na to dala.

40 dní ? to ještě mělo mít dobrý vliv na tělo ? beru tak ten týden, ale tak dlouho .. to už bych řekla, že bude mít spíš opačný efekt.
jinak já jsem rýžová smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#177 19. 4. 2014 21:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Fakt 40 dní... ešte jeden kamoš to drží každý rok tak tri týždne - aj to hrdinstvo, podža mňa, ale 40 dní je už na blahoslavenie... Ja by som asi skôr umrela. grater kapitulation
Inak hlásim, že aj ryža nasladko bola prudko jedlá a teším sa, že zajtra si dám zvyšok ako dezert... po ryži s tofu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#178 20. 4. 2014 12:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Aj dnešná ryža je prudko jedlá - s ochuteným tofu a exkvizitným hotovým lečom... mňam. Už len zajtra - teším sa na "normálnu" stravu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#179 20. 4. 2014 12:44

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: CHAT: Pochvážme sa

Selima napsal(a):

Aj dnešná ryža je prudko jedlá - s ochuteným tofu a exkvizitným hotovým lečom... mňam. Už len zajtra - teším sa na "normálnu" stravu...

Normální stravu...tím mᚠna mysli co?
Co by sis dala, kdybys neměla dnes rýži tofu a zeleninu?

Není tady

 

#180 20. 4. 2014 17:09

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Dnes neviem, možno to isté, ale určite by som nejedla 4 dni za sebou ryžu big_smile a zajtra by som mala údené s chrenom - buď s vajcami natvrdo alebo so zemiakovým šalátom. Takto mám rizoto z mrazenej zeleniny.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#181 20. 4. 2014 18:01

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: CHAT: Pochvážme sa

Selim, já se zrovna nažrala, hm..celé dva dny vlastně furt něco dopr.dele jím.
Jak jsi udělala rýži nasladko jakože v dietním pojetí?
A s žampiony - jako klasika? na rýži dᚠžampiky na cibulce? Bo jak?
Napiš mi prosím návod.
Dcera se mi zbláznila (blázen jsem spíš já) a jí jenom jakože zdravé věci. A takové spešl, co jsem doma nikdy nedělala. Lasagne, ve všem parmazán, bazlku, rajčata s mozzarelou., polraichoviny - ryže s žampionama s parmazánem atd..vaří si to sami s jejím přítelem a moji klasiku, co mastím doma pro nás dva (geronty) nechtějí.
Tak mi prosím něco poraď, a´t získám nějaký bod big_smile

Není tady

 

#182 20. 4. 2014 19:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

myslela jsem, že sel tu rýži jí spíš na pročištění organismu, jak vyloženě na hubnutí .. jinak na sladko, tak to bylo asi jen s ovocem, nebo do toho max. med, nebo ne ?
já teda taky teď pořád jím .. asi už mi z toho, jak jsem celý dny doma, hrabe. tak abych pak ještě prolezla vratama od garáže.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#183 20. 4. 2014 20:28

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

tak abych pak ještě prolezla vratama od garáže.
Chceš tím říct, že budeš tak vyžraná, že se neuneseš a budeš se muset vozit? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#184 20. 4. 2014 20:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

no, původně jsem myslela, že budu vyžraná tak, že už se do normálních dveří nevejdu a budu ráda, když se vejdu do garážových ..
ale to vožení se zní líp, tak se přikláním k té tvojí verzi big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#185 20. 4. 2014 20:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Wikina napsal(a):

Selim, já se zrovna nažrala, hm..celé dva dny vlastně furt něco dopr.dele jím.
Jak jsi udělala rýži nasladko jakože v dietním pojetí?
A s žampiony - jako klasika? na rýži dᚠžampiky na cibulce? Bo jak?
Napiš mi prosím návod.
Dcera se mi zbláznila (blázen jsem spíš já) a jí jenom jakože zdravé věci. A takové spešl, co jsem doma nikdy nedělala. Lasagne, ve všem parmazán, bazlku, rajčata s mozzarelou., polraichoviny - ryže s žampionama s parmazánem atd..vaří si to sami s jejím přítelem a moji klasiku, co mastím doma pro nás dva (geronty) nechtějí.
Tak mi prosím něco poraď, a´t získám nějaký bod big_smile

Ryžu som - tú naslano - podusila na cibužke, potom zaliala vodou len potiaž, kam siaha ryža, a dochutila sožou, šafranom a provensálskym korením. Jeden deň som ju jedla takto samotnú, druhý som si prirobila šampiňóny a hlivu (pol na pol) len na trošinke olejaq, pridala mierne sójovej a worcestrovej omáčky a opražené buráky. Nasladko - ryža vo varných sáčkoch, uvarená v skoro nesolenej vode, a k tomu mäkký tvaroh (kúpila som skoro kašovitý tongue ) s trochou jogurtu, citrónovej šavy a hrozienkami-sultánkami.  No a dnes údené tofu nakrájané na minikocky, pokvapkané o5 sójovkou a worcestrom, posypané rascou mletou i celou som nechala odleža, opražila, či skôr podusila na lyžici oleja, s troškou cesnaku a potom vyklopila hotové lečo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#186 20. 5. 2014 23:30

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Pochvážme sa

Musím se pochválit, než zalezu do peřin. vissla
Ráno jsem byla v UL na zkoušce - office. tabulky jsem zvládla na jedničku a úpravu textu taky. A to jsem přišla nepřipravená (předcházely tomu dva dny školení, na kterých jsem nebyla). Marodí nám dlouhodobě kolegyně a tak jsem nějak na to školení nemohla.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#187 21. 5. 2014 6:41

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: CHAT: Pochvážme sa

Seli, tak malo vody na ryzu? Neni tvrda?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#188 6. 6. 2014 12:40

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT: Pochvážme sa

Chci se pochvalit za sebe, zvladla jsem neco, co bylo hooodne slozity, tezky a kruty... styrka dumbom

Obecne si myslim, ze lidi se "neumi chvalit" (sami sebe... grater ) a nevim proc, ale neumi chvalu ani prijmout... skurt
Je to smutny grater
Hm, a melo by se to zmenit, ale nevim jak va ...
styrka


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#189 6. 6. 2014 12:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT: Pochvážme sa

dusička napsal(a):

Musím se pochválit, než zalezu do peřin. vissla
Ráno jsem byla v UL na zkoušce - office. tabulky jsem zvládla na jedničku a úpravu textu taky. A to jsem přišla nepřipravená (předcházely tomu dva dny školení, na kterých jsem nebyla). Marodí nám dlouhodobě kolegyně a tak jsem nějak na to školení nemohla.

Dusi, sic s krizkem po funuse, ale BLAHOPREJI godlike godlike godlike


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#190 6. 6. 2014 14:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Míša Kulička napsal(a):

Seli, tak malo vody na ryzu? Neni tvrda?

Nie, ale možno ju treba necha trochu dlhšie (hlavne oproti predvarenej).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#191 6. 6. 2014 22:40

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT: Pochvážme sa

Dorka napsal(a):

Chci se pochvalit za sebe, zvladla jsem neco, co bylo hooodne slozity, tezky a kruty... styrka dumbom

Obecne si myslim, ze lidi se "neumi chvalit" (sami sebe... grater ) a nevim proc, ale neumi chvalu ani prijmout... skurt
Je to smutny grater
Hm, a melo by se to zmenit, ale nevim jak va ...
styrka

Dorko, tak to je fajn, že jsi to zvládla. To si jistě pochvalu zaslouží.
Já se taky pochválím - ale jen za snahu pomoct kamarádce vidět určitou velice složitou věc zase z jiné strany, z nadhledu. Ale jinak musí sama....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#192 6. 6. 2014 22:48

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

...Já se taky pochválím - ale jen za snahu pomoct kamarádce vidět určitou velice složitou věc zase z jiné strany, z nadhledu. Ale jinak musí sama....

Ani netusis, jak jses "trefila" do cerneho, v mem pripade... pussa...
rodna

PS: Dik hjarta

Upravil(a) Dorka (6. 6. 2014 22:50)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#193 14. 7. 2018 14:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

nedá mi nepochváli sa: zložila som SAMA stolný ventilátor z asi 15 častí, len podža obrázku - návod je síce vo viacerých jazykoch vrátane slovenčiny a češtiny, ale cez Google translate a originál je zrejme tajwanská čínština, takže kvalita tomu zodpovedá. Keby to boli nechali v origináli, tak z môjho pohžadu informačná hodnota zhruba rovnaká...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#194 14. 7. 2018 15:18

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT: Pochvážme sa

Sikovna Selimka, roztomile vlakenko, krasne vzpominky.
Chvalim vsecko!

Upravil(a) Dorka (14. 7. 2018 15:19)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#195 7. 1. 2019 21:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

V sobotu večer mi s prasknutím odišla elektrina...  kapitulation tak som vyštrachala baterku, najprv skontrolovala poistky doma a potom pred bránou - len s miernou pomocou neznámeho okoloidúceho suseda - som nahodila vežkú vonkajšiu poistku, potom vnútri šporákovú poistku (keď som už v duchu šporák tiež oplakala  grater ) a dala všetko do poriadku. Síce by sa mi určite páčilo ma poruke chlapa, ktorý by ma obratom ukžudnil a všetko to vybavil, ale čo už... toto je druhá najlepšia varianta. stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#196 7. 1. 2019 21:56

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT: Pochvážme sa

tummenupp


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#197 8. 1. 2019 20:01

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT: Pochvážme sa

Seli, jsi FAKT DOBRÁ!

Není tady

 

#198 10. 1. 2019 18:12

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: CHAT: Pochvážme sa

Selima napsal(a):

V sobotu večer mi s prasknutím odišla elektrina...  kapitulation tak som vyštrachala baterku, najprv skontrolovala poistky doma a potom pred bránou - len s miernou pomocou neznámeho okoloidúceho suseda - som nahodila vežkú vonkajšiu poistku, potom vnútri šporákovú poistku (keď som už v duchu šporák tiež oplakala  grater ) a dala všetko do poriadku. Síce by sa mi určite páčilo ma poruke chlapa, ktorý by ma obratom ukžudnil a všetko to vybavil, ale čo už... toto je druhá najlepšia varianta. stolt




jakápak   "druhá "   -   Seli,    toto   je prvá !  najlepšia .. wink  nenechala ses  zaskočit  "chlapským"  problémem .. a vzala  to za ten nejlepší konec stolt 

a dodatečně  tě  holt pochválíme  tady,  no smile  jestli se to taky  počítá   ?  smile

Není tady

 

#199 11. 1. 2019 12:17

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

rodna počíta, počíta, určite.... a ďakujem.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#200 11. 1. 2019 21:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT: Pochvážme sa

Gemi, proč va by se to jako nepočítalo??? dumbom


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů