Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 3. 2014 18:15

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Náhodou - jsem ráda, že to mám hotové. A proložila jsem to ještě tím kolem a dvakrát posezením s kámoškama. to abych se nepředřela smile

Měla jsem sice nabídku jet na pár dní do Anglie, jenže autobusem a to by mě zabilo. To jsem teda měla lepší program.

Já jsem byla autobusem v Londýně a přežila jsem to celkem v klidu. Londýn byl pro mě úžasný zážitek, cestu jsem už dávno zapomněla. Já bych radši jela kamkoliv, třeba do Kardašovy Řečice, než umývat o dovolené okna. Den, kdy myju okna, považuji za ztracený den.

Není tady

 

#27 16. 3. 2014 18:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

pokud bych mohla odcestovat kamkoliv místo mytí, odhazuju hadr a jedu
Taky tak... dokud jsem schopná cestovat, okna jakož i cokoliv podobnýho počká... a až nebudu mít sílu někakm vyrazit, tak si buď okna ošmudlám pomalinku jedno po druhým... nebo si pozvu některý z dětí lol

Jo - a dopletla jsem nadejchanej růžovej svetříček... jak z cukrový vaty big_smile

Upravil(a) helena (16. 3. 2014 18:31)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#28 16. 3. 2014 18:39

ajka50
♥♥♥----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 228

Re: CHAT: Pochvážme sa

Měla jsem sice nabídku jet na pár dní do Anglie, jenže autobusem a to by mě zabilo.

Poznávačku do Anglie a Skotska jsem si naložila k padesátinám i za cenu toho,že strávím ze šesti dnů tři noci v autobuse,v Londýně jsme byli dva dny,jeden den pršelo a přesto to byl zážitek...v Anglii krajina Jamese Herriota  Yorkshir ,starobylé město York,  přístav Whitby a o Skotsku ani nemluvím,fakt paráda, Loch Ness,Skotská vysočina,hrady,města,mám velké přání se tam ještě jednou podívat,ale protože je mi 59,tak už asi letecky... kapitulation big_smile

Není tady

 

#29 16. 3. 2014 18:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT: Pochvážme sa

Já jedu do Anglie v červnu, na delší dobu, podívám se i za synem. Jedu poprvé, moc se těším hlavně na Londýn. Jsem ráda, že se vám tam líbilo, mně se snad bude taky líbit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#30 16. 3. 2014 19:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Náhodou - jsem ráda, že to mám hotové. A proložila jsem to ještě tím kolem a dvakrát posezením s kámoškama. to abych se nepředřela smile

Měla jsem sice nabídku jet na pár dní do Anglie, jenže autobusem a to by mě zabilo. To jsem teda měla lepší program.

tak to ti věřím, taky budu ráda, až je budu mít všechny za sebou. v každým případě bych to ráda stihla do konce měsíce, pak budu nepoužitelná. tak snad to vyjde. tenhle víkend počasí mytí oken vůbec nepřálo.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#31 16. 3. 2014 19:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ty jsi grainne použitelná vždycky a za všech okolností ?

ja jsem pouzitelna az moc smile

no jo, teď, ale bylas vždycky ? smile
já se přiznám, že před pivem bych byla taky schopná naslibovat cokoliv, ale po pivu bych spala jako špalek vissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#32 16. 3. 2014 19:24

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT: Pochvážme sa

Holky, vždy bylo tak krásně. A já jsem byla ráda, že můžu trávit dovolenou venku - i když práci na zahradě moc nemusím, ale to počasí to prostě přebilo. A pak odpoledne kolo.... Ten úklid  (i když jsem toho nakonec zvládla docela dost) berte jen tak mimochodem.
O dovolené jsem nejraději venku - a už pěšky nebo na kole. Mně je totiž v autobusu špatně, postupem let je to čím dál horší, občas nezabere ani Kynedril (vše ostatní už mám vyzkoušené a je to slabé). Takže cestování autem nebo autobusem je pro mě za trest. Kromě toho ta Anglie by byla z malé části pracovní, takže nic moc. Poznávačky už jsem vzdala - byly doby (celkem nedávné), kdy jsem se to snažila překonat, ale prostě to nejde. A tak jezdím kam to jde vlakem - jo a to jsem jeden takový výlet měla teď v týdnu taky.

Upravil(a) Judyna (16. 3. 2014 20:15)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#33 16. 3. 2014 19:27

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: CHAT: Pochvážme sa

Eva. napsal(a):

Já jedu do Anglie v červnu, na delší dobu, podívám se i za synem. Jedu poprvé, moc se těším hlavně na Londýn. Jsem ráda, že se vám tam líbilo, mně se snad bude taky líbit.

Byla jsem 2x, pokaždé na 10 dnů. Moc se mi líbilo, Londýn má úžasnou atmosféru. Byli jsme samozřejmě všechny památky, ale taky jsme strávili půl dne v muzeu války, půl dne v přírodovědném muzeu, byli jsme v několika galeriích, v muzeu Sherlocka Holmese, podívat se u královského soudu. Taky třeba v  Harrods jsem byla dlouho. V Londýně jsou  krásné parky a určitě jsem na něco zapomněla. Byli jsme autobusem, v pohodě jsem to přežila.
Když tě netlačí čas, tak si Londýn vychutnáš.

Upravil(a) lea64 (16. 3. 2014 19:28)

Není tady

 

#34 16. 3. 2014 21:31

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT: Pochvážme sa

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ty jsi grainne použitelná vždycky a za všech okolností ?

ja jsem pouzitelna az moc smile

no jo, teď, ale bylas vždycky ? smile
já se přiznám, že před pivem bych byla taky schopná naslibovat cokoliv, ale po pivu bych spala jako špalek vissla

no nebyla sad  to mám za to smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#35 16. 3. 2014 22:58

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Pochvážme sa

Dovolenou trávím nejradši doma. Neláká mě poznávat svět (asi stárnu)
U uklízení si zapnu rádio nebo nějakou muziku na kterou mám chut a jedu. tedy podmínka je, že jsem sama doma.
A za co se pochválím? Mám umytý zatím tři okna. big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#36 16. 3. 2014 23:03

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT: Pochvážme sa

Já myju okna až když se přestane topit. Na mytí oken je vždy času dost. Stačí v dubnu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#37 16. 3. 2014 23:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Ja som teda tento víkend nestíhala nič, mala som jednu takú polofušku... big_smile To už ani nejdem vysvetžova gloria . Bolo to náročné a som vyšavená, ale stálo za to... A počasie bolo na prd, takže ani nežutujem, že som bola celý víkend dnu. Ale len čo sa urobí pekne, asi upracem balkón - už o to kričí. wink A vymyslím nejaký výlet do prírody... už sa teším.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 16. 3. 2014 23:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Pochvážme sa

Seli - přírodu taky můžu stolt  Myla jsem minulý víkend, jak bylo už jaro. No a netopila jsem. big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#39 17. 3. 2014 6:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

Dovolenou trávím nejradši doma. Neláká mě poznávat svět (asi stárnu)
Vidíš... začala jsem jezdit do světa až na starý kolena - a užívám si to... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Možná víc, než kdybych měla za zadkem kompletní rodinku.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 17. 3. 2014 7:02

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT: Pochvážme sa

Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit, nevypadám já věru zle, zkrátka chlapec jak má být, před naší, za naší, cesta má a nepráší, HEJ   lol

Je to takhle dobře?


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#41 17. 3. 2014 7:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

Je to takhle dobře?
Inu... jestli se tak cejtíš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 17. 3. 2014 7:21

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: CHAT: Pochvážme sa

helena napsal(a):

Je to takhle dobře?
Inu... jestli se tak cejtíš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Až na toho chlapce wink
Když se nepochválíme samy, kdo nás pochválí? Chlap? Sotva lol


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#43 17. 3. 2014 8:06

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Pochvážme sa

A to zas mi doma chválou nešetříme. Já chválím, Ty chválíš, my chválíme. smile
Heli - je fakt, že spíš vyhledávám samotu. takže vlastně do světa, kamkoliv - ano - podmínka - sama. smile
Se tedy nepochválím, ale jdu párat. Komplet celý svetr na kruhových jehlicích, takže se to nedalo přeměřovat. A je to divný. tillfreds


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#44 17. 3. 2014 8:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

takže vlastně do světa, kamkoliv - ano - podmínka - sama
Jezdím s kamarádkou - model "dvě babky" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png - naprosto perfektní. Jednak nás zajímají skoro stejný věci, druhak si umíme vyhovět - když se jedný někam nechce, jde druhá sama a ani jedna se necejtí dotčená... nemusíme celej den prokecat, ale klidně si čteme... nikdo neječí, že chce zmrzlinku/k vodě/nakupovat... mᚠs kým probrat, co bylo dneska k vidění nebo k jídlu... pohoda.
jdu párat. Komplet celý svetr
Nezbejvá, než politovat...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#45 17. 3. 2014 9:13

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: CHAT: Pochvážme sa

helena napsal(a):

takže vlastně do světa, kamkoliv - ano - podmínka - sama
Jezdím s kamarádkou - model "dvě babky" http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png - naprosto perfektní. Jednak nás zajímají skoro stejný věci, druhak si umíme vyhovět - když se jedný někam nechce, jde druhá sama a ani jedna se necejtí dotčená... nemusíme celej den prokecat, ale klidně si čteme... nikdo neječí, že chce zmrzlinku/k vodě/nakupovat... mᚠs kým probrat, co bylo dneska k vidění nebo k jídlu... pohoda.
jdu párat. Komplet celý svetr
Nezbejvá, než politovat...

Heli, mám to stejně s tím cestováním. Miluju cestování, kdybych vyhrála milión, tak si koupím cestu kolem světa. Chci všecko vidět, o čem jsem zatím jenom četla. Zdědila jsem nějaké peníze po mamince a uvalila je za výlet do New Yorku. Pak jsem přišla o práci a trochu jsem si to vyčítala, ale pak jsem si řekla, no a co? Tak umřu hlady o 2 měsíce dřív, ale viděla jsem New York! A taky jezdím s kamarádkou a je to fajn, přesně jak říkáš. Vyhovíme si, nejsme na sebe nalepené jak siamská dvojčata, ale zase máme paráka na pokec a na svěřování se se zážitky. Byla jsem jednou sama na poznávačce na zámcích Ludvíka Bavorského. Nebylo to špatné, ale mám radši společníka. Neumím se seznámit s cizími lidmi, tak jsem tam byla fakt hodně sama. Vadilo mi to, i když jsem introvert.

Není tady

 

#46 17. 3. 2014 10:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT: Pochvážme sa

Moje mamka začala taky cestovat, až když je v důchodu. Jenže ona má tu výhodu, že jí není špatně. Jezdí taky  s kamarádkou, ale docela těžko ji hledala, jelikož holky v jejím věku a v jejím okolí už na cestování moc nejsou. Měla jednu moc dborou - cestovatelku - ale ta bohužel umřela na rakovinu, i když byla o dost mladší než mamka.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#47 17. 3. 2014 11:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

dusička napsal(a):

Dovolenou trávím nejradši doma. Neláká mě poznávat svět (asi stárnu)
U uklízení si zapnu rádio nebo nějakou muziku na kterou mám chut a jedu. tedy podmínka je, že jsem sama doma.
A za co se pochválím? Mám umytý zatím tři okna. big_smile

já taky tři. ale mnohem větší radost bych měla, kdybych mohla říct, už mi zbývají jenom tři :-))


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#48 17. 3. 2014 12:20

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: CHAT: Pochvážme sa

Pavli a kolik mᚠoken? Já šest.
Já bych ráda mamce okna umyla, ale ona se na ně cítí a chce si je udělat sama. smile
Jak píšete o tom, někam vypadnout.
Vždycky jsem si přála jet k moři. Letos už bychom si to mohli splnit, domluvili jsme se se švagrovou,že bychom jeli autama, oni s holkama, my s dětma. bud Chorvatsko nebo Itálii. Už máme i stejný datumy dovolený
Jenže pak se mi to rozleželo v hlavě. A říkám si, manžel skoro není doma, potřebuje si odpočnout, a jak se říká, všude dobře, doma nejlíp. Na dovolené by jedl konzervy a něco rychlýho.
Ale ne kvůli manželovi, ale mně se prostě někam plahočit 12 hodin autem nechce.
Jako správná "slepička" big_smile jsem rozhodnutí přenechala manželovi a řekla svoje argumenty proti. A že budeme jezdit tady po výletech, na hrady a zámky, na Mácháč, atd. atd. do lesa na houby, na borůvky.
Napsala jsem mu, je to na Tobě.
Odepsal mi, že bude lepší jet k moři za pár let, až holce bude cca 10let, až bude umět pořádně plavat . Tož tak.
A já mažu do práce. kapitulation


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#49 17. 3. 2014 12:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

Vždycky jsem si přála jet k moři.
Ale když jsem líná a "mně se prostě někam plahočit 12 hodin autem nechce" wink
Já ti to nevyčítám, každej jsme jinej big_smile... jen neumím pochopit, že když bych si něco splnitelnýho přála, tak si budu současně hledat vejmluvy, proč že si to vlastně splnit nemůžu va

Upravil(a) helena (17. 3. 2014 12:30)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 17. 3. 2014 12:51

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: CHAT: Pochvážme sa

Já dost dobře neumím pochopit, že někdo chce dovolenou trávit doma. O dovolené by podle mě měl člověk změnit prostředí a zažít něco nového. Aby sis ani to kafe třeba nemusela vařit sama. Měla bych pocit, že do práce chodím zbytečně. Ale to je za mě.

Jinak několikrát jsme byli v Itálii bez stravy, měli jsme apartmán s kuchyňkou. Vařili jsme si sami, ale u moře v horku je to takové jednoduché vaření. Potraviny jsme nakoupili tam a nevyšlo to dráž. Nějaké těstoviny, ovoce, zeleninu a nic moc víc jsme nepotřebovali, když jsme nechtěli nic dělat, tak jsme si koupili pizzu nebo tak něco.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů