Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 3. 2014 23:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

CHAT: Pochvážme sa

Možno to tu už bolo, ale neviem dohžada... a musím sa pochváli: UŽ MÁM ODMRAZENÉ! rock rodna stolt A znovu zmrazené... pol roka pokoj. cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#2 11. 3. 2014 8:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

UŽ MÁM ODMRAZENÉ!
Můj mrazák bys nechtěla přijet odmrazit? http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Jo nechtěla... aha... tak nic, no... http://fora.babinet.cz/img/smilies/gloria.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#3 11. 3. 2014 9:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: CHAT: Pochvážme sa

Taky jsem nerada rozmrazovala mrazák. Lednice i mrazák se systémem No Frost jsou super, mám je dva roky. Mrazák občas vyčistím, ale není tam nic namraženého, nemusím čekat na rozmrazení. Chválím toho, co systém No Frost vymyslel. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#4 11. 3. 2014 9:52

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: CHAT: Pochvážme sa

Seli, chválím, nᚠby to potřeboval jako sůl. Ale příští týden mi přijde úklidová firma udělat okna a spáry v koupelnách parním čističem, takže to mě nakopne k tomu, udělat aspoň tu lednici a mrazák. A jarní úklid bude hotovej reta

A jinak se chválím (protože nikdo jinej to za mě neudělá big_smile ) že mi už zbývá jen jedna návštěva u zubaře a budu mít spraveno (najít si čas a zorganizovat těch cca 15 návštěv za poslední rok, pokaždé hlídání pro děti atd., to byla pořádná fuška). Teda, budu mít spraveno, co utrpělo po první várce dětí. Spravování po druhé várce začne zase až po porodu lol Ale snad to tentokrát nebude taková hrůza, zdá se.


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#5 11. 3. 2014 19:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT: Pochvážme sa

Jo, musim se pochvalit, ze jsem zvladla dooost tezkou supervizi s nejvyssim sefem.
V prubehu to bylo strasne neprijemny..., ale prezili jsme to oba. On bez ztraty kyticky, ja s odrenyma usima... rodna


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#6 12. 3. 2014 13:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

helena napsal(a):

UŽ MÁM ODMRAZENÉ!
Můj mrazák bys nechtěla přijet odmrazit? http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png
Jo nechtěla... aha... tak nic, no... http://fora.babinet.cz/img/smilies/gloria.gif

NIE! Ešte ma oziabu prsty od môjho mrazáku... skurt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 12. 3. 2014 14:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: CHAT: Pochvážme sa

Ešte ma oziabu prsty
Ty mladý holky taky dneska nic nevydrží... http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gifhttp://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#8 12. 3. 2014 17:51

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: CHAT: Pochvážme sa

Tak,  mám hotovou polovinu oken..horší polovinu...

Není tady

 

#9 12. 3. 2014 19:44

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: CHAT: Pochvážme sa

Tak jsem si uspesne "pivne" odpocinula, ac si to pral manzel (pro sebe... dumbom )... Zavelel totiz, po mem prichodu z prace, ze "jdeme na pivo"...
Sli jsme, hned po nakupu ve veldlejsim supermarkru... gloria
Ja mu to prala taky... rodna . Ale myslela jsem, ze z toho budu "neco mit", t.j. ze si odpocine a pak me bude mit rad, odpocatej... va va va ... No jo, ale pak rekl: Nech to na zitra (to vsecko, co jsem si od toho slibovala... styrka )... hm, sel spat..., a ted tady chrape, jak starej medved... dudlik

Upravil(a) Dorka (12. 3. 2014 19:47)


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#10 12. 3. 2014 22:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

big_smile Pivo uspáva, to nevieš?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#11 13. 3. 2014 9:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: CHAT: Pochvážme sa

Ja se teda chvalium, odevzdala jsem dane (teda papir, ne prachy) za nasi rodinu....huraaa....


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#12 13. 3. 2014 23:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT: Pochvážme sa

Umyla jsem tento týden okna sobě i mamce, pohrabala jsem trávník na zahrádce a zkulturnila políčka - jen zasít. A doma jsem udělala to, co nesnáším - uklízela jsem kuchyň - vyklidila a vymyla jsem všechny skříńky a šuflata, dnes jsem uklidila špajzu. A taky mám prvních 60 jarních kilometrů na kole.

Upravil(a) Judyna (13. 3. 2014 23:47)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#13 14. 3. 2014 8:44

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Umyla jsem tento týden okna sobě i mamce, pohrabala jsem trávník na zahrádce a zkulturnila políčka - jen zasít. A doma jsem udělala to, co nesnáším - uklízela jsem kuchyň - vyklidila a vymyla jsem všechny skříńky a šuflata, dnes jsem uklidila špajzu. A taky mám prvních 60 jarních kilometrů na kole.

Tak to seš třída ! godlike
Beru si z tebe příklad

Není tady

 

#14 15. 3. 2014 23:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Umyla jsem tento týden okna sobě i mamce, pohrabala jsem trávník na zahrádce a zkulturnila políčka - jen zasít. A doma jsem udělala to, co nesnáším - uklízela jsem kuchyň - vyklidila a vymyla jsem všechny skříńky a šuflata, dnes jsem uklidila špajzu. A taky mám prvních 60 jarních kilometrů na kole.

Nechceš prís uprata aj ku mne? wink Tento víkend nestíham absolútne nič...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#15 16. 3. 2014 13:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Umyla jsem tento týden okna sobě i mamce, pohrabala jsem trávník na zahrádce a zkulturnila políčka - jen zasít. A doma jsem udělala to, co nesnáším - uklízela jsem kuchyň - vyklidila a vymyla jsem všechny skříńky a šuflata, dnes jsem uklidila špajzu. A taky mám prvních 60 jarních kilometrů na kole.

ty jo, tak to jsi fakt dobrá !
já mám akorát hotový 3 okna u našich, jinak nic. doufám, že jim to tam příští víkend dorazím, abych se mohla vrhnout na ty svoje .. ale že po té zimě prokoukly ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 16. 3. 2014 13:33

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT: Pochvážme sa

Dorka napsal(a):

Tak jsem si uspesne "pivne" odpocinula, ac si to pral manzel (pro sebe... dumbom )... Zavelel totiz, po mem prichodu z prace, ze "jdeme na pivo"...
Sli jsme, hned po nakupu ve veldlejsim supermarkru... gloria
Ja mu to prala taky... rodna . Ale myslela jsem, ze z toho budu "neco mit", t.j. ze si odpocine a pak me bude mit rad, odpocatej... va va va ... No jo, ale pak rekl: Nech to na zitra (to vsecko, co jsem si od toho slibovala... styrka )... hm, sel spat..., a ted tady chrape, jak starej medved... dudlik

no co dodat ... chlapi uz nejsou pouzitelni uz ani na to jedno smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#17 16. 3. 2014 13:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

ty jsi grainne použitelná vždycky a za všech okolností ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 16. 3. 2014 14:16

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Umyla jsem tento týden okna sobě i mamce, pohrabala jsem trávník na zahrádce a zkulturnila políčka - jen zasít. A doma jsem udělala to, co nesnáším - uklízela jsem kuchyň - vyklidila a vymyla jsem všechny skříńky a šuflata, dnes jsem uklidila špajzu. A taky mám prvních 60 jarních kilometrů na kole.

Tak to jsi fakt dobrá! godlike
Já se zatím nezmohla ani na ty moje 3 vlastní tongue


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#19 16. 3. 2014 14:19

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT: Pochvážme sa

Dorka napsal(a):

Tak jsem si uspesne "pivne" odpocinula, ac si to pral manzel (pro sebe... dumbom )... Zavelel totiz, po mem prichodu z prace, ze "jdeme na pivo"...
Sli jsme, hned po nakupu ve veldlejsim supermarkru... gloria
Ja mu to prala taky... rodna . Ale myslela jsem, ze z toho budu "neco mit", t.j. ze si odpocine a pak me bude mit rad, odpocatej... va va va ... No jo, ale pak rekl: Nech to na zitra (to vsecko, co jsem si od toho slibovala... styrka )... hm, sel spat..., a ted tady chrape, jak starej medved... dudlik

Dorko, to nesmíš mít taková očekávání! Nedivím se mu, po pivu bych šla teda taky radši spát smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#20 16. 3. 2014 15:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT: Pochvážme sa

Holky, tak já vám to teda prozradím - já měla totiž dovolenou! big_smile


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#21 16. 3. 2014 16:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Pochvážme sa

jo tááák, tak to potom jo :-)))
ale já si umím teda představit líp strávenou dovču, jak makáním na oknech a zahradě :-))


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 16. 3. 2014 17:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT: Pochvážme sa

Náhodou - jsem ráda, že to mám hotové. A proložila jsem to ještě tím kolem a dvakrát posezením s kámoškama. to abych se nepředřela smile

Měla jsem sice nabídku jet na pár dní do Anglie, jenže autobusem a to by mě zabilo. To jsem teda měla lepší program.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#23 16. 3. 2014 17:25

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: CHAT: Pochvážme sa

PPavlaa napsal(a):

ty jsi grainne použitelná vždycky a za všech okolností ?

ja jsem pouzitelna az moc smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#24 16. 3. 2014 17:36

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: CHAT: Pochvážme sa

Judyna napsal(a):

Holky, tak já vám to teda prozradím - já měla totiž dovolenou! big_smile

Ježiši,to je děsná škoda té dovolené zaa takovým účelem,alespon pro měyikes

Jsou města a země,třeba jako Nepál,která mě nechávají v klidu a patří k nim i ta anglie.sad

Není tady

 

#25 16. 3. 2014 17:52

lea64
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 2. 2009
Příspěvky: 1130

Re: CHAT: Pochvážme sa

Jaku napsal(a):

Judyna napsal(a):

Holky, tak já vám to teda prozradím - já měla totiž dovolenou! big_smile

Ježiši,to je děsná škoda té dovolené zaa takovým účelem,alespon pro měyikes

Jsou města a země,třeba jako Nepál,která mě nechávají v klidu a patří k nim i ta anglie.sad

Já už mám okna umytá, ale pokud bych mohla odcestovat kamkoliv místo mytí, odhazuju hadr a jedu.  big_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů