Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 10. 3. 2014 15:43

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Skleroza, matka turistiky

Jak jsem tu četla příspěvky od nás zapomnětlivých, tak mě napadlo, jestli jsem tak sklerotická jenom já v padesáti dvou letech, nebo to máte taky tak:

Ráno odcházím do práce a vracím se ujistit, že jsem zhasla, vypla žehličku a zamkla /proto ta turistika/.
Hledám brýle, které si strkám za výstřih, protože je mám jen na blízko, ale zapomenu, kam jsem je strčila.
Hledám mobil, musím si na něj občas zavolat, abych ho našla.
Když mi volá moje maminka, tak občas vypínam pozornost /je dost ukecaná/ a když zavěsím, tak nevím, o čem jsme mluvily a co jsem jí slíbila.

A je toho víc.

Není tady

 

#2 10. 3. 2014 16:23

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Skleroza, matka turistiky

Už jsme si o tom psaly, - líbí se mi už nadpis lol - obávám se, že budu mít dost příspěvků, vzpomenu-li si na ně.

Že jsem štastná když "udržím" klíče, telefon, tašku a auto, to už není nic nového. Hledám něco permanentně. Strašně si tím komplikuju život, ale kolegové se dost dobře baví. Sice taky mají svého dost, ale pochopitelně zapomnětlivost druhých vždycky potěší. Proto taky mám velmi v oblibě Švestku od Járy C a jeho "jmelí"

- Nedávno jsem si odemykala výtah. Teda neodemykala, není na zamykání. roll

- Jela jsem podepisovat smlouvu, která se týkala asi 10ti lidí. Měsíc jsme dávali dohromady termín podpisu, abychom to mohli dát hned po podpisu na katastr. Já se na schůzku pečlivě připravila, sml byla odsouhlasena, všechno v pořádku - zbýval poslední krok. Podpisy + katastr.  Jela jsem na to. Na čerpačce (na dálnici)jsem si koupila kafe, sundávala bundu a zároveň si přeorganizovávala tašky, papíry -vzadu na sedačce. Odkládala jsem některé věci na střechu auta. Včetně kafe. Udělala jsem teda pořádek, a spokojená sedla za volant a rozjela se.  Když jsem byla v připojovacím pruhu a najížděla jsem do pravého pruhu, všimla jsem si blikajícího auta. Okamžitě mi došlo co se stalo. Takže jsem sjela na dalším sjezdu, pracně se vrátila a posbírala z dálnice smlouvy. Nic se jim nestalo. roll Kafe jsem tam nechala...usch

Není tady

 

#3 10. 3. 2014 17:39

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Skleroza, matka turistiky

Jé, to je krásný...já si takhle nechala na střeše auta iPhone, jeli jsme s ním přes celý Brno. Pak jsem chtěla vystoupit a začala ho shánět, manžel mi volal a NĚKDE v tom autě to bylo slyšet...trvalo nám dost dlouho, než jsme zjistili, že na střeše gloria

Připadala bych si jako rodinný idiot nebýt toho, že můj táta před lety takhle nechal na benzínce na střeše auta tašku s tržbou čítající tehdy 80 (!) tisíc. Odjel 20 kiláků než mu to došlo, vracel se, ale taška nikde. Ale měl štěstí nás bezduchých, nějaká ženská viděla, jak mu při rozjíždění padá z auta, a schovala ji s tím, že se třeba pro ni vrátí. A nechyběla ani kačka wink


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#4 10. 3. 2014 21:38

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Skleroza, matka turistiky

Ronja napsal(a):

Jé, to je krásný...já si takhle nechala na střeše auta iPhone, jeli jsme s ním přes celý Brno. Pak jsem chtěla vystoupit a začala ho shánět, manžel mi volal a NĚKDE v tom autě to bylo slyšet...trvalo nám dost dlouho, než jsme zjistili, že na střeše gloria

Připadala bych si jako rodinný idiot nebýt toho, že můj táta před lety takhle nechal na benzínce na střeše auta tašku s tržbou čítající tehdy 80 (!) tisíc. Odjel 20 kiláků než mu to došlo, vracel se, ale taška nikde. Ale měl štěstí nás bezduchých, nějaká ženská viděla, jak mu při rozjíždění padá z auta, a schovala ji s tím, že se třeba pro ni vrátí. A nechyběla ani kačka wink

Tak to je dobrej frajer. big_smile ještě lepší, než já. Měl teda zprdelekliku, bych řekla. big_smile
Je to šílený, protože člověk myslí už deset kroků dopředu, telefonuje a vlastně jedná nevědomě- teda mluvím o sobě, ale myslím, že nebudu jediná. A taky automaticky ten mozek vypouští to nepotřebné. Pořídila jsem si dokonce diktafon, abych si nahrávala co mám udělat(abych nezapomněla), když mám světlou chvilku a produkuju smysluplné myšlenky. To mě popadne kdekoliv a kdykoliv, když zrovna třeba nemůžu psát. Moc mi to pomáhalo. Jenže...jsem ho někde zapomněla, i když jsem ho nosila na krku, stejně jako klíče. (a rukavice na gumičce roll )

Není tady

 

#5 10. 3. 2014 22:07

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Skleroza, matka turistiky

Ne, že bych já sklerotická nebyla, ale vzpomněla jsem si na svého bývalého, hodně postiženého kolegu.
Ten tak jednou skočil do auta, manželka přisedla a vyjeli do stavebnin pro cosi. A jak tak jeli centrem okresního města po mírně se svažující silnici, vyjekla najednou manželka "Pepo, koukej, předjíždí nás vozejk, asi někomu ujel. A vypadá jako ten náš."
Pepa se hbitým pohledem do zpětného zrcátka ujistil o hrůzné pravdě a obratem choti sdělil, že nejenže tak vypadá, ale on jejich taky je.
Vozík ve všem pohodlí dojel až na křižovatku, kde způsobil lehčí dopravní nehodu. Díkybohu to odnesly jen plechy, takže Pepa vyvázl jen s tučnou pokutou. Ale vozík pak už prý nikdy zajistit nezapomněl. big_smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#6 10. 3. 2014 22:44

Jaku
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 10. 2011
Příspěvky: 2761

Re: Skleroza, matka turistiky

Suzie napsal(a):

Jak jsem tu četla příspěvky od nás zapomnětlivých, tak mě napadlo, jestli jsem tak sklerotická jenom já v padesáti dvou letech, nebo to máte taky tak:

Ráno odcházím do práce a vracím se ujistit, že jsem zhasla, vypla žehličku a zamkla /proto ta turistika/.
Hledám brýle, které si strkám za výstřih, protože je mám jen na blízko, ale zapomenu, kam jsem je strčila.
Hledám mobil, musím si na něj občas zavolat, abych ho našla.
k občas vypínaKdyž mi volá moje maminka, tam pozornost /je dost ukecaná/ a když zavěsím, tak nevím, o čem jsme mluvily a co jsem jí slíbila.

A je toho víc.

Jéjda,moje máti je přesně totéž při mých tedy 49 letech.Taky mám dojem,že mnohdy toho tolik namele,ježíš,jestli já taky budu mlít takový blbosti co nikoho nezajímaj,nebo ještě horšíalbert

Není tady

 

#7 11. 3. 2014 7:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Skleroza, matka turistiky

Jaku napsal(a):

Jéjda,moje máti je přesně totéž při mých tedy 49 letech.Taky mám dojem,že mnohdy toho tolik namele,ježíš,jestli já taky budu mlít takový blbosti co nikoho nezajímaj,nebo ještě horšíalbert

Třeba meleš a ani si to neuvědomuješ...

Těší mě, že se mě to zatím tolik netýká. Jsem zvědavá, jak dlouho mi to ještě vydrží, než bude hůř.
Ale u spousty věcí si myslím, že to není sklerózou, ale nesprávným návykem. Třeba když je člověk naučený, že nic nepokládá na auto, tak si to vždy dá dovnitř. Nepokládám nikdy nic na auto, které je přece jenom vždy aspoň trošku zaprášené, pokud nevyšlo čerstvě z myčky. Je mi nepříjemná představa položit to tam a mít to špinavé.

Ale občas už taky něco hledám.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 11. 3. 2014 8:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

mám dojem,že mnohdy toho tolik namele
Ono to často platí i naopak... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 11. 3. 2014 11:17

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Skleroza, matka turistiky

modrovous napsal(a):

Ne, že bych já sklerotická nebyla, ale vzpomněla jsem si na svého bývalého, hodně postiženého kolegu.
Ten tak jednou skočil do auta, manželka přisedla a vyjeli do stavebnin pro cosi. A jak tak jeli centrem okresního města po mírně se svažující silnici, vyjekla najednou manželka "Pepo, koukej, předjíždí nás vozejk, asi někomu ujel. A vypadá jako ten náš."
Pepa se hbitým pohledem do zpětného zrcátka ujistil o hrůzné pravdě a obratem choti sdělil, že nejenže tak vypadá, ale on jejich taky je.
Vozík ve všem pohodlí dojel až na křižovatku, kde způsobil lehčí dopravní nehodu. Díkybohu to odnesly jen plechy, takže Pepa vyvázl jen s tučnou pokutou. Ale vozík pak už prý nikdy zajistit nezapomněl. big_smile

lol
výbornej kluk!! lol
měl štěstí

Není tady

 

#10 11. 3. 2014 11:27

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Skleroza, matka turistiky

Zrovna mám aktualitu - fakt už se na sebe zlobím , já opravdu dostanu ostrahu.

Včera večer jsem přijela domů a vyndávala něco z kufru auta, a protože toho bylo na odnesení víc, nechala jsem ho otevřený. Nemyslím úplně otevřený - naplno, ale jen jsem nedocvakla. Ale auto jsem si pěkně zamkla. Doma jsem se hned zaměstnala- telefon, psi, nevímco a na auto a něco nepodstatného v něm jsem zapomněla. No a ráno - pochopitelně ani neškytlo. Takže jsem přišla o celé dopoledne. Ani se tomu teď moc nesměju... roll

Není tady

 

#11 11. 3. 2014 11:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Skleroza, matka turistiky

Spíš než sklerózou to může být zbrklostí, nesoustředěností, vnitřním neklidem. Je to vidět i ze psaní příspěvků.

Upravil(a) Eva. (11. 3. 2014 11:52)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#12 11. 3. 2014 12:31

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Skleroza, matka turistiky

A víte , proč se maluje v lednu nade dveře K+M+B?
Stačí mrknout nahoru před zavřením = klíče + mobil + brýle ... smile


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#13 11. 3. 2014 12:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

nebo to máte taky tak
Klídek... všichni... zastávám názor, že pokud člověk udrží myšlenku, moč a lžíci, je všechno v pořádku... http://fora.babinet.cz/img/smilies/stolt.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 11. 3. 2014 13:03

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Skleroza, matka turistiky

Tak já sklerózu a hledání věcí zatím neznám smile. Můj přítel neustále něco hledá a neví, kam si co dal. Já to absolutně neumím pochopit! Přece vím, kam si co dávám smile. No, snad mi to dlouho vydrží.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#15 11. 3. 2014 13:07

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

Přece vím, kam si co dávám
Všeho do času... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ale je pravda, že ty "podstatný" věci pokládám na stále stejný místo - ne z puntičkářství, ale pro jistotu http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png Ještěže už mi je nemá kdo přendavat - teprve až začnu já sama, bude to zajímavý... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#16 11. 3. 2014 13:52

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Skleroza, matka turistiky

Jessika napsal(a):

A víte , proč se maluje v lednu nade dveře K+M+B?
Stačí mrknout nahoru před zavřením = klíče + mobil + brýle ... smile

No dobrý, no, ale ty si fakt při každým odchodu z bytu prohlížíš futra? Já jsem většinou ráda, že najdu dveře. lol


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#17 11. 3. 2014 13:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

ty si fakt při každým odchodu z bytu prohlížíš futra?
Si to nech příště napsat na dveře do pohledový vejšky... akorát si musíš vedle nalepit (přitlouct) cedulku "NEMAZAT!!!" http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 11. 3. 2014 14:06

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Skleroza, matka turistiky

helena napsal(a):

ty si fakt při každým odchodu z bytu prohlížíš futra?
Si to nech příště napsat na dveře do pohledový vejšky... akorát si musíš vedle nalepit (přitlouct) cedulku "NEMAZAT!!!" http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif

Nejsem si úplně jistá, jestli by to pomohlo. Navíc, i kdybych si nakrásně vzala klíče, mobil i brýle, určitě nechám doma doklady nebo peněženku. roll To bych na těch dveřích musela mít viset seznam půl metru dlouhej. big_smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#19 11. 3. 2014 14:09

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

seznam půl metru dlouhej,
kterej bez brejlí nepřečteš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Proto pokud možno NIC z kabelky nevyndavám... a když už vyndám, nepokládám dál, než pět cenáků od ní...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 11. 3. 2014 14:20

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Skleroza, matka turistiky

Pro mě je nejhorší, jak se nalítám. Jdu zalít kytky. Takže nejdřív si přinesu konvičku. Cestou seberu prádlo, co kde odpadlo chlapům od pazoury, nesu ho do koše, cestou potkám špinavé hnky od kafe, které je potřeba umýt, pak zakopnu o kočku, takže jim vyměním vodu, vyčistím záchůdek a dosypu granule, no a tímhle postupem prolítám celé dopoledne, abych večer zjistila, že kytky pořád zvadle ležej, protože jsem na ně samozřejmě zapomněla. dumbom


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#21 11. 3. 2014 14:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

„VPDSP“ aneb Věkem Podmíněný Deficit Soustředění Pozornosti
Rozhodnu se zalít zahradu. Když jdu k hadici na zdi garáže, všimnu si, že i auto potřebuje opláchnout. Jdu si pro klíč od auta, abych ho vyvezl na prostor před garáží. Ovšem přitom uvidím na stolku v předsíni neotevřenou poštu.
Asi bude rozumné se podívat, jestli tam nejsou nějaké složenky k zaplacení. Položím klíče od auta na stolek a začnu probírat poštu. Přitom vidím řadu reklamních letáků a jdu je hodit do odpadkového koše v kuchyni. Vidím, že je plný, takže letáky položím na kredenc a jdu vyhodit odpadky z koše do kontejneru na ulici. Přitom si uvědomím, že vedle kontejnerů je schránka na dopisy, takže by bylo dobré hned dát do schránky i ten dopis, co jsem večer psal. Jdu si tedy pro něj do pokoje...
Na stole u dopisu leží hrnek s kávou, kterou jsem před chvílí pil.Vezmu ho do ruky a cítím, že káva už vychladla. Nevadí, uvařím si nový hrnek kávy. Vezmu hrnek a jdu do kuchyně. Cestou vidím, že kytka ve váze začíná uvadat. Tak položím hrnek na parapet a chci vzít vázu a napustit do ní čerstvou  vodu. Přitom uvidím na parapetu své brýle, které jsem hledal ráno.
Musím si je dát na svůj pracovní stůl, abych o nich věděl. Ale nejdříve přece jen doleju vodu do vázy. Položím brýle, vezmu vázu do ruky a vidím, že za vázou leží dálkové ovládání  od televize. Proboha, zase ho budeme večer hledat. Musím ovladač položit k televizi v obýváku.
No, ale to počká, napřed je přece nutno dolít vodu do vázy. Jdu do kuchyně a napouštím vodu. Přitom mi vyšplouchne na kuchyňskou linku. A trochu i na podlahu. Jdu do koupelny pro hadr, abych to utřel. Pak se vracím do předsíně a přemítám, co jsem chtěl udělat.       
K večeru jen smutně konstatuju: zahrada není zalitá, auto není umyté (a nemůžu k němu najít  klíče), na okně je hrnek se studenou kávou, kytky ve váze jsou už úplně  zvadlé, dopis není vhozený do schránky (a taky ho nemůžu najít), ztratily se  mi brýle a televizi musíme ovládat ručně, jelikož ovladač je zase bůhví kde.
Divím se, že nic není hotovo, když jsem se celý den nezastavil a jsem docela  utahaný. No nic, jdu zkontrolovat došlé maily...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 11. 3. 2014 14:45

Suzie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2006
Příspěvky: 410

Re: Skleroza, matka turistiky

Tak mám novou historku - mám rýmu, že musím dýchat pusou. Tak jsem šla do lékárny a koupila jsem si kapky do očí. Ne, že by mi z očí neteklo, ale dopyhele, šla jsem pro kapky do nosu. Je to asi ta mnohost myšlenek, že neudržím ani jednu. Moč zatím jo.

Není tady

 

#23 11. 3. 2014 16:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Skleroza, matka turistiky

Moč zatím jo.
Musím se opakovat (a ne, není to stařecká ulpívavost...  http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png)
Všeho do času...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 11. 3. 2014 17:18

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Skleroza, matka turistiky

Normálně zapomínám, prostě mi něco totálně vypadne. Ale vzpomenu si,někdy pozdě, ale vzpomenu si. Dřív jsem si pamatovala skoro všechno, teď si pamatuju taky hodně, ale zapomínám. Asi už mám ten software přeplněnej a potřeboval by vyčistit a zdefragmentovat. Aby tam bylo zase místo na další informace.

Jdu pro ocet, koupím kdeco,ocet nemám,stejně tak to bylo s kečupem. Včera jsem u máti v lednici zapomněla šunku a párky, přitom deset minut před odchodem od ní jsem říkala, že na to nesmím zapomenout. Šla jsem se vyčůrat a asi s močí odešla i myšlenka vzít ty párky a šunku. A tak podobně, no.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#25 11. 3. 2014 17:38

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Skleroza, matka turistiky

modrovous napsal(a):

Pro mě je nejhorší, jak se nalítám. Jdu zalít kytky. Takže nejdřív si přinesu konvičku. Cestou seberu prádlo, co kde odpadlo chlapům od pazoury, nesu ho do koše, cestou potkám špinavé hnky od kafe, které je potřeba umýt, pak zakopnu o kočku, takže jim vyměním vodu, vyčistím záchůdek a dosypu granule, no a tímhle postupem prolítám celé dopoledne, abych večer zjistila, že kytky pořád zvadle ležej, protože jsem na ně samozřejmě zapomněla. dumbom

Panebože já tě žeru ! lollol
Zase jsem u hry Švestka - buď je těžké opustit myšlenku nebo udržet myšlenku - otázka, co je horší lolbig_smile
Já dělám něco podobného, protože se do všeho pustím (najednou) s velkou energií a každá ta věc se mi rozvětvuje, takže - dopadnu stejně jako ty.
Ale strašně se snažím lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů