Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 24. 2. 2017 17:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zubní protéza- je mně divně

No jo big_smile, já myslela, že se bude chaluha znova vdávat, jelikož jí zasmrádá manžel, myslela jsem, kdoví jaká to není mladice a ona už jí padá protéza lol
Což jí ale ve vdavkách nemusí bránit....


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#77 24. 2. 2017 18:57

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zubní protéza- je mně divně

Od reklam na svatebky, přes batohy pro druhý stupeň až k zubním protézám.
Normální koloběh života, ne?
Nejdřív haranta a až když pozná, že ten její je skutečnej chlap (převlíká se co dva tejdny a občas jí dá po hubě /to ta protéza/), začne plánovat veselku... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#78 24. 2. 2017 23:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zubní protéza- je mně divně

godlike


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#79 25. 2. 2017 17:12

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zubní protéza- je mně divně

Judyna napsal(a):

No jo big_smile, já myslela, že se bude chaluha znova vdávat, jelikož jí zasmrádá manžel, myslela jsem, kdoví jaká to není mladice a ona už jí padá protéza lol
Což jí ale ve vdavkách nemusí bránit....

... som  sa už chcela urazi, či sú svadby povolené len do určitého veku.... a bez protézy... wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#80 25. 5. 2017 21:46

Lenuliiik
♥♥-----
Registrovaný: 6. 3. 2017
Příspěvky: 51

Re: Zubní protéza- je mně divně

Ahoj vsem...byla jsem u zubare na dentalni hygiene a teda tech vecicek, co mi doporucil, teeeda...kde kupujete vy?

Není tady

 

#81 25. 5. 2017 21:51

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zubní protéza- je mně divně

Lenuliiik napsal(a):

Ahoj vsem...byla jsem u zubare na dentalni hygiene a teda tech vecicek, co mi doporucil, teeeda...kde kupujete vy?

Nikde, děvenko Lenulííííííííííííííííííííííííííku. Mám protézy. lol Teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda lol


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#82 26. 5. 2017 6:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zubní protéza- je mně divně

teda tech vecicek, co mi doporucil, teeeda...kde kupujete vy?
Teeeda... nekupuju... proooč... kradu po ordinacích... http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Ty ne?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#83 26. 5. 2017 12:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Zubní protéza- je mně divně

Lenuliiik napsal(a):

Ahoj vsem...byla jsem u zubare na dentalni hygiene a teda tech vecicek, co mi doporucil, teeeda...kde kupujete vy?

V DMke alebo prípadne v predajni zdravot. pomôcok.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#84 30. 12. 2017 16:38

alice.cerna
♥------
Registrovaný: 27. 11. 2017
Příspěvky: 3

Re: Zubní protéza- je mně divně

S protézou se můj otec trápil po dobu 5 let.. nic nedrželo, vždy se cítil nekomfortně. Potom jsme se rozhodli mu dělat darek a zaplatili mu zubní implantaci. Ted je štastnej a má zuby jak za mládí. Doporučuju si radši udělat implantaci než se tím trapit. Ja jsem ho objednavala sem https://www.dsmile.cz a byli jsme spokojení.

Není tady

 

#85 30. 12. 2017 18:32

orinka
♥♥-----
Registrovaný: 6. 11. 2017
Příspěvky: 45

Re: Zubní protéza- je mně divně

cibulinecka napsal(a):

Leila napsal(a):

Dobrý večer všem přeji,
přišla jsem o všechny zuby v horní čelisti- respektive měla jsem doteď na horní čelisti nacementovaný můstek, jenže ten spadl a přišla jsem o další kořen a zbývající kořeny můstek nacementovaný už neudrží :-(.
V pondělí mám jít na vytažení zbývajících 5 kořenů /nevím, jestli to bude naráz, ale to je fuck/.
Tak mi v puse nahoře nezbude nic :-(.
Jasně, říkali dopředu, že mě to čeká, ale pořád jsem doufala :-).....


No a teď je to tady a mně je divně usch.
Čekají mě klasicé klapačky a bojím se, jestli se s tím "sžiju"- někdo má dávení, změnu chutí jídla, špatnou výslovnost, někomu se s tím špatně jí..... sad

Je mně  43 let a chtěla jsem se zeptat těch, co mají protézu- klasickou vrchní klapačku, jak se s tím šžily, od kolika let jí máte, jak se vám s tím prostě žije :-(.

Mě je z toho prostě divně, bojím se, že si nezvyknu :-(.

Implantáty mně nikdo neraďte, pls, jednak mám slabé  kosti, které by je neudržely a jednak mám poruchu imunity, takže do toho prostě nepůjdu.

Podpořte mě svýma zkušenostma, díkec moc smile.

Pište i negativní,a zkrátka vím....

Dobrý večer
já už mám takzvanou klapačku asi 15 let.Ze začátku mě to sem tam tlačilo,ale abych to zkrátila dnes si ani neuvědomuji,že něco v puse mám.Sžila jsem se s tím a nemám s tím problém.A to nepoužívám žádné přípravky ,co dávají v reklamách.Takže držím ze všech sil pěstičky a at to dobře dopadne:supr:tummenupptummenupp

Horní protéza je v pohodě. Má velkou plochu a podtlakem dobře drží. Já měla první tak nějak ve tvých letech taky. Po vytržení zbylých zubů jsem nosila půl roku provizorní protézu, kterou mi dr. nasadila hned po vytržení. Dobře se to hojí  i pod ní. Jistěže nesedne okamžitě. Místa, kde tlačí, dr. zbrousí a přizpůsobí. Tuto provizorní protézu nehradí pojišovna, jenže bez zubů to fakt nejde. A ta druhá už sedí pevně, taky se musí vychytat místa, kde tlačí a když se správně obrousí, pak je to jako vlastní zuby, nevnímám ji. Pohoda. Já s tím i spím. Nic nemusím lepit, přísavný efekt funguje bez pomůcek. Tak žádné strachy ze zubů do skleničky. Za dveřmi koupelny to vyčistím kartáčkem a pastou a šup zpátky do pusy. Nikdo to vlastně nemusí vědět. Jen kdyby se šlo do špitálu na nějakou operaci, pak to musí z pusy ven, ale tam jsou zvyklí.

Není tady

 

#86 3. 5. 2018 19:12

Leila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 4. 2006
Příspěvky: 1095

Re: Zubní protéza- je mně divně

Tak před iks lety jsem přišla o vrchní zuby, na protézu si v pohodě zvykla, nyní v pondělí jsem přišla o spodní zuby.
Dnes jsem byla na zkoušce spodní protézy. Jenže- zuby tam jaksi nesedí- zdálo se mně ty tři minuty, co jsem to měla v puse. Lítají, a šišlala jsem víc, než bez protézy. Zítra si pro ně mám jít, pro hotové a mám opět obavy, jak si zvyknu. Takhle ta vrchní protéza nelítala. Lepíte to, nebo jak to řešíte? Dík.

Není tady

 

#87 20. 5. 2018 18:58

Daisy04
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2018
Příspěvky: 2

Re: Zubní protéza- je mně divně

Je mi 41 let, 9 let jsem měla implantáty, ale měla jsem z nich velké bolesti hlavy, abcesy, a pak mi byla zjištěna i silná alergie na nikl a ten může být ve stopovém množství v implantatu přítomen. Teď mám pár zbylých zubů, na nich provizorní korunky a provizorní částečnou protézu. Nemohu si na to vůbec zvyknout a představa, že protézu budu už mít napořád, je strašná. Člověk ví, že ho to brzy čeká, připravuje se na to, ale pak ho vše stejně semele. Spodních zubů ještě pár mám a tam z vyprávění kolegyně vím, že to drží hůř. Ona to ale nelepí. Moje mamka ji nenosí vůbec. Jakžtakž jí drží, ale nepřijala ji psychicky.

Není tady

 

#88 24. 5. 2018 12:59

Daisy04
♥------
Registrovaný: 20. 5. 2018
Příspěvky: 2

Re: Zubní protéza- je mně divně

Prosím, kdo má částečnou zubní protézu, je dobré chodit stále na za brušování, když je to otlačené, nebo je lepší si na nějaké nepohodlí zvyknout? Myslím, aby to nebylo obroušeno moc a drželo to? Aby se to příliš nehýbalo.Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuji.

Není tady

 

#89 29. 5. 2018 14:02

alice26
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2018
Příspěvky: 20

Re: Zubní protéza- je mně divně

Ahoj! NEni čeho se bát. Delší dobu jsem měla taky protézu a musím dodat že s ní to bylo opravdu složité. Stále jsem cítíina nepohodlí. ALE co bylo pro mě novinkou! Dcera, která má hodně známých mi doporučila kliniku zdraví https://www.dsmile.cz/. Šla jsem na konzultaci a pověděli mi o metodě all on 4. Při takové implantaci je vaše čelist jako v mládí. Udělala jsem si tentozákrok před dvouma měsící.

Není tady

 

#90 29. 5. 2018 14:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Zubní protéza- je mně divně

alice26 napsal(a):

Ahoj! NEni čeho se bát. Delší dobu jsem měla taky protézu a musím dodat že s ní to bylo opravdu složité. Stále jsem cítíina nepohodlí. ALE co bylo pro mě novinkou! Dcera, která má hodně známých mi doporučila kliniku zdraví https://www.dsmile.cz/. Šla jsem na konzultaci a pověděli mi o metodě all on 4. Při takové implantaci je vaše čelist jako v mládí. Udělala jsem si tentozákrok před dvouma měsící.

Nestačím žasnout, kam všude lze nacpat reklamu. va
Prý - čelist jako v mládí. Stará čelist už NIKDY nebude taková, jako v mládí,  i kdyby ses rozkrájela. big_smile
Ten zákrok sis udělala sama? Skvělý lol


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#91 30. 5. 2019 15:15

alice26
♥------
Registrovaný: 22. 2. 2018
Příspěvky: 20

Re: Zubní protéza- je mně divně

Dlouhou dobu moje máma měla protézu a byla omezená v jídle. S manželem jsme hledali řešení jak jí pomoci. Našli jsme ordinaci www.dsmile.cz , kde je procedura All on 4. Implantace trvalo docela dlouho ale už to je půl roku, co je mámá znovu štastná a neomezuje se v jídle. Pokud hledáte řešení - zkuste tuto ordinaci.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů