Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 3. 3. 2014 14:09

sidala
♥♥-----

Re: Věříte na slepované vztahy?

Říkáš, že ten vztah chce zkusit slepit, tak at to zkusí.

Upravil(a) sidala (3. 3. 2014 14:10)

Není tady

#27 3. 3. 2014 14:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Jestliže paní skutečně chce "vztah ukončit a zůstat s manželem jen kvůli společnému dítěti", ale současně "má pocit, že obětovala osobní štěstí pro štěstí syna", měla by (a vím, že se opakuju) zkusit tu poradnu. Nakonec kdyby i odborník uznal, že to na udržení manželství není, mohl by jí pomoci ukočírovat jak rozvod, tak vztah k dítěti... aby neodneslo maminčinu "oběť" víc, než je nutný.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#28 3. 3. 2014 14:16

Mája33
♥♥-----

Sidalo, strašně moc mě potešilo, že někdo napsal, že to jde. Můžu se tě prosím zeptat na podrobnosti? Jak jste toho dosáhli? Navštívili jste nějakého odborníka? Co vás nakoplo znovu si vztah užívat? Vše, jak popisuješ svůj vztah před lety, mi říká i kamarádka...má stejné pocity.

Evo, kamarádka určitě není nestálá. S manželem je 15 let a myslím, že to byla pěkná léta. Vyhořet může každý vztah a nemusí tam být obr důvod...prostě tak nějak vše dohromady.

Není tady

#29 3. 3. 2014 14:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Mája33 napsal(a):

Sidalo, strašně moc mě potešilo, že někdo napsal, že to jde. Můžu se tě prosím zeptat na podrobnosti? Jak jste toho dosáhli? Navštívili jste nějakého odborníka? Co vás nakoplo znovu si vztah užívat? Vše, jak popisuješ svůj vztah před lety, mi říká i kamarádka...má stejné pocity.

Evo, kamarádka určitě není nestálá. S manželem je 15 let a myslím, že to byla pěkná léta. Vyhořet může každý vztah a nemusí tam být obr důvod...prostě tak nějak vše dohromady.

sidala nepsala, že to jde.
Ve vztazích, jaký popisuješ ty, jsem přesvědčená, že to nejde. Určitě ne tak, aby se vztah zase stal kvalitným. Budou spolu jenom přežívat a dříve nebo později bude stejně konec.

Upravil(a) Eva. (3. 3. 2014 14:21)

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#30 3. 3. 2014 14:25

Mája33
♥♥-----

Evo, vždyť jsem to tu před chvílí četla...jak je ráda, že manžela má. Asi to Sidala upravila a nechce zde řešit své soukromí. Nevadí, chápu to.

Není tady

#31 3. 3. 2014 14:31

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Je to offtopic ale tuhle sidala psala něco o příteli v souvislosti s Valentýnem.
Ale to není důležité pro toto téma.
Myslím si hlavně, že by se jim do toho neměl montovat nikdo zvenku, že si to musí ti dva vyřešit sami. Zásahy a rady zvenku můžou spíš uškodit. A často i tomu, kdo zasahuje a radí.

Není tady

#32 3. 3. 2014 14:38

Mája33
♥♥-----

Evo, s tím souhlasím. Proto se i já vystříhám jakýchkoliv rad...jednak sama nevím, co bych poradila a hlavně se necítím být kompetentní někomu cokoliv radit. Já jsem jen chtěla tady sondnout, jestli se najde někdo, kdo má podobnou zkušenost a hlavně, jak to pak u nich dopadlo. Kamarádka má jen potřebu se z toho vymluvit. Cením si její důvěry, ale chci být jen vrba, nikoliv rádce.

Není tady

#33 3. 3. 2014 14:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Jak to u nich dopadlo, se můžeš dozvědět až na smrtelné posteli jednoho z nich.
Protože to, že někdo pro tuto chvíli vztah slepí, neznamená, že zůstane slepený do smrti.

Není tady

#34 3. 3. 2014 14:44

Mája33
♥♥-----

Evo, jo jo, to máš pravdu, bohužel.

Není tady

#35 3. 3. 2014 14:49

sidala
♥♥-----

Ano, psala jsem , že to jde, ale chtěla jsem něco ještě připsat a vypnul se mi PC. 
Jedinej odborník kterej mi pomohl byl můj rozum. Já bych neuměla popisovat někde to, jak mě štve můj muž, protože mi řekne, že půjdeme doprava, když já chci jít doleva atd.......

Dělám v tom zmatky, pardon smile

Není tady

#36 3. 3. 2014 14:54

helena
♥♥♥♥♥♥♥

hlavně se necítím být kompetentní někomu cokoliv radit
Aby nedošlo k omylu... v "poradně", byť je její název od slova "radit" taky neposkytujou (až na výjimky) konkrétní rady typu "ne/rozveďte se" nebo "tohle nesmíte/musíte"... tam jde jednak o neutrální pohled, druhak o to, aby klient sám došel k poznání co ne/chce - jen má k tomu někoho, kdo ho tou cestou provede.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#37 3. 3. 2014 16:19

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Mája33 napsal(a):

A co je podle vás lepší v takovém případě?

Jít do nového vztahu za cenu nešťastného dítěte, které je na otci závislý nebo setrvat v manželství, kde spolu lidé žijí vedle sebe, nikoliv spolu?

A proc to takhle stavis?
Tak zakladni otazka ale vubec nestoji.
To neni o "nestastnem diteti" ale o zodpovednosti obou jeho rodicu. Pokud ji neuchopi a neunesou, tak bude jejich dite nestastne at uz spolu zustanou a nebo ne.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#38 3. 3. 2014 22:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Mája33 napsal(a):

Dítě má 6 let a je silně závislé na otci. Ostatní děti z předchozích manželství jsou již dospělé a prakticky už s nimi nebydlí.

Májo, pokud to dobře chápu, tak Tvoje kamarádka je vdaná nejméně potřetí a ani tohle poslední manželství se jí příliš nevyvedlo. Já příliš nevěřím tomu, že po případném rozvodu by se situace s milencem neopakovala a že by paní teprve ve čtvrtém manželství našla to, co celý život hledala roll

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#39 3. 3. 2014 22:58

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

No dobře. S manželem je nešťastná. Ale dokázala by být šťastná s milencem, když by zároveň bylo nešťastné její dítě, které bude na rodičích ještě dlouho závislé? Je to ten typ ženy, která upřednostní partnera před dítětem? Nemyslím  tu otázku zle.
A zůstat v manželství a myslet si, že dítě nic nepozná je taky bláhové.
Souhlasím s Helou, doporučila bych manželskou poradnu pro utřídění myšlenek.
Souhlasím i s Evou - nevidím to nadějně. Kdyby jí šlo o zachování rodiny, už by v té poradně byla...

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#40 3. 3. 2014 23:06

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Pani by nejspis prospelo, kdyby se naucila zit hlavne sama se sebou. Nepoustet se jednoho muze, hned se povesit na druheho, ale umet zit v klidu a pohode sama. Nespolehat na to, ze konecne nasla prince, ktery ji udela stastnou.
Ale naucit se o to pricinit sama a taky udelat stastnym sve dite, ktere nebude muset vyrustat s tim, ze se mama "kvuli nemu" obetovala".
To je totiz vuci tomu diteti nepekna sprostarna.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#41 4. 3. 2014 9:21

Mája33
♥♥-----

Kiaro, kamarádka je vdaná podruhé, předchozí manžel od ní odešel za jinou.

Všem moc děkuji za vaše názory...i já si díky nim tříbím myšlenky. Celá situace je složitá, nelze zde na veřejném fóru napsat vše, podrobnosti, které by mohly ještě více osvětlit situaci. Když už zde vytahuji soukromí druhých, musím psát jen v obecné rovině s minimem podrobností.

I já totiž zažila pokus o "slepení" vztahu, ale byli jsme tehdy bezdětní, byla to jiná situace, šlo jen o dělení majetku, což byla proti dětem prkotina. Slepit se nepodařilo.

Napadla mě v souvislosti s tím ještě jedna možnost. Znáte třeba manželé, kteří zůstali žít spolu jako kamarádi a fungovali jako rodina, přitom měli oba nějaké paralelní vztahy?

Upravil(a) Mája33 (4. 3. 2014 9:26)

Není tady

#42 6. 3. 2014 17:32

eva.strelcova
♥------

moje maminka říkavala,že když se přetrhne nit a znovu se nadváže vždy se na ten souček narazí a jinak je vše o toleranci,ale pokud by měli dva lidé vedle sebe žít jen z důvodu majetkových nebo že mají děti nemá to smysl děti odrostou a jdou vlastním životem,majetek ztratí na hodnotě a ti dva lidé zestárnou a pak si uvědomí,že společný život jim nic nedal je tedy lepší nic nelepit a rozejít se a zůstat třeba nadále  v dobrém kamarádském vztahu než na sebe šlehat blesky.hjarta

Není tady

#43 7. 3. 2014 10:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Mája33 napsal(a):

Kiaro, kamarádka je vdaná podruhé, předchozí manžel od ní odešel za jinou.

Všem moc děkuji za vaše názory...i já si díky nim tříbím myšlenky. Celá situace je složitá, nelze zde na veřejném fóru napsat vše, podrobnosti, které by mohly ještě více osvětlit situaci. Když už zde vytahuji soukromí druhých, musím psát jen v obecné rovině s minimem podrobností.

I já totiž zažila pokus o "slepení" vztahu, ale byli jsme tehdy bezdětní, byla to jiná situace, šlo jen o dělení majetku, což byla proti dětem prkotina. Slepit se nepodařilo.

Napadla mě v souvislosti s tím ještě jedna možnost. Znáte třeba manželé, kteří zůstali žít spolu jako kamarádi a fungovali jako rodina, přitom měli oba nějaké paralelní vztahy?

Jeden... a postupne to aj  tak spelo do (_._) .

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#44 7. 3. 2014 10:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Inak, aj my sme a s bývalým snažili udržať vzťah zubami-nechtami (ale tam boli iné okolnosti a takáto "nechuť" tam nebola), ale po dvoch rokoch zlepovania si on našiel druhú a bolo...

Brita

Není tady

#45 7. 3. 2014 10:36

Mája33
♥♥-----

Selimo, nevím, na co reaguješ...???

Není tady

#46 7. 3. 2014 23:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

V mojom poslednom príspevku? Na pôvodnú otázku, či verím(e) na zlepované vzťahy - veľmi neverím, mne/nám nevyšiel.

Brita

Není tady

#47 11. 3. 2014 12:41

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Mája33 napsal(a):

Ano, znám.
Učinili nešťastnými nejméně další dva lidi ... roll

Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

#48 11. 3. 2014 15:01

Suzie
♥♥♥♥---

Věřím na slepované vztahy, protože jsme to s manželem po několika letech, kdy jsme spolu byli kvůli synovi, zase nějak plynule slepili. Ne, že by mi nešel na nervy, ale staré křivdy už jsou opravdu staré a než hledat jiného dědka, tak radši zestárnu s tím, kterého si pamatuju jako ztepilého mládence.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí