Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 14. 3. 2014 19:19

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Známá kauza

Sahleb nikdy neumí odpovědět na tvoje otázky.Film jsem ještě neměla čas si pustit, ale viděla jsem ukázky a četla o něm.A taky jsem viděla Na vlastní oči. Je to prostě nejasné.
Ano, Kájínek je zlodějíček, ale že by byl vrahem ?Nevím, co si mám o tom myslet. Dovnímala jsem se,že to Klíma rozsekne a dozvíme se pravdu. Ale .... je to všechno divný.
Klímovi, Johnovi věřím. Proč oni o tom psali a rozebírali. Z jakého důvodu? Kdyby by to bylo na stoprocent jasný, ani se nedozvíme, že nějaký Kájínek sedí.

Upravil(a) dusička (14. 3. 2014 19:20)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#52 14. 3. 2014 19:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Známá kauza

sahleb napsal(a):

Me by zajimalo z ceho kdo usuzuje, ze Kajinek  je nevinnen. 

To si jako u soudu vymysleli? Svedci taky?

Sahleb, jediná otázka: v kriminálech seděli vždy jen ti vinní? Nikdy se nestalo, že by soud odsoudil nevinného člověka a poslal ho sedět? Udivuje mne tvá otázka.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#53 14. 3. 2014 19:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Známá kauza

Judyna napsal(a):

O Kájínkovi si myslím své a nic pěkného to není. Mě spíš zajímá ten typ žen, které se ho a dalších vrahů (věřím, že většina z nich tvrdí, že jsou nevinní) zastávají, dokonce píší takovým lidem do vězení dopisy a mají s nimi jakýsi "vztah". Je to nějaká naivní, romantická představa těch žen? Nebo co je k tomu vede?

Já se vrahů vůbec nezastávám, ani Kájínka. Nevím jak to je skutečně, jestli to udělal či ne (jako ani ty nemůžeš jistě tvrdit, že ano). Já pouze říkám, že z toho co jsem o tom viděla, tak se přikláním spíše k tomu názoru, že je to zmetek, ale ne vrah. A pokud ano, tak mi vadí, že sedí za vraždu a skutečný vrah je vysmátý na svobodě. Nic víc, nic míň.
A pochybuji, že někdo má o Kájínkovi romantické představy, jak nesmyslně píšeš big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#54 14. 3. 2014 19:42

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Známá kauza

sahleb napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já se vrahů nezastávám.
Kájínek je, jak už jsem psala, pěknej vejlupek stolt
Ale teď je za vraždu, kterou nespáchal, odsouzený neprávem. Jsem si jista, že vrahem v této kauze není, a proto by mělo být spravedlnosti učiněno zadost. Za tím si stojím.

Jsi si jista? Tak rekni co ztelesnuje tu tvoji jistotu? Musis mit nejaky dukaz nebo informaci. Jakou? A proc se to tak udalo?

Sahleb, viděla jsi ohledně Kájínka vůbec alespoň něco, že mᚠtakové otázky?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#55 14. 3. 2014 19:42

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Známá kauza

Souhlasím s Lennou stolt
Sahleb - mᚠplnou schránku offtopic


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#56 14. 3. 2014 19:44

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Známá kauza

dusička napsal(a):

Sahleb nikdy neumí odpovědět na tvoje otázky.Film jsem ještě neměla čas si pustit, ale viděla jsem ukázky a četla o něm.A taky jsem viděla Na vlastní oči. Je to prostě nejasné.
Ano, Kájínek je zlodějíček, ale že by byl vrahem ?Nevím, co si mám o tom myslet. Dovnímala jsem se,že to Klíma rozsekne a dozvíme se pravdu. Ale .... je to všechno divný.
Klímovi, Johnovi věřím. Proč oni o tom psali a rozebírali. Z jakého důvodu? Kdyby by to bylo na stoprocent jasný, ani se nedozvíme, že nějaký Kájínek sedí.

Duši, přesně - hodně nejasností. Zajímavé je (snad se nepletu a dobře si to pamatuju), že všichni co o něm točili (Klíma, John i Jákl), že všichni tito se přikláněli k tomu, že vrahem není. Že tam něco dost smrdí.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#57 14. 3. 2014 19:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Známá kauza

sahleb napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já se vrahů nezastávám.
Kájínek je, jak už jsem psala, pěknej vejlupek stolt
Ale teď je za vraždu, kterou nespáchal, odsouzený neprávem. Jsem si jista, že vrahem v této kauze není, a proto by mělo být spravedlnosti učiněno zadost. Za tím si stojím.

Jsi si jista? Tak rekni co ztelesnuje tu tvoji jistotu? Musis mit nejaky dukaz nebo informaci. Jakou? A proc se to tak udalo?

Nemusím mít žádný důkaz. Prostě to vím. Stejně jako jsem už koncem října 2010 věděla, že Aničku Janatkovou zavraždil Otakar Tomek. Stejně, jako když se mi zdálo, že mi můj přítel na vejšce byl o víkendu, když jsem byla doma, nevěrný a přitom nebyl žádný důvod, v pátek jsem odjížděla a vše mezi námi bylo v pořádku. Stejně, jako se mi v tu srpnovou noc 1991 zdálo o puči na Gorbačova a druhý den toho byl plný tisk, protože se to opravdu stalo. Úplně ze stejných, mně neznámých důvodů jsem si jista, že Kajínek v této kauze není vrahem.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#58 14. 3. 2014 19:50

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

Eva. napsal(a):

Já se vrahů nezastávám.
Kájínek je, jak už jsem psala, pěknej vejlupek stolt
Ale teď je za vraždu, kterou nespáchal, odsouzený neprávem. Jsem si jista, že vrahem v této kauze není, a proto by mělo být spravedlnosti učiněno zadost. Za tím si stojím.

tummenupp godlike


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#59 14. 3. 2014 19:59

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

Eva. napsal(a):

...Nemusím mít žádný důkaz. Prostě to vím...... Úplně ze stejných, mně neznámých důvodů jsem si jista, že Kajínek v této kauze není vrahem.

Ano. wink


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#60 14. 3. 2014 20:02

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

LENNNA napsal(a):

[...Duši, přesně - hodně nejasností. Zajímavé je (snad se nepletu a dobře si to pamatuju), že všichni co o něm točili (Klíma, John i Jákl), že všichni tito se přikláněli k tomu, že vrahem není. Že tam něco dost smrdí.

skurtskurtskurt


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#61 14. 3. 2014 20:05

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

dusička napsal(a):

... Dovnímala jsem se,že to Klíma rozsekne a dozvíme se pravdu. Ale ....

Ano.
Oni vsichni jakymsi zpusobem "utichli" .........
Why?
va va va


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#62 14. 3. 2014 20:09

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

Je to skoda, no... grater Jneze, vzhledem k tematu, bych aj jim uznala, ze MUSELI...  grater grater grater styrka styrka styrka


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#63 15. 3. 2014 9:06

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

sahleb napsal(a):

...Dobra , tak se ptam, komu ma Kajinek  vyhovovat, kdo uplatil jednoho postreleneho korunniho svedka a a proc?

Proc nema Kajinek alibi?  Kdo je tedy asi vinnen? Kdo nesmi byt potrestan a proc?  Vzdyt je to cele blbost. Kajinek muze  klidne prohlasit, ze ma alibi a jhe to. Mel taky advokata na svoji obranu. ten byl taky podplacen?

Tak hele, ma verze je, ze tam K. byl. Videl vsecko. Sam nestrilel.
To mas odpoved na vsecky otazky. Ten, kdo strilel, nebo vrazdu objednal, je ta vysoce postavena "zruda". Tecka.


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#64 15. 3. 2014 15:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Známá kauza

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

O Kájínkovi si myslím své a nic pěkného to není. Mě spíš zajímá ten typ žen, které se ho a dalších vrahů (věřím, že většina z nich tvrdí, že jsou nevinní) zastávají, dokonce píší takovým lidem do vězení dopisy a mají s nimi jakýsi "vztah". Je to nějaká naivní, romantická představa těch žen? Nebo co je k tomu vede?

Já se vrahů vůbec nezastávám, ani Kájínka. Nevím jak to je skutečně, jestli to udělal či ne (jako ani ty nemůžeš jistě tvrdit, že ano). Já pouze říkám, že z toho co jsem o tom viděla, tak se přikláním spíše k tomu názoru, že je to zmetek, ale ne vrah. A pokud ano, tak mi vadí, že sedí za vraždu a skutečný vrah je vysmátý na svobodě. Nic víc, nic míň.
A pochybuji, že někdo má o Kájínkovi romantické představy, jak nesmyslně píšeš big_smile

Leno, to byla otázka. Protože opravdu ty ženy dopisující si s vrahy nedovedu pochopit.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#65 19. 3. 2014 21:23

gabcapatis
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2014
Příspěvky: 13

Re: Známá kauza

Já jsem za jedno s Evou, rozhodně se nezastávám vrahů, zlodějů ani jiných lumpů, nelíbí se mi to a jsem proti tomu, jen mi prostě příjde zvláštní, tak jak tu psal někdo jiný, že jiní vrazi a podobní vejlupci sedí chvilku a jsou venku a zrovna on má doživotí, zrovna jeho kauza je tak známá, zrovna v jeho případě se postupem času mění výpovědi svědků, zrovna v jeho případě důkazy záhadně mizí a další podobné nesrovnalosti..a je to Kájínek nebo by to byl někdo úplně jiný, zajímá mě jádro pudla..

Není tady

 

#66 25. 3. 2014 19:53

gabcapatis
♥------
Registrovaný: 2. 3. 2014
Příspěvky: 13

Re: Známá kauza

Nedalo mi to a čtu znovu příspěvky v této diskuzi a Dorka - skvěle jsi to napsala, jasně, stručně a sebrala jsi mi slova z úst smile

Není tady

 

#67 12. 4. 2014 14:09

zinuskaskoupuska
♥------
Registrovaný: 12. 4. 2014
Příspěvky: 1

Re: Známá kauza

Ahoj holky, já si o Kájínkovi myslím podobně jako některé z vás, že není beze skrvny, ale vrah není… teďka v únoru vyšla knížka Můj život bez mříží, dozvěděla jsem se o tom z rádia a musím říct, že stojí fakt za to, takže vy, které tento chlap zajímá, tak doporučuju přečíst smile

Není tady

 

#68 12. 4. 2014 14:46

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Známá kauza

Dorka napsal(a):

sahleb napsal(a):

...Dobra , tak se ptam, komu ma Kajinek  vyhovovat, kdo uplatil jednoho postreleneho korunniho svedka a a proc?

Proc nema Kajinek alibi?  Kdo je tedy asi vinnen? Kdo nesmi byt potrestan a proc?  Vzdyt je to cele blbost. Kajinek muze  klidne prohlasit, ze ma alibi a jhe to. Mel taky advokata na svoji obranu. ten byl taky podplacen?

Tak hele, ma verze je, ze tam K. byl. Videl vsecko. Sam nestrilel.
To mas odpoved na vsecky otazky. Ten, kdo strilel, nebo vrazdu objednal, je ta vysoce postavena "zruda". Tecka.

Kdo to objednal je urcite zruda. Ale ten kdo strilel, je vrah.  A Kajinka obvinil clovek, ktery jen stastnou nahodou diky lekarum prezil.

Proc nerekl Kajinek, ktery tvrdi, ze sedi za nekoho jineho, kdo tedy strilel. ....kapitulation

Upravil(a) sahleb (12. 4. 2014 14:47)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#69 12. 4. 2014 15:21

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Známá kauza

sahleb napsal(a):

...Proc nerekl Kajinek, ktery tvrdi, ze sedi za nekoho jineho, kdo tedy strilel. ....kapitulation

A jsme doma godlike Proto ma dozivoti, a vsecko mu zamitaj. Aby nemohl mluvit...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#70 14. 4. 2014 17:25

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: Známá kauza

A já myslíte, že to ještě neřekl, kdo střílel? Je otázka, jestli raději mlčí a nebo to už řekl mockrát, ale nikdo ho prostě neposlouchal...

Není tady

 

#71 14. 4. 2014 17:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Známá kauza

Nu, když to neví, tak to taky nemůže říct, ne? Jak prosté.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#72 14. 4. 2014 18:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Známá kauza

Dorka napsal(a):

sahleb napsal(a):

...Proc nerekl Kajinek, ktery tvrdi, ze sedi za nekoho jineho, kdo tedy strilel. ....kapitulation

A jsme doma godlike Proto ma dozivoti, a vsecko mu zamitaj. Aby nemohl mluvit...

Pristup k advokatovi ma kazdy odsouzeny.

;Mimochodem Kajinek prave vydal knihu a sam ji namluvil.  Takze lol "vsecko mu zamitaj" a "nemohl mluvit" je jen sranda.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#73 14. 4. 2014 18:13

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Známá kauza

Brrouk napsal(a):

A já myslíte, že to ještě neřekl, kdo střílel? Je otázka, jestli raději mlčí a nebo to už řekl mockrát, ale nikdo ho prostě neposlouchal...

Pochybuji se by u soudu jmenoval vraha a soud a nikdo ani obhajce ho neposlouchal. lol


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#74 17. 4. 2014 16:28

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

Re: Známá kauza

sahleb napsal(a):

Brrouk napsal(a):

A já myslíte, že to ještě neřekl, kdo střílel? Je otázka, jestli raději mlčí a nebo to už řekl mockrát, ale nikdo ho prostě neposlouchal...

Pochybuji se by u soudu jmenoval vraha a soud a nikdo ani obhajce ho neposlouchal. lol

No vidíš, to by mě třeba zajímalo, jestli mu advokát doporučil raději nejmenovat, nebo jestli mu dotyčný vyhrožoval, když je v tom případu zakomponovaná policie...no je kolem toho fakt spousta ale...

Jo a o té knize už taky vím, někdo o ní tu i myslím psal, nečetla jsi to už? nebo někdo jiný? není tam něco poodhaleného nebo jen to spíš jen jeho životopis?

Není tady

 

#75 18. 4. 2014 10:49

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Známá kauza

Brrouk napsal(a):

No vidíš, to by mě třeba zajímalo, jestli mu advokát doporučil raději nejmenovat, nebo jestli mu dotyčný vyhrožoval, když je v tom případu zakomponovaná policie...no je kolem toho fakt spousta ale...

Jo a o té knize už taky vím, někdo o ní tu i myslím psal, nečetla jsi to už? nebo někdo jiný? není tam něco poodhaleného nebo jen to spíš jen jeho životopis?

Tomu rikam advokat k nezaplaceni: "hlavne at muj klient, podezrely z vrazd, u soudu nerekne ani slovo o pravem vrahovi...,"  lollollollollollollollol

PS: nic me nedonuti k tomu, abych sedovala film Kajinek nebo jeho vlastni knihu o tom, jak je hodnej. Muj zivot je na toto prilis kratky.

Upravil(a) sahleb (18. 4. 2014 10:50)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů