Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 18. 2. 2014 19:10

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No tak taky nejsem extra" aktivní" gloria ale nepřijde mi to zavazující ... ale tohle chce vědět , KDY se dá volat VHOD

Není tady

 

#202 18. 2. 2014 19:11

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No on asi není, nevim, ja prichazim na to, ze po 5 rande o nem nic moc nevim, dochazi mi to az tedka.

tak mu napiš, něco nezávazného, pošli třeba obyčejného smajlíka...
myslíš, že ti něco tají?

Není tady

 

#203 18. 2. 2014 19:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovečku, ty se bojíš napsat, zavolat, chovat přirozeně... aby si nedejbože "něco nemyslel" vissla... a pak do zblbnutí přežvejkávᚠjestli o tebe vůbec stojí...
Ale že on nemá sebemenší možnost "vyčuchat", jak je na tom s tebou - to tě zjevně netrápí.

KDY se dá volat VHOD
Kdykoli s ohledem na možnosti v zaměstnání a obecnou slušnost.
Nakonec vždycky je možný buď nevzít nebo se stručně omluvit... jenže mᚠvolající, který si to okamžitě vyloží jako "bože, co jsem zas udělala špatně"... tongue

Upravil(a) helena (18. 2. 2014 19:15)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#204 18. 2. 2014 19:13

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Heli super,bodujes, jsi na to kapla, .

Není tady

 

#205 18. 2. 2014 19:16

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Jo,  strach...  to je taková mrcha,  která zkazí  všecko ...  nejen radost, ale i náturu ...grater   ale  tohle prosím  NEBRAT  OSOBNĚ  !

Není tady

 

#206 18. 2. 2014 19:22

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Gemi proc, ja mela strach odeit z nestastneho manzelstvi asi rok, porad jsem se patlala a doufala, ze se něco zmeni,ale nic, kde není lasky tam nic nikdy nebude,ani kdyby se clovek rozkrajel.

Není tady

 

#207 18. 2. 2014 19:32

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

strach  BRÁNÍ  v rozhodování, a to ted  říkᚠsama :  že ti  strach  zabránil  v odchodu  z  nepodařeného manželství

Není tady

 

#208 18. 2. 2014 19:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No on asi není, nevim, ja prichazim na to, ze po 5 rande o nem nic moc nevim, dochazi mi to az tedka.

A právě kvůli tomuhle jsem vždy svolila k osobnímu setkání až po té, kdy jsem ze psaní měla pocit, že se s tímto mužem chci setkat i osobně a když jsem o něm dost věděla. A jestli lže, nebo říká pravdu, to se ze psaní pozná celkem rychle.

Já potřebuju partnera, se kterým máme každodenní kontakt. On to má stejně.  Jsem moc ráda, že takového mám.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#209 18. 2. 2014 19:37

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Evičko,  prosím Tě,   :  OPRAVDU   VÍME,   jak  to  mᚠ ty   ....gratergrater

  ad  Ledoveček :

a ted  ti  ZNOVU   brání  STRACH  rozhodnout se,  pro nějaký  krůček,  abys  zjistila to,  co  chceš  vědět  o možném partnerovi

Upravil(a) gemi (18. 2. 2014 19:40)

Není tady

 

#210 18. 2. 2014 19:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovečku, ještě mě napadá, on má možná pocit, že ty nemᚠzájem, když píšeš, že o něm nic nevíš, že se neptáš. Vždy  to nemusí být formou výslechu, může to klidně plynout, zeptᚠse ho na něco, pak řekneš, jak tutéž věc mᚠty,... Vždy o tom (nejenom) první schůzky jsou, aby se dva lidé poznávali. A nevidím žádný problém v tom, napsat mu třeba ráno sms, že mu přeješ hezký den.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#211 18. 2. 2014 19:51

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Gemi ano strach, ze by to bylo nevhod. Ja z nej mam podvedomy respekt,dokazal toho v zivote hodne a ja jsem proti nemu ještě takove trdlo.Choavm k nemu i přirozenou uctu a nektere věci si proste nestrufam vyslovit,abych se neprojevila jako blbka, jsem uz takova od přírody, ze mi zalezi na tom,co si o men lide mysli.

Není tady

 

#212 18. 2. 2014 19:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Myslím si, že je chyba, že mᚠ"problém" s jeho věkem a že mᚠk němu respekt, co všechno dokázal atd. a ty jsi trdlo. Podceňuješ se.  Partnerství přece o tomhle není. Nevymlouvej se na přírodu. To není od přírody, že ti záleží na tom, co si o tobě lidé myslí. To je nízké sebevědomí. Na tom pracuj. Už ti tady někdo psal, že bys měla pracovat na své psychice.
Lidé tvůj život nežijí. Je to tvůj život a žiješ si ho ty sama.
Jestli mᚠproblém s velkým věkovým rozdílem partnera, budeš si muset hledat partnera s menším věkovým rozdílem. Jestli se přes to nedokážeš přenést.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 19:56)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#213 18. 2. 2014 20:01

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ano, mozna, ale rozumim si i se starsima lidma,mam si s nima co povídat, vychovala me babicka k tomnnu,abych mela velky respekt ze starsich.Tak asi.To ale nevyresim hnedka,ale casem.Ono to není o veku,ale o tom,co ten clvoek ze sebe vyzaruje.

Není tady

 

#214 18. 2. 2014 20:06

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ledovečku, žádné  trdlo nejsi ....    ale  vím, o čem mluvíš stolt  jenže ono  to většinou  nejde zlomit přes koleno, ze dne  na den,  ten přehnaný respekt ... dá se to postupně "ubírat" .
A další věc : ten předchozí  vztah , ještě  není dostatečně  "zahojený" ... myslím  rozchod . Je třeba  víc času, aby  se člověk  srovnal... jenomže to je vidět  "zvenku" ,    sám  to člověk  na sobě   nevidí ....

Není tady

 

#215 18. 2. 2014 20:16

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Gemi, předchozí vztah neresim, laska v nem nebyla,bylo to uz vice nez 5 mesicu utrpeni a dostalo me to fakt na kolena,ja si z manzelstvi uz nepamatuji ani to dobře a ani to zle,mam pocit,jakobych zila sama odjakživa,proste muj mozek uple vytesnil to, ze sjem nekdy zila se  s svým manzele, tedka se sobe chováme jako pratele a priznam se, ze si nedokazu spoemnout,ze jsem ho nekdy libala a spala s nim, zila  snim.Vubec si to nemuzu vybavit a  ani nechci,potlacila jsme to uplne a spalila mpsty jak jen to slo a to mi neublizil, byli jsme dva nestastnici,co je spojovali deti,ale jinak se nase názory a cesty rozchazeli ve vsem.Asi by to tak nemelo tak byt,ale uplne jsem to vytesnila,oheldne deti mu vychazim vstric jak jen to jde,ale to je tak vse,uz ho nikdy ve svém zivote nechci,kdzy si vzpomenu na nektere krizove stituace co jsme prozili,tak jsem mela odejit mnohem drive. Uz na jare minulého roku jsem citila, ze mi strasne schazi mit nekoho rada a taky to,aby mne někdo mel rad a pak,kdyz jsem nechtěla,aby se ke mne vracel ze sluzebky,to bylo poslední,co me utvrdilo ve spravnosti mého rozhodnuti,ze s nim zit nechci. Tedka hledam nekoho, kdo by me vratil zpet a vratil do mého život nehu a cit.

Není tady

 

#216 18. 2. 2014 20:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Gemi, předchozí vztah neresim, laska v nem nebyla,bylo to uz vice nez 5 mesicu utrpeni a dostalo me to fakt na kolena,ja si z manzelstvi uz nepamatuji ani to dobře a ani to zle,mam pocit,jakobych zila sama odjakživa,proste muj mozek uple vytesnil to, ze sjem nekdy zila se  s svým manzele, tedka se sobe chováme jako pratele a priznam se, ze si nedokazu spoemnout,ze jsem ho nekdy libala a spala s nim, zila  snim.Vubec si to nemuzu vybavit a  ani nechci,potlacila jsme to uplne a spalila mpsty jak jen to slo a to mi neublizil, byli jsme dva nestastnici,co je spojovali deti,ale jinak se nase názory a cesty rozchazeli ve vsem.Asi by to tak nemelo tak byt,ale uplne jsem to vytesnila,oheldne deti mu vychazim vstric jak jen to jde,ale to je tak vse,uz ho nikdy ve svém zivote nechci,kdzy si vzpomenu na nektere krizove stituace co jsme prozili,tak jsem mela odejit mnohem drive. Uz na jare minulého roku jsem citila, ze mi strasne schazi mit nekoho rada a taky to,aby mne někdo mel rad a pak,kdyz jsem nechtěla,aby se ke mne vracel ze sluzebky,to bylo poslední,co me utvrdilo ve spravnosti mého rozhodnuti,ze s nim zit nechci. Tedka hledam nekoho, kdo by me vratil zpet a vratil do mého život nehu a cit.

ledovečku, mám pocit, že to zatím nechceš slyšet.
Ale nikdo tě nevrátí zpět, nikdo tě nezachrání, dokud ty se nevrátíš zpět sama. Pokud budeš čekat, že tě zachrání partner, budeš potkávat jenom převozníky.
To, žes bývalého manžela vytěsnila a nevyrovnala ses ještě s rozchodem (sice tvrdíš, že vyrovnala, ale jak už někdo psal, zvenku je vidět, že ne, trvá to léta) není dobře. To se na tebe vyvalí, když otevřeš skříň, kam jsi schovala kostlivce. Jsi ještě celá bolavá. par
Teda myslím tím to vytěsnění, že není dobře.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 20:35)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#217 18. 2. 2014 20:30

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ledovečku,  mᚠ SZ

Není tady

 

#218 18. 2. 2014 20:41

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

radeji pockam,az jestli ho to nebude obtěžovat
Hm... a to si troufᚠpoznat jak?

no to se právě pozná podle té zpětné vazby .... někde jsem četla něco ve smyslu, že rychlost odpovědi je odvislá od zájmu dotyčného a přijde mi, že to celkem platí


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#219 18. 2. 2014 20:43

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

ledovečku, ty se bojíš napsat, zavolat, chovat přirozeně... aby si nedejbože "něco nemyslel" vissla... a pak do zblbnutí přežvejkávᚠjestli o tebe vůbec stojí...
Ale že on nemá sebemenší možnost "vyčuchat", jak je na tom s tebou - to tě zjevně netrápí.

KDY se dá volat VHOD
Kdykoli s ohledem na možnosti v zaměstnání a obecnou slušnost.
Nakonec vždycky je možný buď nevzít nebo se stručně omluvit... jenže mᚠvolající, který si to okamžitě vyloží jako "bože, co jsem zas udělala špatně"... tongue

přesně tak smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#220 18. 2. 2014 20:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

No on asi není, nevim, ja prichazim na to, ze po 5 rande o nem nic moc nevim, dochazi mi to az tedka.

A právě kvůli tomuhle jsem vždy svolila k osobnímu setkání až po té, kdy jsem ze psaní měla pocit, že se s tímto mužem chci setkat i osobně a když jsem o něm dost věděla. A jestli lže, nebo říká pravdu, to se ze psaní pozná celkem rychle.

Já potřebuju partnera, se kterým máme každodenní kontakt. On to má stejně.  Jsem moc ráda, že takového mám.

A jak ze psaní poznᚠ, jestli lže ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#221 18. 2. 2014 20:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Nedovedu popsat, jak to poznám. Pocity, věci, co ve psaní neladí, či si odporují,... Je to individuální, nemám na to žádné všeobecně platné pravidlo. A třeba ani nelhal, ale když jsem měla ze psaní nedobrý pocit, tak k osobnímu setkání nedošlo.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 21:02)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#222 18. 2. 2014 21:01

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ledovečku, můžeš mu přece napsat smsku - třeba takovou neutrálovou- třeba na něco navázat z rozhovoru - např. "konečně se dostávám ke (té co jste o ní mluvili) knize o které jsi mluvil...blabla", nebo : "dnes jsem si vzpomněla na tebe, jak jsi říkal...že..a všimla jsem si, že je to pravda...protože to a to... blabla, dobrou noc."
Možná čeká na tvoji aktivitu, a pokud se ti chce mu napsat....tak to udělej

Není tady

 

#223 18. 2. 2014 22:16

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Wiki napsala jsem,ale uplne bez odezvy, tak smula,clovek nemuze mit v zivote vse a uz ne to stesti. Myslim , ze mi sesty smysl radi dobre,zese uz neozve. Sice nevim proc,ale to je stejne jedno. Si z toho vezmu aspon to hezke.

Upravil(a) ledovecek (18. 2. 2014 22:22)

Není tady

 

#224 18. 2. 2014 22:59

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Wiki napsala jsem,ale uplne bez odezvy, tak smula,clovek nemuze mit v zivote vse a uz ne to stesti. Myslim , ze mi sesty smysl radi dobre,zese uz neozve. Sice nevim proc,ale to je stejne jedno. Si z toho vezmu aspon to hezke.

tak to mi je líto .... příště to určitě vyjde smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#225 18. 2. 2014 23:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

pokud mi clovek sam nepovi,co dela,tak se neptam.ani na osobní věci,co se tykalo rozvodu, jsou to citlive věci a myslim si, ze jehos e to ještě celkem dotyka,ja jsem sice dva mesice sama,ale mam jasno a vyreseno,ja vedela, ze odejdu, a sbirala jsem odvahu k rozchodu,ale u nej to ais bylo celkem prekvapeni,po tak dlouhe dobe v manzelstvi se ceka, ze se krize překonají  a ze lidi mají rozum a dokážou věci resit s chladnou hlavou,ale když si zenska piostavi hlavu, ze chce něco jiného od života, to je pak fakt tezke.Ja uz svoje manzelstvi vůbec neresim, pro me skončilo navždy a hlavne muj ex uz ma vazny vztah,takze se nemusim obavat navratu.

To není nic moc, když je krátce po rozchodu.
Myslím si, že člověk potřebuje dlouhý čas, než se s tím vyrovná. Myslím si, že ani u tebe to ještě není vyřešeno. To se ještě bude vracet. Možná léta, když jste byli spolu tak dlouho. Pocit vyřešenosti bývá zrádný.

Lepšie než pred rozchodom - pevne ukotvený v manželstve, nie?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů