Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 18. 2. 2014 17:00

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

Láska není hra. Člověk do toho musí jít naplno, i s rizikem, že to bude bolet.
Pokud to tak nedělá, nemá otevřené srdce, nepotká se s tím, s kým k sobě patří.
Přijdeš na to. Ale rozumím, že jsi na začátku a po svých zkušenostech se bojíš zklamání.
Až budeš připravená a přestaneš se bát, budou se dít věci.

ale potká , jen je po zkušenostech připraven na to , že to může být druhý den úplně jinak


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#177 18. 2. 2014 17:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.

va

Čemu se divíš, aprill? Přece tady majkafu čteš už dost dlouho, tak ti snad musí být jasný, že si a novým úlovkem musí co nejrychleji zashookat, protože když dojde k dalšímu poznávání a ten nebožák zjistí, co to klofnul, v děsu prchne, a majka má zase po ptákách. Takže to je ryze praktický postup, aby nám holka neobrostla mechem. vissla

já na tom nic špatného nevidím . taky si nechci udělat vztah k někomu , s kým by mi to pak neklapalo a opravdu ve věku kolem 50. navazovat vztahy , kde po pul roce zjistím, že si nevyhovujeme mně nijak neláká .... ve 20. 30. je to ok .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#178 18. 2. 2014 17:06

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Ahoj,jeste se zeptam. Co si myslite o tom,ze se mi nekdy neozve i dva tri dny,pak se sice ve er zepta,jestli muze zavolat a pokecame a treba se domluvime na schuzce,ale mezitim si nikdy nejsem jista,zda to uz doopravdy nezabalil. Po tom pislednim rande,kdy jsem nemohla kvuli planovane akci s nim na kafe a on dost chtel,tak mi uz nenapsal,jsem se ozvala ja. Ale od te doby nic. Je to takove zvlastni,dost nejistota a proto mam pochybnosti o tom,zda se snazit,nebot nemusim byt jedina,se kterou se muze schazet,nestalo by se to ani poprve ani naposled. Proto si drzim odstup. Je s nim fajne,ale si myslim,ze to bere jako prechodnou stanici nez najde babu s vyresenou minulosti s odrostlymi detmi nebo bez,ktera bude mit cas a nebude ji nic omezovat. Tohle ja zadnemu chlapovi nabidnout nemuzu jeste dlouhou dobu.

asi přitahujeme stejné typy smile  já tohle řeším s každým .. tu nejistotu kvůli neozývání se .. je to děs


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#179 18. 2. 2014 17:09

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Grainne a jak to dopadlo???Když se ti neozyval???

Není tady

 

#180 18. 2. 2014 17:14

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Wiki,jo zamakala jsem i na svým sebevedomi, s kazdym kilem dole slo nahoru a obdarovávala jsem se novymi mensimi vecmi a byla jsem happy, zase nosim podpatky,ale jsem sportovnejsi typ,takze klidne nosim i sportovni obleceni.

Není tady

 

#181 18. 2. 2014 17:51

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Grainne a jak to dopadlo???Když se ti neozyval???

no , vzhledem k tomu, že už to trvá 7.měsíců tak dobře .... prostě to není ten typ .... vše si vypovídáme , když se vidíme .. ale stejně jsem z toho pořád na nervy , když se neozve déle ... to jsou dozvuky z minulých pokusů , kdy to většinou znamenalo, že je něco špatně , tak se toho nedokážu zbavit


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#182 18. 2. 2014 17:54

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

hmmmm, grainne tak to smekam,ja is moc neverim v tomhle vztahu,proto potrebuji nejakoujistotu, ze se to neposere.Nehci zit v nejistote,kdy to zabali. Potrebuji trosku projevu zajmu,jsem nejisty clovek,co si dlouho neveril  a jak jsem psala, něco jako cit a neznost jsme necitila uz dlouho a touzim po tom....... uz dlouho....

Není tady

 

#183 18. 2. 2014 17:55

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

tu nejistotu kvůli neozývání se .. je to děs
Rozuměla bych strachu, že se někomu blízkýmu mohlo něco stát... ale jinak to spíš nechápu. Proč by se měl ozývat vždycky ten druhej?

proto potrebuji nejakoujistotu, ze se to neposere
Tu ti přece nikdo nemůže dát...

Upravil(a) helena (18. 2. 2014 17:56)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#184 18. 2. 2014 17:57

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Heli, ja bych chtěla mit tvoji nautur, byla bych v pohode a to myslim ne ve zlem uprimne,fakt.Mozna bych dodnes byla vdana a ne rozvadejici se.

Není tady

 

#185 18. 2. 2014 18:01

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

hmmmm, grainne tak to smekam,ja is moc neverim v tomhle vztahu,proto potrebuji nejakoujistotu, ze se to neposere.Nehci zit v nejistote,kdy to zabali. Potrebuji trosku projevu zajmu,jsem nejisty clovek,co si dlouho neveril  a jak jsem psala, něco jako cit a neznost jsme necitila uz dlouho a touzim po tom....... uz dlouho....

pamatuj si, že co se může posrat, to se posere....hmm

Není tady

 

#186 18. 2. 2014 18:01

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Wikina, něco podobného se stalo, po druhé randeti,kdy jsme spolu byli iv kavarne, hlavne byl hrozne ohromen, ze dokazu vypadat nadherne jako zenska, taky ze jsem se ohakla a musim podotknout, ze jsem byla sama se sebou spokojena po tech letech,jen koukal, malem by zapomnel i odpocit,jak byl vedle.Jak jsme se loucili,tak mi pak do hodiny napsal, ze by se chtěl videt i casteji a tak,ale ze reskeptuje moje decka. No a ja mela napilno, ex mi privedl decka a tak msueli jit hajat a ja to musela to rande probral s kamoskou,tak sjem mu zapomněla napsat a to byla po hodce smska, co se stalo,jestli není něco spatne???Tak sjem ho ujistila, ze ne,ale ze jsem si to potrebovala srovnat v hlave a mozna to je to, co tedka brzdi.

Jezismarja, vzdyt ho mas na haku...klid. Udelej mu radost a ozvi se sama.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#187 18. 2. 2014 18:07

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

hmmmm, grainne tak to smekam,ja is moc neverim v tomhle vztahu,proto potrebuji nejakoujistotu, ze se to neposere.Nehci zit v nejistote,kdy to zabali. Potrebuji trosku projevu zajmu,jsem nejisty clovek,co si dlouho neveril  a jak jsem psala, něco jako cit a neznost jsme necitila uz dlouho a touzim po tom....... uz dlouho....

já tomu rozumím , taky ji potřebuju , ale co nadělám.... musím to brát , jak to je ... zájem projevuje jinak , tak snad je to ok


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#188 18. 2. 2014 18:08

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

tu nejistotu kvůli neozývání se .. je to děs
Rozuměla bych strachu, že se někomu blízkýmu mohlo něco stát... ale jinak to spíš nechápu. Proč by se měl ozývat vždycky ten druhej?

proto potrebuji nejakoujistotu, ze se to neposere
Tu ti přece nikdo nemůže dát...

hej a kdo mi tu psal , že nemám psát a tlačit na pilu ????   Taky se ozývám, ale držím se zpětné vazby


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#189 18. 2. 2014 18:15

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

že nemám psát a tlačit na pilu
Ode zdi ke zdi, viď?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#190 18. 2. 2014 18:20

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

že nemám psát a tlačit na pilu
Ode zdi ke zdi, viď?

zatím to vychází , jak vidno ... prostě si jen hlídám, aby moje aktivita nebyla větší než jeho


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#191 18. 2. 2014 18:46

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No aj bch mu i napsala, jen by potrebovala bedet,ze to pada na urodnou pudu a ze ho tim neobtezuji,nekdo nemá rad,kdyz se mu porad pise,to je tak,kdyz clovek nevi,co a jak. Proto radeji pockam,az jestli ho to nebude obtěžovat a jestli napise ci ne.Je starsi a myslim si, ze psani není jeho parketa.

Není tady

 

#192 18. 2. 2014 18:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

radeji pockam,az jestli ho to nebude obtěžovat
Hm... a to si troufᚠpoznat jak?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#193 18. 2. 2014 18:51

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ano troufam, nekdy ten clovek proste neodepíše, protože se mu nechce a naznaci, ze na psani moc není.nekde je méně vice, coz ej moje heslo

Není tady

 

#194 18. 2. 2014 18:55

gemi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1404

Re: Nevim,co si o něm myslet......

A co zavolat  ... ? ( tj. když mysl횠 že není na psaní )   - jen tak... "chtěla jsem tě  slyšet... "  nebo i tohle ti připadá jako "silné kafe" rodna

Není tady

 

#195 18. 2. 2014 18:59

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No abych pravdu rekla, nevim jak je v praci  a zda nemá něco důležitého v praci,nebo nemá u sebe deti a tak.Neodvazuji se mu zavolat, i když bych chtěla,ale nevim o nem nic moc,jen co dela,co ho bavi a ze je rozvedeny.........JInak nic moc.

Není tady

 

#196 18. 2. 2014 18:59

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

to chtěla jsme te slyset uz je moc jakoby zavazujici,nemylsim, ze bychom byli spolu tak daleko,abych so tohle mohla dovolit.

Není tady

 

#197 18. 2. 2014 19:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No aj bch mu i napsala, jen by potrebovala bedet,ze to pada na urodnou pudu a ze ho tim neobtezuji,nekdo nemá rad,kdyz se mu porad pise,to je tak,kdyz clovek nevi,co a jak. Proto radeji pockam,az jestli ho to nebude obtěžovat a jestli napise ci ne.Je starsi a myslim si, ze psani není jeho parketa.

co znamená starší?

Není tady

 

#198 18. 2. 2014 19:02

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

přes 40  a mne je 33let

Není tady

 

#199 18. 2. 2014 19:06

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

přes 40  a mne je 33let

jsou mladí co nepíšou a jsou starší co píšou jako jirásek wink

Není tady

 

#200 18. 2. 2014 19:08

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No on asi není, nevim, ja prichazim na to, ze po 5 rande o nem nic moc nevim, dochazi mi to az tedka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů