Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#151 18. 2. 2014 12:16

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Wiki,prosim te, se neozval a buhvi jestli.......Mozna ho doradilo to, ze sjem nemela cas byt s nim naposled,ale ja to mela domluvene  a nehorsi je, ze to stalo zaprd.jsem to mela odvolat a užívat si neceho fajn.

Tohle je zbytečné řešit. Taková coby kdyby.
Zjistila jsem, že funguje to, že pokud spolu máme být, tak budeme. Kdo s tebou bude chtít být doopravdy, toho neodradí nic. Takže pokud se neozve, je to tak, jak to má být, nepatříte k sobě a jednou ten správný přijde. Takže můžeš být v klidu a pohodě, nic se neděje.
Vnímat svou intuici, chovat se přirozeně, nenásilně, poslouchat své srdce (nezaměňovat s ničím jiným) a vše ostatní nechat vyšší moci.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 12:37)

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#152 18. 2. 2014 13:21

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

Neco me tady “nesedi“ - dost spekulujes nad kdecim,ale to nejdulezitejsi jsem nepostrehla:hledas tajneho milence,nebo partnera? Pokud prvni,vsecko je ok... Pokud to ma byt partner,teda v budoucnu “otcim“ pro tve male deti,iz jsi overova:(la,jak “to bude klapat“ s nima?

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#153 18. 2. 2014 13:32

Wikina
♥♥♥♥♥--

ledovecek napsal(a):

Wiki,prosim te, se neozval a buhvi jestli.......Mozna ho doradilo to, ze sjem nemela cas byt s nim naposled,ale ja to mela domluvene  a nehorsi je, ze to stalo zaprd.jsem to mela odvolat a užívat si neceho fajn.

Houby
nevymýšlej hověziny
Řekni narovinu - tebe by to odradilo? Kdyby Chlap, sympaták, chovnej...neměl jednou čas - z důvodu něčeho domluveného? Pro mě je to úplně samozřejmý, že si všechno domlouvám u Outlooku a úplně samozřejmě počítám s domlouváním se na čase - ve všem, i v soukromí.

A pokud by ho taková pitomost odradila, tak co to pak je?
Možná neví jak na tom s tebou je. Někdy jim skutečně není rozumět a naopak. Ještě dnes kolikrát žasnu, co ho zaujme a jak si je schopen některou věc vysvětlit., pochopit a nepochopit. 

Vzpomněla jsem si (vida, prožiju si znovu naše začátky s drahoušem) - byla jsem v zahr. 3týdny. Psali jsme si postřehy, pocity - bylo to super. On rozvedený a bydlel ještě doma s bm.  A mezi smskama byla jedna typu - nevím teď co budu dělat, na vztah si teď netroufám, apod. (svěřil se sám). Tak jsem si řekla - jo??? netroufáš, tak jo.
Telefon jsem strčila do kufru, vypla na dva dny. Pak zapla - 10 nepřijat.hovorů a 6sms od něj "proč mi nepíšete?? co se stalo??? udělal jsem něco špatně???"  ehm... smile

Není tady

#154 18. 2. 2014 13:35

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava

Dorka, no ja ještě presne nevim,jestli partnera nebo nekoho,kdo bude jenom pro muj volny cas,ale vim, ze pokud bych si nekoho nasla, tak se s mymi dětmi setka, otce uz mají,takze zadny otcim,ale spise kamos.Jejich otec se stara dobře,tak nemam důvod hledat náhradního otce.

Není tady

#155 18. 2. 2014 13:38

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Wikina, něco podobného se stalo, po druhé randeti,kdy jsme spolu byli iv kavarne, hlavne byl hrozne ohromen, ze dokazu vypadat nadherne jako zenska, taky ze jsem se ohakla a musim podotknout, ze jsem byla sama se sebou spokojena po tech letech,jen koukal, malem by zapomnel i odpocit,jak byl vedle.Jak jsme se loucili,tak mi pak do hodiny napsal, ze by se chtěl videt i casteji a tak,ale ze reskeptuje moje decka. No a ja mela napilno, ex mi privedl decka a tak msueli jit hajat a ja to musela to rande probral s kamoskou,tak sjem mu zapomněla napsat a to byla po hodce smska, co se stalo,jestli není něco spatne???Tak sjem ho ujistila, ze ne,ale ze jsem si to potrebovala srovnat v hlave a mozna to je to, co tedka brzdi.

Není tady

#156 18. 2. 2014 13:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥

nemam důvod hledat náhradního otce
To sice ne... ale pokud se s ním nebudeš chtít vídat jen ve "volným čase", tak se kontaktům neubráníš. Nehledě k tomu, že i "spise kamos" by měl bejt dětma jednak přijatej, jednak mít aspoň nějakou autoritu.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#157 18. 2. 2014 13:52

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

To ano,ale není na miste ho hnedka seznamovat s detma, to nemam v umyslu, exmanzel ma vazny vztah a tak uz deti te sve provedlona sama ma dve,takze tohle chápu,chce s ni zalozit novou rodinu,tak je to jasne,ale ja ne.Mi by vyhoval pritel,co ude mit i svůj život, budem spolu travit cas a pro decka y to byl kamos ne vychovavatel.Tu ulohu ještě porad hraje jejich otec,ktery se fakt stara

Není tady

#158 18. 2. 2014 13:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

ledovečku, není důležité, jak si ho ty pojmenuješ, ale jaký je faktický stav. I kdyby ses rozkrájela, u tak malinkých dětí, jako mᚠty, než dospějí, bude tvůj partner, pokud se s nimi bude setkávat, občas i vychovávat. Přece když půjdete spolu na výlet a dítě by mělo vběhnout pod auto nebo spadnout do rokle, to očekáváš, že on bude mlčet a nechá ho spadnout, protože ty jsi rozhodla, že on nevychovává? va

Není tady

#159 18. 2. 2014 14:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

ledovecek napsal(a):

Dorka, no ja ještě presne nevim,jestli partnera nebo nekoho,kdo bude jenom pro muj volny cas,ale vim, ze pokud bych si nekoho nasla, tak se s mymi dětmi setka, otce uz mají,takze zadny otcim,ale spise kamos.Jejich otec se stara dobře,tak nemam důvod hledat náhradního otce.

O tomhle to přece není. Když s vámi bude žít, tak bude prostě i vychovávat. A vůbec se nemusí jmenovat náhradní otec. A kámoš? Tak malým dětem? va
Teď mi přijde, že ještě ani pořádně nevíš, co chceš a nebereš v úvahu to, že mᚠmalinké děti a že tvůj přítel bude normální a bude chtít s tebou normálně žít. Jestli chceš to, co popisuješ, to by sis pak měla hledat ženatého jen na hezké chvilky pro tvůj a jeho volný čas.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 14:18)

Není tady

#160 18. 2. 2014 14:04

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Evo,ale jo, ja je vedu,aby poslechli.Ale tedka uz mají zamtek v hlave s pritelkyne exmanžela, ja jim to nechci zhoršovat a hlavne zatím jsem nepotkala nikoho, kdo by chtěl travit cas mimo muj volny cas,kdy jsem bez deti. I tento ma uz decka velke a myslim, ze uz nestoji o to,aby se musel znova omezovat kvůli malym detem, ma život před sebou a sve plany a sny,aspon co jsem s  nim mluvila, ma velke plany a rozhodne ne nejakou novou rodinu.Takze tak

Upravil(a) ledovecek (18. 2. 2014 14:08)

Není tady

#161 18. 2. 2014 14:05

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK

ledovecek napsal(a):

Vsak ja nerikam,ze hledas nahradniho otce,jenze tvuj partner,kdyz budete spolu zit,se jim stane,vthledem k tomu,ze jsou male... Nebo se bude zdrzovat mimo jejich dosah? va

Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

#162 18. 2. 2014 14:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

ledovecek napsal(a):

Evo,ale jo, ja je vedu,aby poslechli.Ale tedka uz mají zamtek v hlave s pritelkyne exmanžela, ja jim to nechci zhoršovat a hlavne zatím jsem nepotkala nikoho, kdo by chtěl travit cas mimo muj volny cas,kdy jsem bez deti. I tento ma uz decka velke a myslim, ze uz nestoji o to,aby se musel znova omezovat kvůli malym detem, ma život před sebou a sve plany a sny,aspon co jsem s  nim mluvila, ma velke plany a rozhodne ne nejakou novou rodinu.Takze tak

Však já nepíšu, že je mᚠseznamovat hned. Ale jednou, za rok, pět, deset let určitě taková chvíle nastane A chca-nechca je bude ten muž někdy i vychovávat, než jim bude 18 nebo budou úplně samostatní. Tomu nemůžeš sama věřit, že bys je dokázala izolovat od sebe tak, jak tady dnes píšeš.

Není tady

#163 18. 2. 2014 14:13

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Neumim si představit,jak to udelat. Ja vim, ze se tomu nevyhnu,ale zatím se mi to dari.Zenateho ani zadarmo  s prominutim, nechci cekat az bude mit cas na me. No ja myslim, ze s malyma detma je to dobře, rychleji si zvyknou na nove věci,pozdeji uz vice premysleji.Ja se spise bojim neuspechu, nechci,aby se stridali chlapi,takze k nim pustim az takového, který bude za to stat a najde si k nim cestu a ja budu vedet,ze s nim chci byt porad a sdilet domacnost a vse ostatní.Nema cenu jim plantat hlavy.

Není tady

#164 18. 2. 2014 14:17

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Jsou male, zatím izoluju.Setkani mam jen ve svém volenm case nebo když mam hlidani,zatim to není takove,abych nekoho vodila k detem,zatim nidko tu touhu nemel,ale pocitams  tim, ze jednou to tak bude muset byt,protoze ja fakt sama zustat nechci.Boze ani nevite,jak mi je fajn, ez se muzu vykecat. Jsem mezi kamoskama jedina rozvedena, tak mi nikdo nerozumi a troskuse ode mne distancuji, celkem smutne.

Není tady

#165 18. 2. 2014 14:25

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Jak bude přibývat věk, bude bohužel přibývat i rozvedených. U nás už je zase výjimka nerozvedená žena. Bohužel je to v dnešní době tak.

Není tady

#166 18. 2. 2014 14:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Když jsem se rozváděla já, byla jsem najednou v jiném světě. Do doby rozvodu jsem žila ve "skleníkovém prostředí" svého manželství a vůbec nevnímala, jaké je to, když je žena rozvedená a jaká je možnost najít nezadaného muže, se kterým bych si rozuměla. A jací různí lidé se pohybují ve světě seznamování. Byla jsem jak v Jiříkově vidění.

Není tady

#167 18. 2. 2014 14:38

Wikina
♥♥♥♥♥--

ledovecek napsal(a):

Wikina, něco podobného se stalo, po druhé randeti,kdy jsme spolu byli iv kavarne, hlavne byl hrozne ohromen, ze dokazu vypadat nadherne jako zenska, taky ze jsem se ohakla a musim podotknout, ze jsem byla sama se sebou spokojena po tech letech,jen koukal, malem by zapomnel i odpocit,jak byl vedle.Jak jsme se loucili,tak mi pak do hodiny napsal, ze by se chtěl videt i casteji a tak,ale ze reskeptuje moje decka. No a ja mela napilno, ex mi privedl decka a tak msueli jit hajat a ja to musela to rande probral s kamoskou,tak sjem mu zapomněla napsat a to byla po hodce smska, co se stalo,jestli není něco spatne???Tak sjem ho ujistila, ze ne,ale ze jsem si to potrebovala srovnat v hlave a mozna to je to, co tedka brzdi.

takže jsi zapůsobila, to je jasné.. smile
zájem má, takže když se zdržíš se psaním (nestíháš), tak ho to může maximálně napínat.
Vážně to moc řešíš, ale já to chápu, člověk má v tuto chvíli potřebu rozebrat každé slovo ze všech stran a úhlů a nedokáže se ještě nadnést nad věc a podívat se na to jaksi shora(píše se to tak? shora?).

Ad děti, souhlasím s trebou. K dětem bych pustila až vážnější známost, až poté co bych věřila že udělá víc užitku, než škody, se kterým budu chtít bydlet. A na to je ,si myslím , dost času. (v této neopeřené známosti)

Není tady

#168 18. 2. 2014 14:38

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Evo pises mi z duse, uplne presne jsem to citila ja, deset let schovana v bubline zvane manzelstvi a po rozdchodu tvrdy dopad do reality dnešního světa, pekne tvrdy pad.Popsala si to uplen presne tak,jak jsem to videla i ja. Tak se to asi tak deje.

Najit vhodného chlapa je fat problém, nekteri jsou zoufali z toho, ze jim utikaji roky a chcou rodinu a takse seznamuji za kazdou cenu a pak zenaco,co heldaji milenku,co doma nemá to, co chteji do milenky, tohle ja nemuzu a ani nedelam,asi sjem padla na hlavu,ale ja to tak citim.

Není tady

#169 18. 2. 2014 14:43

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

ledovecek napsal(a):

Evo pises mi z duse, uplne presne jsem to citila ja, deset let schovana v bubline zvane manzelstvi a po rozdchodu tvrdy dopad do reality dnešního světa, pekne tvrdy pad.Popsala si to uplen presne tak,jak jsem to videla i ja. Tak se to asi tak deje.

Najit vhodného chlapa je fat problém, nekteri jsou zoufali z toho, ze jim utikaji roky a chcou rodinu a takse seznamuji za kazdou cenu a pak zenaco,co heldaji milenku,co doma nemá to, co chteji do milenky, tohle ja nemuzu a ani nedelam,asi sjem padla na hlavu,ale ja to tak citim.

Taky jsem to tak cítila. Dokud jsem nepotkala jeho a dokud jsme se do sebe nezamilovali.
Taky bych byla raději za nezadaného. Ale člověk nemůže mít všechno... a musím se ještě učit. stolt

Není tady

#170 18. 2. 2014 14:46

Wikina
♥♥♥♥♥--

ledovecek napsal(a):

Nejsi padlá na hlavu, pro mě je to ještě pořád "normální".

Napadá mě - víš přesně co nechceš, tak ještě si do té hlavy nastavit co chceš , aby "se to vědělo".  Ono se to nějak skutečně promítá do reality. Takové lehké čarování big_smile . Vlastně výběr životní dráhy. Mně to vyšlo přesně (u chlapa), ale nemám tu sebekontrolu trvale, denně.. Ale to už je na "duchovní" vlákno

Není tady

#171 18. 2. 2014 15:19

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Wiki a na to co chci musim prijit.Ale to prijde casem,kdyz si zase zvyknu na to, ze me třeba muze mit někdo rad a byt na me i hodny a třeba me i ocenit. Potrebuji se citit jako zenska a ne jako stroj.

Není tady

#172 18. 2. 2014 15:43

Wikina
♥♥♥♥♥--

ledovecek napsal(a):

Wiki a na to co chci musim prijit.Ale to prijde casem,kdyz si zase zvyknu na to, ze me třeba muze mit někdo rad a byt na me i hodny a třeba me i ocenit. Potrebuji se citit jako zenska a ne jako stroj.

Pravda, a je to velice důležité. Bez toho TO vědět a být si sebou jistá , sebe-vědomá, znající svou cenu - je to jen takové plácání se a pohupování ve vlnkách. Nikam nesměřuje. A na to bych teda nečekala až to přijde, až si zvyknu..na tom bych "dělala" v prvé řadě. To považuju za úplnej základ všeho žití. Vztahu, práce..prostě všeho. Jakmile se k tomu člověk dostane, dosáhne toho, pochopí to, tak vidí věci úplně jinak, což se pochopitelně taky promítne do cíle či směru.

Není tady

#173 18. 2. 2014 15:52

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-

Wiki, ja zila roky bez neznosti a vbez citu,jen vedle sebe, vsechno jako stroj,na to se zvyknout da.Tedka nachazim sve sebevedomi, uctu sama k sobe  a tak,proto jsem ta strasne zabrzdena v oblasti projevu citu a zajmu,nekdy si tam moc neverim, ze bych se mohla nekomu libit, ze to az hezke není,i když na sobe makam hodne, zhubla jsem přes 24kilo, uplne se mi zmenil zevnějšek, konecne se zase rada hezky obelcu a vypadam hezky, nalicim, ucesu, drive me to nebavilo,byla jsem vystresovana tlusta mamina,ale jednou jsem si řekla dost a zacala makat.

Upravil(a) ledovecek (18. 2. 2014 15:54)

Není tady

#174 18. 2. 2014 16:35

Wikina
♥♥♥♥♥--

ledovecek napsal(a):

Wiki, ja zila roky bez neznosti a vbez citu,jen vedle sebe, vsechno jako stroj,na to se zvyknout da.Tedka nachazim sve sebevedomi, uctu sama k sobe  a tak,proto jsem ta strasne zabrzdena v oblasti projevu citu a zajmu,nekdy si tam moc neverim, ze bych se mohla nekomu libit, ze to az hezke není,i když na sobe makam hodne, zhubla jsem přes 24kilo, uplne se mi zmenil zevnějšek, konecne se zase rada hezky obelcu a vypadam hezky, nalicim, ucesu, drive me to nebavilo,byla jsem vystresovana tlusta mamina,ale jednou jsem si řekla dost a zacala makat.

tummenupp

seš kočka! šikovná, vypadá to tedy, že víš co chceš... smile a umíš si za tím jít. stolt

Tím "makáním" na sobě, já myslela psychiku ,  to mazání staré nahrávky (nezasloužím si) a instalaci nové( jsem a zasloužím si všechno).
Tys zřejmě zamakala zgruntu - jak na fyzičnu, tak na psychice.  ono je to provázané a souvisí to. Když se člověk hezky obleče a vidí v zrcadle, že mu to sluší, tak povyroste i to sebevědomí i ta láska k sobě. Vždy kdo by se měl o tebe postarat, když ne ty sama,ne?  smile
Prostě - dělᚠto dobře, dobře, dobře. godlike

Není tady

#175 18. 2. 2014 16:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

ledovecek napsal(a):

Ale da, staci si nic nepripustit a ukoncit to drive nez do toho clovek spadne. Javjsem ted ve fazi, ze byh si hrozne prala,aby to vyslo,ale snazim si drzet odstup natolik,aby kdyby me poslal do haje, totolik nebolelo

jak já ti rozumím ... mám to úplně stejně ... ten strach ze zklamání je prostě o hodně silnější

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí