Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 18. 2. 2014 8:54

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Ano,ja vim, co chci, a když někdo nejevi zajem. Cele mi to pripada trosku divne, mela jsem po rozchodu par uletu,ale ti jevili zajem az moc a ja mela fakt dojem, ze mají zajem, problém byl v tom, ze ja jsem vztah nechtěla a taky jsem citila, ze nejsou to prave orechove, ze v sexu fajn,ale krom toho jsme toho spolecneho nemeli.Tohle je ale chlap, se kterym mam spoelcne konicky a tak trochu i spolecny nahled na život,jen to trosku vazne a citim, ze to nejak není ono, ze tam cosi chybi, ze ja si sice preji,ale to je tak asi všechno a ja na leto nechci byt sama, chci travit volny cas venku aktivne a ne sama.Hodne sportuju,ale kolem mne se roji povaleci, kteří sedi jen doma,me chteji jen do postele a to zase  ja nestojim.

Tohle není dobře. Pokud k tomu přistupuješ, že na léto nechceš být sama a nechceš trávit čas sama, podvědomě to vysílᚠven a je to cítit. Až budeš vyrovnaná, klidná, nebudeš (mermomocí) někoho hledat proto, že... třeba na léto NECHCEŠ být sama, pak budeš potkávat jiné typa. Obecně platí, že najdeš, když nehledáš. Je těžké změnit své nastavení, ale tak to funguje. Vlastní zkušenosti.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#127 18. 2. 2014 9:14

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

někdo nejevi zajem... ti jevili zajem az moc... ja jsem vztah nechtěla... ja na leto nechci byt sama
Jestli by sis nejdřív neměla ujasnit, co vlastně chceš ty sama... a co jsi pro to schopná a ochotná udělat...
Zatím mi to přijde jako bys čekala, až se pán "projeví", aniž bys mu ovšem nějak zvl᚝ dávala najevo, že se projevit smí.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#128 18. 2. 2014 9:19

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Evo,ja az tak nehledam,jen se koukam kolem sebe, ja nemam tolik casu, mam zaprah fakt od rana do vecera, jsem sice na MD,ale musim vydelavat,tak sjem v praci, s detma, mam do toho psa a jen občas volny vikend.Takze hledat, to nejak při tom mem uspechanem život ani nepripada do úvahy, vždy se nejak někdo objevi. Ja jsem srovnana se vsim,co je třeba, vim, co chci. Jen chlapum občas faaaakt nerozumim a nechapu je.A kdo by chtěl byt v lete sam, ja nemusim mit chlapa na sex do postele,ale třeba i kamose a nedovolim si k nemu nic, jen zajeden na koly, třeba hory, nebo tak nejak.

Není tady

 

#129 18. 2. 2014 9:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

heleno, myslím si, že svéprávný sebevědomý muž nemá potřebu čekat na pokyn, že se smí projevit. Dělá, co chce on. Když se chce projevit, tak se projeví. Osobně bych nechtěla partnera, který potřebuje dostat od ženy najevo, jestli se smí projevit.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 9:20)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#130 18. 2. 2014 9:27

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovečku, chlapi zase nerozumí nám. smile Není třeba chlapům rozumět, ale chovat se podle sebe. Kdysi jsem četla hezkou myšlenku, muž nemusí ženě rozumět. Muž ji má milovat. Od toho, abychom si rozuměly, máme kamarádky.
To je dobře, jestli urputně nehledáš. Chápu, že s malými dětičkami mᚠhodně práce, klobouk dolů.
Jak píšeš - kdo by chtěl být v létě sám. To mi přijde zvláštní. Proč zrovna v létě. Jo, a ty si nemᚠdovolovat k chlapovi, ale on k tobě. big_smile On je lovec, nech se lovit, ale od takového, který tě lovit chce. Takoví nemastní-neslaní, to je celkem k ničemu. Alespoň pro mě.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 9:29)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#131 18. 2. 2014 9:29

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Heli,ja davam vsemu volny prubeh, vzta se vždy z neceho vyvrbi, nekdy ti dva musí dojit k tomu, ze chteji vice,a ja jsem presne ten typ člověka, jsem ze zacatku pratelska,kdyz si myslim, ze mi je ten clovek sympaticky. Spise cekam,nechci,aby si myslel, ze ho lovim nebo do neceho tlacim,davam tomu volny prubeh.Ale v tomhle pripade vim, ze se necemu vic nebranim, protože kde budu hledat,coveka ,co si s nim mam celkem hodne co rici, kocniky sdilime a nadseni pro sport a aktivni způsob života.

Není tady

 

#132 18. 2. 2014 9:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

myslím si, že... Osobně bych nechtěla partnera
Klidně si mysli - to je tvý svatý právo...
Já si taky myslím... že o tom, co bys ne/chtěla ty, tady nejde...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#133 18. 2. 2014 9:40

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

aprill napsal(a):

ledovecek napsal(a):

Ahoj,jeste se zeptam. Co si myslite o tom,ze se mi nekdy neozve i dva tri dny,pak se sice ve er zepta,jestli muze zavolat a pokecame a treba se domluvime na schuzce,ale mezitim si nikdy nejsem jista,zda to uz doopravdy nezabalil. Po tom pislednim rande,kdy jsem nemohla kvuli planovane akci s nim na kafe a on dost chtel,tak mi uz nenapsal,jsem se ozvala ja. Ale od te doby nic. Je to takove zvlastni,dost nejistota a proto mam pochybnosti o tom,zda se snazit,nebot nemusim byt jedina,se kterou se muze schazet,nestalo by se to ani poprve ani naposled. Proto si drzim odstup. Je s nim fajne,ale si myslim,ze to bere jako prechodnou stanici nez najde babu s vyresenou minulosti s odrostlymi detmi nebo bez,ktera bude mit cas a nebude ji nic omezovat. Tohle ja zadnemu chlapovi nabidnout nemuzu jeste dlouhou dobu.

nechej tomu volný průběh a netlač na pilu wink

přesně tak...
a klidně je možný, že tě tak může brát- jako přechodku, je možný cokoliv...ale třeba taky ne

V začátku vztahu jsem byla (bývala) taky opatrnější, stejně jako ty. Nebo zdrženlivější. Až pak, když to ve mně překročilo jakýsi "zenit", tak jsem to pustila. A děj se vůle Aláhova...big_smile
Vzpomínám, při nějaké večeři, po pár týdnech neopeřeného vztahu, po projevení sympatií, jsme se ale bavili o tom, co kdo očekává, chce atd...., z toho, když se rozpovídal jsem vycítila co chce, kam jde.... (partner). Pak ty střípky postupně jde poskládat..
O tom jste si taky povídali, ne?

Není tady

 

#134 18. 2. 2014 9:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

myslím si, že... Osobně bych nechtěla partnera
Klidně si mysli - to je tvý svatý právo...
Já si taky myslím... že o tom, co bys ne/chtěla ty, tady nejde...

Však ledoveček si sama vybere z našich příspěvků a podle sebe, co chce. Proto jí to tady píšeme.
Někdo jí píše, co má nebo nemá dělat a jiný zase volí způsob psaní, co by ne/dělal on. Mně přijde někdy vhodnější psát, co bych dělala já, nebo jak to mám já, než jí psát, co ne/má dělat ona. Pro tebe je to třeba zase naopak. Jsme lidé různé.

Upravil(a) Eva. (18. 2. 2014 10:15)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#135 18. 2. 2014 9:48

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Sahleb, byli jsme spolu 5x a mame hodne povinnosti,hlavne ja nemam volny cas vůbec krom vikendu,kdy ma deti exmanzel.Do postele se nezenu,ale nechci si k nemu vybudovat vztah,kdyz nevim,kam se to bude ubirat.Nejsem typ, co leze do postele hned nazacatku, vždy jsme potrbeovala vice casu, jen se v nem nevyznam,jestli ho b´vuebc necim pritahuji,protoze on me pritahuje.Nechci spechat,jen se v tom nevyznam.V manzelstvi jsem byla hodne nestastna, delší dobu jsem fungoval uplne bez citu a neznosti a projevu sympatii, sebevedomu na nule a i tedka si moc neverim

Dobre, tak jste byli spolu 5x.

Myslim, ze jsi nejista. Ja jsem taky mela blbe manzelstvi. Ale to on nevi a i kdyby, co s tim ma nekdo jiny delat. Tobe se to nelibilo, kdyz s nim jses? Libilo, tak   se tes na dalsi rande.  A uzivej si tohodle casu.

Jestli se ozve tvoje srdce, coz se asi stalo, tak ny tom nic nemeni frekvence randeni. To je ten vztah, zda budujes nebo ne, vuli ovlivnit nemuzes. To proste prijde. Nekomplikuj si to, vzdyt je to prijemny na nekoho myslet.
Zavolej mu klidne sama.

Nejsitota je naprosto normalni. Jistota v tomto pripade neexistuje. Prave to je hodne hezke. Ber to jako samozrejmy fenomen.

Upravil(a) sahleb (18. 2. 2014 9:49)


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#136 18. 2. 2014 9:49

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Wiki ne nepovidali, my si o vztazích nepovídáme, nikdo z nas do toho tématu nezajede.V posleldni době se vyskytuje porad v pohybu,ne byli jsme spolu nekde posedet,i když on třeba chtěl,ale ja uz nemela cas, jsem proste husa, mozna by to skončilo lepe, mozna ho to odradilo, ze jsem nemohla a on v tu sobotu fakt nikde sednout chtěl,nechtel jit ještě domu,i presto ze se hral hokej. Jsem u nej jak blbec, nic co by se ho osobne dotykalo neprobiram v ramci zachovani dekora. Je celkem vzdelany a dost inteligentni,tak nechci byt za blbce. Do vztahu jsem ještě fakt nezabruslila,fakt ne. jsem při nem jak zmrazena,jen všechno v klidku na neutralni pude,ale pokud se s nim ještě sejdu tak naberu odvahu a proberu to.

Není tady

 

#137 18. 2. 2014 9:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

nic co by se ho osobne dotykalo neprobiram v ramci zachovani dekora
Už zase?
Co kdyby ses (aspoň pro jednou) na celý dekorum a další šaškárny kolem zkusila vykašlat?
Co se sakra může stát horšího, než že on nezareaguje tak, jak by sis představovala nebo přála? Rázem bys měla jasno.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#138 18. 2. 2014 9:59

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

lol

No to je desny.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#139 18. 2. 2014 10:01

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Taky si myslím, že bys měla přestat "zachovávat dekorum" a měla by ses chovat přirozeně a přestat se hlídat. Nehraj si na něco, čím nejsi. To se stejně dříve nebo později projeví. Chceš snad partnera, který se hodí k tobě a ne k tomu, na co si hraješ. Nebo ne? Jak by bylo tobě, kdyby si hrál on na někoho, kým není a pak by ses nestačila divit, až se projeví, jaký doopravdy je.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#140 18. 2. 2014 10:09

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No vemi si Vase rady k srdci, ale ja vždy na to rande jdu s tim, ze uz něco udelam a cele rande prejde a ja jsem jak zamrznuta ryba a po rozchodu si nadavam do blbek, ze zase jsem byla jako zmrazena a nic jsem neudelala.Bych si nafackovala.

Není tady

 

#141 18. 2. 2014 10:14

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No vemi si Vase rady k srdci, ale ja vždy na to rande jdu s tim, ze uz něco udelam a cele rande prejde a ja jsem jak zamrznuta ryba a po rozchodu si nadavam do blbek, ze zase jsem byla jako zmrazena a nic jsem neudelala.Bych si nafackovala.

Tak na rande s ničím nechoď a chovej se na něm přirozeně, jak se ti v dané chvíli chce. Prostě si ho užívej a nepromýšlej nějaké taktiky.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#142 18. 2. 2014 10:16

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ledovecku, zkoušela jsi jen tohoto jednoho pána?
Možná není problém  v tobě nebo v něm, možná je problém v tom, že si prostě nesednete.
Myslím, že by si žena měla najít muže, v jehož společnosti by mohla zůstat přirozená.
Život je krátkej na takovýhle kličky.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#143 18. 2. 2014 10:24

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Jesi, byla jsem na rande uz s vice a ani jeden mi tak nesedl jako on,s nim se mi fakt huba nezavre a citim se dobře, jen nemam tolik odvahy,jako v pripade ze vidim, ze se nekomu libim.Jsem pak jsitejsi v kramflecich.ja tapu proto, ze nevim,jak to mysli on,tak se neprojevuju, nemam jasno, nevim,co by udelal kdybych ho třeba políbila jako první ja, Je to po dlouhe době clovek, co vi o cem mluvi, ma za sebou velice zajimavy život,ale je slusny a pohodovy a tak se i ja citim v jeho spolecnosti.Proste pohodove. Proto to nechci vzdat, dlouho jsem člověka jeho razeni nepotkala i jsem se vdávala bez lasky,myslela jsem si, ze se ho naucim milovat,ale ne nikdy se nestalo.

Není tady

 

#144 18. 2. 2014 10:35

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Wiki ne nepovidali, my si o vztazích nepovídáme, nikdo z nas do toho tématu nezajede.V posleldni době se vyskytuje porad v pohybu,ne byli jsme spolu nekde posedet,i když on třeba chtěl,ale ja uz nemela cas, jsem proste husa, mozna by to skončilo lepe, mozna ho to odradilo, ze jsem nemohla a on v tu sobotu fakt nikde sednout chtěl,nechtel jit ještě domu,i presto ze se hral hokej. Jsem u nej jak blbec, nic co by se ho osobne dotykalo neprobiram v ramci zachovani dekora. Je celkem vzdelany a dost inteligentni,tak nechci byt za blbce. Do vztahu jsem ještě fakt nezabruslila,fakt ne. jsem při nem jak zmrazena,jen všechno v klidku na neutralni pude,ale pokud se s nim ještě sejdu tak naberu odvahu a proberu to.

Víš já ani nemyslela povídání si o vztahu, ale povídání si o něm... co on rád, co ho baví, co by chtěl. Ne probůh formou výslechu (pole mᚠ?!) Povzbudit chlapa, aby o sobě povídal (třeba o jeho oblíbeném sportu, koníčku, psovi..), si skromně myslím, že není těžké. Každému se bude líbit, když o něj  druhý  projeví zájem.

O tom, že se držíš zpět si vůbec nemyslím, že je špatně. Já to mám podvědomě taky takto nastavené, i když přitom cítím, kdy je potřeba chlapovi napovědět, povzbudit. Třeba jen náznakem. Nebo přesněji..se snažím vcitovat.
Toto člověk musí pouze vycítit, tu hranici, která není vlezlá a neznačí taky nezájem. Nelíbí se mi ženy vlezlé a vyslýchající, proto bych to sama nedělala. Ale to zřejmě už patří k naturelu. Tak bych se na tvém místě nelámala do něčeho, co ti není vlastní.

A ještě jedna drobná komplikace - chlapi mají (dle mých zkušeností) jiný překladač, takže mohou i špatně rozumět . A tak si nenápadně ověřuju (i dnes), rozuměl-li to, co jsem skutečně řekla. smile

A vůbec, dělᚠto dobře - užívej si, dělej to, co ti říká intuice a raduj se z krásného období. smile

Není tady

 

#145 18. 2. 2014 10:35

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

nevim,co by udelal kdybych ho třeba políbila jako první ja
No... dokud to nezkusíš, tak se to nedozvíš... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Leda by ses ho zeptala... http://fora.babinet.cz/img/smilies/tongue.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#146 18. 2. 2014 10:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Wikina napsal(a):

A ještě jedna drobná komplikace - chlapi mají (dle mých zkušeností) jiný překladač, takže mohou i špatně rozumět . A tak si nenápadně ověřuju (i dnes), rozuměl-li to, co jsem skutečně řekla. smile

A vůbec, dělᚠto dobře - užívej si, dělej to, co ti říká intuice a raduj se z krásného období. smile

Já si ověřuji na rovinu, jestli rozuměl, co jsem skutečně řekla, když mám pocit, že asi ne. Proč nenápadně? Muži potřebují srozumitelné a čitelné jednání. Našim náznakům často nerozumí.
Jestli ledovečkovi říká intuice, aby zachovávala dekorum, pak je to OK. Ale jestli to hraje, je to nanic. A hlavně jestli se její pojetí dekora hodně liší od toho, jaká je přirozeně a doopravdy.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#147 18. 2. 2014 10:54

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ted jestli dosatanu tu prilzeiost,zatim mlčíme,takze mozna uz ani ne,To je život, noc nic pujdu dal.

Není tady

 

#148 18. 2. 2014 11:35

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

jaký - jestli dostanu šanci !!!??? big_smile roll
nene - jestli on dostane šanci , jasnačka?
Držím palce, stejně je to krásný období... rodna
A dej vědět, at mě může hřát love story on-line smile

Není tady

 

#149 18. 2. 2014 12:02

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Wiki,prosim te, se neozval a buhvi jestli.......Mozna ho doradilo to, ze sjem nemela cas byt s nim naposled,ale ja to mela domluvene  a nehorsi je, ze to stalo zaprd.jsem to mela odvolat a užívat si neceho fajn.

Není tady

 

#150 18. 2. 2014 12:05

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

si myslim, ze zadna on.line romance se konat nebude.ale diky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů