Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 17. 2. 2014 17:11

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

wikina hezky napsano. Když jsem s nim si to uzivam,ale nikdy nevim, zda se vůbec ozve. Jen vyckavam, sama mu psat nechci,protoze nechci byt fakt vlezla, tak vždy jen cekam,ale asi se na to vykvajznu a uziiji si,co mi život nabízí, několik let jsem zila jako někdo, kym jsem nebyla atedka muzu byt sama sebou, zase si chci sama sebe vazit, starat se o sebe,vypadat hezky, pokracovat ve shazovani vahy k idealani vaze, sportovat a když mi někdo zprijemni chvile volna budu vdecna a uziju si je. V mezidobi budu hlavne mama.

Víš, nejhezčí je vlastně ta nejistota, co očichávání se...ten začátek. napětí, mám, nemám...co on..atd
Přece kdybys věděla, jako z dotazníku, co chce, nechce - tak nuda ne?

Když si vzpomnu na naše začátky.. gloria smile
(já  přemýšlela)- hm..takovej krásnej chlap, že bych se mu líbila..?
(on přemýšlel) -  hm.. taková krásná ženská, proč by se zahazovala se mnou..?

Po čase jsme si řekli, co jsme si vlastně mysleli na svém prvním pořádném rande v zoo big_smile
jsme se tomu smáli, jak jsme uvažovali....

teď si představ tu nudu, kdyby bylo všechno jasný, získaný  formou výslechu:  usch
auto máš?
pole  máš?
Kde pracuješ?

A že nezavolᚠprvní...to vůbec pro začátek nevadí...ne? big_smile

Není tady

 

#102 17. 2. 2014 17:23

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ja abych nebyla nezdvorila, jsem malinko uhýbala... z nej mam fakt respekt... Jen vyckavam, sama mu psat nechci,protoze nechci byt fakt vlezla
"nezdvorila... respekt... vyckavam... vlezla..." - on tohle všechno může pociovat jako ne snad úplně nezájem, ale takový "půjdu s tebou za zábavou, ale až tak moc tě nežeru"... big_smile

Upravil(a) helena (17. 2. 2014 17:24)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#103 17. 2. 2014 17:56

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

ja abych nebyla nezdvorila, jsem malinko uhýbala... z nej mam fakt respekt... Jen vyckavam, sama mu psat nechci,protoze nechci byt fakt vlezla
"nezdvorila... respekt... vyckavam... vlezla..." - on tohle všechno může pociovat jako ne snad úplně nezájem, ale takový "půjdu s tebou za zábavou, ale až tak moc tě nežeru"... big_smile

No taky pravda........vidim to jen ze sve strany

Není tady

 

#104 17. 2. 2014 18:00

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Kvietok p´pekne slovenske porekadlo,  a je fajn, ze pises po slovensky. No mne nejde o sex, ale skorej o dajake prejavy sympatii, tie mi chybaju,ale....... Možno si len mysli, ze kde som tak skoro po rozchode, ze by na to mal ist fakt pomali,ale uz som mu naznačovala, ze ja mam veriesenu minulost,rozvod je u mna len formalita.

to patri Eve., nie tebe pussa  Ty mu daj cas, casu mas dost, nemas co stratit, ale mozes vela ziskat. Daj mu navavo, ze ti je s nim fajn, ze si s nim rada. Sama nevies, cim vsetkym presiel on a ako dlho potrva, nez zacne niekomu verit stolt vzdy lepsie, ako by ta mal "obrat" na prvom stretnuti, a mat ta len na sex. pussa

Není tady

 

#105 17. 2. 2014 18:35

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Medovy kvietok, skusim, no možno je fakt aj chyba vo mne, ze mu nedavam moc najavo, ze to drzim v sebe len aby som nebola neslusna,pretoze kde mi naniekom zalezi, tak mi zalezi ja na tom,ako vystupujem,tak sa prehnane kontrolujem az nezdravo,ale to len preto, ze sa mi paci.No je to prdle,ale nikto nehovoril, ze prdla niesom.

Není tady

 

#106 17. 2. 2014 19:05

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Medovy kvietok, skusim, no možno je fakt aj chyba vo mne, ze mu nedavam moc najavo, ze to drzim v sebe len aby som nebola neslusna,pretoze kde mi naniekom zalezi, tak mi zalezi ja na tom,ako vystupujem,tak sa prehnane kontrolujem az nezdravo,ale to len preto, ze sa mi paci.No je to prdle,ale nikto nehovoril, ze prdla niesom.

snazis sa pred nim nacuchorit svoje perie, to je dobre ze chces unho zabodovat, paci sa ti. Zavolaj mu, chodte do kina, na prechadzku, jemne sa do neho zakvac, ako ti tu uz radili a nechaj sa prekvapit jeho reakciou. Ukaz mu, ze dotyk s nim je ti prijemny stolt Trosku ho povzbudis a dodas mu odvahy tummenupp

Není tady

 

#107 17. 2. 2014 19:15

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No skusim, len musim dostat tu sancu,aby som mohla vsetko realizovat a snad sa nepletiem a nedostanem studenu sprchu

Upravil(a) ledovecek (17. 2. 2014 19:16)

Není tady

 

#108 17. 2. 2014 19:22

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Protože nechci byt sama,ale rozhdone jsem opatrna,nerikam, e se zamilovat nechci,ale davam si pozor do koho.Ja nemam tolik prilezitosti k seznameni,skoro nulove,jem s detma doma, chodim do práce  apak dmu, k tomu ma v peci ještě psa,je to zaprah,ale každý ma prece pravo na stestin a ja tise doufam, ze sjem si tu zivotni smulu uz vybrala

Tohle se přece nedá nijak ovlivnit, do koho se zamiluješ.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#109 17. 2. 2014 19:40

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ale da, staci si nic nepripustit a ukoncit to drive nez do toho clovek spadne. Javjsem ted ve fazi, ze byh si hrozne prala,aby to vyslo,ale snazim si drzet odstup natolik,aby kdyby me poslal do haje, totolik nebolelo

Upravil(a) ledovecek (17. 2. 2014 19:41)

Není tady

 

#110 17. 2. 2014 19:44

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Ale da, staci si nic nepripustit a ukoncit to drive nez do toho clovek spadne. Javjsem ted ve fazi, ze byh si hrozne prala,aby to vyslo,ale snazim si drzet odstup natolik,aby kdyby me poslal do haje, totolik nebolelo

Jj..tolik si chceš zaplavat, ale probůh jen se u toho nenamočit...
Pche!


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#111 17. 2. 2014 19:49

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Láska není hra. Člověk do toho musí jít naplno, i s rizikem, že to bude bolet.
Pokud to tak nedělá, nemá otevřené srdce, nepotká se s tím, s kým k sobě patří.
Přijdeš na to. Ale rozumím, že jsi na začátku a po svých zkušenostech se bojíš zklamání.
Až budeš připravená a přestaneš se bát, budou se dít věci.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#112 17. 2. 2014 20:03

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Omlouvám se - nečetla jsem vše, jen první stránku. ale já být Tebou, tak bych ho zkusila obejmout a pohladit (už ti to psala myslím Hela) a uvidíš, co se stane. Jaká bude odezva, jestli ti pohlazení oplatí a jkým způsobem. I na tom se dá hodně poznat.
Je jasné, že chceš vědět, jestli ho jako žena přitahuješ. Já bych to chtěla vědět taky, je to dost důležité.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#113 17. 2. 2014 20:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

snazim si drzet odstup natolik,aby kdyby me poslal do haje, totolik nebolelo
Kuwa... kohopak mi to jen připomíná... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Jedno přísloví říká, že není možné sníst koláč a současně ho chtít mít celý...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#114 17. 2. 2014 20:40

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

Jezis Evo tebe cist....jaky opravdovy Muz,vzdyd ty ho nemas.Nedokazal kvuli tobe opustit ani rodinu.Opravdovy muz to udela bez vymluv.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#115 17. 2. 2014 22:22

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.

va

Není tady

 

#116 17. 2. 2014 22:39

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevim,co si o něm myslet......

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.

va

Čemu se divíš, aprill? Přece tady majkafu čteš už dost dlouho, tak ti snad musí být jasný, že si a novým úlovkem musí co nejrychleji zashookat, protože když dojde k dalšímu poznávání a ten nebožák zjistí, co to klofnul, v děsu prchne, a majka má zase po ptákách. Takže to je ryze praktický postup, aby nám holka neobrostla mechem. vissla


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#117 17. 2. 2014 22:40

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Wikina napsal(a):

ledovecek napsal(a):

wikina hezky napsano. Když jsem s nim si to uzivam,ale nikdy nevim, zda se vůbec ozve. Jen vyckavam, sama mu psat nechci,protoze nechci byt fakt vlezla, tak vždy jen cekam,ale asi se na to vykvajznu a uziiji si,co mi život nabízí, několik let jsem zila jako někdo, kym jsem nebyla atedka muzu byt sama sebou, zase si chci sama sebe vazit, starat se o sebe,vypadat hezky, pokracovat ve shazovani vahy k idealani vaze, sportovat a když mi někdo zprijemni chvile volna budu vdecna a uziju si je. V mezidobi budu hlavne mama.

Víš, nejhezčí je vlastně ta nejistota, co očichávání se...ten začátek. napětí, mám, nemám...co on..atd
Přece kdybys věděla, jako z dotazníku, co chce, nechce - tak nuda ne?

Když si vzpomnu na naše začátky.. gloria smile
(já  přemýšlela)- hm..takovej krásnej chlap, že bych se mu líbila..?
(on přemýšlel) -  hm.. taková krásná ženská, proč by se zahazovala se mnou..?

Po čase jsme si řekli, co jsme si vlastně mysleli na svém prvním pořádném rande v zoo big_smile
jsme se tomu smáli, jak jsme uvažovali....

teď si představ tu nudu, kdyby bylo všechno jasný, získaný  formou výslechu:  usch
auto máš?
pole  máš?
Kde pracuješ?

A že nezavolᚠprvní...to vůbec pro začátek nevadí...ne? big_smile

Hezké a pravdivé. smile


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#118 18. 2. 2014 1:10

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

aprill napsal(a):

Eva. napsal(a):

Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.

va

Čemu se divíš, aprill? Přece tady majkafu čteš už dost dlouho, tak ti snad musí být jasný, že si a novým úlovkem musí co nejrychleji zashookat, protože když dojde k dalšímu poznávání a ten nebožák zjistí, co to klofnul, v děsu prchne, a majka má zase po ptákách. Takže to je ryze praktický postup, aby nám holka neobrostla mechem. vissla

godlike godlike godlike krasne a vystizne napisane

Není tady

 

#119 18. 2. 2014 5:26

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ahoj,jeste se zeptam. Co si myslite o tom,ze se mi nekdy neozve i dva tri dny,pak se sice ve er zepta,jestli muze zavolat a pokecame a treba se domluvime na schuzce,ale mezitim si nikdy nejsem jista,zda to uz doopravdy nezabalil. Po tom pislednim rande,kdy jsem nemohla kvuli planovane akci s nim na kafe a on dost chtel,tak mi uz nenapsal,jsem se ozvala ja. Ale od te doby nic. Je to takove zvlastni,dost nejistota a proto mam pochybnosti o tom,zda se snazit,nebot nemusim byt jedina,se kterou se muze schazet,nestalo by se to ani poprve ani naposled. Proto si drzim odstup. Je s nim fajne,ale si myslim,ze to bere jako prechodnou stanici nez najde babu s vyresenou minulosti s odrostlymi detmi nebo bez,ktera bude mit cas a nebude ji nic omezovat. Tohle ja zadnemu chlapovi nabidnout nemuzu jeste dlouhou dobu.

Upravil(a) ledovecek (18. 2. 2014 5:31)

Není tady

 

#120 18. 2. 2014 5:40

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Ahoj,jeste se zeptam. Co si myslite o tom,ze se mi nekdy neozve i dva tri dny,pak se sice ve er zepta,jestli muze zavolat a pokecame a treba se domluvime na schuzce,ale mezitim si nikdy nejsem jista,zda to uz doopravdy nezabalil. Po tom pislednim rande,kdy jsem nemohla kvuli planovane akci s nim na kafe a on dost chtel,tak mi uz nenapsal,jsem se ozvala ja. Ale od te doby nic. Je to takove zvlastni,dost nejistota a proto mam pochybnosti o tom,zda se snazit,nebot nemusim byt jedina,se kterou se muze schazet,nestalo by se to ani poprve ani naposled. Proto si drzim odstup. Je s nim fajne,ale si myslim,ze to bere jako prechodnou stanici nez najde babu s vyresenou minulosti s odrostlymi detmi nebo bez,ktera bude mit cas a nebude ji nic omezovat. Tohle ja zadnemu chlapovi nabidnout nemuzu jeste dlouhou dobu.

nechej tomu volný průběh a netlač na pilu wink

Není tady

 

#121 18. 2. 2014 7:17

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Aprill ptave,ze ja netlacim na pilu ale  uze vubec. Ja vim,ze tlacit na chlapa se nevyplaci.

Není tady

 

#122 18. 2. 2014 7:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Ahoj,jeste se zeptam. Co si myslite o tom,ze se mi nekdy neozve i dva tri dny,pak se sice ve er zepta,jestli muze zavolat a pokecame a treba se domluvime na schuzce,ale mezitim si nikdy nejsem jista,zda to uz doopravdy nezabalil. Po tom pislednim rande,kdy jsem nemohla kvuli planovane akci s nim na kafe a on dost chtel,tak mi uz nenapsal,jsem se ozvala ja. Ale od te doby nic. Je to takove zvlastni,dost nejistota a proto mam pochybnosti o tom,zda se snazit,nebot nemusim byt jedina,se kterou se muze schazet,nestalo by se to ani poprve ani naposled. Proto si drzim odstup. Je s nim fajne,ale si myslim,ze to bere jako prechodnou stanici nez najde babu s vyresenou minulosti s odrostlymi detmi nebo bez,ktera bude mit cas a nebude ji nic omezovat. Tohle ja zadnemu chlapovi nabidnout nemuzu jeste dlouhou dobu.

Jak už jsem psala, muži jsou různí.
Taky jsem potkala takové, co se týden neozvali a pak ano, jako kdyby nic.
Takového partnera bych nechtěla. Potřebuji partnera komunikativního, který projevuje zájem denně.
Ale některé ženě zase může vyhovovat takový partner, jakého popisuješ.
Mᚠhezké období v tom, že mᚠmožnost zjišovat, jakého partnera doopravdy hledáš.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#123 18. 2. 2014 8:19

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

Čemu se divíš, aprill? Přece tady majkafu čteš už dost dlouho, tak ti snad musí být jasný, že si a novým úlovkem musí co nejrychleji zashookat, protože když dojde k dalšímu poznávání a ten nebožák zjistí, co to klofnul, v děsu prchne, a majka má zase po ptákách. Takže to je ryze praktický postup, aby nám holka neobrostla mechem. vissla

Jelikož jsem 3 roky se stále stejným partnerem, se kterým se znám víc, než 5 let, a píšeš, nevím, z jakého důvodu, nesmyslné jedovatosti, a já netuším, jaký mᚠvlastně problém a proč, je tvé psaní dost offtopic A vše o mně tady také. Není to mé vlákno.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#124 18. 2. 2014 8:40

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ano,ja vim, co chci, a když někdo nejevi zajem. Cele mi to pripada trosku divne, mela jsem po rozchodu par uletu,ale ti jevili zajem az moc a ja mela fakt dojem, ze mají zajem, problém byl v tom, ze ja jsem vztah nechtěla a taky jsem citila, ze nejsou to prave orechove, ze v sexu fajn,ale krom toho jsme toho spolecneho nemeli.Tohle je ale chlap, se kterym mam spoelcne konicky a tak trochu i spolecny nahled na život,jen to trosku vazne a citim, ze to nejak není ono, ze tam cosi chybi, ze ja si sice preji,ale to je tak asi všechno a ja na leto nechci byt sama, chci travit volny cas venku aktivne a ne sama.Hodne sportuju,ale kolem mne se roji povaleci, kteří sedi jen doma,me chteji jen do postele a to zase  ja nestojim.

Není tady

 

#125 18. 2. 2014 8:44

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Modrovous, mne pripada ze mas nejaky problém s egem, navážíš se do člověka, po kterem te muze byt houby, je jedno,jak si kdo zaridi život a jestli to Eve takhle vyhovuje, tak prosim, každému,co mu patri. Ja znam spoustu zenatych,co vedou dvoji život a mnazelku by nikdy neopustili,pokud jim vsem to tak vyhovuje.

Upravil(a) ledovecek (18. 2. 2014 8:54)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů