Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 17. 2. 2014 14:23

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

On je rozvedeny dele a ja mam vyreseno,ja nemam co resit, co bych mela resit, bývalého uz vedle sebe nechcia,ni kdyby mi davali milion, byla jsem nestastna a mela jsem se rozejit uz mnohem drive,ale nemela jsem odvahu a deca mam male.Takze ja nemam co resit, chci zase zacit zit a třeba najit nekoho, s kym by mi potech dlouhych letech zase bylo dobře,ja se nemam z ceho dostavata  a pn, np veim, asi by me na rande nezval,kdybych nechtel

Není tady

 

#77 17. 2. 2014 14:23

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Evo chápu, ze se smozna zklamala,rozvod je fakt naprd zalezitost,tak taky chápu, ze si vybíráš. Ja mam taky sva kritéria vyberu,ale musí tam fungovat sympatie a ja nez se s nekym sejdu i něco napisu,abych vedela, ze to rande za něco stoji.No ale ja fakt sla na to rande s enchuti,jen z povinnosti,ale byla jsem fakt mile prekvapena, měli jsme si fakt co rici a to u me hraje velkou roli a bavi nas podobne věci, je inteligentni, nekeca hovadiny  a něco na nem proste je,alespon ja to tak vidim.

Nu, a nakonec jsme se "vybrali" tak, že je můj milý ženatý.
Známe se 5 let a nepřetržitě jsme spolu 3 roky. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla, protože je ženatý. Přesto, že je ženatý, je to muž, o jakém jsem snila.
Někdy život prostě překvapí. stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#78 17. 2. 2014 14:24

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

Uááááááááááááááááá. To už by vážně jeden usch. Ženská, tebe by snad vyhnali i z osady malomocných, jak jsi nesnesitelná.

lol lol
popravdě - na tu Evinu větu (chybí jen zrýmovat a dosadit do Mrazíka),jsem vytřeštila oči a otevřela svou pusinku, div že mi neukáplo coca coly na lejstra..
pak jsem si ovšem přečetla tvoji glosu a dílo s colou jsem dokončila - bohužel na stůl. mad lol

Takže vousi děkuju, jdu umývat a kopírovat smlouvy klienta... cool lol

Není tady

 

#79 17. 2. 2014 14:25

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

No ja se nechystam si domu nastehovat chlapa, jednoho jsem se zbavila a vyhovoval by mi vztah, kdy bysme mli každý sve bydleni  a schazeli se, travili spolu cas, ani setkani s detma nikomu nenutim, otce mají a ani kasicku nehledam, jsem jako samoživitelka celkem slusne zajistena, na to na co potrebuji to mam a vice nepotrebuji, mají otce a pokud ten nejak nezblbne,tak to bude ok.

JJ, právě proto pro mě bylo důležité vědět, kde bydlí. Aby se mi nenutil domů, dokud se mnou bydlely děti. Ale ty mᚠještě děti maličké, tam bych dříve nebo později společné bydlení předpokládala.

Evo,ale ja nechci, nechci delat detem v hlave zmatky a ještě něco, kterou trouba si uvaze zenskou se dvěma malymi dětmi na krk, zadny, pro svobodného,co chce další deti sjem ja nepohodlna a pro rozvedeného,co ma vyereseny život, decka velke, tak sjem taky k nicemu, nemam moc volenho casu,kdy bych se mu vynovala a orzhodne by nechtel travit cas se mnou a s detma.Takze to je potencialne v prd...

Není tady

 

#80 17. 2. 2014 14:33

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

Evo chápu, ze se smozna zklamala,rozvod je fakt naprd zalezitost,tak taky chápu, ze si vybíráš. Ja mam taky sva kritéria vyberu,ale musí tam fungovat sympatie a ja nez se s nekym sejdu i něco napisu,abych vedela, ze to rande za něco stoji.No ale ja fakt sla na to rande s enchuti,jen z povinnosti,ale byla jsem fakt mile prekvapena, měli jsme si fakt co rici a to u me hraje velkou roli a bavi nas podobne věci, je inteligentni, nekeca hovadiny  a něco na nem proste je,alespon ja to tak vidim.

Nu, a nakonec jsme se "vybrali" tak, že je můj milý ženatý.
Známe se 5 let a nepřetržitě jsme spolu 3 roky. První dva roky jsem se s ním 3x rozešla, protože je ženatý. Přesto, že je ženatý, je to muž, o jakém jsem snila.
Někdy život prostě překvapí. stolt

No ja davam od zenatych ruce pryc, nechci komlikace, ze by na me naletela manželka, i když me uhani jeden zenaty,ale ja nehodlam delat milenku,kdy si on zamane.V tomhle mam jasno.Bud bude s emnou nebo at je s manželkou.

Není tady

 

#81 17. 2. 2014 14:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledoveček, nevidím to tak, jako ty. Věřím, že potkᚠmuže, když ne tohohle, tak jiného, se kterým zase vytvoříte rodinu. Jsi ještě mladá a mᚠmalé děti. Nemusíš být na vše sama. A třeba i tenhle může být ten správný, co ty víš. Nepředjímej a pokud je ti s ním dobře a bude se vám líbit i společné milování až přijde, budete spolu a bude vám hezky. Neházej flintu do žita.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#82 17. 2. 2014 14:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Aby se mi nenutil domů, dokud se mnou bydlely děti. Ale ty mᚠještě děti maličké, tam bych dříve nebo později společné bydlení předpokládala.
Aha... takže když jsou děti malý, tak se pán "vnutit" může... zajímavý...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#83 17. 2. 2014 14:36

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Evo, mas pravdu,ale stojim pevne na nohách,neverim tomu, ze by hctel byt zase spolecne s malyma detma, zase všechno odznova, On ma decka velke, ma iúlany do budoucna, cestovani, studium.......Tohle není kompatibilni se mnou.Nedelam si iluze,jednou mi řekl, ze respejtuje moje deti i psa,ale nechapu co tim myslel. Nemyslim, ze by chtěl opakovat co uz prozil, je fakt uz starsi a chce si život uz uzit a ja ho plne chápu.Ja si uvedomuji, ze me k nemu něco tahne a ze mame hodne spoelcneho a ze takového chlapa jsem vždy chtěla,ale prisel v nepravy cas a ja si jen chranim svoje city,aby když me psole k sipku,tak aby me to moc nebolelo, uz jsem si uzila za poslední rok dost a nepotrebuji zase další komplikace,proto si davam sakra pozor.

Není tady

 

#84 17. 2. 2014 14:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Evo, mas pravdu,ale stojim pevne na nohách,neverim tomu, ze by hctel byt zase spolecne s malyma detma, zase všechno odznova, On ma decka velke, ma iúlany do budoucna, cestovani, studium.......Tohle není kompatibilni se mnou.Nedelam si iluze,jednou mi řekl, ze respejtuje moje deti i psa,ale nechapu co tim myslel. Nemyslim, ze by chtěl opakovat co uz prozil, je fakt uz starsi a chce si život uz uzit a ja ho plne chápu.Ja si uvedomuji, ze me k nemu něco tahne a ze mame hodne spoelcneho a ze takového chlapa jsem vždy chtěla,ale prisel v nepravy cas a ja si jen chranim svoje city,aby když me psole k sipku,tak aby me to moc nebolelo, uz jsem si uzila za poslední rok dost a nepotrebuji zase další komplikace,proto si davam sakra pozor.

Psalas, že je starší jen o 8 let, to zase není tolik. Nebo tys měla děti později, že píšeš, že ty jeho už studují?
Víš, chránit si city, to je právě o tom, když člověk ještě nemá přebolený předchozí vztah. Když nejde do vztahu naplno. To není dobrý. Ale rozumím tomu.

Upravil(a) Eva. (17. 2. 2014 14:56)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#85 17. 2. 2014 14:47

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

Aby se mi nenutil domů, dokud se mnou bydlely děti. Ale ty mᚠještě děti maličké, tam bych dříve nebo později společné bydlení předpokládala.
Aha... takže když jsou děti malý, tak se pán "vnutit" může... zajímavý...

To sis takhle přeložila ty.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#86 17. 2. 2014 14:54

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

Evo, mas pravdu,ale stojim pevne na nohách,neverim tomu, ze by hctel byt zase spolecne s malyma detma, zase všechno odznova, On ma decka velke, ma iúlany do budoucna, cestovani, studium.......Tohle není kompatibilni se mnou.Nedelam si iluze,jednou mi řekl, ze respejtuje moje deti i psa,ale nechapu co tim myslel. Nemyslim, ze by chtěl opakovat co uz prozil, je fakt uz starsi a chce si život uz uzit a ja ho plne chápu.Ja si uvedomuji, ze me k nemu něco tahne a ze mame hodne spoelcneho a ze takového chlapa jsem vždy chtěla,ale prisel v nepravy cas a ja si jen chranim svoje city,aby když me psole k sipku,tak aby me to moc nebolelo, uz jsem si uzila za poslední rok dost a nepotrebuji zase další komplikace,proto si davam sakra pozor.

Psalas, že je starší jen o 8 let, to zase není tolik. Nebo tys měla děti později, že píšeš, že ty jeho už studují?
Víš, chránit si city, to je právě o tom, když člověk ještě nemá přebolený předchozí vztah. Když nejde do vztahu naplno. To není dobrý. Ale rozumím tomu.

No vis jak, ja mam opravdu vyreseno, manžela jsem nikdy asi nemilovala jak bych mela, byl to snatek z rozumu a ano mela jsem deti po třicítce. Zamilovana doopravdy jsem nebyla vice jak deset let a ted potkam nekoho,kdo mi hrozne sedi, coz se mi taky dlouho nestalo. Kdybych byla bezstarostna a sama,tak prosim, do nejakych eskapad bych se pustila,ale ty decka me drzi při zemi,ze dost premylsim mozkem.

Není tady

 

#87 17. 2. 2014 14:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Pak nerozumím, proč s ním vlastně chceš být, když jsi už předem taková skeptická.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#88 17. 2. 2014 14:58

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

To sis takhle přeložila ty.
Vidíš... důkaz toho, že umím samostatně přemejšlet... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#89 17. 2. 2014 15:02

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Protože nechci byt sama,ale rozhdone jsem opatrna,nerikam, e se zamilovat nechci,ale davam si pozor do koho.Ja nemam tolik prilezitosti k seznameni,skoro nulove,jem s detma doma, chodim do práce  apak dmu, k tomu ma v peci ještě psa,je to zaprah,ale každý ma prece pravo na stestin a ja tise doufam, ze sjem si tu zivotni smulu uz vybrala

Není tady

 

#90 17. 2. 2014 15:04

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Nevim,co si o něm myslet......

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

Uááááááááááááááááá. To už by vážně jeden usch. Ženská, tebe by snad vyhnali i z osady malomocných, jak jsi nesnesitelná.

lol lol lol lol lol lol

Není tady

 

#91 17. 2. 2014 15:46

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

modrovous napsal(a):

Eva. napsal(a):


Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

Uááááááááááááááááá. To už by vážně jeden usch. Ženská, tebe by snad vyhnali i z osady malomocných, jak jsi nesnesitelná.

Nesmíš tak žrát to, co napíšu. wink Ten "výslech" je úmyslně v uvozovkách.

To buď bez obav, ony se ty tvoje žvásty ani žrát nedají. Ale tohle konkrétní zvracení se týkalo té tvé druhé perly, a taky  toho, jak toho svého "úžasného MUŽE"  tahᚠna všechna vlákna, to jsi při své nadprůměrné inteligenci nepochopila? tongue

Někdy mám pocit, že sem píšeš z uzavřeného oddělení. roll


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#92 17. 2. 2014 16:14

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

helena napsal(a):

Nejdříve jsem ho podrobila "výslechu", než jsem svolila k prvnímu setkání.
Bejt na místě toho chlapa, tak se žádný další setkání nekoná...

Ano, já mám vysoké nároky a u mě srabík a lhář a ten, co věci tají, neobstojí. U mě obstojí jen opravdový a pravdivý Muž. stolt

a jak to víš, že to co říka je pravda ? To bych si je netroufla ani po pul roce .


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#93 17. 2. 2014 16:16

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

No ja se nechystam si domu nastehovat chlapa, jednoho jsem se zbavila a vyhovoval by mi vztah, kdy bysme mli každý sve bydleni  a schazeli se, travili spolu cas, ani setkani s detma nikomu nenutim, otce mají a ani kasicku nehledam, jsem jako samoživitelka celkem slusne zajistena, na to na co potrebuji to mam a vice nepotrebuji, mají otce a pokud ten nejak nezblbne,tak to bude ok.

JJ, právě proto pro mě bylo důležité vědět, kde bydlí. Aby se mi nenutil domů, dokud se mnou bydlely děti. Ale ty mᚠještě děti maličké, tam bych dříve nebo později společné bydlení předpokládala.

No je vidět to tvé seběvědomí , že už dopředu víš, že se ti chtějí nakvartýrovat domů


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#94 17. 2. 2014 16:20

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ledoveček - já bych tomu nechala volnost, byla s ním, když je mi to příjemné, dělala si svý, tak jak chci, nepokládala bych se do emocí, nechala bych to (jeho) na sebe působit...
Nic teď bych nerozhodovala, nepředjímala, jen bych zaujala pozici pozorovatele.
Výslechy, řešení bydlení, dětí - to vůbec v této chvíli.

Ten chlap má určitě stejné otázky jako ty, moc bych se nedivila, kdyby  řešil- kdy a jak má (může) na tebe sáhnout apod smile
Třeba se zase chudák bál, aby tě neodradil bo netlačil na tebe.
Z tohoto bych asi nevyvozovala vůbec nic.

Mᚠprima období, tak si ho užívej smile

Není tady

 

#95 17. 2. 2014 16:24

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

Pak nerozumím, proč s ním vlastně chceš být, když jsi už předem taková skeptická.

a to je důvod s nikým nebýt ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#96 17. 2. 2014 16:54

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

wikina hezky napsano. Když jsem s nim si to uzivam,ale nikdy nevim, zda se vůbec ozve. Jen vyckavam, sama mu psat nechci,protoze nechci byt fakt vlezla, tak vždy jen cekam,ale asi se na to vykvajznu a uziiji si,co mi život nabízí, několik let jsem zila jako někdo, kym jsem nebyla atedka muzu byt sama sebou, zase si chci sama sebe vazit, starat se o sebe,vypadat hezky, pokracovat ve shazovani vahy k idealani vaze, sportovat a když mi někdo zprijemni chvile volna budu vdecna a uziju si je. V mezidobi budu hlavne mama.

Není tady

 

#97 17. 2. 2014 16:56

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

Eva, v necem mas pravdu,taky nad tim premyslim, jestli ja ho vůbec pritahuji,anebo jen ceka az nejde nejakou, která ho pritahovat bude.

Zvl᚝ když spolu randí dva dospělí lidé, kterým není 20 a nejspíš už dlouho neměli sex. Tělo si žádá své.
Mám zkušenosti, že ten, kdo se takhle choval, sex moc nemusel a pro mě je to důležitá složka vztahu. Takže mně by to opravdu vrtalo hlavou, že mladý zdravý chlap se o nic nesnaží.

roll hotova sexualna dracica, alebo, ako sa na Slovensku hovori, hladnej svini sa len o kukurici sniva! gloria

Není tady

 

#98 17. 2. 2014 17:00

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

kvietok medovy napsal(a):

Eva. napsal(a):

ledovecek napsal(a):

Eva, v necem mas pravdu,taky nad tim premyslim, jestli ja ho vůbec pritahuji,anebo jen ceka az nejde nejakou, která ho pritahovat bude.

Zvl᚝ když spolu randí dva dospělí lidé, kterým není 20 a nejspíš už dlouho neměli sex. Tělo si žádá své.
Mám zkušenosti, že ten, kdo se takhle choval, sex moc nemusel a pro mě je to důležitá složka vztahu. Takže mně by to opravdu vrtalo hlavou, že mladý zdravý chlap se o nic nesnaží.

roll hotova sexualna dracica, alebo, ako sa na Slovensku hovori, hladnej svini sa len o kukurici sniva! gloria

no s tímto zrovna souhlasím smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#99 17. 2. 2014 17:01

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

wikina hezky napsano. Když jsem s nim si to uzivam,ale nikdy nevim, zda se vůbec ozve. Jen vyckavam, sama mu psat nechci,protoze nechci byt fakt vlezla, tak vždy jen cekam,ale asi se na to vykvajznu a uziiji si,co mi život nabízí, několik let jsem zila jako někdo, kym jsem nebyla atedka muzu byt sama sebou, zase si chci sama sebe vazit, starat se o sebe,vypadat hezky, pokracovat ve shazovani vahy k idealani vaze, sportovat a když mi někdo zprijemni chvile volna budu vdecna a uziju si je. V mezidobi budu hlavne mama.

mám něco podobného a přistupuju k tomu naprosto stejně


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#100 17. 2. 2014 17:05

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Kvietok p´pekne slovenske porekadlo,  a je fajn, ze pises po slovensky. No mne nejde o sex, ale skorej o dajake prejavy sympatii, tie mi chybaju,ale....... Možno si len mysli, ze kde som tak skoro po rozchode, ze by na to mal ist fakt pomali,ale uz som mu naznačovala, ze ja mam veriesenu minulost,rozvod je u mna len formalita.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů