|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

To je jasný. Dej si třeba ještě měsíc, že počkáš a pak to ukonči. Rozumím tomu.
Není tady

Ja jsem nepoznala nezne a citlive doteky uz dele nez rok, manzelstvi nestastne.Zadny projev citu, tak mi sice ta ruku a jemne zacahzeni lichoti,ale je to uz dlouho, co jsem něco hezkého citila,mela jsme za to, ze uz to ani nedokazu a ted zase jen cekat a cekat a milence is pořizovat fakt nechci, na to nejsem, nerikam, ze by nebyla prilezitsot ale je mi to proti srsti, protože ja s tim clovekem chci travit sve volne chvile
Není tady
ted zase jen cekat a cekat
Tak nečekej a hupni s ním do těch duchen, když se nemůžeš dočkat... 
Co se může stát horšího, než že (včas) zjistíš jestli ho "to" ne/baví...
Není tady

heleno, super odpověď,kdyby to bylo tak lehke, uz bych ho mela na lopatkách,ale ja sama jsem zdrzenlivejsi,co se tyce sexu
Není tady
ja sama jsem zdrzenlivejsi,co se tyce sexu
No a jak už jsem psala - on možná taky... i takoví chlapi jsou.
No tak holt čekej a tejrej se zbytečným přemejšlením, proč on nic...
Není tady

no jo, me ale když nesvede chlap.tal smula, jedine ze by me opil,to mam pak vice kuraze
Není tady

Já bych ho nesváděla. Necítila bych se dobře. Chvíli bych počkala a pak šla od toho. Aspoň poprvé se má podle mě snažit chlap. Chci být lovena a ne lovit.
Není tady

ledovecek napsal(a):
Sahleb, byli jsme spolu 5x a mame hodne povinnosti,hlavne ja nemam volny cas vůbec krom vikendu,kdy ma deti exmanzel.Do postele se nezenu,ale nechci si k nemu vybudovat vztah,kdyz nevim,kam se to bude ubirat.Nejsem typ, co leze do postele hned nazacatku, vždy jsme potrbeovala vice casu, jen se v nem nevyznam,jestli ho b´vuebc necim pritahuji,protoze on me pritahuje.Nechci spechat,jen se v tom nevyznam.V manzelstvi jsem byla hodne nestastna, delší dobu jsem fungoval uplne bez citu a neznosti a projevu sympatii, sebevedomu na nule a i tedka si moc neverim
Toto podľa mňa neviete teraz ešte ani jeden... Čo by si chcela? Krištáľovú guľu, alebo podpis predmanželskej zmluvy? Po 5 rande...?!!! 
Není tady
Aspoň poprvé se má podle mě snažit chlap.
Což neznamená, že by nemohl bejt lehce "pošťouchnutej"... 
Není tady

Jo kristalova koule by byla fajn. Jsem nejista, protože není tezke se zabouchnout obzvláště po tak dlouhe době,kdyz mel clovek doma nekoho, kdo mu nesedel a tedka prijde někdo, kdo ma vse,co jsem chtěla od chlapa, tak prece je jasne ze po nem clovek touzi,libi se mi i jako chlap.
Není tady

Heleno a jak ho postouchnout???
Není tady

helena napsal(a):
Což neznamená, že by nemohl bejt lehce "pošťouchnutej"...
To jo, ale ledoveček psala, že už by ho měla na lopatkách.
Tohle se mi příčí.
Já nepošťuchuji. Napoprvé se bavím a pozoruji, co muž udělá. Jestli je to vůbec odvážný chlap.
Sraba už nechci. 
Není tady

PPavlaa napsal(a):
Grainne napsal(a):
sahleb napsal(a):
Takze vy se znate jeden mesic a videli jste se dvakrat a ty si stezujes? myslim, ze ma o tebe zajem. Ale vsechno nejde jako randeni zamlada, kdyz ma kazdy furu povinnosti.
Jy bych byla rada, nejsem typ co po tretim randeti jde s nekym do postele. Nejsem puritan ale tohle randeni je hrozne hezky ne?to ano , ale takovy v pratelskem duchu .... a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha
aha, takže kdyby spolu hend hupli do postele a vyprchalo to třeba za měsíc úplně stejně, bude to lepší ?
to je otazka .... nemusi to byt hned do postele , ale ten zajem by se mel stupnovat vcetne fyzickych kontaktu ... sex muze pockat .... ale pokud se s nekym vidim petkrat a je tam maximalne pusa , tak ja to beru tak , ze ho nepritahuju a uz se to nikam dal neposune
Není tady

Eva. napsal(a):
Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.
no 5x je v pohode, ale jinak mam stejny nazor .... jak to klapne v tomhle smeru , muzu pak uvazovat i o necem vice ... obracene se mi to nestalo
Není tady
jak ho postouchnout???
Tobě těžko radit, když si ho ani netroufneš pohladit... 
pokud se s nekym vidim petkrat a je tam maximalne pusa
Byli na kafi, v kině, na vejletě a venčit psa... to jí měl obírat na některým z těchhle míst? 
Není tady

Presne tento pocit mam, ze ho snad ani nepritahuji, jezis,prece když chlapa někdo pritahuje,snazi se tomu clvoeku priblizit a ja se nechovam tak,ze by mel mit pocit, ze mi jde jen o kamaradstvi. proto se ptam na vase názory, v sestnacti jsme se mesic vodili za ruciciky, nez padla první pusa to taky trvalo,ale jsme dospeli, ne pubertaci,ja nerikam, ze se mnou spat,ale jezis,aspon dat najevo to, ano libis se mi a chci s tebou byt,nejaky zajem,ale to ja mco nevidim, jenom se domluvime na schůzce,neco podniknem a pak se poamlu ani neozve,ale je pravda ze se vždy smskou zepta, zda mi muze zavolat.To taky nechapu
Není tady

a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha
Panebože, Grainne... to se přece může stát (a stává se), že "vyprcha"... a v tom případě je možná lepší, když zůstane jen u těch "nevinnějších" zážitků
no v nekterych pripadech rozhodne ano 
Není tady

helena napsal(a):
jak ho postouchnout???
Tobě těžko radit, když si ho ani netroufneš pohladit... http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.png
pokud se s nekym vidim petkrat a je tam maximalne pusa
Byli na kafi, v kině, na vejletě a venčit psa... to jí měl obírat na některým z těchhle míst? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif
nenapsala bych zrovna obirat , ale na kafi , v kine se urcite prilezitost najde k nejakym dotykum a na vejlete a pri venceni , pokud jsou nekde sami ,tak uz vubec nevidim zadny problem k nejakemu intenzivnejsimu objeti .... nehlede na to , ze on by mel zamerne volit schuzky v takovem prostredi , aby k necemu dojit mohlo
Není tady

Obírat, to je výraz. 
Ale žena pozná, jak píše ledoveček, jestli je tam víc. Možná i je, ale on je ostýchavý.
Osobně ostýchavého už ne, to už bych nechtěla. Chci odvážného muže. V tomto věku už je fajn, že víme, co chceme a co nechceme.
Není tady

No a jak to mam udelat,kdyz nekam vyrazime, tak jsme aktivni,pohladit se ho neodvazuju,co kdyby s emu to pricilo,byhc se citila blbe a utéct by bylo asi dost detinske. Při tom venceni jsme v tom lese byli uplne sami,byla tma,jen jsme sli....
Není tady

Ja ot vysvetlim tak,pokud bych videla, ze je sice ostychavy ale ze ho pritahuji, tak se uz pak nebojim byt aktivni,to ano,ale musí dojit k nejake oaci z jeho strany,pak mi nic nebude bránit se ho dotykat a byt aktivnejsi,ale jde o toi prvotni jakoby dovoleni.v kine jsem omylem objednala na netu dvojśedacku,ale nebyl to zamer, nebylo videt jake je to sedadlo,tak se na me celkem mackal,ja abych nebyla nezdvorila, jsem malinko uhýbala, nakonec jsem mela polovinu trupu na druhem sedadle,lae bylo mi to prijemne.Tak nevim, v sobotu zasenco rikal o kine,tak uvdime
Není tady
jsme v tom lese byli uplne sami,byla tma,jen jsme sli
Vidíš... taková příležitost... pro tebe... je tma, zakopneš, chytneš se ho nebo musí podržet on tebe... hned se nepustíš...
se na me celkem mackal,ja abych nebyla nezdvorila, jsem malinko uhýbala
Příště neuhejbat... 
Není tady

No to ja vim,se to dobře říká ale hure dela.ja jak jsem s nim, tak opravdu jsem zdvorila,. slusna....Snazim se vypadat fakt dobře,jezis,co by uz zenska mela udelat,aby si chlap vsiml, ze ona ma zajem????To se mam před nej postavit a naservírovat mu to pod nos?
Není tady
co by uz zenska mela udelat,aby si chlap vsiml, ze ona ma zajem????
A co jsi udělala ty?
Není tady

No ja nevim,pozvala do kina jako prekvapeni na film,co chtěl videt, nedopatrenim objednala dvojsedadlo,no a.,, ja uz nevim, nenapada me nic tedka, kdybs mi rekla,co bych mela udelat, odpověděla bych,ale tedka me nic nenapada
Není tady