Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 2. 2014 11:57

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

To je jasný. Dej si třeba ještě měsíc, že počkᚠa pak to ukonči. Rozumím tomu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#27 17. 2. 2014 12:02

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ja jsem nepoznala nezne a citlive doteky uz dele nez rok, manzelstvi nestastne.Zadny projev citu, tak mi sice ta ruku a jemne zacahzeni lichoti,ale je to uz dlouho, co jsem něco hezkého citila,mela jsme za to, ze uz to ani nedokazu a ted zase jen cekat a cekat a milence is pořizovat fakt nechci, na to nejsem, nerikam, ze by nebyla prilezitsot ale je mi to proti srsti, protože ja s tim clovekem chci travit sve volne chvile

Není tady

 

#28 17. 2. 2014 12:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ted zase jen cekat a cekat
Tak nečekej a hupni s ním do těch duchen, když se nemůžeš dočkat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
Co se může stát horšího, než že (včas) zjistíš jestli ho "to" ne/baví...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#29 17. 2. 2014 12:13

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

heleno, super odpověď,kdyby to bylo tak lehke, uz bych ho mela na lopatkách,ale ja sama jsem zdrzenlivejsi,co se tyce sexu

Není tady

 

#30 17. 2. 2014 12:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ja sama jsem zdrzenlivejsi,co se tyce sexu
No a jak už jsem psala - on možná taky... i takoví chlapi jsou.
No tak holt čekej a tejrej se zbytečným přemejšlením, proč on nic...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#31 17. 2. 2014 12:22

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

no jo, me ale když nesvede chlap.tal smula, jedine ze by me opil,to mam pak vice kuraze

Není tady

 

#32 17. 2. 2014 12:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Já bych ho nesváděla. Necítila bych se dobře. Chvíli bych počkala a pak šla od toho. Aspoň poprvé se má podle mě snažit chlap. Chci být lovena a ne lovit.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#33 17. 2. 2014 12:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Sahleb, byli jsme spolu 5x a mame hodne povinnosti,hlavne ja nemam volny cas vůbec krom vikendu,kdy ma deti exmanzel.Do postele se nezenu,ale nechci si k nemu vybudovat vztah,kdyz nevim,kam se to bude ubirat.Nejsem typ, co leze do postele hned nazacatku, vždy jsme potrbeovala vice casu, jen se v nem nevyznam,jestli ho b´vuebc necim pritahuji,protoze on me pritahuje.Nechci spechat,jen se v tom nevyznam.V manzelstvi jsem byla hodne nestastna, delší dobu jsem fungoval uplne bez citu a neznosti a projevu sympatii, sebevedomu na nule a i tedka si moc neverim

Toto podža mňa neviete teraz ešte ani jeden... Čo by si chcela? Krištážovú gužu, alebo podpis predmanželskej zmluvy? Po 5 rande...?!!! vissla


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 17. 2. 2014 12:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Aspoň poprvé se má podle mě snažit chlap.
Což neznamená, že by nemohl bejt lehce "pošouchnutej"... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#35 17. 2. 2014 12:34

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Jo kristalova koule by byla fajn. Jsem nejista, protože není tezke se zabouchnout obzvláště po tak dlouhe době,kdyz mel clovek doma nekoho, kdo mu nesedel a tedka prijde někdo, kdo ma vse,co jsem chtěla od chlapa, tak prece je jasne ze po nem clovek touzi,libi se mi i jako chlap.

Není tady

 

#36 17. 2. 2014 12:38

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Heleno a jak ho postouchnout???neutral

Není tady

 

#37 17. 2. 2014 12:44

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

Což neznamená, že by nemohl bejt lehce "pošouchnutej"...

To jo, ale ledoveček psala, že už by ho měla na lopatkách.
Tohle se mi příčí.

Já nepošuchuji. Napoprvé se bavím a pozoruji, co muž udělá. Jestli je to vůbec odvážný chlap. big_smile Sraba už nechci. smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#38 17. 2. 2014 12:45

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

PPavlaa napsal(a):

Grainne napsal(a):

sahleb napsal(a):

Takze vy se znate jeden mesic a videli jste se dvakrat a ty si stezujes? myslim, ze ma o tebe zajem. Ale vsechno nejde jako randeni zamlada, kdyz ma kazdy furu povinnosti.

Jy bych byla rada, nejsem typ co po tretim randeti jde s nekym do postele.  Nejsem puritan ale tohle randeni je hrozne hezky ne?

to ano , ale takovy v pratelskem duchu .... a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha

aha, takže kdyby spolu hend hupli do postele a vyprchalo to třeba za měsíc úplně stejně, bude to lepší ?

to je otazka .... nemusi to byt hned do postele , ale ten zajem by se mel stupnovat vcetne fyzickych kontaktu ... sex muze pockat .... ale pokud se s nekym vidim petkrat a je tam maximalne pusa , tak ja to beru tak , ze ho nepritahuju a uz se to nikam dal neposune


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#39 17. 2. 2014 12:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva. napsal(a):

Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.

no 5x je v pohode, ale jinak mam stejny nazor .... jak to klapne v tomhle smeru , muzu pak uvazovat i o necem vice ... obracene se mi to nestalo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#40 17. 2. 2014 12:48

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

jak ho postouchnout???
Tobě těžko radit, když si ho ani netroufneš pohladit... http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.png

pokud se s nekym vidim petkrat a je tam maximalne pusa
Byli na kafi, v kině, na vejletě a venčit psa... to jí měl obírat na některým z těchhle míst? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#41 17. 2. 2014 12:50

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Presne tento pocit mam, ze ho snad ani nepritahuji, jezis,prece když chlapa někdo pritahuje,snazi se tomu clvoeku priblizit a ja se nechovam tak,ze by mel mit pocit, ze mi jde jen o kamaradstvi. proto se ptam na vase názory, v sestnacti jsme se mesic vodili za ruciciky, nez padla první pusa to taky trvalo,ale jsme dospeli, ne pubertaci,ja nerikam, ze se mnou spat,ale jezis,aspon dat najevo to, ano libis se mi a chci s tebou byt,nejaky zajem,ale to ja mco nevidim, jenom se domluvime na schůzce,neco podniknem a pak se poamlu ani neozve,ale je pravda ze se vždy smskou zepta, zda mi muze zavolat.To taky nechapu

Není tady

 

#42 17. 2. 2014 12:51

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha


Panebože, Grainne... to se přece může stát (a stává se), že "vyprcha"... a v tom případě je možná lepší, když zůstane jen u těch "nevinnějších" zážitků


no v nekterych pripadech rozhodne ano smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#43 17. 2. 2014 12:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

helena napsal(a):

jak ho postouchnout???
Tobě těžko radit, když si ho ani netroufneš pohladit... http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.png

pokud se s nekym vidim petkrat a je tam maximalne pusa
Byli na kafi, v kině, na vejletě a venčit psa... to jí měl obírat na některým z těchhle míst? http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif

nenapsala bych zrovna obirat , ale na kafi , v kine se urcite prilezitost najde k nejakym dotykum a na vejlete a pri venceni , pokud jsou nekde sami ,tak uz vubec nevidim zadny problem k nejakemu intenzivnejsimu objeti .... nehlede na to , ze on by mel zamerne volit schuzky v takovem prostredi , aby k necemu dojit mohlo


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#44 17. 2. 2014 12:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Obírat, to je výraz. dumbom
Ale žena pozná, jak píše ledoveček, jestli je tam víc. Možná i je, ale on je ostýchavý.
Osobně ostýchavého už ne, to už bych nechtěla. Chci odvážného muže. V tomto věku už je fajn, že víme, co chceme a co nechceme.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#45 17. 2. 2014 12:59

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No a jak to mam udelat,kdyz nekam vyrazime, tak jsme aktivni,pohladit se ho neodvazuju,co kdyby s emu to pricilo,byhc se citila blbe a utéct by bylo asi dost detinske. Při tom venceni jsme v tom lese byli uplne sami,byla tma,jen jsme sli....

Není tady

 

#46 17. 2. 2014 13:03

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Ja ot vysvetlim tak,pokud bych videla, ze je sice ostychavy ale ze ho pritahuji, tak se uz pak nebojim byt aktivni,to ano,ale musí dojit k nejake oaci z jeho strany,pak mi nic nebude bránit se ho dotykat a byt aktivnejsi,ale jde o toi prvotni jakoby dovoleni.v kine jsem omylem objednala na netu dvojœedacku,ale nebyl to zamer, nebylo videt jake je to sedadlo,tak se na me celkem mackal,ja abych nebyla nezdvorila, jsem malinko uhýbala, nakonec jsem mela polovinu trupu na druhem sedadle,lae bylo mi to prijemne.Tak nevim, v sobotu zasenco rikal o kine,tak uvdime

Není tady

 

#47 17. 2. 2014 13:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

jsme v tom lese byli uplne sami,byla tma,jen jsme sli
Vidíš... taková příležitost... pro tebe... je tma, zakopneš, chytneš se ho nebo musí podržet on tebe... hned se nepustíš...http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
se na me celkem mackal,ja abych nebyla nezdvorila, jsem malinko uhýbala
Příště neuhejbat... http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#48 17. 2. 2014 13:15

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No to ja vim,se to dobře říká ale hure dela.ja jak jsem s nim, tak opravdu jsem zdvorila,. slusna....Snazim se vypadat fakt dobře,jezis,co by uz zenska mela udelat,aby si chlap vsiml, ze ona ma zajem????To se mam před nej postavit a naservírovat mu to pod nos?

Není tady

 

#49 17. 2. 2014 13:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

co by uz zenska mela udelat,aby si chlap vsiml, ze ona ma zajem????
A co jsi udělala ty?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 17. 2. 2014 13:28

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No ja nevim,pozvala do kina jako prekvapeni na film,co chtěl videt, nedopatrenim objednala dvojsedadlo,no a.,, ja uz nevim, nenapada me nic tedka, kdybs mi rekla,co bych mela udelat, odpověděla bych,ale tedka me nic nenapada

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů