Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 17. 2. 2014 9:34

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Nevim,co si o něm myslet......

No potřebuji poradit.Jsem skoro už rozvedená mamina dvou malých dětiček.S ex máme v poho vztah kvůli dětem. Před měsícem jsem potkala může. Na rnade jsem šla jen proto, že jsem mu to slíbila. No na první pohled me zaujal, překvapil me tím, e mi donesl květinu,je asi o 8 let starší(rozvedený čerstvě a ma už dorostlekší děti). Na tom prvním rand ejsme prokecali skoro 3 hodky a nechtěl mě pustit domu,tak mě pozval ještě do restauarce na kafe, byla jsem z něj trošku unešená, že ještě existují slušní, inteligentní a relativně dobře vypadající muži.No sice mi napsal, že by mne rád poznal více,ale pak se týden neozval. Tím, že mám dětičky v péči, mívám čas jen co 14 dni o vikendu,jinak hlidani moc nemám.Po týdnu,kdy už jsem ho vyhnala z hlavy se ozval,jestli nechci něco podniknout,když mám volný viíkend,tak jsme sli na procházku,do kavarny a cestou k autu me pak chytl za ruku a vždy na uvitani a rozlouceni mi da pusu.No pak mi psal, ze by mne rad videl casteji,tak sjem ho pozvala do kina,kde bylo fajn,za ruku uz me vedl porad,pak jsme spolu vencili hafana a naposled jsme spolu byli na vylet.Je mi s nim strasne fajn,ale chci vic,ale on se o nic nepokusil,jen me vodi za ruku a da pusu na rozloučenou.Tak jsem zmatena, jsem kamoska nebo mam byt něco vic???Nevyznam se v nem a nechci byt vlezla a zeptat, na to jsem ještě nesebrala odvahu. Co si myslite????

Není tady

 

#2 17. 2. 2014 9:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Muži jsou různí.
Před cca 4 lety mě občas pozval někam jeden muž, nikdy se o nic nepokusil. Pak mě pozval ke svým rodičům, že mě chce představit hlavně své mamince, aby mě poznala. Nechápala jsem. Ještě jsme spolu nic neměli a on by mě představoval rodičům.
V mých 47 letech mě nejdříve schválí maminka a až pak budeme zjišovat, jestli si spolu vyhovujeme při sexu... va
A ještě jednu zkušenost mám, pán, co byl už 4x ženatý, mi zase řekl, že on pokládá za nevhodné soužití bez manželství. Takže až po svatbě. V dnešní době a v mém věku. big_smile
Nu, možná některá romantická dušička se najde, které vyhovuje nejdříve se seznámit s maminkou, nebo se nejdříve vdát. Já už mám jiné priority a jeden rozvod mi stačil.

Třeba je ten pán nesmělý, nebo... může mít různé důvody. Dokud se nezeptáš, můžeš si dělat jenom domněnky. Osobně si neumím představit, jak bych se ptala. Podle mě s ním můžeš dál chodit na rande, jestli chceš, a časem uvidíš, co se bude dít. Nebo to můžeš ukončit, když se ti to nezdá.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 17. 2. 2014 9:55

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Takze vy se znate jeden mesic a videli jste se dvakrat a ty si stezujes? myslim, ze ma o tebe zajem. Ale vsechno nejde jako randeni zamlada, kdyz ma kazdy furu povinnosti.

Jy bych byla rada, nejsem typ co po tretim randeti jde s nekym do postele.  Nejsem puritan ale tohle randeni je hrozne hezky ne?


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#4 17. 2. 2014 9:56

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No on byl dlouho zenaty a jednou mu zena rekla, ze chci od života něco jiného a tak se rozesli.Nechce se mi ho poustet,ale fakt nevim, co vlastne jsem v jeho ocich. Kamoska??? nebo něco vic?POkud kamoska,tak fajn, je mi s nim fajn a rozhodne bych to neukončila jenom proto, ze me bere jako kámošku,ale rozhodne bych se poohledla po nekom,kdo me bude brat i jako něco vic.Ja mam minulost vyreseneou a uzavřenou a jsem pripravena se pustit do nejakeho vztahu,ale beze spechu.

Není tady

 

#5 17. 2. 2014 9:59

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Sahleb, byli jsme spolu 5x a mame hodne povinnosti,hlavne ja nemam volny cas vůbec krom vikendu,kdy ma deti exmanzel.Do postele se nezenu,ale nechci si k nemu vybudovat vztah,kdyz nevim,kam se to bude ubirat.Nejsem typ, co leze do postele hned nazacatku, vždy jsme potrbeovala vice casu, jen se v nem nevyznam,jestli ho b´vuebc necim pritahuji,protoze on me pritahuje.Nechci spechat,jen se v tom nevyznam.V manzelstvi jsem byla hodne nestastna, delší dobu jsem fungoval uplne bez citu a neznosti a projevu sympatii, sebevedomu na nule a i tedka si moc neverim

Není tady

 

#6 17. 2. 2014 10:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Co si myslite????
Že na nějaký "on se o nic nepokusil" je po měsíci docela brzo, ne?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#7 17. 2. 2014 10:03

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Holky,se mi nedivte, ja randila naposled před 10 lety a deset let verna ve zlem i v dobrem. A po rozcjodu me uhaneli chlapi,co na to sli rychle, jsem je musela odbit.Tak tohle mi pripada jako z jiné doby,coz se mi moc libi.jen si ja sama moc neverim.

Není tady

 

#8 17. 2. 2014 10:06

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Nech tomu volny prubeh . To ,ze Te bere za ruku ,myslim ,ze vyjadruje neco vic nez povazovani za kamaradku. Uzivej si to a ono uz se to vyvrbi co a jak ..Treba ten pan neni clovek ,ktery by spechal ,tim lip pro Tebe

Není tady

 

#9 17. 2. 2014 10:18

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

No ja taky nikam nespecham,ale dost me prekvapuje, dnesni doba je hrozne uspechana,clovek zil v mnazelstvi a nic z toho,co se dnes deje nevidel,az tedka vidim, jak třeba chlapu zijou ve stastnem manzelstvi a přitom podvadeji manželky,hledaji to,co doma nemaji a je jim jedno po cem slapou.Po rozchodu jsem tohle zacinala vnimat a videt,

Není tady

 

#10 17. 2. 2014 10:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nevim,co si o něm myslet......

sahleb napsal(a):

Takze vy se znate jeden mesic a videli jste se dvakrat a ty si stezujes? myslim, ze ma o tebe zajem. Ale vsechno nejde jako randeni zamlada, kdyz ma kazdy furu povinnosti.

Jy bych byla rada, nejsem typ co po tretim randeti jde s nekym do postele.  Nejsem puritan ale tohle randeni je hrozne hezky ne?

to ano , ale takovy v pratelskem duchu .... a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#11 17. 2. 2014 10:53

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

no prave ze z toho ma takovy pocit, ze to vyprcha a skonci,i když by to byla skoda, mi je s nim dobře,ale .......... nechci se vyptávat,abych nic nepokazila na enbyl vlezla nebo hrrrrr a sama první krok neudelam, nechci,aby mu to bylo neprijemne, nebo tak něco

Není tady

 

#12 17. 2. 2014 11:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No potřebuji poradit.Jsem skoro už rozvedená mamina dvou malých dětiček.S ex máme v poho vztah kvůli dětem. Před měsícem jsem potkala může. Na rnade jsem šla jen proto, že jsem mu to slíbila. No na první pohled me zaujal, překvapil me tím, e mi donesl květinu,je asi o 8 let starší(rozvedený čerstvě a ma už dorostlekší děti). Na tom prvním rand ejsme prokecali skoro 3 hodky a nechtěl mě pustit domu,tak mě pozval ještě do restauarce na kafe, byla jsem z něj trošku unešená, že ještě existují slušní, inteligentní a relativně dobře vypadající muži.No sice mi napsal, že by mne rád poznal více,ale pak se týden neozval. Tím, že mám dětičky v péči, mívám čas jen co 14 dni o vikendu,jinak hlidani moc nemám.Po týdnu,kdy už jsem ho vyhnala z hlavy se ozval,jestli nechci něco podniknout,když mám volný viíkend,tak jsme sli na procházku,do kavarny a cestou k autu me pak chytl za ruku a vždy na uvitani a rozlouceni mi da pusu.No pak mi psal, ze by mne rad videl casteji,tak sjem ho pozvala do kina,kde bylo fajn,za ruku uz me vedl porad,pak jsme spolu vencili hafana a naposled jsme spolu byli na vylet.Je mi s nim strasne fajn,ale chci vic,ale on se o nic nepokusil,jen me vodi za ruku a da pusu na rozloučenou.Tak jsem zmatena, jsem kamoska nebo mam byt něco vic???Nevyznam se v nem a nechci byt vlezla a zeptat, na to jsem ještě nesebrala odvahu. Co si myslite????

mně je teda sympatický, že se ještě o nic nepokusil. co bys chtěla, aby tě někde ohnul hned na první schůzce ?
navíc se sotva znáte, kam spěchᚠ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 17. 2. 2014 11:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

No on byl dlouho zenaty a jednou mu zena rekla, ze chci od života něco jiného a tak se rozesli.Nechce se mi ho poustet,ale fakt nevim, co vlastne jsem v jeho ocich. Kamoska??? nebo něco vic?POkud kamoska,tak fajn, je mi s nim fajn a rozhodne bych to neukončila jenom proto, ze me bere jako kámošku,ale rozhodne bych se poohledla po nekom,kdo me bude brat i jako něco vic.Ja mam minulost vyreseneou a uzavřenou a jsem pripravena se pustit do nejakeho vztahu,ale beze spechu.

ty jsi připravená na vztah, ale BEZE SPĚCHU lol vždy tady řešíš, že se po měsíci, co jste se viděli jen párkrát, ještě pořád nevyjádřil, ani o nic nepokusil. jsi to ty, kdo to hrne, tak jaký beze spěchu ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 17. 2. 2014 11:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Sahleb, byli jsme spolu 5x a mame hodne povinnosti,hlavne ja nemam volny cas vůbec krom vikendu,kdy ma deti exmanzel.Do postele se nezenu,ale nechci si k nemu vybudovat vztah,kdyz nevim,kam se to bude ubirat.Nejsem typ, co leze do postele hned nazacatku, vždy jsme potrbeovala vice casu, jen se v nem nevyznam,jestli ho b´vuebc necim pritahuji,protoze on me pritahuje.Nechci spechat,jen se v tom nevyznam.V manzelstvi jsem byla hodne nestastna, delší dobu jsem fungoval uplne bez citu a neznosti a projevu sympatii, sebevedomu na nule a i tedka si moc neverim

ale on sám taky v tuhle chvíli třeba neví, kam se to bude ubírat. vždy tě skoro nezná. zřejmě se mu líbíš, ale prostě to je zatím dost málo na to, aby se to posunulo někam dál.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#15 17. 2. 2014 11:18

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

no prave, ze si nejsem jista,zda by to posunul,a ja jsem jak zamrzla, neptam se, nepokousim se,fakt jsem v ejho pritomnosti dost stydliva,i když v jinych pripadech jsem sebejistejsi.Nepsala bych to,kdyby mi tam něco nechybelo.

Není tady

 

#16 17. 2. 2014 11:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Grainne napsal(a):

sahleb napsal(a):

Takze vy se znate jeden mesic a videli jste se dvakrat a ty si stezujes? myslim, ze ma o tebe zajem. Ale vsechno nejde jako randeni zamlada, kdyz ma kazdy furu povinnosti.

Jy bych byla rada, nejsem typ co po tretim randeti jde s nekym do postele.  Nejsem puritan ale tohle randeni je hrozne hezky ne?

to ano , ale takovy v pratelskem duchu .... a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha

aha, takže kdyby spolu hend hupli do postele a vyprchalo to třeba za měsíc úplně stejně, bude to lepší ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#17 17. 2. 2014 11:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

no prave, ze si nejsem jista,zda by to posunul,a ja jsem jak zamrzla, neptam se, nepokousim se,fakt jsem v ejho pritomnosti dost stydliva,i když v jinych pripadech jsem sebejistejsi.Nepsala bych to,kdyby mi tam něco nechybelo.

dej tomu čas, moc na to chvátáš.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 17. 2. 2014 11:26

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

jezis to ne,ja na to fakt nejsem, jsem stydlivec a nez se před nekym svliknu tak mi to trva dlouho, jen ja mam tendence, ze bych ho třeba rada objala,pohladila,ale nedovolim si to

Není tady

 

#19 17. 2. 2014 11:33

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Já bych se po měsíci a pěti schůzkách už taky zamýšlela, proč zatím ještě téměř nic.
Není nám už 15.
V mém věku už nejdříve chci vědět, jestli ladíme v sexu a až pak nějaké další poznávání. K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.

Upravil(a) Eva. (17. 2. 2014 11:35)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#20 17. 2. 2014 11:37

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Eva, v necem mas pravdu,taky nad tim premyslim, jestli ja ho vůbec pritahuji,anebo jen ceka az nejde nejakou, která ho pritahovat bude.

Není tady

 

#21 17. 2. 2014 11:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevim,co si o něm myslet......

a vetsinou to tak i konci , protoze to vypada, ze nema zajem . takze prvotni okouzleni vyprcha
Panebože, Grainne... to se přece může stát (a stává se), že "vyprcha"... a v tom případě je možná lepší, když zůstane jen u těch "nevinnějších" zážitků wink

ze bych ho třeba rada objala,pohladila,ale nedovolim si to
Možná je na tom stejně... tak to zkus, když se naskytne vhodná situace... nanejvejš se žádný odezvy nedočkáš, což může bejt taky "odpověď"...

K čemu poznávání, když se po x měsících zjistí, že v sexu neladíme.
„Vyspat se s ní, to ano, ale jen žádné důvěrnosti.“ Karl Kraus
lol

Upravil(a) helena (17. 2. 2014 11:39)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#22 17. 2. 2014 11:40

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

ledovecek napsal(a):

Eva, v necem mas pravdu,taky nad tim premyslim, jestli ja ho vůbec pritahuji,anebo jen ceka az nejde nejakou, která ho pritahovat bude.

Zvl᚝ když spolu randí dva dospělí lidé, kterým není 20 a nejspíš už dlouho neměli sex. Tělo si žádá své.
Mám zkušenosti, že ten, kdo se takhle choval, sex moc nemusel a pro mě je to důležitá složka vztahu. Takže mně by to opravdu vrtalo hlavou, že mladý zdravý chlap se o nic nesnaží.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#23 17. 2. 2014 11:41

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Taky me to vrta hlavou,kdybych ho pritahovala, tak by něco udelal,ale nic ani se ke mne krom ruky nepriblizi

Není tady

 

#24 17. 2. 2014 11:53

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Tak ještě chvilku počkej a uvidíš, jak se to vyvine dál.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#25 17. 2. 2014 11:55

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: Nevim,co si o něm myslet......

Zkusim,ale nechci cekat do nekonecna, radeji dam sanci nekomu,z koho citim, ze o me stoji se vsim vsudy.Jsem jenom clovek.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů