Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 2. 2014 14:59

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: z pohledu milenky

Liontina napsal(a):

ano, mas pravdu, je samozrejme jednodussi mit zadaneho nez svobodneho.
Bezohledná? Asi ano..ale lapardóóón, tahle doba tu bezohlednost vyzaduje, jinak bychom se vsichni rozplynuli tou nasi "ohlednosti"

a coz takhle nazor, ze nevera byla,je a bude?? tak kdyz uz, tak alespon na nejake urovni,ne?
zahravat si s city ostatnich...proc a nac? clovek je zodpovedny za sve jednani a jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva smile

ani nemam pocit, ze delam neco spatneho, jelikoz je kazdy zodpovedny za SVUJ zivot

proc bych mela myslet na cizi zenu? nemam duvod

ale jak tak ted premyslim, asi je ten nas vztah vyjimkou..

Judyna napsal(a):

Stojíš o názor? Tak tady je - ne, podle mě nejsi ta nej (lepší). Nemᚠse čím chlubit. Tobě o nic nejde, ale zahrávᚠsi s city ženatého muže, potažmo i jeho dětí a manželky. Jsi bezohledná. Protože na sex si najdeš i chlapa svobodného - akorát je tam t잚í vytyčit hranice - aby se Ti nenastěhoval domů. Ale takhle je to jednodušší, viď.

Ano, vražde je, byla a bude, krádež je, byla a bude, nevěra byla, je a bude - to je jako omluva tvého chování? Že jako když se nějaká nepravost vyskytuje, tak to vlastně až taková nepravost není?
Bezohlední lidé byli v každé době, takže omlouvat svou vlastní bezohlednost dobou je poněkud mimo. A proč bys měla myslet na cizí ženu? Proč nemyslet jen na sebe, vždy je taková doba, co si neurvu, to nemám, že?
Čím víc se rozepisuješ, tím víc se mi z tebe dělá nanic. Nedivím se, že mᚠpřátele spíš mezi muži, protože když se zmíníš o svém vztahu, tak muž si obvykle představuje sebe na místě toho milence (jsem dobrej, mám milenku!), zatímco žena si obvykle představí sebe na místě té podváděné manželky ( a je jí z toho smutno).

Není tady

 

#52 3. 2. 2014 15:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: z pohledu milenky

a coz takhle nazor, ze nevera byla,je a bude?? tak kdyz uz, tak alespon na nejake urovni,ne?
A ty si fakt myslíš, že jsi na úrovni? Konečně, myslet si můžeš, co chceš.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#53 3. 2. 2014 15:08

Liontina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2014
Příspěvky: 27

Re: z pohledu milenky

ale kdepak

to o te zavislosti jsem myslela tak nejak obecne

kdyz jsem byla mladsi, taky jsem mela potrebu byt zavisla na svem partnerovi, nastesti ne financne - coz pro mnohe z vas je samozrejme zavazujici - ale citove. A zjistila jsem jednu zivotni pravdu - cim vic toho druheho k sobe privazujeme a chceme, aby byl s nami, tim vic od nas chce dotycny pryc. To je FAKT

A ony ty finance - mezi nami -jsou dost podstatne. Z celeho srdce je mi lito zen, ktere - ac vsema deseti by chtely - od sveho partnera odejit nemuzou, jelikoz by to samy nezvladly.

Ja sve meze znam a nepopiram, ze kdybych byla s detmi na socialnich davkach ci pracaku ci zavisla pouze na tom, co mi da muj byvaly muz, asi taky zacnu ucelove hledat...ale to je pak jedna velika spirala...

penize - bohuzel -znamenaji svobodu

tahle doba nejakych spasitelskym vizim moc nepreje





sahleb napsal(a):

Liontina napsal(a):

A myslim, ze je ted s nim o hodne vic spokojena nez v dobe nez me poznal..je vic usmevavejsi,vice doma pomaha a je na ni milejsi. Nu a ja jsem taky velice spokojena....


V zivote me potkalo spoustu kotrmelcu a  nekdy si rikavam, ze v duchodu sepisu sve pameti...wink dnes jsem velice rada a jsem na sebe pysna, kdyz se dokazu o deti postarat, aniz bych k tomu POTREBOVALA partnera.

V tehle dobe, ktera nepreje manzelstvi a partnerstvi jako takovemu, je zcela nevhodne byt na nekom zavisly, natoz mit potrebu nekoho vlastnit!

To je tedy roztomile, takze manzelka je vlastne spokojenejsi nez driv...kdyz tu milenka nebyla...Mimochodem odlud to vis?

Za b)  Tou vetou neprimo utocis na manzelku. Ale tvoje psani ma vypadat, ze na ni nechces utocit....

Není tady

 

#54 3. 2. 2014 15:09

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: z pohledu milenky

Modroočka napsal(a):

Asi má, holka, ňákej problémek

Ma a furt, je to Majkafa...rekla bych.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#55 3. 2. 2014 15:12

Liontina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2014
Příspěvky: 27

Re: z pohledu milenky

hihihihi...nejsem smile

opravdu nejsem

nu a problemy ma snad v tehle dobe kazdy,ne?

sahleb napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Asi má, holka, ňákej problémek

Ma a furt, je to Majkafa...rekla bych.

Není tady

 

#56 3. 2. 2014 15:26

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: z pohledu milenky

Tak ti mi připadá, Liontina, že tvůj příspěvek je jen vyjádření latentní touhy, aby to ten tvůj už rozsekl.
Promiň, ale žena, která si je svým životem jistá, to nemá potřebu vytrubovat do světa.
Proto se tady dočteš spíš o těch problematických.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#57 3. 2. 2014 15:35

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: z pohledu milenky

Judyna napsal(a):

a coz takhle nazor, ze nevera byla,je a bude?? tak kdyz uz, tak alespon na nejake urovni,ne?
A ty si fakt myslíš, že jsi na úrovni? Konečně, myslet si můžeš, co chceš.

Kdyby skutečně měla úroveň, tak by jako milenka ženáče držela hubu. Stejně tak Majkafa. Tohle by totiž milenka, která je SKUTEČNĚ na úrovni, nikdy neudělala. Nechlubila by se tím NIKDE.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#58 3. 2. 2014 15:36

Liontina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2014
Příspěvky: 27

Re: z pohledu milenky

asi ano, asi mas pravdu

me jen zajimaji vase pohledy na vec

Jessika napsal(a):

Tak ti mi připadá, Liontina, že tvůj příspěvek je jen vyjádření latentní touhy, aby to ten tvůj už rozsekl.
Promiň, ale žena, která si je svým životem jistá, to nemá potřebu vytrubovat do světa.
Proto se tady dočteš spíš o těch problematických.

Není tady

 

#59 3. 2. 2014 15:37

Liontina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2014
Příspěvky: 27

Re: z pohledu milenky

protoze je nevera necudna? Nespolecenska? a kdo tyto pravidla urcil? asi krestani...

Modroočka napsal(a):

Judyna napsal(a):

a coz takhle nazor, ze nevera byla,je a bude?? tak kdyz uz, tak alespon na nejake urovni,ne?
A ty si fakt myslíš, že jsi na úrovni? Konečně, myslet si můžeš, co chceš.

Kdyby skutečně měla úroveň, tak by jako milenka ženáče držela hubu. Stejně tak Majkafa. Tohle by totiž milenka, která je SKUTEČNĚ na úrovni, nikdy neudělala. Nechlubila by se tím NIKDE.

Není tady

 

#60 3. 2. 2014 15:42

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: z pohledu milenky

Liontina napsal(a):

protoze je nevera necudna? Nespolecenska? a kdo tyto pravidla urcil? asi krestani...

Modroočka napsal(a):

Judyna napsal(a):

a coz takhle nazor, ze nevera byla,je a bude?? tak kdyz uz, tak alespon na nejake urovni,ne?
A ty si fakt myslíš, že jsi na úrovni? Konečně, myslet si můžeš, co chceš.

Kdyby skutečně měla úroveň, tak by jako milenka ženáče držela hubu. Stejně tak Majkafa. Tohle by totiž milenka, která je SKUTEČNĚ na úrovni, nikdy neudělala. Nechlubila by se tím NIKDE.

No,když to nevíš, asi jsi fakt trošku jednodušší.
Proč? Protože je milenka, ne manželka, protože mu nechce rozvrátit rodinu, protože ho chce jen na hezký chvilky, poskytuje mu klid a pohodu. Nemá potřebu to troubit do světa. protože nechce, aby to vyšlo jakkoli ven, protože chce dál být jen milenka. Je to dáma na úrovni. Ne knedla, která se tím někde chlubí.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#61 3. 2. 2014 15:49

Liontina
♥♥-----
Registrovaný: 3. 2. 2014
Příspěvky: 27

Re: z pohledu milenky

jak kratkozrake....v poradku je tedy vztah tutlat?

nikoho neohrozuji, nikoho neoznacuji

ty jsi ponekud otrejsi,  myslim ze tva nepristupnost k nazorum druheho te cini jeste jednodussi nez jsem tedy ja wink
jelikoz kdo vse vidi jen cernobile jest hlupcem nejvetsim...

Modroočka napsal(a):

Liontina napsal(a):

protoze je nevera necudna? Nespolecenska? a kdo tyto pravidla urcil? asi krestani...

Modroočka napsal(a):


Kdyby skutečně měla úroveň, tak by jako milenka ženáče držela hubu. Stejně tak Majkafa. Tohle by totiž milenka, která je SKUTEČNĚ na úrovni, nikdy neudělala. Nechlubila by se tím NIKDE.

No,když to nevíš, asi jsi fakt trošku jednodušší.
Proč? Protože je milenka, ne manželka, protože mu nechce rozvrátit rodinu, protože ho chce jen na hezký chvilky, poskytuje mu klid a pohodu. Nemá potřebu to troubit do světa. protože nechce, aby to vyšlo jakkoli ven, protože chce dál být jen milenka. Je to dáma na úrovni. Ne knedla, která se tím někde chlubí.

Není tady

 

#62 3. 2. 2014 16:07

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: z pohledu milenky

Liontina napsal(a):

jak kratkozrake....v poradku je tedy vztah tutlat?

nikoho neohrozuji, nikoho neoznacuji

Nikdy nevíš, kde tě kdo může poznat.
Ano,je v pořádku takový vztah tutlat. Ohrožuješ. Jen si to nedokážeš uvědomit.
Inteligentní milenka to ví a řídí se tím. Ta druhá to troubí do světa.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#63 3. 2. 2014 16:11

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: z pohledu milenky

Modroočka napsal(a):

Liontina napsal(a):

protoze je nevera necudna? Nespolecenska? a kdo tyto pravidla urcil? asi krestani...

Modroočka napsal(a):


Kdyby skutečně měla úroveň, tak by jako milenka ženáče držela hubu. Stejně tak Majkafa. Tohle by totiž milenka, která je SKUTEČNĚ na úrovni, nikdy neudělala. Nechlubila by se tím NIKDE.

No,když to nevíš, asi jsi fakt trošku jednodušší.
Proč? Protože je milenka, ne manželka, protože mu nechce rozvrátit rodinu, protože ho chce jen na hezký chvilky, poskytuje mu klid a pohodu. Nemá potřebu to troubit do světa. protože nechce, aby to vyšlo jakkoli ven, protože chce dál být jen milenka. Je to dáma na úrovni. Ne knedla, která se tím někde chlubí.

godlike

Není tady

 

#64 3. 2. 2014 16:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: z pohledu milenky

z toho , ze potrebuje milenku
Grainne, ty jsi slutečně tak naivní, že to považuješ za téměř jistej důsledek toho, "ze to doma neni uplne ok"?

protoze je nevera necudna? Nespolecenska?
Ale prd a vořech... spíš proto, že tvoje "nikoho neohrozuji, nikoho neoznacuji" je jen představa... a možná i touha zveřejnit, označit, ohrozit. Sice jakoby anonymně, ale ten správnej odkaz do správnýho ouška by svý udělal...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#65 3. 2. 2014 17:07

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: z pohledu milenky

Modroočka napsal(a):

Judyna napsal(a):

a coz takhle nazor, ze nevera byla,je a bude?? tak kdyz uz, tak alespon na nejake urovni,ne?
A ty si fakt myslíš, že jsi na úrovni? Konečně, myslet si můžeš, co chceš.

Kdyby skutečně měla úroveň, tak by jako milenka ženáče držela hubu. Stejně tak Majkafa. Tohle by totiž milenka, která je SKUTEČNĚ na úrovni, nikdy neudělala. Nechlubila by se tím NIKDE.

SOuhlas. Gentleman mlci.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#66 3. 2. 2014 17:43

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: z pohledu milenky

Tak nevím jestli jsem já tak naivní nebo tady většina z vás trpí stihomamem. va


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#67 3. 2. 2014 17:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: z pohledu milenky

modrovous napsal(a):

Tak nevím jestli jsem já tak naivní nebo tady většina z vás trpí stihomamem. va

Proč?


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#68 3. 2. 2014 17:58

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: z pohledu milenky

Liontina napsal(a):

ja opravdu nechci, aby se rozvedl. A jeho zenu neresim, jelikoz nemam duvod ji resit, a pokud mu da nuz na krk, tak samozrejme vyklidim pole!! . A myslim, ze je ted s nim o hodne vic spokojena nez v dobe nez me poznal..je vic usmevavejsi,vice doma pomaha a je na ni milejsi. Nu a ja jsem taky velice spokojena....

Mne to takhle vyhovuje a nerada bych neco menila. Ani mi nevadi, ze me musi pred manzelkou zapirat a tajit, jelikoz fakt, ze je zenaty a sve zeny si vazi, mi sdelil hned,jak po mne vyjel a ja do toho sla s timto vedomim. Ja ho zase tajim pred mymi detmi...

Mozna je muj pohled na vec dan i vekem, jelikoz nejsem ani mladice ani svobodna bez deti. Obcas se musim smat, kdyz mi rikava, ze jsem optimalni milenka smile

V zivote me potkalo spoustu kotrmelcu a  nekdy si rikavam, ze v duchodu sepisu sve pameti...wink dnes jsem velice rada a jsem na sebe pysna, kdyz se dokazu o deti postarat, aniz bych k tomu POTREBOVALA partnera.

V tehle dobe, ktera nepreje manzelstvi a partnerstvi jako takovemu, je zcela nevhodne byt na nekom zavisly, natoz mit potrebu nekoho vlastnit!

Jak jsem psala, mam odrozeno, deti mi delaji radost, jsou jiz v puberte a tudiz partaci....

Skrze me zivotni peripetie jsem si uvedomila to podstatne co ja od zivota ocekavam a snad jsem trebas prilis nezavisla..nevim..

pročpak? když je to tak ideální vztah?

Není tady

 

#69 3. 2. 2014 17:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: z pohledu milenky

To je jenom domněnka Modroočky, že se milenka chlubí. Pak já můžu říct, že ona se svým motorkářem taky chlubí. A přitom vím, že prostě to prostě jenom sděluje. Nebo že by se chlubila a podle toho posuzovala i ostatní ženy?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#70 3. 2. 2014 18:02

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: z pohledu milenky

Liontino, proč tajíš svého partnera před svými dětmi? Tomu nerozumím. Vysvětlíš?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#71 3. 2. 2014 18:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: z pohledu milenky

To sa teraz chváliš, sažuješ, radíš manželkám, alebo....? Nechápem, o čo ti vlastne ide...
Ja som tiež bola milenka ženatého, neplánovala som to (pol roka som to ani netušila, on si zariadil taký vežmi vožný manželský život) a nebola som z toho nadšená. Tiež sa chcel rozvádza (nie kvôli mne - mali problémy už predo mnou a majú ich podža mňa dodnes), ale vyhovorila som mu to, lebo - pravdupovediac - ten chlap sa ani trochu nehodil do akéhokožvek "vážnejšieho" vzahu a ma také niečo "doma", asi by ma drblo.  Po čase sme sa rozišli (zmenila sa mu práca a mal na mňa stále menej času, až skoro žiaden..), po cca 3 rokoch znovu dali na chvížu dokopy a po asi roku sa znovu rozišli. Dnes by som ho už nechcela asi za nič - som niekde inde a nepochybne aj on.
Ak obidvaja viete, čo chcete - a ak chcete naozaj to isté - môžete zaži nejaké pekné obdobie, na ktoré budete na staré kolená s nostalgiou spomína... Inak vás čakajú skôr prúsery. Ale je to (ako inak) na vás a myslím, že nejaké cudzie príbehy sú celkom nanič. Každý príbeh je iný (ja si nemyslím, že scenáre sú úplne rovnaké - vo výsledku sa to môže zda, ale to "za tým", emócie, dojmy, spomienky, je zakaždým né).  Ja nežutujem, ale už nemám potrebu túto skúsenos opakova.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#72 3. 2. 2014 18:37

Pozorovatelka
♥------
Registrovaný: 3. 2. 2014
Příspěvky: 5

Re: z pohledu milenky

Grainne napsal(a):

Pozorovatelka napsal(a):

Já vážně miluju, když milenky dávají "dobře" míněné rady manželkám! Bože, trochu soudnosti!
Co kdybys naopak zkusila poradit milenci, aby na hory a na výlety místo tebe vzal svojí ženu?
Aby to hezký prožíval s ní? Aby doma nechali děti a udělali si čas jen pro sebe?
Co kdyby ses ho zeptala, jestli nezapomíná svojí ženu pochválit, jestli jí někdy poví, že je hezká, že jí má rád...
To néé co? To se ti do krámu nehodí. Chápající a rozumná Liontino.

proc by to mel delat .... zrejme si to uziva lepe s ni nez s rodinkou .... kdyby byl doma spokojeny , ani ho to nenapadne

Možná proto, že má doma dvě děti.

Není tady

 

#73 3. 2. 2014 18:38

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: z pohledu milenky

Modroočka napsal(a):

modrovous napsal(a):

Tak nevím jestli jsem já tak naivní nebo tady většina z vás trpí stihomamem. va

Proč?

No protože mě by prostě ani nenapadla takováhle krkolomná konstrukce, jako že sem něčí milenka nadrásá svoji story, aby dohnala milence k opuštění manželky díky tomu, že se jejich vztah konečně provalí.
Připadá mi to zbytečně složitý a hodně přitažený za vlasy.
Ale možná jsem fakt naivní. cool


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#74 3. 2. 2014 18:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: z pohledu milenky

Liontina napsal(a):

evidentne jsem vas skoro  vsechny rozezlila..nu i to je jeden z duvodu, proc mam za pratele ci poradce radeji  muze nez zeny....ale co, nazor jako nazor

myslela jsem, ze se tady rozjede diskuze neco ve stylu ze ne kazda milenka musi byt ta spatna...protoze je jen malo nazoru podobnych mym.

a stojim si za tim, ze ne kazda nevera musi byt spatna....

prijde mi to, jako kdyz se rozkdakalo spoustu slepic

nechtela jsem se CHLUBIT, pouze rozjet DEBATU

Tak ono, keď si vezmeš na akom si vlákne... stále celkom nechápem, načo mᚠpotrebu rozobera svoje šastie a deli sa oň s tými na druhej strane - ale asi som tiež kotkodák... Tak to si choď radšej pokeca chlapmi, tí a radi prefiknú a spokojnos sa ešte prehĺbi. tongue Ja som ako milenka nemala potrebu ani to nejako rozširova, ani si o tom pokeca - a je fakt, že keď som sa o to pokúsila, spokojnos sa výrazne narušila (=zvolila som si na spovednicu - resp. on si zvolil - slepicu). Najlepšie šastie je to tiché, ktoré zdiežate len vy dvaja. Akonáhle sa z toho stane "vec obecná", čaro je fuč... Tak to proste je (často dokonca aj u slobodných - len naivky majú potrebu vykrikova svoje šastie alebo neviemčo do sveta).

Upravil(a) Selima (3. 2. 2014 18:40)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#75 3. 2. 2014 18:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: z pohledu milenky

aby dohnala milence k opuštění manželky
Ale fuj... takhle nechutně přímočaře...
Červíček, brouček nasazenej... "já nic"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů