Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#1 2. 2. 2014 17:50

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Úvod

Založila jsem nové fórum s názvem NAŠE HOBBY, protože věřím, že je mezi námi spoustu uživatelek, které mají své koníčky, svůj relax, svůj koutek, do kterého utíkají si odpočinout. Jednou ze sekcí tohoto fóra pak jsou právě tyto ruční práce. Zatím je tady založen šicí kroužek, ale protože vím, že ručních prací jsou desítky, a všechny jsou nesmírně zajímavé, obohacující a inspirující, tak pokud chcete zde mít i svou sekci pro povídání si se stejně založenými uživateli (ať už je to korálkování, pletení či háčkování, decoupage, tvoření z papíru, malba na cokoliv a mnoho dalších), neváhejte se na mě obrátit.
Přeji mnoho tvůrčí a obohacující inspirace.

Není tady

#2 2. 2. 2014 18:34

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava

Re: Úvod

Doplňuji .... přidala jsem sekci háčkování/pletení.

Pokud najdu v historii vlákna vhodná do těchto skupin, přeřadím je tam, aby témata byla hezky u sebe. A dál už obsah záleží jen na vás.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí