Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 2. 2. 2014 20:01

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

holcina napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):

Dvořka napsal(a):

Takže - dnes jsem za svoji směnu navštívila wc 8x s dodržováním pitného režimu, vypila jsem poctivé 3 litry vody se šávou, do toho dvě kávy. K tomu jsem potřebovala 1x na "velkou" takže to mám 9x za směnu. A můžu říct, že s tím pitným režimem si to příště rozmyslím, protože to bych se na ten záchod mohla rovnou odstěhovat.

blbost. Za 12 hodtn ist 9x na wc, to je naozaj na doktora. V tvojom vlastnom zaujme daj sa vysetrit. Nefrologicka tvrdi, ze je normalne ist 1x za 3-4 hodiny pri dodrzani pitneho rezimu 2,5 az 3,5 l na 24 hodin.

Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

Já mám ledvinu jednu. A ta chudák dneska dostala zabrat.

Není tady

 

#102 2. 2. 2014 20:06

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

kvietok medovy napsal(a):

Dvořka napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):


blbost. Za 12 hodtn ist 9x na wc, to je naozaj na doktora. V tvojom vlastnom zaujme daj sa vysetrit. Nefrologicka tvrdi, ze je normalne ist 1x za 3-4 hodiny pri dodrzani pitneho rezimu 2,5 az 3,5 l na 24 hodin.

Jo. Takže když to říká nefrologická, tak to tak MUSÍ být. Ty jsi nemocná, ty trdlo wink

mas pravdu, som trdlo. Zabudla som, ze mas + 2 prestavky na jedlo, takze v tej fabrike to maju vlastne tummenupp

A taky jsi zapomněla, že každý člověk má jiné potřeby vylučování. Že prostě jednomu stačí jít 1x za den a jiný musí holt i třeba 15x. A že hraje roli taky psychika. Když budeš vědět že na záchod nemůžeš, pak se ti bude chtít tuplem. Třeba já mám problém při dlouhý cestě busem. kdybych měla jet někam dál, určitě mi bude muset šofér asi tak 6x zastavovat.

Není tady

 

#103 2. 2. 2014 20:06

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):

Dvořka napsal(a):

Takže - dnes jsem za svoji směnu navštívila wc 8x s dodržováním pitného režimu, vypila jsem poctivé 3 litry vody se šávou, do toho dvě kávy. K tomu jsem potřebovala 1x na "velkou" takže to mám 9x za směnu. A můžu říct, že s tím pitným režimem si to příště rozmyslím, protože to bych se na ten záchod mohla rovnou odstěhovat.

Nevím jak dlouhá ta směna byla, ale ani za 12hodin není normální vypít 3 litry vody. Pokud nemᚠv práci 30st.

Musím říct, že po přečtení erem se těm zaměstnavatelům snad ani nedivím, že určují počet přestávek. Jinak by to mohli s takovými zaměstnanci zabalit

Počet přestávek určuje zákon..

Měla jsem na mysli počet "čůracích" přestávek.
Pokud mᚠjednu ledvinu a mᚠproblémy, tak si nech napsat od dr., že ti 5 přestávek nestačí ze zdravotních důvodů.

Není tady

 

#104 2. 2. 2014 20:07

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):


blbost. Za 12 hodtn ist 9x na wc, to je naozaj na doktora. V tvojom vlastnom zaujme daj sa vysetrit. Nefrologicka tvrdi, ze je normalne ist 1x za 3-4 hodiny pri dodrzani pitneho rezimu 2,5 az 3,5 l na 24 hodin.

Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

Já mám ledvinu jednu. A ta chudák dneska dostala zabrat.

nedávno jsem četla, že ten tak doporučovaný pitný režim není až tak pro tělo užitečný.

Není tady

 

#105 2. 2. 2014 20:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořka napsal(a):

Takže - dnes jsem za svoji směnu navštívila wc 8x s dodržováním pitného režimu, vypila jsem poctivé 3 litry vody se šávou, do toho dvě kávy. K tomu jsem potřebovala 1x na "velkou" takže to mám 9x za směnu. A můžu říct, že s tím pitným režimem si to příště rozmyslím, protože to bych se na ten záchod mohla rovnou odstěhovat.

no, já teda taky vypiju tak ty 2 - 2,5 litru (za den), ale jít 5x za směnu, to bych tak často ani nepotřebovala. pokud bych nebyla prochlazená. kafe piju jen po ránu. pak už většinou ne.

Upravil(a) PPavlaa (2. 2. 2014 20:12)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#106 2. 2. 2014 20:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

helena napsal(a):

Není třeba něco vysvětlovat.
Ale je... zvláště pak prázdninovejm brigádníkům.

stolt


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#107 2. 2. 2014 20:11

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dorka napsal(a):

Dvořka napsal(a):

helena napsal(a):

...Některý příkazy totiž vypadají nesmyslně jen z pohledu zaměstnance... blbý je, když jsou to jen příkazy, bez případnýho vysvětlení...

Já se ptám, jestli vám přijde normální nařízení, že zaměstnanec může jít na wc jen 5x za DVANÁCTIHODINOVOU směnu.
Fakt tohle nařízení připadá někomu normální?

Mne jo. Kdyz nekdo cura vic jak 5 krat za dvanact hod, tak nema byt ve fabrice, ale doma v posteli s acylpyrinem nebo partnerem a lecit se... reta

Dorko, ty mᚠfakt dost! Rada nad zlato, to bych celý svůj život proležela v posteli, pokud bych měla dát na tvou chytrou radu! usch


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#108 2. 2. 2014 20:12

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

aprill napsal(a):

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):


Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

Já mám ledvinu jednu. A ta chudák dneska dostala zabrat.

nedávno jsem četla, že ten tak doporučovaný pitný režim není až tak pro tělo užitečný.

jojo, já taky. jednou pít, pak zas nepít a vyber si.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#109 2. 2. 2014 20:19

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

holcina napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):

Dvořka napsal(a):

Takže - dnes jsem za svoji směnu navštívila wc 8x s dodržováním pitného režimu, vypila jsem poctivé 3 litry vody se šávou, do toho dvě kávy. K tomu jsem potřebovala 1x na "velkou" takže to mám 9x za směnu. A můžu říct, že s tím pitným režimem si to příště rozmyslím, protože to bych se na ten záchod mohla rovnou odstěhovat.

blbost. Za 12 hodtn ist 9x na wc, to je naozaj na doktora. V tvojom vlastnom zaujme daj sa vysetrit. Nefrologicka tvrdi, ze je normalne ist 1x za 3-4 hodiny pri dodrzani pitneho rezimu 2,5 az 3,5 l na 24 hodin.

Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

já teda v práci za 10hod, dvě až tři kafata. jinak mi to nemyslí.pití 1,5-2 litry

Není tady

 

#110 2. 2. 2014 20:20

modrovous
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2013
Příspěvky: 3285

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):

blbost. Za 12 hodtn ist 9x na wc, to je naozaj na doktora. V tvojom vlastnom zaujme daj sa vysetrit. Nefrologicka tvrdi, ze je normalne ist 1x za 3-4 hodiny pri dodrzani pitneho rezimu 2,5 az 3,5 l na 24 hodin.

Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

Já mám ledvinu jednu. A ta chudák dneska dostala zabrat.

Zajímalo by mě, jak bys do sebe stihla za směnu nalít poctivé tři litry vody a dvě kafe, kdybys měla dvě patnáctiminutové přestávky za směnu. To bys tam každou tu přestávku naklopila kafe a zalila to litrem a půl šávy? va

Navíc pochybuju, že by závodní doktor uznal člověka, který má pouze jednu ledvinu, za práce schopna v provozu, o kterém jsi mluvila.  Takže výzkum sice pěkný, ale pro srovnání s podmínkami v té továrně, na kterou ses ptala, bohužel nepoužitelný.


Mmch, když vypiješ tolik za směnu v práci, kolik toho vypiješ celkem za den? Pro zdravého člověka doktoři doporučovali 2,5 - 3 litry/24 hodin.

Upravil(a) modrovous (2. 2. 2014 20:22)


Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

 

#111 2. 2. 2014 20:20

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

eremuruss napsal(a):

dusička napsal(a):

aprill napsal(a):


Normálně si začnu čárkovat kolikrát za úřeďák půjdu na záchod, ale myslím, že bych se vešla do toho limitu.

Když mám celý den (dvanáctku) nedělám teda u mašiny, ale taky se nestíhám ani napít. WC stačí za celý den 5x v klusu. (nestěžuju si(
Erem - ti jdi do pr.... s těma kecama zlatí komunisti. uschusch

Je tady zakazane rict vlastni nazor?Jinak je rozdil pracovat za komunistu a dnes.Dnes je to otrocina vsude.At pracujes ve fabrice nebo kdekoliv jinde.Mela jsem moznost vyzkouset si praci ve fabrice jak za komunistu tak pred 2 lety.Je to veeelky rozdil.
Co ja napletla svetru o prestavkach v dobach davno minulych.stolt

Erem, ale to je přece stejně špatný etxtrém jako dnešní šikana na některých pracovištích. Jen extrém opačný. Tobě to přišlo správné?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#112 2. 2. 2014 20:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Počet přestávek určuje zákon
Zákon určuje přestávky "na jídlo a oddech", případně "bezpečnostní přestávku podle zvláštních právních předpisů" - viz § 88 a 89 ZP.
Detailně to čůrání specifikováno není - podle § 300 ZP je to v rukou zaměstnavatele:
" Zaměstnavatel je povinen při určení množství požadované práce a pracovního tempa vzít v úvahu fyziologické a neuropsychické možnosti zaměstnance, předpisy k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a čas na přirozené potřeby, jídlo a oddech."

Upravil(a) helena (2. 2. 2014 20:37)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#113 2. 2. 2014 20:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

dycinky napsal(a):

holcina napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):


blbost. Za 12 hodtn ist 9x na wc, to je naozaj na doktora. V tvojom vlastnom zaujme daj sa vysetrit. Nefrologicka tvrdi, ze je normalne ist 1x za 3-4 hodiny pri dodrzani pitneho rezimu 2,5 az 3,5 l na 24 hodin.

Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

já teda v práci za 10hod, dvě až tři kafata. jinak mi to nemyslí.pití 1,5-2 litry

tak to ale potom chodíš taky docela často, ne ?
já teda po kávě stopro .. když vím, že jdu/jedu někam, kde nebudu moct jít na záchod, kafe vynechávám.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#114 2. 2. 2014 20:25

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

aprill napsal(a):

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):


Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

Já mám ledvinu jednu. A ta chudák dneska dostala zabrat.

nedávno jsem četla, že ten tak doporučovaný pitný režim není až tak pro tělo užitečný.

Kdyz pracuju v chladu tak jdu kazdou hodinu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#115 2. 2. 2014 20:46

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

holcina napsal(a):

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):


Nevím jak dlouhá ta směna byla, ale ani za 12hodin není normální vypít 3 litry vody. Pokud nemᚠv práci 30st.

Musím říct, že po přečtení erem se těm zaměstnavatelům snad ani nedivím, že určují počet přestávek. Jinak by to mohli s takovými zaměstnanci zabalit

Počet přestávek určuje zákon..

Měla jsem na mysli počet "čůracích" přestávek.
Pokud mᚠjednu ledvinu a mᚠproblémy, tak si nech napsat od dr., že ti 5 přestávek nestačí ze zdravotních důvodů.

Já žádnej problém nemám. O mně tady řeč není, přečti si úvodní příspěvěk.

Není tady

 

#116 2. 2. 2014 20:53

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

modrovous napsal(a):

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):

Přesně tak. Vzhledem k tomu, že mám problém s ledvinou a dost si pitný režim hlídám je opravdu 8x na pováženou. Ale může to být těma třema litrama plus dvě kávy. Špatný pitný režim

Já mám ledvinu jednu. A ta chudák dneska dostala zabrat.

Zajímalo by mě, jak bys do sebe stihla za směnu nalít poctivé tři litry vody a dvě kafe, kdybys měla dvě patnáctiminutové přestávky za směnu. To bys tam každou tu přestávku naklopila kafe a zalila to litrem a půl šávy? va

Navíc pochybuju, že by závodní doktor uznal člověka, který má pouze jednu ledvinu, za práce schopna v provozu, o kterém jsi mluvila.  Takže výzkum sice pěkný, ale pro srovnání s podmínkami v té továrně, na kterou ses ptala, bohužel nepoužitelný.


Mmch, když vypiješ tolik za směnu v práci, kolik toho vypiješ celkem za den? Pro zdravého člověka doktoři doporučovali 2,5 - 3 litry/24 hodin.

Pracuju od 5:30 do 18:00, za tu dobu asi něco vypít musím, obzvl᚝ když je teplo. Nejsem nemocná, nemám žádný problém, krom toho, že jsem se narodila s jednou ledvinou. Přijde ti na tom něco divnýho? A proč by mi měli doktoři zakazovat chodit do práce? Pokud já vím, dneska ti doktor nic nezakáže, pouze doporučí.

Upravil(a) Dvořka (2. 2. 2014 20:54)

Není tady

 

#117 2. 2. 2014 20:55

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

A kamarádce taky nestačí 5 wc přestávek plus dvě další.
S noční se nedivím, to by mě zabilo.
Jako student jsem byla 14 dní na brigádě u pásu a řekla jsem si, že se teda začnu učit, protože tohle celý život ne.

Není tady

 

#118 2. 2. 2014 21:03

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

PPavlaa napsal(a):

helena napsal(a):

Není třeba něco vysvětlovat.
Ale je... zvláště pak prázdninovejm brigádníkům.

stolt

No abych pravdu řekla, nikoho hyperaktivního co by nám to v práci chtěl strhat jsme tam ještě neměli. A s prázdninovýma brigádníkama mám jen dobrý zkušenosti.

Není tady

 

#119 2. 2. 2014 21:06

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

holcina napsal(a):

A kamarádce taky nestačí 5 wc přestávek plus dvě další.
S noční se nedivím, to by mě zabilo.
Jako student jsem byla 14 dní na brigádě u pásu a řekla jsem si, že se teda začnu učit, protože tohle celý život ne.

Ne. Nestačí. U ní to dělá psychika. Jde třeba i 3x za hodinu. Sice zbytečně, ale pocit je silnější.

Není tady

 

#120 2. 2. 2014 21:26

holcina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 10. 2009
Příspěvky: 4292

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):

A kamarádce taky nestačí 5 wc přestávek plus dvě další.
S noční se nedivím, to by mě zabilo.
Jako student jsem byla 14 dní na brigádě u pásu a řekla jsem si, že se teda začnu učit, protože tohle celý život ne.

Ne. Nestačí. U ní to dělá psychika. Jde třeba i 3x za hodinu. Sice zbytečně, ale pocit je silnější.

3x za hodinu? To bych jako zaměstnavatel např.u pásové výroby taky netolerovala. Nejspíš si bude muset sehnat práci, kde bude moct odejít 3x za hodinu na wc

Není tady

 

#121 2. 2. 2014 21:36

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Bych jako zamestnavatel fakt preferovala "trikrat a dost"... za hodinu - gloria - ale za tu dalsi bych si preferovala pouze JEDNOU...
Vazne jsem presvedcena, ze kdo cuuuraaaaa, vic jak petkrat za dvanactihodinovou smenu, je nemocnej a nema na tuhle praci jit... kapitulation ... Myslim to vazne, bez jakyhokoliv diskriminovani... gloria


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#122 2. 2. 2014 21:36

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořko, má-li na Tvoji kamarádku její zaměstnání natolik neblahý dopad, měla by jít pracovat jinam. Možná se Ti taková rada bude zdát zbytečně tvrdá, ale pokud se někomu jeho zaměstnání začíná podepisovat na psychice až tak, že pociuje nutkání na močení nejméně 3x za hodinu, měl by o změně zaměstnání začít opravdu vážně uvažovat.

MMCH já jsem prošla celou řadou zaměstnání a - jak se říká - všude něco je smile Nikde jsem si nemohla vyskakovat, nikde jsem si nemohla dělat, co jsem chtěla, ale musela jsem se řídit interními předpisy a zvyklostmi, které na tom konkrétním pracovišti panovaly. Pokud jsem někam nastoupila, tak už jsem si dopředu okoukla, do čeho vlastně jdu a už při podpisu pracovní smlouvy jsem musela mít jasnou představu, jestli to "dám" či nikoliv stolt

Tvoje kamarádka musela určitě dopředu vědět, do čeho jde, že bude dělat denní-noční dvanáctky ve fabrice u pásu a že ta práce rozhodně nebude žádná procházka růžovou zahradou, protože s sebou ponese řadu nepříjemných omezení. Buďto je schopna se tomu přizpůsobit, nebo musí jít - bohužel - jinam, kde ty podmínky pro ni nebudou tak tvrdé ... stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#123 2. 2. 2014 21:51

kvietok medovy
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 2. 7. 2011
Příspěvky: 542

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

Dvořka napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):

Dvořka napsal(a):


Jo. Takže když to říká nefrologická, tak to tak MUSÍ být. Ty jsi nemocná, ty trdlo wink

mas pravdu, som trdlo. Zabudla som, ze mas + 2 prestavky na jedlo, takze v tej fabrike to maju vlastne tummenupp

A taky jsi zapomněla, že každý člověk má jiné potřeby vylučování. Že prostě jednomu stačí jít 1x za den a jiný musí holt i třeba 15x. A že hraje roli taky psychika. Když budeš vědět že na záchod nemůžeš, pak se ti bude chtít tuplem. Třeba já mám problém při dlouhý cestě busem. kdybych měla jet někam dál, určitě mi bude muset šofér asi tak 6x zastavovat.

1x ci 15x za den treba riesit u doktora, oboje je zle. S psychikou mas pravdu, ked vojdem do velkeho obchodu s potravinami, do 10 min. musim na wc. Raz. Preco by ti mal sofer autobusu zastavovat? To sa nemozes ist na wc za jazdy? Inak, da sa to riesit pamperskami, kamoska si berie aj do lietadla.

Není tady

 

#124 2. 2. 2014 21:53

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

holcina napsal(a):

Dvořka napsal(a):

holcina napsal(a):

A kamarádce taky nestačí 5 wc přestávek plus dvě další.
S noční se nedivím, to by mě zabilo.
Jako student jsem byla 14 dní na brigádě u pásu a řekla jsem si, že se teda začnu učit, protože tohle celý život ne.

Ne. Nestačí. U ní to dělá psychika. Jde třeba i 3x za hodinu. Sice zbytečně, ale pocit je silnější.

3x za hodinu? To bych jako zaměstnavatel např.u pásové výroby taky netolerovala. Nejspíš si bude muset sehnat práci, kde bude moct odejít 3x za hodinu na wc

Jenže ona chodí i 3x za hodinu právě proto, že se to tam nesmí, je to taková jakási psychická purucha. Pořád myslí na to že nesmí až je z toho 3x za hodinu. Doma s tím problém nemá. Jak říkám, já mám zase problém kdykoliv vlezu do busu, okamžitě se mi začne chtít i když jsem byla před dvěma minutama...

Není tady

 

#125 2. 2. 2014 21:54

Dvořka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2014
Příspěvky: 84

Re: Zaměstnanci ve fabrikách

kvietok medovy napsal(a):

Dvořka napsal(a):

kvietok medovy napsal(a):


mas pravdu, som trdlo. Zabudla som, ze mas + 2 prestavky na jedlo, takze v tej fabrike to maju vlastne tummenupp

A taky jsi zapomněla, že každý člověk má jiné potřeby vylučování. Že prostě jednomu stačí jít 1x za den a jiný musí holt i třeba 15x. A že hraje roli taky psychika. Když budeš vědět že na záchod nemůžeš, pak se ti bude chtít tuplem. Třeba já mám problém při dlouhý cestě busem. kdybych měla jet někam dál, určitě mi bude muset šofér asi tak 6x zastavovat.

1x ci 15x za den treba riesit u doktora, oboje je zle. S psychikou mas pravdu, ked vojdem do velkeho obchodu s potravinami, do 10 min. musim na wc. Raz. Preco by ti mal sofer autobusu zastavovat? To sa nemozes ist na wc za jazdy? Inak, da sa to riesit pamperskami, kamoska si berie aj do lietadla.

To byla samozřejmě nadsázka smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů