Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 1. 2014 14:52

xana
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2014
Příspěvky: 6

Cizinec

offtopic

Upravil(a) xana (17. 3. 2014 13:42)

Není tady

 

#2 30. 1. 2014 14:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Cizinec

xana napsal(a):

Ahoj všichni,
nehledám ani tak radu, protože tohle nikam nepovede, ale potřebuji se spíše někomu svěřit a poslechnout si něčí nezainteresovaný názor.
Dlouhou dobu jsem si myslela, že jsem vůči lásce "imunní". Opustil mě před 2 roky přítel, se kterým jsem byla 5 let a já se lásce dlouho bránila. Mám teď sice přítele, se kterým je mi dobře, mám ho velmi ráda, ale vím že do tohoto vztahu nedávám celé srdce.
Minulý týden jsem ale potkala někoho, kdo mé city znovu oživil. Problém je ale ten, že je to cizinec a dva dny po našem setkání se vracel z půlročního pobytu v Čechách domů. Od té doby si píšeme a já tím tak akorát sypu sůl do otevřené rány. Musím na něj neustále myslet a přehrávám si pořád dokola naše setkání a to, jak byl ke mně galantní a pozorný jako nikdo předtím. Kontakt s ním ale ztrácet nechci. Ani nevím jestli jsem se mu také tak dostala pod kůži, bojím se mu to říct, stejně by to nic nezměnilo, akorát by to nᚠ"kamarádský vztah" mohlo poničit.
Jen tak ho z hlavy nevymažu (i kdybych chtěla). Máte některá podobnou zkušenost?

** takovou dobu jsem hledala někoho jako on, a když jsem ho našla, už ho možná nikdy v životě neuvidím**

Tohle je jenom tvá iluze. Za pár dní nelze zjistit, že je to on, koho jsi hledala.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#3 30. 1. 2014 15:07

xana
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2014
Příspěvky: 6

Re: Cizinec

offtopic

Upravil(a) xana (17. 3. 2014 13:42)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů