Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 1. 2014 14:25

Gabca
♥♥-----
Registrovaný: 29. 6. 2006
Příspěvky: 79

Výška

Dobrý den,

omlouvám se, že to píši sem, ale nevěděla jsem kam jinam to zařadit. kapitulation
Můj partner má problém, přes který se nemůže přenést. Je mu 19 a je nižší než já (cca 170cm), já mám 175cm. Vidím jak trpí a že ho to štve, ale nevím jak mu pomoci. Mně jeho výška nevadí, ale vidím, že on se za to stydí.
Nevíte zda existují nějaké léky, které by mu pomohly vyrůst? Nebo něco jiného? sad

Není tady

 

#2 25. 1. 2014 15:56

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Výška

Gabca napsal(a):

Dobrý den,

omlouvám se, že to píši sem, ale nevěděla jsem kam jinam to zařadit. kapitulation
Můj partner má problém, přes který se nemůže přenést. Je mu 19 a je nižší než já (cca 170cm), já mám 175cm. Vidím jak trpí a že ho to štve, ale nevím jak mu pomoci. Mně jeho výška nevadí, ale vidím, že on se za to stydí.
Nevíte zda existují nějaké léky, které by mu pomohly vyrůst? Nebo něco jiného? sad

Pomohly by mu jedině léky na sebedůvěru a sebevědomí. A ty opravdu v syntetické podobě nejsou.
Pokud on svůj postoj nepřehodnotí, tak to budeš muset udělat ty...

Není tady

 

#3 25. 1. 2014 22:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Výška

Pomohla by mu len psychoterapia big_smile. Bi. Poznám páry, kde je muž nižší (napr. Al Pacino alebo Danny de Vito mali určite VŠETKY ženy vyššie), ale nevadí im to. A vôbec nevidím, čo by si s tým mohla urobi ty (iné ako milova ho a prijíma takého, aký je...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 26. 1. 2014 8:28

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Výška

Se mu nedivim


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#5 26. 1. 2014 8:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Výška

eremuruss napsal(a):

Se mu nedivim

já taky ne....

Není tady

 

#6 26. 1. 2014 12:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

taky by mi to přišlo zvláštní, koukat na chlapa dolů.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#7 26. 1. 2014 13:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Výška

Mne nie, ja som nervózna, keď je vyšší, hlavne o hodne... Môže by menší a ideál je, keď je rovnako vysoký. rodna Teda, pre mňa.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#8 26. 1. 2014 13:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

když je stejně velkej, tak zas pak si nemůžeš vzít podpatky. nebo můžeš, ale pak jsi holt větší smile
mě se vysocí chalpi líbí gloria


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#9 26. 1. 2014 13:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Výška

Mne nie - alebo povedzme, nie je to pre mňa podstatné. Keď je hodne fajn, odpustím mu aj to, že je vysoký big_smile ... Ale s jedným (dnes sme kamoši) sme sa rozišli o.i. preto, že mal dve metre a mňa znervózňoval, keď len pristúpil bližšie. Je hrozný dobrák, strašne fajn a tak, ale z tej výšky a sily (robil vtedy ochrankára) som bola nesvoja. rodna Opätky nosím málokedy, už ma z nich bola nohy wink, holt starnem. Ale aj keby som bola v nich vyššia, nezbláznim sa z toho. Nikdy som to neprežívala, len raz v tanečnej mi bolo nepríjemne, keď na mňa, skoro najvyššiu, vyšiel najnižší chalan z triedy a pri mazurke sme sa spolu natrápili. tongue Ale nakoniec sme si z toho robili srandu, až som sa skoro počurala (tancmajster nás chcel vykáza) a stala sa z toho nezabudnutežná príhoda našej triedy... stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 26. 1. 2014 13:54

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Výška

Selima napsal(a):

Mne nie, ja som nervózna, keď je vyšší, hlavne o hodne... Môže by menší a ideál je, keď je rovnako vysoký. rodna Teda, pre mňa.

ani stejně velký mě neláká.... potřebuji rozdíl minimálně 10 cm

Není tady

 

#11 26. 1. 2014 14:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

Selima napsal(a):

Mne nie - alebo povedzme, nie je to pre mňa podstatné. Keď je hodne fajn, odpustím mu aj to, že je vysoký big_smile ... Ale s jedným (dnes sme kamoši) sme sa rozišli o.i. preto, že mal dve metre a mňa znervózňoval, keď len pristúpil bližšie. Je hrozný dobrák, strašne fajn a tak, ale z tej výšky a sily (robil vtedy ochrankára) som bola nesvoja. rodna Opätky nosím málokedy, už ma z nich bola nohy wink, holt starnem. Ale aj keby som bola v nich vyššia, nezbláznim sa z toho. Nikdy som to neprežívala, len raz v tanečnej mi bolo nepríjemne, keď na mňa, skoro najvyššiu, vyšiel najnižší chalan z triedy a pri mazurke sme sa spolu natrápili. tongue Ale nakoniec sme si z toho robili srandu, až som sa skoro počurala (tancmajster nás chcel vykáza) a stala sa z toho nezabudnutežná príhoda našej triedy... stolt

vidíš a ve mně zase vyskoej chlap vzbuzuje tak jako pocit bezpečí. takže většinou jsem chodila s těmi nad 180 cm.
ne že bych si je vybírala podle výšky smile ale tak něják se to prostě sešlo.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#12 26. 1. 2014 14:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Výška

Hm, a nie ste vy hobbitky? Podža mojej skúsenosti bažia po vysokých chlapoch buď trpaslíčky alebo potom - skôr pod tlakom okolia a "predsudkov" - vežmi vysoké ženy. Ja mám 172 cm a neprežívam to ani tak, ani onak. (BM bol o cca 12.15 cm vyšší a OK, ale nevadilo by mi, ani keby bol nižší wink ).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#13 26. 1. 2014 14:44

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

kdepak sel. já mám tak 165 - 167 cm. to je tak průměr, řekla bych. ale prostě vysocí chlapi mě vždycky brali tongue


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 26. 1. 2014 14:47

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Výška

Selima napsal(a):

Mne nie, ja som nervózna, keď je vyšší, hlavne o hodne... Môže by menší a ideál je, keď je rovnako vysoký. rodna Teda, pre mňa.

pro mně je rozhodně výška a k tomu příslušná figura hodně přitažlivá


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#15 26. 1. 2014 14:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Výška

Selima napsal(a):

Hm, a nie ste vy hobbitky? Podža mojej skúsenosti bažia po vysokých chlapoch buď trpaslíčky alebo potom - skôr pod tlakom okolia a "predsudkov" - vežmi vysoké ženy. Ja mám 172 cm a neprežívam to ani tak, ani onak. (BM bol o cca 12.15 cm vyšší a OK, ale nevadilo by mi, ani keby bol nižší wink ).

taky nejsem trpaslice a ani obryně.....ale chlap má být chlap a žádné "božatko" na které se budu dívat zhora

Není tady

 

#16 26. 1. 2014 14:48

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Výška

Selima napsal(a):

Mne nie, ja som nervózna, keď je vyšší, hlavne o hodne... Môže by menší a ideál je, keď je rovnako vysoký. rodna Teda, pre mňa.

tak já bych byla hodně nervozní, kdyby byl stejný , menšího vůbec neberu do úvahy , ale jsem prcek ,tak těch menších tolik není naštěstí


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#17 26. 1. 2014 14:50

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

aprill napsal(a):

Selima napsal(a):

Hm, a nie ste vy hobbitky? Podža mojej skúsenosti bažia po vysokých chlapoch buď trpaslíčky alebo potom - skôr pod tlakom okolia a "predsudkov" - vežmi vysoké ženy. Ja mám 172 cm a neprežívam to ani tak, ani onak. (BM bol o cca 12.15 cm vyšší a OK, ale nevadilo by mi, ani keby bol nižší wink ).

taky nejsem trpaslice a ani obryně.....ale chlap má být chlap a žádné "božatko" na které se budu dívat zhora

lol

já teda znám páry, kde je žena vyšší, ale jim to nevadí a vyhovuje, tak proč ne smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#18 26. 1. 2014 14:56

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Výška

Kdysi jsem si myslela, že se můžu cítit dobře jen s hodně vysokým chlapem. Přítel je jen o 8 cm vyšší, možná o míň, a je to lepší než s hodně vysokým.

Pokud má tvůj kluk problém s tím, že jsi o 5 cm vyšší, tak nejspíš bude asi hledat časem jinde. Ale jestli si pamatuji, jste ještě hodně mladí, tak máte spoustu času na hledání toho, kdo k vám patří i na zkušenost, že když se dva lidé milují a mají zdravé sebevědomí, na rozdílu ve výšce nezáleží.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#19 26. 1. 2014 14:57

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Výška

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

Selima napsal(a):

Hm, a nie ste vy hobbitky? Podža mojej skúsenosti bažia po vysokých chlapoch buď trpaslíčky alebo potom - skôr pod tlakom okolia a "predsudkov" - vežmi vysoké ženy. Ja mám 172 cm a neprežívam to ani tak, ani onak. (BM bol o cca 12.15 cm vyšší a OK, ale nevadilo by mi, ani keby bol nižší wink ).

taky nejsem trpaslice a ani obryně.....ale chlap má být chlap a žádné "božatko" na které se budu dívat zhora

lol

já teda znám páry, kde je žena vyšší, ale jim to nevadí a vyhovuje, tak proč ne smile

ano, pokud jim to vyhovuje, ale mě by to nevyhovovalo a pravděpodobně výškový rozdíl nevyhovuje ani příteli tazatelky.

Není tady

 

#20 26. 1. 2014 15:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Výška

PPavlaa napsal(a):

aprill napsal(a):

Selima napsal(a):

Hm, a nie ste vy hobbitky? Podža mojej skúsenosti bažia po vysokých chlapoch buď trpaslíčky alebo potom - skôr pod tlakom okolia a "predsudkov" - vežmi vysoké ženy. Ja mám 172 cm a neprežívam to ani tak, ani onak. (BM bol o cca 12.15 cm vyšší a OK, ale nevadilo by mi, ani keby bol nižší wink ).

taky nejsem trpaslice a ani obryně.....ale chlap má být chlap a žádné "božatko" na které se budu dívat zhora

lol

já teda znám páry, kde je žena vyšší, ale jim to nevadí a vyhovuje, tak proč ne smile

no ono dneska , kdy má kolikrát žena i 180 , tak to musí brát trochu jinak


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#21 26. 1. 2014 15:25

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Výška

Já tedy malý chlapy neee - brrrrr! Pro mě musí mít nad 180 cm, aby se mi líbil. Sama mám 163. Kdysi pro mě v tanečních chodil kluk, co měl tak o 5 cm víc než já a já jsem měla pocit, že jsem dva trpaslíci, bylo mi to hrozně nepříjemné.
Malých mužů je mi hrozně líto. Nikdo nemůže za to, kolik naroste, a tohle se nedá ovlivnit.  Ale jsou asi i ženy, kterým to nevadí. Tak pokud to nevadí Gabče, je to pro jejího partnera fajn.

Není tady

 

#22 26. 1. 2014 16:22

haiel
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 4. 2008
Příspěvky: 2960

Re: Výška

Výška chlapa nedělá. Moje zkušenost. V mládí jsem koukala jen po těch vyšších, páč jsem vysoká, ale moc se mi to neosvědčilo, mnozí dlouháni jsou plaší, neprůbojní, pasivní….vedle některých jsem si připadala, že je musím vodit za ručičku. Jiní byli zase suverénní až moc…a jakoby jim jejich krásná výška a svaly stačily a víc už se nesnažili a bývala s nimi nuda….
  A chodila jsem i s menšími, zvl᚝ jeden  -  sportovec, takový pořez ramenatý, měl krásný sytý hlas a  vždycky byl dobře naloženej a měla jsem z něj pocit, že si ví se vším rady. Prostě chlap. Na něm bylo od začátku vidno, že nějaké pochybnosti a nejistoty ohledně výškového rozdílu ani nezná. Byl samozřejmý a sebejistý a měl takový  přidrzlý modrý pohled, kterýmu prostě nešlo odolat smile Vedle něj jsem se cítila jako princezna. 

A zase jsou jiní, kteří jsou z menší výšky  zamindrákovaní a mindrák  je pro vztah jedovatý, a už se týká čehokoliv.
Tak nevím, Gabčo. Jemu to vadí,  tobě vadí, že mu to vadí….. na to žádná medicína asi není hmm
Který muž v sobě tu přirozenou chlapáckost nemá nebo doposud nenašel , pro toho bude vyšší partnerka prostě  problém.  Já bych ho vykurýrovala tím, že bych ho přenechala nějaké menší a poohlídla bych se jinde.

Není tady

 

#23 26. 1. 2014 16:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

Ivana napsal(a):

Já tedy malý chlapy neee - brrrrr! Pro mě musí mít nad 180 cm, aby se mi líbil. Sama mám 163. Kdysi pro mě v tanečních chodil kluk, co měl tak o 5 cm víc než já a já jsem měla pocit, že jsem dva trpaslíci, bylo mi to hrozně nepříjemné.
Malých mužů je mi hrozně líto. Nikdo nemůže za to, kolik naroste, a tohle se nedá ovlivnit.  Ale jsou asi i ženy, kterým to nevadí. Tak pokud to nevadí Gabče, je to pro jejího partnera fajn.

gabče ne, ale jemu ano a to už problém je.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#24 26. 1. 2014 17:03

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Výška

PPavlaa napsal(a):

Ivana napsal(a):

Já tedy malý chlapy neee - brrrrr! Pro mě musí mít nad 180 cm, aby se mi líbil. Sama mám 163. Kdysi pro mě v tanečních chodil kluk, co měl tak o 5 cm víc než já a já jsem měla pocit, že jsem dva trpaslíci, bylo mi to hrozně nepříjemné.
Malých mužů je mi hrozně líto. Nikdo nemůže za to, kolik naroste, a tohle se nedá ovlivnit.  Ale jsou asi i ženy, kterým to nevadí. Tak pokud to nevadí Gabče, je to pro jejího partnera fajn.

gabče ne, ale jemu ano a to už problém je.

Jenže s tím nemůže nic udělat, v 19ti už nevyroste. Takže musí být rád, že má partnerku, které to nevadí a se svojí výškou se smířit.

Není tady

 

#25 26. 1. 2014 18:51

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Výška

nebo si najít menší ženskou :-)))


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů