Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1326 2. 10. 2014 14:18

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "ženský úděl"

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1327 2. 10. 2014 14:19

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: "ženský úděl"

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#1328 2. 10. 2014 14:26

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: "ženský úděl"

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

Demagogie nejhrubšího zrna.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#1329 2. 10. 2014 14:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "ženský úděl"

nepoužitelný pro život jsou ti postižení
Ti jsou ale něco jinýho, než "fachman přes počítače, ale jinak je to nepoužitelný mačistycký hovado"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1330 2. 10. 2014 14:36

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Tak hlečo, já už se dávno nepohoršuju, já spíš konstatuju.
A mačistický hovado je pravda vždycky postižený - velkým egem a malým sebevědomím. Že by někdo z těch, se kterými jsem se setkala, byl právě asperger, to jsem si nevšimla, ale narcisu, histrionu a jiných vychytávek mezi nimi bylo dost.
Většinou jsou to ale úplně běžný a normální lidi, jen se neumějí běžně a normálně chovat k druhým...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1331 2. 10. 2014 14:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

No já ti nevím, ale považovat postižené lidi, tj postižené fyzicky a nebo psychicky, za nepoužitelné pro život...není to diskriminace? Tahle tvoje věta by se asi panu Krásovi nelíbila, stejně jako se nelíbí mně.
Už potřetí: Roz, nevytvářej si domněnky, vlastní převrácené interpretace toho, co jsem napsala.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1332 2. 10. 2014 14:41

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

carpediem napsal(a):

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

Demagogie nejhrubšího zrna.

No...možná spíš myšlenková zkratka.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1333 2. 10. 2014 15:08

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: "ženský úděl"

já už se dávno nepohoršuju, já spíš konstatuju
Aledykjávimkruciš... http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10027.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#1334 2. 10. 2014 15:17

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: "ženský úděl"

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

Já myslím, že Olasik žertuje, v zápalu antidiskriminačního boje nepochopena.
Myslíte si (taky), že správnější z hlediska orthografie je antidyskriminační?

Není tady

 

#1335 2. 10. 2014 15:21

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: "ženský úděl"

Barča napsal(a):

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

Já myslím, že Olasik žertuje, v zápalu antidiskriminačního boje nepochopena.
Myslíte si (taky), že správnější z hlediska orthografie je antidyskriminační?

Jasně, že si utahuje. Anebo bilancuje.


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#1336 2. 10. 2014 15:23

carpediem
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 6. 2014
Příspěvky: 3086

Re: "ženský úděl"

Barča napsal(a):

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

Já myslím, že Olasik žertuje, v zápalu antidiskriminačního boje nepochopena.
Myslíte si (taky), že správnější z hlediska orthografie je antidyskriminační?

Teoreticky vzato, prefix dys naznačuje vadnost něčeho......tongue


CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

 

#1337 2. 10. 2014 16:09

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: "ženský úděl"

Pandorraa napsal(a):

olasik napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

No já ti nevím, ale považovat postižené lidi, tj postižené fyzicky a nebo psychicky, za nepoužitelné pro život...není to diskriminace? Tahle tvoje věta by se asi panu Krásovi nelíbila, stejně jako se nelíbí mně.
Už potřetí: Roz, nevytvářej si domněnky, vlastní převrácené interpretace toho, co jsem napsala.

Přesně to jsi napsala proboha ty ......ty ujž si nepamatuješ co píšeš před deseti minutama jo?
Píšeš o postižených lidech a chybí ti záklůadní znalosti , přesně jak píšu. Už chápu, proč se pohoršuješ nad vzděláním , mᚠvelký díry.


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#1338 2. 10. 2014 16:13

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: "ženský úděl"

Pandorraa napsal(a):

helena napsal(a):

ty se tu pohoršuješ nad očividně postiženýma lidma
Kde bereš tu jistotu? Napsalas "polovina IT má Aspergera" - tak je možný, že se pohoršuje nad tou druhou půlkou... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

Tak hlečo, já už se dávno nepohoršuju, já spíš konstatuju.
A mačistický hovado je pravda vždycky postižený - velkým egem a malým sebevědomím. Že by někdo z těch, se kterými jsem se setkala, byl právě asperger, to jsem si nevšimla, ale narcisu, histrionu a jiných vychytávek mezi nimi bylo dost.
Většinou jsou to ale úplně běžný a normální lidi, jen se neumějí běžně a normálně chovat k druhým...

POlovina možná 3/4 IT jsou Aspergeři, to je prostě fakt, kterej ti potvrdí každej odborníka na autisty a to ty fakt nejsi.

Jestli to náhodou nevíš, drahá nevzdělaná, tak jsi přesně popsala typický projevy Aspíků (narcis, hitorion, machismus, jen se neumějí běžně a normálně chovat k druhým a jiné )lol


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#1339 2. 10. 2014 16:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

olasik napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

olasik napsal(a):


To je přece jasný, nepoužitelný pro život jsou ti postižení.

No já ti nevím, ale považovat postižené lidi, tj postižené fyzicky a nebo psychicky, za nepoužitelné pro život...není to diskriminace? Tahle tvoje věta by se asi panu Krásovi nelíbila, stejně jako se nelíbí mně.
Už potřetí: Roz, nevytvářej si domněnky, vlastní převrácené interpretace toho, co jsem napsala.

Přesně to jsi napsala proboha ty ......ty ujž si nepamatuješ co píšeš před deseti minutama jo?
Píšeš o postižených lidech a chybí ti záklůadní znalosti , přesně jak píšu. Už chápu, proč se pohoršuješ nad vzděláním , mᚠvelký díry.

Už chápu, že mᚠproblém s porozuměním psanému textu.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1340 2. 10. 2014 16:17

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: "ženský úděl"

Pandorraa napsal(a):

olasik napsal(a):

Pandorraa napsal(a):


No já ti nevím, ale považovat postižené lidi, tj postižené fyzicky a nebo psychicky, za nepoužitelné pro život...není to diskriminace? Tahle tvoje věta by se asi panu Krásovi nelíbila, stejně jako se nelíbí mně.
Už potřetí: Roz, nevytvářej si domněnky, vlastní převrácené interpretace toho, co jsem napsala.

Přesně to jsi napsala proboha ty ......ty ujž si nepamatuješ co píšeš před deseti minutama jo?
Píšeš o postižených lidech a chybí ti záklůadní znalosti , přesně jak píšu. Už chápu, proč se pohoršuješ nad vzděláním , mᚠvelký díry.

Už chápu, že mᚠproblém s porozuměním psanému textu.

Fákt jo?

"než pan inženýr z ČVUT, který je sice fachman přes počítače, ale jinak je to nepoužitelný mačistycký hovado. Například."


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#1341 2. 10. 2014 16:31

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

OK, Roz, sypu si hlavu popelem, každý mačistycký hovado - a už s titulem nebo bez něj - , tedy nesebevědomý chlap, který umírá žárlivostí, aby mu žena neutekla, stále jí hlídá, tluče, ponižuje, nedává jí peníze a přitom on sám nenechá žádnou sukni na pokoji, rodinný rozpočet považuje za peníze, které ON vydělal, tedy o nich ON a pouze ON rozhoduje a používá je pro své vlastní potřeby, ve společnosti se vytahuje jak kšandy a doma se chová jak neandrtálec, atd. atd, je chudák asperger, postižený a je třeba s ním soucítit a tolerovat ho.
Nesmírně, houby - velenesmírně se omlouvám za to, že jsem, já nedouk a nevzdělanec,  takhle postiženého osočila.
Seš spokojená?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1342 2. 10. 2014 16:39

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: "ženský úděl"

Pandorraa napsal(a):

OK, Roz, sypu si hlavu popelem, každý mačistycký hovado - a už s titulem nebo bez něj - , tedy nesebevědomý chlap, který umírá žárlivostí, aby mu žena neutekla, stále jí hlídá, tluče, ponižuje, nedává jí peníze a přitom on sám nenechá žádnou sukni na pokoji, rodinný rozpočet považuje za peníze, které ON vydělal, tedy o nich ON a pouze ON rozhoduje a používá je pro své vlastní potřeby, ve společnosti se vytahuje jak kšandy a doma se chová jak neandrtálec, atd. atd, je chudák asperger, postižený a je třeba s ním soucítit a tolerovat ho.
Nesmírně, houby - velenesmírně se omlouvám za to, že jsem, já nedouk a nevzdělanec,  takhle postiženého osočila.
Seš spokojená?

Nejsem, protože ty jsi napsala, že inženýr , který dělá IT, ne každý hovado atd.
Jak  vidno těžko přiznávᚠsvoji chybu a hned utočíš .
Zajímavý je , že já vždycky, když s někým víc píšu, začne mi na povrch vylejzat jeho největší problém.........cítím ho přes komp, je to pokaždý to samý ......
A ty jsi hrozně zestárla , mᚠobrovský ego a jakmile ti někdo napíše , že ses v něčem uklikla, utočíš .
Nevím, kam se poděla tvoje moudrost , je to škoda a já tě bohužel dám do ignoru , prootže to pro mě nemá smysl, nic mi to nedává .
Přeju ti aby se ti v mých věčných lovištích líbilo......už tam seš .......lollol


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 

#1343 2. 10. 2014 18:14

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

špatně odesláno butter

Upravil(a) Pandorraa (2. 10. 2014 18:29)


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1344 2. 10. 2014 18:27

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: "ženský úděl"

olasik napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

OK, Roz, sypu si hlavu popelem, každý mačistycký hovado - a už s titulem nebo bez něj - , tedy nesebevědomý chlap, který umírá žárlivostí, aby mu žena neutekla, stále jí hlídá, tluče, ponižuje, nedává jí peníze a přitom on sám nenechá žádnou sukni na pokoji, rodinný rozpočet považuje za peníze, které ON vydělal, tedy o nich ON a pouze ON rozhoduje a používá je pro své vlastní potřeby, ve společnosti se vytahuje jak kšandy a doma se chová jak neandrtálec, atd. atd, je chudák asperger, postižený a je třeba s ním soucítit a tolerovat ho.
Nesmírně, houby - velenesmírně se omlouvám za to, že jsem, já nedouk a nevzdělanec,  takhle postiženého osočila.
Seš spokojená?

Nejsem, protože ty jsi napsala, že inženýr , který dělá IT, ne každý hovado atd.
Jak  vidno těžko přiznávᚠsvoji chybu a hned utočíš .
Zajímavý je , že já vždycky, když s někým víc píšu, začne mi na povrch vylejzat jeho největší problém.........cítím ho přes komp, je to pokaždý to samý ......
A ty jsi hrozně zestárla , mᚠobrovský ego a jakmile ti někdo napíše , že ses v něčem uklikla, utočíš .
Nevím, kam se poděla tvoje moudrost , je to škoda a já tě bohužel dám do ignoru , prootže to pro mě nemá smysl, nic mi to nedává .
Přeju ti aby se ti v mých věčných lovištích líbilo......už tam seš .......lollol

No sláva.
Pokud ti nedojde, že místo inženýr si klidně můžeš dosadit, lékař, učitel, herec, šéf firmy, manažer na vysokým postu, bankéř, politik a bla bla, tak se prostě tvoje rozlišovací schopnosti a orientace v psaném textu rovnají nule, jak sama ráda s oblibou říkᚠo druhých, ztrácíš se v souvislostech a veškerá konverzace je v rovině, jak říkávala moje babička: s tebou je rozprávka jak s kozou na ledě.
Na tvém místě bych se zamyslela nad tím, že pokud se ti to s tím "vylézáním největšího problému" stává s každým, jestli ten problém není náhodou hlavně tvůj.

Být v tvém ignoru na těchto diskuzích je mi ctí. Svědčí to minimálně o tom, že jsem stále ještě normální smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#1345 3. 10. 2014 1:04

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: "ženský úděl"

sahleb napsal(a):

Samozrejme, ze muzi a zeny jsou ze stejne planety.  Nikdy jsem neverila tem kniham, ktere tvrdi, ze muzum nelze porozumet nebo naopak zenam. Znamenalo by to, ze si muzi mezi sebou  krasne a harmonicky rozumeji. Reaiota se diametralne lisi- i zeny si mezi sebou nerozumi.

Ja osobne nemam problem porozumet muzum.

Já tedy naprosto smile  pro mně jsou opravdu přízraky z jiné planety


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#1346 3. 10. 2014 8:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: "ženský úděl"

Myslím, že některé ženy jsou víc muži než ženy, takové pak mužům rozumí. Ale otázka je, jak pak spolu vychází ve vztahu, když muž nehledá kamaráda, ale ženu.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#1347 3. 10. 2014 8:30

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: "ženský úděl"

Já jsem si cca do 45 let myslela, že muži a ženy jsou vlastně stejní, liší se jen vizáží a tím, že ženy rodí děti. Pak jsem osaměla a hledala, co jsem udělala špatně, kde byla chyba. Přišla jsem na babinet a další servry, četla názory a vyjádření mužů a nestačila jsem se divit, jak je mužské myšlení totálně odlišné od ženského. Jasně, jsou ženy, které mají mužské myšlení a opačně, ale všeobecně. Za tu dobu jsem totálně změnila svoje názory na mužský a ženský svět. Myslím si, že dnes už mužům rozumím, jen se v duchu kolikrát hodně divím.

Není tady

 

#1348 3. 10. 2014 11:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "ženský úděl"

carpediem napsal(a):

helena napsal(a):

chlap musí v něčem tu ženu převyšovat, jinak to nelze
Jen to nemusí bejt zrovna "papírem" potvrzujícím absolvování nějaký školy. Lejstro se štemplem o svém majiteli zas tolik nevypovídá...




Naprostý souhlas.:)Tedy s tím vytučněným.....Nějaký argument pro to, že chlap musí v něčem ženu převyšovat? A konkrétně v čem?

P.S. Vytučněným druhým řádkem.lol

Že má slabé a dezorientované spermie (alebo že je tými spermiami) - väčšina žien, čo poznám, nemá spermie žiadne. tongue

Upravil(a) Selima (3. 10. 2014 11:27)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1349 3. 10. 2014 11:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: "ženský úděl"

olasik napsal(a):

Pandorraa napsal(a):

olasik napsal(a):

Já píšu o přístupu k životu ........když má člověk větší rozhled , prostě se snaží i víc vystudovat , aby měl lepší práci , aby se líp v životě zorienatoval.atd.
.

Já ti rozumím a souhlasím s tebou. Vzdělání je skutečně důležité, jenže při současném stavu našeho školského systému ho nemůžeš měřit lejstrem škol, který kdo absolvoval...
A to, co ty přisuzuješ maturitě, to mohou lidi dělat i bez ní - starat se o vzdělání svých děti, jejich rozhled a vnímání světa.
Nakonec sama mluvíš o ženě, která vzdělání neměla, ale bylo pro ni důležité, proto ho svým dětem poskytla. Byla přirozeně moudrá a inteligentní, to stačilo.
Jsou lidé, kteří dosáhnou akademického vzdělání a žijou z toho do smrti. Dál už nepřečtou knížku, nerozvíjejí se.
Taky jsou lidé, kteří mají devět tříd, ale neustále se sebevzdělávají, zajímají se o svět kolem sebe, cestují, čtou, navštěvují různá společenství, stále se dozvídají něco nového a tak stále rostou.

Vzdělání je důležité a dnes ho nemusíš získat jen na univerzitě nebo střední škole.

A já někde píšu, že to poměřuju lejstrem škol? Proč si pořád s helenou vytváříš domněnky ?
To co já přisuzuju maduridě prostě většina lidí NEDĚLÁ BEZ NÍ.........pořád píšeš o výrazných výjimkách .
Mluvím o babičce, která vzdělání právě měla a proto považovala za samozřejmost , že děti vystudujou i kdyby měly bejt hlady.
Ujištuju tě , že většina lidí , kteří dosáhnou akademika se přímo musí dál vzdělávat , aby obstáli v práci a taky proto že je to pudí .
A většina lidi bez maduridy jsou prostě hlupáci, co je zajímají úplně jiný věci .

Já jsem třeba byla na víkendu v Liberci , kde v OC Forum byla hodně zajiímavá a dobře udělaná skulptura , zavěšená v jedný z postranních chodeb .

A já jsem byla šíleně zvědavá, kdo to udělal , bylo to fakt dobře navrhnutý ........tak jsem se ptala lidi co tam pracujou , nikdo netušil o co jde .Představ si, že oni tam pracujou, těsně nad hlavou mají krásný umělecký dílo, obrovský a netuší kdo je autor .
Poté jsem telefonovala na informace OC a bylo mi řečeno, že nevědí a že mám poslat mail na info OC. Poslala jsem mail a měsíc se opět nic nedělo .Tak jsem vymyslela, že zavolám do Liberce do Galerie, která se tváří jako děsný umění a tam mi řekli opět,  že nevědí a že je jim to jedno .lol
Takže tady vidíš, jak se chovaj nevzdělaný lidi .......nad hlavou jim visí nádherný dílo a jim je úplně ukradený , kdo to vyrobil a dokonce ani v Galerii to nikoho nezajímá, protože je to v další ulici .
Tohle jsou prostě lopaty .

A to ja som zvedavá od prirodzenia gloria rodna a tak by som si to hodila do strýčka Googla a našla tak... Inak, pre mňa je práve prirodzená zvedavos kritérium pri výbere chlapa - na ofiko dosiahnuté vzdelanie sa v tomto smere nedá spožahnú.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#1350 3. 10. 2014 11:35

olasik
Zablokovaný
Registrovaný: 1. 6. 2014
Příspěvky: 1747

Re: "ženský úděl"

No dyt najdi Selimo a napiš nám to tady .
Je to umělecký dílo v OC Forum Liberec Fugnerova ulice ..........jsou to takové zavěšené černé tlusté čarodejnice .......to bylo všechno co jsem věděla .........tak se ukaž blamហ. A dej mi prosím ten odkaz v google , kdes to našla .
(já už to vím,ale byla to detektivka )


Radši umřít a být svatý než dřít jako mourovatý.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů