Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#9001 30. 1. 2022 19:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Holky, já furt přemýšlím... změnil Babinet stránky jednou nebo už dvakrát?


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9002 30. 1. 2022 19:47

Niky123
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 9. 2015
Příspěvky: 1252

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Podle mě jednou, ale jistá si nejsem.

Není tady

 

#9003 30. 1. 2022 20:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Já mám pocit, že dvakrát, z těch starých na tyto a tyhle pak myslím také chtěli změnit, ale kvůli velkým problémům to nešlo nebo je změnili jen částečně. Ale možná se mýlím, fakt nevím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9004 31. 1. 2022 6:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

No, já mám právě furt matnou vzpomínku, jakoby to bylo dvakrát... ale přitom si matně vybavím jen ty první. Jde o prd, jen mě to napadlo...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9005 31. 1. 2022 16:01

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

Holky, já furt přemýšlím... změnil Babinet stránky jednou nebo už dvakrát?

Jednou zcela a jednou pokus o změnu, která se ale nakonec nekonala.

Není tady

 

#9006 31. 1. 2022 16:09

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

K tomu "starému" Babinetu, je třeba si zejména uvědomit, že Babinet (a to nejsou jen diskuze, největší část je o magazínu, článcích, soutěžích) funguje 20 let, vznikl jako jeden z prvních takových serverů pro ženy vůbec, přičemž na jeho počátcích byl i svět internetu jiný, jeho uživatelé byli jiní. Nebyl FB, Instagram a podobné platformy. Na druhou stranu těžko říci, co s těmito sociálními sítěmi udělá pak případné zpoplatnění, o kterém se "šušká". Nicméně celou dobu tvrdím, že vše je jen a jen o lidech, a jaké si to tady uděláme, takové to tady budeme mít. Babinet je srdcovka, děláme ho srdcem, udržujeme ho srdcem a také uživatelé snad zde to srdce pociují hjarta

Není tady

 

#9007 31. 1. 2022 17:38

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Andreo, moc děkuju za vysvětlení. Na "starém Babinetu" jsem se nevyskytovala, neb jsem o jeho existenci vůbec neměla tušení.
Magazín si čtu moc ráda. tummenupp Soutěže jsem vzdala; nikdy jsem nic nevyhrála a taky jsem je nějak úplně přestala stíhat. Taky jsem přesvědčená, že to, v jakém stavu se babi nachází, záleží jen na nás. Andrejko, díky všem tvůrcům Babinetu. big_smile  hjarta  godlike


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9008 31. 1. 2022 17:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Dotěrné reklamy na pravé straně stále častěji zakrývají obsah... sad Neustále to reklamátorům oznamuju, ale jsou vytrvalí... usch V tuto chvíli JYSK, ale křížek nikde!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9009 31. 1. 2022 17:58

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Dotěrné reklamy na pravé straně stále častěji zakrývají obsah... sad Neustále to reklamátorům oznamuju, ale jsou vytrvalí... usch V tuto chvíli JYSK, ale křížek nikde!

Díky, nahlásím to.

Není tady

 

#9010 31. 1. 2022 18:01

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Děkuju. smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9011 1. 2. 2022 13:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Vrabčáku, já také jinam nechodím, jen sem. A i tady teď vynechávám, já vím...
Jsem na Babi asi tak dlouho, jako Lena, možná jsem příšla něco málo po ní. Byla jsem už na tom "starém", ten byl super. A také vzpomínám, že při změně stránek odešlo hodně lidí, protože s tím byly docela potíže.
Řešilo se tady hodně vztahových věcí, ale ty mě, příznám se, až tak nezajímaly, zapojila jsem se jen do některých témat. Mně zajímalo hlavně politické vlákno a disluze na něm mě opravdu bavila.

Ja som od roku 2006 - starý, stredný, aj nový Babinet - ale je fakt, že bývalo živšie. Čas diskutérov a diskutérok odišla prirodzene a individuálne, niekožkí zomreli grater kapitulation a čas odišla skupinovo, vo vlne, po sérii hádok a niekožkých protivných hejterkách. roll Priznám sa, že aj ja som mala niekožko kríz - hlavne keď mzizol starý Babi s mojimi obžúbenými vláknami a nový obsah a dizajn vežmi nelákali... ale tak teda, som tu furt rodna big_smile . Ja chodím najviac na vzahové vlákna a sem-tam na iné, tematické. Politiku máte vy inú ako my, to ma nikdy nebralo.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9012 1. 2. 2022 14:07

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

AndreaP. napsal(a):

K tomu "starému" Babinetu, je třeba si zejména uvědomit, že Babinet (a to nejsou jen diskuze, největší část je o magazínu, článcích, soutěžích) funguje 20 let, vznikl jako jeden z prvních takových serverů pro ženy vůbec, přičemž na jeho počátcích byl i svět internetu jiný, jeho uživatelé byli jiní. Nebyl FB, Instagram a podobné platformy. Na druhou stranu těžko říci, co s těmito sociálními sítěmi udělá pak případné zpoplatnění, o kterém se "šušká". Nicméně celou dobu tvrdím, že vše je jen a jen o lidech, a jaké si to tady uděláme, takové to tady budeme mít. Babinet je srdcovka, děláme ho srdcem, udržujeme ho srdcem a také uživatelé snad zde to srdce pociují hjarta

Ad. tučné - to je pravda. Vše bylo logicky jiné...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9013 1. 2. 2022 14:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Judyna napsal(a):

Vrabčáku, já také jinam nechodím, jen sem. A i tady teď vynechávám, já vím...
Jsem na Babi asi tak dlouho, jako Lena, možná jsem příšla něco málo po ní. Byla jsem už na tom "starém", ten byl super. A také vzpomínám, že při změně stránek odešlo hodně lidí, protože s tím byly docela potíže.
Řešilo se tady hodně vztahových věcí, ale ty mě, příznám se, až tak nezajímaly, zapojila jsem se jen do některých témat. Mně zajímalo hlavně politické vlákno a disluze na něm mě opravdu bavila.

Ja som od roku 2006 - starý, stredný, aj nový Babinet - ale je fakt, že bývalo živšie. Čas diskutérov a diskutérok odišla prirodzene a individuálne, niekožkí zomreli grater kapitulation a čas odišla skupinovo, vo vlne, po sérii hádok a niekožkých protivných hejterkách. roll Priznám sa, že aj ja som mala niekožko kríz - hlavne keď mzizol starý Babi s mojimi obžúbenými vláknami a nový obsah a dizajn vežmi nelákali... ale tak teda, som tu furt rodna big_smile . Ja chodím najviac na vzahové vlákna a sem-tam na iné, tematické. Politiku máte vy inú ako my, to ma nikdy nebralo.

Naštěstí, že jsi tu furt! tummenupp Ačkoliv mᚠpovětšinou jiné názory, ráda tě také čtu. Ani tebe nezaskočí jakýkoliv jiný názor a bereš ho a diskutuješ dál tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9014 1. 2. 2022 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

JJ, aj mňa baví pestros - pokiaž teda je diskusia možná. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9015 1. 2. 2022 18:20

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

U nás na nádraží je obrovská cedule: vyšetření covidu zdarma 👉30m.
Jdu tam.
Vyšetříte mě prosím?
Musíte se objednat na internetu a první termín máme až na 5.2.
Děkuju, to nechci, myslela jsem, že pošouráte a je to...
Přitom tam nikde nikdo nebyl, ani noha 👏


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#9016 7. 2. 2022 10:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Nejde mi tu vôbec citova! mad roll )Môem len "nahlási".... )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9017 7. 2. 2022 18:35

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Seli, zkusila jsi to posunout až nahoru? Nevím ale, jestli jsi s touto radou kdysi nepřišla právě ty.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9018 8. 2. 2022 6:15

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Nejde mi tu vôbec citova! mad roll )Môem len "nahlási".... )

Selimo, musíš jezdit různě dolů a nahoru a zkoušet to, v jakém místě to půjde. Je to blbé, většinou to dělá reklama, která je napravo, ale teď tam reklamu nemám a i tak musím jezdit a hledat to místo, kde to půjde...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9019 14. 2. 2022 15:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Ač jsem 3 krát očkovaná, stejně si mě covid našel. Zatím znám jen výsledky 2 antigenních testů a ještě čekám na závěr po PCR testu.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9020 14. 2. 2022 17:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Ač jsem 3 krát očkovaná, stejně si mě covid našel. Zatím znám jen výsledky 2 antigenních testů a ještě čekám na závěr po PCR testu.

vrabčáku, vždy to vůbec nesouvisí a nehraje roli. Každopádně hlavně brzké uzdravení a průběh bez příznaků!!!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#9021 14. 2. 2022 20:49

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Ač jsem 3 krát očkovaná, stejně si mě covid našel. Zatím znám jen výsledky 2 antigenních testů a ještě čekám na závěr po PCR testu.

Tak a to brzy pomine. A to ono jo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9022 15. 2. 2022 12:17

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14656

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Díky moc. Nějaké příznaky mám, ale jde to. Hodně sova a to se mi líbí.
Lennno, muž není očkovaný a je na tom hůř...


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9023 15. 2. 2022 14:59

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

vrabčák napsal(a):

Ač jsem 3 krát očkovaná, stejně si mě covid našel. Zatím znám jen výsledky 2 antigenních testů a ještě čekám na závěr po PCR testu.

Tak a to brzy pomine. A to ono jo.

Taky jsem 3x očkovaná...............a od pátku jsem pozitivní. Bez teploty, vodovou rýmu..............ale odpočívám, polehávám.
Dnes už skoro ok.

Není tady

 

#9024 15. 2. 2022 15:01

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Díky moc. Nějaké příznaky mám, ale jde to. Hodně sova a to se mi líbí.
Lennno, muž není očkovaný a je na tom hůř...

ano, proto jsem se nechala oočkovat

Není tady

 

#9025 15. 2. 2022 16:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

vrabčák napsal(a):

Díky moc. Nějaké příznaky mám, ale jde to. Hodně sova a to se mi líbí.
Lennno, muž není očkovaný a je na tom hůř...

vrabčáku, jj přesně tak - jde o průběh (a i to jim nevychází úplně, znám mnohem horší případy u očkovaných). Ale tys to napsala, že to vyznělo, že se divíš, žes to chytila, když jsi 3x očkovaná.
Tohle jsem myslela, že nesouvisí, očkovaní to chytají též ve velkém. U nás v práci dokonce stále platí, že pokud to někdo chytil (a i opakovaně), tak byl očkován. Neočkovaní pouze ve 2 případech, ostatní neočkovaní to nechytili vůbec.

Upravil(a) LENNNA (15. 2. 2022 16:40)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů