Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#8301 21. 11. 2020 17:48

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14649

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Selima napsal(a):

Mám zabudovaný elastan a zips naboku, aby sa predišlo prasknutiu... wink

Zip na boku kdysi nosilo hodně z nás, ale elastan jsme většinou ještě nepotřebovali, protože jsme pořád lítali venku, hráli vybiku či jiné míčové hry a drandili na kolech. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8302 21. 11. 2020 18:45

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judy, co ta tvoje kamarádka? Nějaké lepší zprávy?


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8303 21. 11. 2020 20:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Bohužel, žádné zprávy.
Navíc jedna moje spolužačka je na tom úpně stejně blbě...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8304 21. 11. 2020 20:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

To je mazec. Tak fakt štěstí, že jsi měla takovou "lehkou" formu a snad už jsi na tom aspoň ty dobře.


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#8305 21. 11. 2020 20:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Jo, já jsem úplně v pohodě. Díky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8306 21. 11. 2020 22:37

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14649

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyno, a se holky drží!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8307 17. 12. 2020 20:09

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Zeny,pritel ma silenou rymu a k tomu zvysenou teplotu,nic jineho mu neni.Tak premyslim jestli je to jen nachlazeni nebo ma covid.Na testy ho nedostanu,pry coronu nema.Do prace momentalne nechodi,marodi s nohou,ale chodil do nemocnice na rehabilitaci.Me nic zatim neni,mam strach hlavne kvuli zamestnavaleli,ktery nakoupil plno zbozi podlehajici zkaze,hlavne maso, pokud by zavrel,kdybych ja mela coronu. O vanocich ma priject syn s tehotnou pritelkyni.....maji,uz koupene mistenky....uklidnete me prosim,ze ryma neni priznak corony.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#8308 17. 12. 2020 20:19

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Není!

Já dnes na netu četla, že vláda boj s koronavirem vzdala, že zvítězí zdravý rozum, a máme se ho držet i v dodržování/porušování vládních nařízení.

Pro mně to teda konkrétně znamená: Tam, kde je hodně cizích lidí, dej si roušku. Kde můžeš, dezinfikuj si ruce, v obchodech, nemocnici, na úřadech a doma.
Věř tomu, že dokud ho nemáš, je to OK, a když ho máš/měla jsi, taky OK.

Testovat ani očkovat bych se za žádných okolností nedala! Stejně, jako nechodím k doktorovi, dokud necítím, že umírám. kapitulation


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8309 18. 12. 2020 6:25

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Zeny,pritel ma silenou rymu a k tomu zvysenou teplotu,nic jineho mu neni.Tak premyslim jestli je to jen nachlazeni nebo ma covid.Na testy ho nedostanu,pry coronu nema.Do prace momentalne nechodi,marodi s nohou,ale chodil do nemocnice na rehabilitaci.Me nic zatim neni,mam strach hlavne kvuli zamestnavaleli,ktery nakoupil plno zbozi podlehajici zkaze,hlavne maso, pokud by zavrel,kdybych ja mela coronu. O vanocich ma priject syn s tehotnou pritelkyni.....maji,uz koupene mistenky....uklidnete me prosim,ze ryma neni priznak corony.

Erem, i rýma je příznak, ne prý tak častý, ale je. Kolega z práce měl jediný příznak a to velkou rýmu. Tak těžko říct. Bez testu ti to nikdo neřekne bohužel. Bála bych se těch vánočních svátků, kdy se schází více lidí a že má přijet těhotná žena. Na testy bych raději šla, však to je chvilka, o nic nejde a máte jistotu.

Upravil(a) LENNNA (18. 12. 2020 6:27)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8310 18. 12. 2020 6:31

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyno, jsi v pořádku? Mám pocit, že jsem tě tu už delší dobu nezahlédla.... Snad je vše ok! pussa


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#8311 18. 12. 2020 6:58

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Silná rýma může být, ale je méně častá. Tak si dej doma sociální distanci, myj si ruce a nos roušku a pokus se nenakazit.

Není tady

 

#8312 18. 12. 2020 18:51

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14649

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Všichni tu zanedbávají moji (moje) oblíbenou (oblíbené) Asociaci (Asociace)......... grater


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8313 18. 12. 2020 19:03

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Napravím to gloria


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8314 18. 12. 2020 19:39

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14649

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

rina napsal(a):

Napravím to gloria

Díky moc za dobrý skutek. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#8315 18. 12. 2020 20:21

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Zeny,pritel ma silenou rymu a k tomu zvysenou teplotu,nic jineho mu neni.Tak premyslim jestli je to jen nachlazeni nebo ma covid.Na testy ho nedostanu,pry coronu nema.Do prace momentalne nechodi,marodi s nohou,ale chodil do nemocnice na rehabilitaci.Me nic zatim neni,mam strach hlavne kvuli zamestnavaleli,ktery nakoupil plno zbozi podlehajici zkaze,hlavne maso, pokud by zavrel,kdybych ja mela coronu. O vanocich ma priject syn s tehotnou pritelkyni.....maji,uz koupene mistenky....uklidnete me prosim,ze ryma neni priznak corony.

Erem, i rýma je příznak, ne prý tak častý, ale je. Kolega z práce měl jediný příznak a to velkou rýmu. Tak těžko říct. Bez testu ti to nikdo neřekne bohužel. Bála bych se těch vánočních svátků, kdy se schází více lidí a že má přijet těhotná žena. Na testy bych raději šla, však to je chvilka, o nic nejde a máte jistotu.

Zitra jde pritel na test,ma porad zvysenou teplotu 37.5, ja,uz mam take 37 a zacinajici rymu.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#8316 18. 12. 2020 21:02

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Přeju vám všem jenom nic vážného. Byly doby, kdy jsme se rýmy a zvýšené teploty nebáli.
To jsme ale nebyli programováni "strachem a komerčními zájmy" našich vlád, všeobecně.
Zdravý rozum musí zvítězit!
godlike


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8317 22. 12. 2020 7:16

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

V neděli zemřel Sváa Karásek, chybět mi začal, co se pro nemoc stáhl z veřejnějšího života. hjarta

Není tady

 

#8318 22. 12. 2020 9:34

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Měla jsem "Víno tvé výborné" a "Boží trouba". Obojí jsem půjčila a ty knihy se mi už nikdy nevrátily zpět...

Erem, jak je? Jak dopadly testy?

Judyno, dlouho nepíšeš, jsi v pořádku?

Upravil(a) Irma (22. 12. 2020 9:36)


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#8319 22. 12. 2020 17:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Holky, děkuju za optání. Vše je v pořádku.
Erem, držím pěsti s tím testem. Snad budete negativní, abyste si mohli užít vánoční návštěvy.
(Já rýmu měla - byl to první příznak, ale lehkou. Při běžné viroze mám t잚í. Ale každý to má jinak. Mně začalo být hůř až druhý týden.)


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8320 22. 12. 2020 18:20

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Judyna napsal(a):

Holky, děkuju za optání. Vše je v pořádku.
Erem, držím pěsti s tím testem. Snad budete negativní, abyste si mohli užít vánoční návštěvy.
(Já rýmu měla - byl to první příznak, ale lehkou. Při běžné viroze mám t잚í. Ale každý to má jinak. Mně začalo být hůř až druhý týden.)

Pritel byl o vikendu  na pohotovosti na rychlotestech na coronu .Ty testy jsou nez ze 70 %.Takze mu yysli negativni.Mel si zavolat obvodakovy na dalsi testy.Ten mu sdelil,ze kdyz uz je bez teplot a citi se dobre,tak mema cenu je dal delat.Ja mam jen rymu,zvysenou teplotu jsem mela taky,proste stejne priznaky jako muj pritel.Ted,uz se citim take lepe.Zitra prijede syn s pritelkyni,tak snad jsme vsichni v pohode.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#8321 22. 12. 2020 19:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Hlavní je, že je vám lépe a příteli vyšly (by rychlo)testy negativní. To asi byla běžná viroza, jak je v tomto období běžné.
Užijte si svátky v klidu a pohodě.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#8322 22. 12. 2020 20:01

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

eremuruss napsal(a):

Pritel byl o vikendu  na pohotovosti na rychlotestech na coronu .Ty testy jsou nez ze 70 %.Takze mu yysli negativni.Mel si zavolat obvodakovy na dalsi testy.Ten mu sdelil,ze kdyz uz je bez teplot a citi se dobre,tak mema cenu je dal delat.Ja mam jen rymu,zvysenou teplotu jsem mela taky,proste stejne priznaky jako muj pritel.Ted,uz se citim take lepe.Zitra prijede syn s pritelkyni,tak snad jsme vsichni v pohode.

To je fajn, že je vám oběma lépe. Ale jediné, co víte je, že jste měli oba virózu, a že přítel, který ji má déle a měl víc času se s tím virem vypořádat, má negativní antigenní test. To znamená, že měl buď virózu jiného původu, nebo má v nosohltanu méně viru, než je schopen test rozpoznat. Ty, protože mᚠvirózu kratší dobu, můžeš mít v sobě viru víc. To píšu proto, že doporučuji při setkání opatrnost. To znamená mýt si ruce, moc se neobjímat, sedět spíš vedle sebe, proti sobě na delší vzdálenosti, jestli smrkáš, kašleš, kýcháš, hned si umýt ruce, nedávat ochutnat, atd.. Jestli smrkáte, kašlete, kýcháte, prskáte, mluvíte nahlas, tak určitě roušku.
Prostě ohleduplnost.

Upravil(a) Barča (22. 12. 2020 20:02)

Není tady

 

#8323 22. 12. 2020 21:45

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Barča napsal(a):

... To píšu proto, že doporučuji při setkání opatrnost. To znamená mýt si ruce, moc se neobjímat, sedět spíš vedle sebe, proti sobě na delší vzdálenosti, jestli smrkáš, kašleš, kýcháš, hned si umýt ruce, nedávat ochutnat, atd.. Jestli smrkáte, kašlete, kýcháte, prskáte, mluvíte nahlas, tak určitě roušku.
Prostě ohleduplnost

Upravil(a) rina (22. 12. 2020 21:46)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#8324 23. 12. 2020 6:13

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Teď jsem se v rádiu doslechla, že zemřel Karel Vachek. Je to smrš, ta úmrtí, která se mě dotýkají. Naposled to bylo v roce 2012/13,tehdy spíš v příbuzenstvu.
Na jeho filmy jsem občas hleděla s otevřenou hubou, ale vždycky mě bavily a často otevřely oči.

Není tady

 

#8325 27. 12. 2020 13:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Taky u vás tak hrozně fučí? U nás na Vysočině fouká často, ale teď teda fouká hodně. Je to škoda, protože po dlouhé době svítí sluníčko, tak ani mráz nevadí. Naštěstí jsem stihla jít ven ráno, to se ještě dalo.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů