Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#7551 14. 7. 2019 8:54

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Tak se snažte o seznámení podle svých představ. smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#7552 16. 7. 2019 11:09

rina
♥♥♥♥♥--

Ráno se mi zdálo že ve vzduchu voní podzim a teď čtu na netu, že léto bude poměrně chladné a ke konci se objeví i mrazy.
Tak to se mi vůbec nelíbí. grater

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7553 16. 7. 2019 16:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Ráno se mi zdálo že ve vzduchu voní podzim a teď čtu na netu, že léto bude poměrně chladné a ke konci se objeví i mrazy.
Tak to se mi vůbec nelíbí. grater

Rino, fakt? To bych za takové léto byla nesmírně nadšená! Kéž by!
Je to blbé, nikdy se to počasí nezavděčí všem, tak uvidíme, jak to dopadne tummenupp

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#7554 17. 7. 2019 9:24

rina
♥♥♥♥♥--

No tak já jsem se těšila na koupání v přírodě, ale když vzduch je kolem 20 ti, tak se rybník neprohřeje grater

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7555 17. 7. 2019 11:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

No tak já jsem se těšila na koupání v přírodě, ale když vzduch je kolem 20 ti, tak se rybník neprohřeje grater

Jo, tak to chápu. Kdybych se koupala, tak na to bych brala také o něco teplejší počasí. Ale jen o něco wink
Ale já horko tak moc špatně snáším, že jsem z teplot kolem 20°C nadšená! Pro mě přesně akorát letní teploty a jsem za ně šťastná. Ale chápu to, že tohle má každý jinak.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#7556 17. 7. 2019 18:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Já se taky moc ráda koupu venku v přírodě (ale na koupališti, ne v rybníku). Ale tyhle teploty jsou mi také příjemnější než  vedra. Dnes jsem třeba nachodila něco přes 18 km. I když musím říct, že teda dopoledne bylo na Vysočině až dost chladno. Ráno, když jsem vstávala, tak jen 8 stupňů.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7557 17. 7. 2019 20:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Judy, tummenupp
Ani já nemusím velký vedra. A koupu se ráda i v rybníku, jezeře, řece... Hlavně když je voda čistá a dobrý přístup do ní.
Ovšem tohle léto je trochu zvláštní.

Seneca

Není tady

#7558 18. 7. 2019 10:30

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

No já se koupala letos po dlouhé době v přírodní vodě. Přístup k ní byl velice špatný a když už jsem horko těžko po kamenech sešplhala, tak už jsem tam prostě vlézt musela. I když to byl sešup rovnou do hloubky. Ale voda čistá. akorát když jsem byla v prostředku, objevil se ve vodě i pán s dost velým psem. Když jsem se na dálku ptala, jestli mě nesežere (pes), tak jsem byla uklidněna, že pejsek žere jen děti :-)

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7559 18. 7. 2019 14:25

rina
♥♥♥♥♥--

Tak to s tím psem je spíše na "rozesmáté" vlákno, je ale fakt že když jsem já v rybníku spatřila vedle sebe plavat psa, cítila jsem se tak nějak špinavě.
Pak jsem nad tím přemýšlela, a zklidnila se, ptz. tam třeba můžou být mrtvoly ryb nebo jiných zvířat, nebo dokonce hov.nka... tongue

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7560 18. 7. 2019 16:41

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Tak to s tím psem je spíše na "rozesmáté" vlákno, je ale fakt že když jsem já v rybníku spatřila vedle sebe plavat psa, cítila jsem se tak nějak špinavě.
Pak jsem nad tím přemýšlela, a zklidnila se, ptz. tam třeba můžou být mrtvoly ryb nebo jiných zvířat, nebo dokonce hov.nka... tongue

Musím se smát! Tak to asi nebudeš pejskař, viď? wink

- Gary Smith

Není tady

#7561 18. 7. 2019 20:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

No já se koupala letos po dlouhé době v přírodní vodě. Přístup k ní byl velice špatný a když už jsem horko těžko po kamenech sešplhala, tak už jsem tam prostě vlézt musela. I když to byl sešup rovnou do hloubky. Ale voda čistá. akorát když jsem byla v prostředku, objevil se ve vodě i pán s dost velým psem. Když jsem se na dálku ptala, jestli mě nesežere (pes), tak jsem byla uklidněna, že pejsek žere jen děti :-)

lol

Seneca

Není tady

#7562 18. 7. 2019 20:21

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

rina napsal(a):

Jo, kdyby byli lidi tak čistý jako psi... stolt

Seneca

Není tady

#7563 19. 7. 2019 13:20

rina
♥♥♥♥♥--

Mám psa. Ale stejný divný pocit bych měla, kdyby vedle mě plavala moja fenka. To asi není úplně o špíně, když jsem jednou šla do vody a předběhl mě cizí pes, tak jsem tam na břehu čekala, až vyleze. rodna

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7564 19. 7. 2019 14:51

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Mám psa. Ale stejný divný pocit bych měla, kdyby vedle mě plavala moja fenka. To asi není úplně o špíně, když jsem jednou šla do vody a předběhl mě cizí pes, tak jsem tam na břehu čekala, až vyleze. rodna

Fakt? Tak to jsem ještě neslyšela a já jako pejskař tělem i duší to nechápu big_smile Ale je fakt, že já bych tento pocit měla možná z některých lidí!

- Gary Smith

Není tady

#7565 19. 7. 2019 15:51

rina
♥♥♥♥♥--

LENNNA napsal(a):

...Ale je fakt, že já bych tento pocit měla možná z některých lidí!

Ano. Je to podobné.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7566 19. 7. 2019 18:27

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Já chodívám na koupaliště a když vidím lidi, kteří jsou eveidentně na cestách a pár dní se nemyli, jak skočí do vody bez předchozího osprchování, tak to mi z toho dobře není.
Pes ve vodě mi vadí, pokud bych byla v hloubce a on si chtěl hrát. Toto totiž udělala bráchova první fenka - vlčák. Milovala lidi a vodu. Jednou skočila do rybníka za cizí paní a ta se málem utopila. Čím víc máchala rukama, tím byla fenka šťastnější. Brácha tenkrát musel skočit za ní, neposlechla ho. (On brácha tenkrát ještě neměl zkušenosti a fenka byla mladá). Tak toto bych nerada zažila. I když mám vodu a psy ráda, příjemné by to nebylo.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7567 19. 7. 2019 21:33

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Psi v rybníku mi v zásadě nevadí, pokud tam současně nejsou lidé. Nerada plavu se psem, mám pocit, že mě buď bude "zachraňovat" nebo se bude snažit vlézt mi na záda. Viděla jsem, jak se cizí pes ohnal ve vodě po vnukovi...... úplně mě to rozzuřilo.....

Není tady

#7568 20. 7. 2019 0:11

Adelka123
♥------

jdu si poskuhrat....místo, abych spala, tak ležím v posteli brečím jako želva už po druhé za posledních pár dní kvůli svému bývalému partnerovi... je to přes rok, co jsme se rozešli a stále nemáme mezi sebou vyřešené majetkové a další právní záležitosti. Jakákoliv snaha o dořešení se vždy otočí na to, že chce dorovnat odpracované hodiny na domě, který jsme společně vybírali, na kterém jsme společně pracovali, na který mám ještě dalších 30 let hypotéku a k tomu stavebko a který není ještě dostavěný, bez ohledu na to, že jsem byla jeho sponzorkou. Nikdy mi nešlo o peníze a nikdy jsem neřešila, že já domů nosím víc a že se podílím na placení jeho dluhů. Vždy jsem to brala jakože to děláme pro nás (dnes už se se na to dívám jinak)... a zároveň on neodcházel ze vztahu s holým zadkem... přesto jako pitomá kravka brečím a nechávám si zase namlouvat, že to já jsem ta špatná.... nerozumím sama sobě, že někdo jako já, kdo si po kariérní stránce vede tak dobře, se nechá tak psychicky ničit v soukromí.... je to neuvěřitelná bolest....

Není tady

#7569 20. 7. 2019 10:04

rina
♥♥♥♥♥--

..."že chce dorovnat odpracované hodiny"... Nevyřešené právní a majetkové záležitosti pláč po nocích nevyřeší.
Co pro začátek právní poradna zdarma? Dnes už je snad v každém městě.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7570 20. 7. 2019 10:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

rina napsal(a):

Pes sa - na rozidel od ľudí - do vody nevyčurá ani nevyserie... Mám odpozorované od mojich psov.  Druhá vec je, že jazvecová mala zvyk plavcov "zachraňovať", ideálne tým, že okolo nich vo vode krúžila a snažila sa im vyšplhať na chrbát big_smile . Keby to bol bernardín alebo novofundlanďan, tak spánombohom...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#7571 20. 7. 2019 10:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

rina napsal(a):

..."že chce dorovnat odpracované hodiny"... Nevyřešené právní a majetkové záležitosti pláč po nocích nevyřeší.
Co pro začátek právní poradna zdarma? Dnes už je snad v každém městě.

Ja by som sa ako prvé snažila o psychoterapiu... keď sa vyrieši psýché, právne veci sa podľa mňa zvládnu ľahšie a hladšie. A otvorí sa šanca no nový a lepší vzťah...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#7572 20. 7. 2019 19:19

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Adélko a když už je to takový borec, který si nechá od ženské přispívat na svoje dluhy, jak chce doložit ty odpracované hodiny - kde má na to doklad?
Selima má pravdu. zapracuj na sobě, protože on dělal jen to, cos mu dovolila. A tys mu zřejmě dovolila, aby Tě zneužíval, přinejmenším finančně, vypadá to, že i citově.
Zkus mrknout na to, co mám pod čarou.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7573 21. 7. 2019 12:34

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Taky si myslím, že by to chtělo spíš srovnat se se sebou, než s jeho padouštvím. Tobě vadí, jak jsi mu nalítla, jak můžeš být tak hloupá, když jsi tak úspěšná (=chytrá). Jak jsi mohla tak toužit po splynutí duší? Jak vůbec s někým žít? Lze s někým žít, tak, jak si přeješ a zvládneš to? Jsi ze sebe strašně zklamaná a znechucená, nevíš, jak můžeš sama za sebe takhle žít, jestli vůbec ten život zvládneš, když to pořád pokračuje, on ti takhle pořád otlouká tvou hloupost, naivitu a neschopnost o hlavu..... 😾
To bude dobrý! A ještě se  ti asi podaří sžít se sama se sebou v docela mladém věku!
Mně se podobné zklamání a znechucení podařilo zažít až jako starší.

Není tady

#7574 22. 7. 2019 10:00

rina
♥♥♥♥♥--

A já si zas myslím že její psyché se srovná až tehdy, když bude po právní stránce vědět, že ju ten lump nemůže oškubat jako slepici. stolt

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#7575 22. 7. 2019 10:05

rina
♥♥♥♥♥--

Judyna napsal(a):

Adélko a když už je to takový borec, který si nechá od ženské přispívat na svoje dluhy, jak chce doložit ty odpracované hodiny - kde má na to doklad?

Ona asi taky nemá doklad na to, že za něj platila dluhy. Je to na právnickou radu. Oni jí tam určitě neřeknou, aby si nejdříve vyléčila duši.

Upravil(a) rina (22. 7. 2019 10:07)

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí