Oznámení

22. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

22.června : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#7476 24. 4. 2019 14:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Re: CHAT : Skuhrací chlívek 19

Včera som stretla na chodníku ježka a nie a nie poslať ho niekam do úkrytu... Bojím sa, že na tom chodníku ho uloví nejaký pes alebo prejde cyklista - ale nedal si povedať, ani sa zahnať, iba funel a ťahal čiaru... ako na rande. grater kapitulation

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#7477 24. 4. 2019 19:32

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Seli, díky tobě jsem si vybavila, jak jsem kdysi nosila v kyblíku ježky co nejdál od silnice. Vždycky u toho asistoval náš první a později i druhý pes. wink

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#7478 25. 4. 2019 11:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja som nemala kýblik rodna grater Inak, my sme kedysi dvakrát dokonca mali ježka doma, na prezimovanie... ale nie je ťo závidieť, bola to skôr otrava ako radosť a na jar sme ich vždy nedočkavo vypúšťali späť do prírody.

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#7479 25. 4. 2019 19:31

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Jsem fakt naštvaná. vypadla mi zubní korunka, kterou jsem měla už opravdu velmi dlouho - asi 30 let. Můj nový pan doktor ovšem razí moderní způsob léčby, jelikož ten starý nepřináší žádné nové metody a není moderní. Moderní způsob je ten, který není hrazen pojišťovnou - ta hradí právě jen tu nemoderní péči. Takže podle pana doktora je nejlepší kořeny vyrvat a pořídit si implantát. Když se mi toto stalo před časem tak doktor, naprosto nemoderní, mi udělal do kořene takový čep, korunku lehce upravil (byl zlatá, tak, jak tahle), přilepil a vše v pohodě.
Tento pan doktor mi korunku přilepil, ale nevím na co, když zub už v podstatě neexistuje, jen kořeny. Řekl, že je to provizorní a že toto nerad dělá. A že mi to stejně zase vypadne. No s takovýmhle lepením asi opravdu ano.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7480 25. 4. 2019 20:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Myslela jsem, že dnes už zlaté korunky nikdo nemá. Podle mě to zbytečně upozorňuje, když se z pusy blýská. Nebo máš zlatý jen vnitřek a zvenku je zoubek normálně bílý?

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#7481 26. 4. 2019 21:00

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Ano, tak. A také jsem psala, že je korunka stará 30 let, tenkrát ještě keramika nebyla. A nebylo důvod se jí zbavovat, když držela a zub nezlobil. Stará dobrá práce.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7482 26. 4. 2019 21:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Se zubama, který už mají něco odslouženo, je samý trápení. sad Ještě že se najdou odvážlivci, který se v dost mladým věku rozhodnou prostát svůj profesní život ohnutý nad zubařským křeslem. tummenupp Ale pořád se jich nedostává... sad

Seneca

Není tady

#7483 2. 5. 2019 22:15

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Dneska v podvečer jsem poslouchala na Vltavě rozhovor s Martinem C. Putnou. Dost podivný rozhovor. va Pan Putna odmítal na některý otázky odpovídat neutral, další ho zas nebavily hmm, a tak ani na ty neodpověděl. Moderátor mu několikrát zopakoval, že rozhovor vede on (tedy moderátor), ale pan Putna to jaksi odmítal brát na vědomí. Povídání bylo proložený písničkama; zpíval i literát a opravdu to umí. Napětí dosáhlo takovýho stupně, že moderátor raději rychle sáhl po další písni. Po ní oba kupodivu pokračovali jakoby nic. Ale už jsem nevydržela já a vypla jsem je. kapitulation

Seneca

Není tady

#7484 3. 5. 2019 11:38

Barča
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Ano, tak. A také jsem psala, že je korunka stará 30 let, tenkrát ještě keramika nebyla. A nebylo důvod se jí zbavovat, když držela a zub nezlobil. Stará dobrá práce.

Taky mám takovou, svou první. Zatím drží. Vzhledem k tomu, že můj zubař je můj vrstevník, doufám, že až se mi to stane, nespolknu ji, podsada bude v pořádku a on ještě nebude v důchodu, zase mi ji přilepí. A ten tvůj zubař doufám udělá to samé. Je to totiž jediný způsob, jak pracovat elegantně - dobře, rychle a jednoduše. stolt

Není tady

#7485 3. 5. 2019 21:05

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Můj zubař to vidí evidentně jinak - nejvhodnější zákrok není ten nejjednodušší, ale ten nejdražší.
Korunka zatím drží. Když mi vypadla ta úplně první, udělal mi doktor do kořene jakýsi nástavec, korunku na něj přilepil a ta držela jako nová. Tuhle mám přilepenou bez jakékoliv úpravy vlastně na dáseň.
Kdybych aspoń mohla jít k někomu jinému...ale ti staří, kteří ještě nejsou v důchodu, už nikoho neberou (moje lékařka je také v důchodu), to až teď přišli tři noví a všichni jsou to cizinci.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7486 3. 5. 2019 21:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

vrabčák napsal(a):

Dneska v podvečer jsem poslouchala na Vltavě rozhovor s Martinem C. Putnou. Dost podivný rozhovor. va Pan Putna odmítal na některý otázky odpovídat neutral, další ho zas nebavily hmm, a tak ani na ty neodpověděl. Moderátor mu několikrát zopakoval, že rozhovor vede on (tedy moderátor), ale pan Putna to jaksi odmítal brát na vědomí. Povídání bylo proložený písničkama; zpíval i literát a opravdu to umí. Napětí dosáhlo takovýho stupně, že moderátor raději rychle sáhl po další písni. Po ní oba kupodivu pokračovali jakoby nic. Ale už jsem nevydržela já a vypla jsem je. kapitulation

S panem Putnou mám taky problém. A ještě tak nějak nemůžu vidět ani slyšet pana Jocha a jeho ženu.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#7487 3. 5. 2019 23:05

Barča
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Poslechla jsem si to dnes v archivu na iradiu (ještě ne celé, musela jsem jít pomoct) a jsem z toho poněkud zaražená. Mám vůči profesorovi Putnovi trochu předpojatosti, tady se mírně zmnožila. Přišlo mi, že má něco osobního nevyřešeného. Ne nutně s moderátorem. Jestli je to s Českým rozhlasem? Ale zpívá pěkně, o tom žádná. Jen je to trochu nepříjemné poslouchat chlápka, který se takhle utrhuje a nestojí mu za to objasnit, o co jde. (Možná, že je to dál, doposlechnu si to zítra).

Není tady

#7488 4. 5. 2019 17:31

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Barčo, je pravda, že se host pořadu, prof. Putna, zmínil o hodně nepříjemným zážitku při nějakým dávnějším dialogu.

Seneca

Není tady

#7489 4. 5. 2019 18:03

carpediem
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

Včera som stretla na chodníku ježka a nie a nie poslať ho niekam do úkrytu... Bojím sa, že na tom chodníku ho uloví nejaký pes alebo prejde cyklista - ale nedal si povedať, ani sa zahnať, iba funel a ťahal čiaru... ako na rande. grater kapitulation

Myslím, že pes ho neuloví, Seli, nebude riskovat jehelníček z čumáku.smile

CARPE DIEM, QUAM MINIMUM CREDULA POSTERO

Není tady

#7490 5. 5. 2019 15:48

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Naši psi měli o ježky velký zájem, ale vždycky si drželi čumák od bodlin aspoň 2 cm. wink

Seneca

Není tady

#7491 5. 5. 2019 18:50

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Můj zubař to vidí evidentně jinak - nejvhodnější zákrok není ten nejjednodušší, ale ten nejdražší.
Korunka zatím drží. Když mi vypadla ta úplně první, udělal mi doktor do kořene jakýsi nástavec, korunku na něj přilepil a ta držela jako nová. Tuhle mám přilepenou bez jakékoliv úpravy vlastně na dáseň.
Kdybych aspoń mohla jít k někomu jinému...ale ti staří, kteří ještě nejsou v důchodu, už nikoho neberou (moje lékařka je také v důchodu), to až teď přišli tři noví a všichni jsou to cizinci.

Tak to je hnus! usch  Nejhorší je, že takového vychcánka nemůžeš poslat do háje, protože zubaři nejsou sad

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#7492 6. 5. 2019 20:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Vyzkoušela jsem asi desatery kalhoty a stejně jsem jim je zas všechny vrátila... sad  Všechny byly dole zúžený... Nehodí se pro mě, jsou krajně nepohodlný, nesluší mi... hmm Proč je takový problém dodat i kalhoty rovně střižený?!!?? Zvony taky nechci, to už jsem si odbyla v pubertě. wink

Seneca

Není tady

#7493 15. 5. 2019 21:42

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Kam jsme se poděli
Kam jsme se to poděli
Kde je ti konec, můj jediný příteli
Zmizels mi, nevím kam
Sám, sám, sám
Zpívám tady sám

Seneca

Není tady

#7494 15. 5. 2019 22:20

vera
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

Tak to je hnus! usch  Nejhorší je, že takového vychcánka nemůžeš poslat do háje, protože zubaři nejsou sad

taky si zaskuhrám
přišla jsem na prev. prohlídku a zjistila, že je nová zubařka, Ukrajinka.......osmička nepřítomna a podobné výrazy, to by mi nevadilo, ale objednala mě až na prázdniny
doma jsem sedla k telefonu a obvolávala zubaře.............6............ani jeden nebral nové pacienty

Není tady

#7495 16. 5. 2019 7:29

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

vrabčák napsal(a):

Vyzkoušela jsem asi desatery kalhoty a stejně jsem jim je zas všechny vrátila... sad  Všechny byly dole zúžený... Nehodí se pro mě, jsou krajně nepohodlný, nesluší mi... hmm Proč je takový problém dodat i kalhoty rovně střižený?!!?? Zvony taky nechci, to už jsem si odbyla v pubertě. wink

To je jenom v hlavě, vrabčáčku.
Já zase nosím jenom úzký. Jsem za ně moc vděčná, že je vyrábí. Cítím se v nich skvěle, pohodlně, v zimě tepleji, než v těch plandacích.
Mám zase problém s rovně střiženými a zvony, ty vysloveně nesnáším.
V obchodech jsou přece i rovně střižené, aspoň já jich vidím dost a dost.

Není tady

#7496 16. 5. 2019 7:32

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

vera napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Judyna napsal(a):

taky si zaskuhrám
přišla jsem na prev. prohlídku a zjistila, že je nová zubařka, Ukrajinka.......osmička nepřítomna a podobné výrazy, to by mi nevadilo, ale objednala mě až na prázdniny
doma jsem sedla k telefonu a obvolávala zubaře.............6............ani jeden nebral nové pacienty

Vero, jj to je na tom nejhorší, že lékaře si nemůžeš vybrat, protože jiného neseženeš sad

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#7497 16. 5. 2019 7:34

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

Mám to stejně vrabčáku, také nesnáším zúžený kalhoty. Pokud člověk není typ vysoké štíhlé modelky, tak jsou k postavě nelichotivé.

- Gary Smith

Není tady

#7498 16. 5. 2019 8:17

rina
♥♥♥----

vrabčák napsal(a):

Kam jsme se poděli
Kam jsme se to poděli
Kde je ti konec, můj jediný příteli
Zmizels mi, nevím kam
Sám, sám, sám
Zpívám tady sám

Nebuď smutná, vrabčáku, lepší holub v hrsti, nežli vrabec na střeše. 💝🕊️

Lepší shořet než vyhasnout!

Není tady

#7499 16. 5. 2019 8:26

rina
♥♥♥----

Já kalhoty taky radši rovné nebo zvonáče, mmch. jsou opět v módě. Ale v zimě, jak píše Eva, radši ty úzké, neleze pod ně zima.
Moc se mi ale nelíbí, dokonce ani na dokonalé postavě. Zdá se mi ta žena jak kdyby byla jen v punčochách. A jestli má mezi stehnama díru, tak to je pro mne vrchol nevkusu.

Lepší shořet než vyhasnout!

Není tady

#7500 16. 5. 2019 8:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Úzké KALHOTY (ne elasťáky), a že jich je k dostání spousta krásných, třeba v Orsay, Camaié i jinde, a delší svetr, nebo halenka, to nemá chybu. Vypadá to i elegantně. Samozřejmě, ne pro "asi metrické" postavy.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí