Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#12901 3. 9. 2021 19:25

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Lennno, to je nejlepší babinetí zpráva dnešního dne! Moc blahopřeju!!! tummenupp  big_smile  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12902 3. 9. 2021 19:29

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jo! 👏👍✌️🥰 !!!


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#12903 4. 9. 2021 10:31

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Lennno, jen 4 zákusky? Za každý den sis měla dát 1. big_smile  Jsi dobrá, gratuluji! tummenupp


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#12904 5. 9. 2021 17:01

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Take blahopreji,mas muj obdiv.Ja se o ridicak radci ani nepokusila,strach je silnejsi,jsem zmatkar.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#12905 5. 9. 2021 17:13

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Ja mam radost ze sveho syna,ze zije jen pro sveho syna a svou pritelkyni,ze se chlapeckovi maximalne venuji a kazdy pokrok vnoucka me nataci na video.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#12906 5. 9. 2021 17:40

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To je moc krásný, Erem, ani nevím co dodat 🍀


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#12907 5. 9. 2021 17:46

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Erem, moc hezky se to čte (po tom všem, co jste prožili). big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12908 5. 9. 2021 18:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

eremuruss napsal(a):

Take blahopreji,mas muj obdiv.Ja se o ridicak radci ani nepokusila,strach je silnejsi,jsem zmatkar.

Erem, já si troufám tvrdit, že je moc málo lidí, kteří se bojí víc než já. Strach je mé druhé jméno sad  Mě donutily hlavně okolnosti, nešlo tak žít, prožívala jsem peklo. A za druhé dost jsem si uvědomila. Člověk může celý život skuhrat v koutě, že se mu nedaří, že se bojí, že to nejde, anebo překonat sám sebe a svůj život zlepšit. A opravdu to stojí za to!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#12909 5. 9. 2021 18:28

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

eremuruss napsal(a):

Ja mam radost ze sveho syna,ze zije jen pro sveho syna a svou pritelkyni,ze se chlapeckovi maximalne venuji a kazdy pokrok vnoucka me nataci na video.

K tomu moc gratuluji a moc to jemu i tobě přeji!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#12910 5. 9. 2021 20:10

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

eremuruss napsal(a):

Take blahopreji,mas muj obdiv.Ja se o ridicak radci ani nepokusila,strach je silnejsi,jsem zmatkar.

Erem, já si troufám tvrdit, že je moc málo lidí, kteří se bojí víc než já. Strach je mé druhé jméno sad  Mě donutily hlavně okolnosti, nešlo tak žít, prožívala jsem peklo. A za druhé dost jsem si uvědomila. Člověk může celý život skuhrat v koutě, že se mu nedaří, že se bojí, že to nejde, anebo překonat sám sebe a svůj život zlepšit. A opravdu to stojí za to!

godlike big_smile storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12911 5. 9. 2021 21:39

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

erem, přidávám se ke gratulantům hjarta


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#12912 6. 9. 2021 7:28

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Radost mi udělala erem svým příspěvkem. Erem, gratuluji a přeji, a  to tak zůstane.tummenupp

Není tady

 

#12913 6. 9. 2021 9:08

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Leno, erem tummenupp tummenupp


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12914 6. 9. 2021 9:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Já také slavím storstark Koupila jsem si 4 zákusky glorialol
Mám za sebou první týden dojíždění autem po řidičáku a rovnou sama do Krajského města, což jsem si myslela dříve, že nikdy nedám. Pravda, udělala jsem nějaké bejkárny, auto jsem také už odřela big_smile, před cestou stále lítám na wc a je mi jako před maturitou, ale DALA JSEM TO! Teď jen vydržet, být opatrná a snad mi praxe pomůže a přestanu se bát a zlepším se. Tohle je v mém případě velká životní výhra (fakt na to nemám talent).

tummenupp storstark godlike Závidím a smekám...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12915 6. 9. 2021 9:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

eremuruss napsal(a):

Ja mam radost ze sveho syna,ze zije jen pro sveho syna a svou pritelkyni,ze se chlapeckovi maximalne venuji a kazdy pokrok vnoucka me nataci na video.

storstark rock


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12916 6. 9. 2021 9:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Pekný baboletný víkend, prvá sauna, prechádzka centrom a nákup krásnych zbytočností na Dňoch Úžuvu rodna , oneskorená oslava s kamoškami...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12917 6. 9. 2021 19:38

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Na terase nám přistálo mladé káně a velmi zaujatě pozorovalo voliéru s těmi ptáčky, které mi babinet píše ve hvězdičkách - agapor..s big_smile A po třech dnech školy mají doma všichni rýmu a jsou nachcípaní.. kromě mě teda, takže je o zábavu postaráno stolt


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12918 7. 9. 2021 18:25

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomito, jsi moje spřízněná duše, že je pro tebe káně taky rodu středního. stolt Až docela pozdě jsem zjistila, že může být i v rodě ženském. va
To je dobře, že sis zachovala zdraví. Kdo by je jinak obskakoval? wink
A je rýma brzy pryč! storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12919 8. 9. 2021 9:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mne včera urpbilo rados vydarené, aj keď dlhé (3,5 hodiny mad ) divadelné predstavenie... Drsné, tragické, ale vežmi, ozaj vežmi dobré - pohžad na prvú svetovú vojnu a víaznú sovietsku revolúciu zo strany buržoáznej dievčiny a jej rodiny, spracované podža denníkov skutočnej osoby, Aži Rachmanovovej. Fajn výkony hercov, zaujímavé projekcie v pozadí, chytžavá téma... a prekvapilo ma plné hžadisko. stolt
A dnes som si dopriala drobné životné radosti - chlebíčky na raňajky, posedenie v parku pri káve, nákup v Lidli - ako odškodné za drsne skoré vstávanie a návštevu u lekára (preventívka).

Upravil(a) Selima (8. 9. 2021 9:51)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12920 9. 9. 2021 11:10

Blossom opět s vámi
♥♥♥----
Registrovaný: 25. 9. 2020
Příspěvky: 179

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tři dny s mými blízkými na horách. hjarta

Není tady

 

#12921 10. 9. 2021 19:30

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dneska v práci mě upoutalo hodně silné skřehotavé stračí volání ze zahrady. Výtržnice pak odletěla a na větev úplně nahoře přistály dvě krásné a elegantní hrdličky, posadily se vedle sebe a jako by si povídaly. Když to všechno probraly, začala divoká honička. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12922 13. 9. 2021 10:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Že sa mi cez víkend zmiernila alergia a ešte viac, že mi nabehol (predtým pokazený) notebook.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12923 13. 9. 2021 12:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Dneska v práci mě upoutalo hodně silné skřehotavé stračí volání ze zahrady. Výtržnice pak odletěla a na větev úplně nahoře přistály dvě krásné a elegantní hrdličky, posadily se vedle sebe a jako by si povídaly. Když to všechno probraly, začala divoká honička. big_smile

My měli ve voliéře taky veselo. Až takové, že jsme honem rychle museli nové andulky (vylíhlé na začátku prázdnin) odvézt ke známému, protože v budkách začaly atakovat nově vylíhlé a odmítaly tam pustit maminy na krmení. No a jak muž s děckem odváželi andulky, tak dojeli s tím, že je u známého sirotek pejsek (čubina) a že je jí tam smutno. Umřel jí páníček a je bezprizorní a nikdo se jí nevěnuje. Je celé dny zavřená jen v kotci.. No to bylo něco na mě big_smile Popsali ji jako pěkného raracha. Do tří čubin už se mi opravdu nechtělo, ale druhý den jsme se na ni jeli přece jen podívat, že si jí vezmeme, protože tchánovci se raracha bojí. A tam byla taková bobinka, která má moc chytrý kukuč a je moc milá a hodná. Nabrali jsme ji tedy do auta a že ji odvezeme ukázat tchánovcům. Ti už mají velmi, velmi, velmi starou čubinku a plánovali nový přírůstek z útulku. No a tahle už tam zůstala. Dnes mi volala tchyně (je tam teprve druhý den), celá nadšená, jak je čubina super spolupracující, jak se v lese drží u nohy a kdesi cosi. Není agresivní, skvěle vychází i s tou postarší - nenaráží na ni, nechává jí klid a prostor. Mám radost, že máme všichni radost a přeji jim ještě spoustu spokojených společných let hjarta


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12924 13. 9. 2021 19:07

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak to je dnešní velká radost i pro mě. big_smile  godlike  tummenupp  hjarta  storstark


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12925 13. 9. 2021 19:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Tak to je dnešní velká radost i pro mě. big_smile  godlike  tummenupp  hjarta  storstark

storstark Díky! Držím jim pěsti, a jim to vyjde stolt Včera stihla zakousnout kačenu (ta to přežila wink), utéct a po přežratém odpoledni pokadila přes noc celou místnost.. ale to jsou prý malé věci lol Měla bujarý vstup, ale dnes prý už zlatíčko big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů