Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#12176 26. 2. 2021 20:23

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Holky kamenářky, máte můj obdiv godlike
Když jsem se chystala za obchodním partnerem přes půlku světa, ptala jsem se, co by ho potěšilo, co má rád. Odpověď zněla šutry.. Vydali jsme se tedy doma na výpravu, vykutali pěkné kamínky z místních naleziš a pak jsem zprostředkovávala a tlumočila zapálené básnění mého muže o těch kamenech.. Nikdy člověk neví, v čem najde společnou řeč smile
Z jiného soudku, kdysi jsem s mladým kolegou řešila "kam pozvat dívku na rande".. říkám, in jsou netradiční zážitky. Našla jsem "Setkání speleologů amatérů". Musela jsem se strašně smát, když jsem si představila svého nadšeného muže, jak se baví o různých jeskyních a kamenech a mě.. big_smile Smála jsem se především proto, že by toho můj muž byl schopný a zatáhnul by mě tam a vlastně i já bych šla, už jen pro tu srandu a rozhodně by se jednalo o zážitek, na který by ani jeden z nás nezapomněl big_smile

big_smile
Můj syn, když jel se svou holkou na první dovolenou, tak pod stan někam do Ćeské Kanady a mimo jiné ji protáhnul podzemím. Když jsme viděla fotky, kde měla na sobě strašlivou vyfasovanou pláštěnku a galoše, tak jsem se musela smát.
No a nakonec se vzali.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#12177 26. 2. 2021 21:23

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

big_smile
Můj syn, když jel se svou holkou na první dovolenou, tak pod stan někam do Ćeské Kanady a mimo jiné ji protáhnul podzemím. Když jsme viděla fotky, kde měla na sobě strašlivou vyfasovanou pláštěnku a galoše, tak jsem se musela smát.
No a nakonec se vzali.

Tomu se říká testování odolnosti big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12178 26. 2. 2021 21:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jj, len aby mu to kočka raz nevrátila big_smile trebárs v najnevhodnejšej chvíli.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12179 27. 2. 2021 12:55

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Přicházím poděkovat za ten úžasný recept na koblížky. Sice jsem zapomněla na špetku soli, ale výsledek je vynikající!

Opravdu rychle, snadno, žádná hromada nádobí kolem. Vykrajovala jsem malou lžičkou (trochu větší čajová), byly to zlaté, jednohubkové "bobečky" big_smile A nakonec jsem vyzkoušela, jestli by se mohlo dát těsto do pytlíku a vytlačovat (jako při churros). Šlo to! big_smile Ale dělala jsem jen malé tyčky, bylo to ze zbytku těsta. Stačí pak pocukrovat - nebo ještě víc vylepšit: když tyčka vychladne, může se napíchnout jeden konec a stříknout nějaký krém (v mém případě jsem na krém obětovala 1/2 pribináčku).
Palomito, DÍKY! tummenupp


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#12180 27. 2. 2021 15:22

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Irmo, díky, udělala jsi mi velkou radost smile a koukám, že jsi to pozvedla ještě o level výš wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12181 27. 2. 2021 20:59

Petra101
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 3. 12. 2007
Příspěvky: 1812

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Koblížky jsem dělávala když jsem měla děti ještě malé. Byla tam jedná malá vada. Rychlá cesta hrnec..miska s cukrem...pusa. tongue

Doufám, že koukate na koncert z Národního. Zatím hodně hřeje u  hjartapar


Optimista prohlašuje,že žijeme v nejlepším možném světě .Pesimista se obává,že je to pravda.
Vox populi - vox dei.   
Drahokamem demokracie je cenzor.

Není tady

 

#12182 28. 2. 2021 15:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Už nemám vrchní dupající sousedy. Odstěhovali se. rock


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#12183 28. 2. 2021 19:33

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak to potěší, blahopřeju. big_smile A se přistěhují slušňáci.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12184 28. 2. 2021 19:52

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Slnko, prechádzka popri Dunaji, obed - sčasti z polotovaru, sčasti moja výroba - že sa mi darí s fuškou a slušne som pokročila... a stále ešte vyhliadka na týždeň prázdnin! rock reta


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12185 28. 2. 2021 20:40

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

No my teď ještě po karanténě další 3 týdny "prázdnin" hmm.....ale stejně budeme občas chodit do práce, pořád je co dělat.....a občas home office...

Není tady

 

#12186 28. 2. 2021 20:42

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

A mám radost, že se 2 příbuzní po těžkém průběhu kovidu vrátili z nemocnice...smile

Není tady

 

#12187 28. 2. 2021 21:09

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

mia napsal(a):

A mám radost, že se 2 příbuzní po těžkém průběhu kovidu vrátili z nemocnice...smile

tummenupp


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#12188 28. 2. 2021 21:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To sú silné, zásadné radosti... wink tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12189 28. 2. 2021 22:23

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14658

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mio, big_smile  tummenupp!


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#12190 1. 3. 2021 13:26

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

u nás v obci 2 chlapi 47 let................v nemocnici s plicní embolií.........stav kritický
teď teprve to některým došlo...............a začali nosit roušku, teda respirátor a dodržovat opatření

Není tady

 

#12191 2. 3. 2021 17:25

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vera napsal(a):

u nás v obci 2 chlapi 47 let................v nemocnici s plicní embolií.........stav kritický
teď teprve to některým došlo...............a začali nosit roušku, teda respirátor a dodržovat opatření

vero, takto to bývá bohužel. Já stále hubovala naše, že to podceňují. Fakt stále a bylo mi to úplně k ničemu, nedali si říct. Teprve teď umřel člen širší rodiny, tak najednou to začali brát vážně. Teprve až se to člověka blíže dotkne...


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#12192 2. 3. 2021 19:27

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

vera napsal(a):

u nás v obci 2 chlapi 47 let................v nemocnici s plicní embolií.........stav kritický
teď teprve to některým došlo...............a začali nosit roušku, teda respirátor a dodržovat opatření

vero, takto to bývá bohužel. Já stále hubovala naše, že to podceňují. Fakt stále a bylo mi to úplně k ničemu, nedali si říct. Teprve teď umřel člen širší rodiny, tak najednou to začali brát vážně. Teprve až se to člověka blíže dotkne...

Někdy bohužel ani to nestačí......jedni u nás, loni mezi prvními nakaženými, nakazili svého příbuzného, co jinak seděl stále doma a bohužel to nepřežil.....a už zas trajdají po světě a dávají na facebook, kam se vydají příště. grater

Není tady

 

#12193 2. 3. 2021 19:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

No tak to jsou ti, kteří se chtějí bavit a nikdo je přece nemá právo omezovat. Že oni sami omezují ostatní a tak fatálním způsobem, nad tím nepřemýšlí. Bavit se a neomezovat se staví tito lidé nad ohleduplnost.
Toto myšlení kdyby tak kovid změnil...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#12194 2. 3. 2021 21:10

Irma
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 7. 2020
Příspěvky: 419

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Zaujal mě výraz "parková univerzita". Bohužel si nepamatuji jméno veterináře, který takhle nazývá chytrolíny, kteří se setkají s jinými pejskaři, přejímají jejich rady a názory jako odborné - a pak svému okolí suverénně vysvětlují, co je nutné a co zbytečné. Zkrátka oni "vědí".


De gustibus non est disputandum. Proti gustu žádný dišputát.

Není tady

 

#12195 2. 3. 2021 22:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Deň pred sprísnením som konečne vymäkla a vybrala sa skontrolova chatu a vyzdobi hrob starých rodičov. Stále som čakala, až bude lepšie - a teraz teda je už jasné, že lepšie už bolo. Ale dnešný deň sa vydaril, počasie pekné, západ slnka krásny, hrob opatrený od domácich hjarta, policajti ma nekontrolovali, hoci videli (teda, nič som neporušovala) , všetko OK - takže som príjemne unavená a pripravená na 21 dní domáceho väzenia.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12196 3. 3. 2021 7:29

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Deň pred sprísnením som konečne vymäkla a vybrala sa skontrolova chatu a vyzdobi hrob starých rodičov. Stále som čakala, až bude lepšie - a teraz teda je už jasné, že lepšie už bolo. Ale dnešný deň sa vydaril, počasie pekné, západ slnka krásny, hrob opatrený od domácich hjarta, policajti ma nekontrolovali, hoci videli (teda, nič som neporušovala) , všetko OK - takže som príjemne unavená a pripravená na 21 dní domáceho väzenia.

S pěknou knihou, dobrým pitím a plnou ledničkou bych si to uměla představit rodna


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12197 3. 3. 2021 7:32

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Radost mám z toho, že mi na ortodoncii nemusí dělat znovu otisky. Kdyby tu byl tančící smajlík, tak se protančím na samý konec vlákna big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#12198 3. 3. 2021 8:33

LindaL.
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 9. 2020
Příspěvky: 456

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita

S pěknou knihou, dobrým pitím a plnou ledničkou bych si to uměla představit.

tummenupp  I když ta plná lednička, díky nákupům on-line, zase není tak nutná, aspoň u nás ne.

Není tady

 

#12199 3. 3. 2021 9:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Deň pred sprísnením som konečne vymäkla a vybrala sa skontrolova chatu a vyzdobi hrob starých rodičov. Stále som čakala, až bude lepšie - a teraz teda je už jasné, že lepšie už bolo. Ale dnešný deň sa vydaril, počasie pekné, západ slnka krásny, hrob opatrený od domácich hjarta, policajti ma nekontrolovali, hoci videli (teda, nič som neporušovala) , všetko OK - takže som príjemne unavená a pripravená na 21 dní domáceho väzenia.

S pěknou knihou, dobrým pitím a plnou ledničkou bych si to uměla představit rodna

Pekné knihy mám - a teraz cez prázdniny som už dve zhltla wink , ale bežne, po online vyučovaní,  na ne ani vežmi nemám čas a chu...  Chladničku a mrazničku mám narvané, hladom neumriem rodna , ale s pitím je to horšie. Nechcem klesnú k pitiu osamote storstark , takže v domácom väzení ma ako singla čaká abstinencia. Jediným zástupcom dobrého pitia sú čajíky skurt .


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12200 3. 3. 2021 9:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Radost mám z toho, že mi na ortodoncii nemusí dělat znovu otisky. Kdyby tu byl tančící smajlík, tak se protančím na samý konec vlákna big_smile

tummenupp rock cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů