Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#11476 18. 8. 2020 16:51

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Další nově vyzkoušená rychlovka - vláčná a moc dobrá. Dnes s ostružinami smile https://recepty.vareni.cz/rychly-droben … -s-ovocem/ PS: je to pro ty, co umí číst, kritické komentáře v odkazu raději nekomentuji big_smile

Není tady

#11477 18. 8. 2020 17:53

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Koláč vypadá dobře, myslím, že už jsem ho kdysi zkoušela. Nebo jemu podobný. Ale koukla jsem na ty komentáře a to je neskutečný! Jako fakt jsou lidi tak blbí?

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11478 18. 8. 2020 18:33

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Koláč vypadá dobře, myslím, že už jsem ho kdysi zkoušela. Nebo jemu podobný. Ale koukla jsem na ty komentáře a to je neskutečný! Jako fakt jsou lidi tak blbí?

Myslím, že pro chlapy na stavbu ideální storstark Dělala jsem z dvojnásobné dávky a snad mi zbyde i na zítra do práce (je dobře hutný). K těm komentářům, buď a nebo trolí.. ale nevím, která varianta je lepší / horší dumbombig_smile

Není tady

#11479 18. 8. 2020 21:55

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

AndreaP. napsal(a):

Judyna napsal(a):

Jsem drsná - žehlím vestoje

Mám to stejně, nikdy jsem neuměla žehlit v sedě, dokonce ani u toho koukat na telku. Takže zásadně a vždy jen na stojáka big_smile

Taky jsem tuto svoji neoblíbenou činnost absolvovala vždycky vestoje. A kdybych se zas někdy odhodlala vzít do ruky žehličku, opět bych si k prknu stoupla. smile

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#11480 18. 8. 2020 22:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Babský výlet do Trenčína.... tummenupp godlike Bolo všetko, a bolo to super! rock A teraz príjemná únava a zajtra "späť na Zem"...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#11481 19. 8. 2020 17:30

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

va všetko? Povídej, přeháněj!!! wink

Seneca

Není tady

#11482 19. 8. 2020 21:12

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Včera příjemné setkání s dcerou mojí kamarádky, která je taky mou kamarádkou. big_smile

Seneca

Není tady

#11483 19. 8. 2020 21:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

storstark Tak to je dobrý. já se včera také setkala s kamarádkou a její dcerou. smile

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11484 19. 8. 2020 21:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Objednaly jsme si smažák s kroketami, ale číšník s omluvou, že to poplet´, přinesl hranolky. Byl to povedený klaun, tak je dokázal vtipně vychválit. big_smile
A samozřejmě jsme si připily storstark !

Seneca

Není tady

#11485 20. 8. 2020 9:23

vera
♥♥♥♥♥♥-

prožila jsem 3 krásné dny............v Havl. Br. na levný voucher, byly jsme 4 ...............první den Stvořidla a nádherný výšlap proti proudu Sázavy,osvěžování v tůńkách............2. den dopoledne pršelo, tak prohlídka zámku ve Světlé-nic moc, ale odpoledne výlet na Lipnici a prolézání několikahodinové hradem a cesta zpět pěšo..............3. den Polná......kostel-národní památka, úžasné a prohlídka synagogy a rabínského domu se senzačním průvodcem.

Jdu na zahradu trhat plevel, začnu tím půlmetrovým.............mám na to našetřenou energii

Není tady

#11486 20. 8. 2020 14:15

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Na Lipnici je krásně. Kousek od hradu jsou zatopené lomy, v jednom se dá i koupat. A ve vesnici je hezká hospoda.
Kostel v Polné je nádherný. Myslím, že ho nedávno opravovali (nebo aspoň chtěli)a bývá tam vyhlášená mrkvancová pouť. Opravdu velká.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11487 20. 8. 2020 16:47

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Dnes mi v knihkupectví nabídli kávu, ať si mohu v klidu vybírat, co by se mi líbilo.. smile Říkala jsem si, že to je docela odvaha u nových knih big_smile

Není tady

#11488 20. 8. 2020 17:33

rina
♥♥♥♥♥♥-

Já chodím raději do knihovny. Sice mi nenabízejí kafe, ale je tam záchod, hračky pro děcka i mimina, když něco, co hledám, nemají, hledají ev. objednají v centrální knihovně, a nabídnou mi termín, kdy mi do mailu pošlou zprávu že si to můžu vyzvednout.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#11489 20. 8. 2020 17:52

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥

Zprava na netu,ze nebudu v praci muset nosit rousku.

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

#11490 20. 8. 2020 18:03

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

rina napsal(a):

Já chodím raději do knihovny. Sice mi nenabízejí kafe, ale je tam záchod, hračky pro děcka i mimina, když něco, co hledám, nemají, hledají ev. objednají v centrální knihovně, a nabídnou mi termín, kdy mi do mailu pošlou zprávu že si to můžu vyzvednout.

To je ideální stav..tummenupp  Ale nikdo z naší rodiny není schopen udržet knížku na jednom místě a ještě ji včas vrátit. Tak nám bohužel nic jiného nezbývá. Na to máme knihovny a knihovnice moc rádi big_smile

Není tady

#11491 20. 8. 2020 18:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

Dnes mi v knihkupectví nabídli kávu, ať si mohu v klidu vybírat, co by se mi líbilo.. smile Říkala jsem si, že to je docela odvaha u nových knih big_smile

tummenupp já objednávám knihy vlastně jen z netu. Já jsem obecně nakupovač všeho po netu. Jaké knihkupectví máš ráda?

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#11492 20. 8. 2020 18:55

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

eremuruss napsal(a):

Zprava na netu,ze nebudu v praci muset nosit rousku.

Tohle přeji všem prodavačkám!
Snad to zase brzy nezmění... znáš je smile

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#11493 20. 8. 2020 19:40

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

tummenupp já objednávám knihy vlastně jen z netu. Já jsem obecně nakupovač všeho po netu. Jaké knihkupectví máš ráda?

Myslíš řetězec? Když už, tak asi Knihy Dobrovský. Jinak preferuju no name malá knihkupectví. V Praze mám vyhlídnuté jedno malinké a přesně s obsluhou, jakou vyhledávám. Nevtíravou a ochotnou pomoc, když nevím. tummenupp Chodím si tam pro speciální tituly a jsou úžasní, že nikdy nevnucují nic k tomu smile Po netu taky objednáváme, ale když máme cestu kolem, rádi knihkupectví navštívíme wink

Není tady

#11494 20. 8. 2020 21:04

Irma
♥♥-----

Před chvílí mi udělala radost zmrzlina Mrož Černý rybíz s tvarohem z Lidlu. Překvapilo mě, jak moc byla sladká. Čekala jsem sice trochu kyselejší chuť... no, nevadí, byla dobrá big_smile

Není tady

#11495 20. 8. 2020 21:53

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

rina napsal(a):

To je ideální stav..tummenupp  Ale nikdo z naší rodiny není schopen udržet knížku na jednom místě a ještě ji včas vrátit. Tak nám bohužel nic jiného nezbývá. Na to máme knihovny a knihovnice moc rádi big_smile

va A knihovníky ne?!!!???

Seneca

Není tady

#11496 21. 8. 2020 7:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

vrabčák napsal(a):

U nás máme jen knihovnice, ale zase v těch mým oblíbených obchůdcích jsou jen knihkupci.. takže i ty mám ráda stolt pussa

Není tady

#11497 21. 8. 2020 18:09

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

No proto! big_smile Rovnováha zachována. stolt

Seneca

Není tady

#11498 21. 8. 2020 18:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomita napsal(a):

Myslíš řetězec? Když už, tak asi Knihy Dobrovský. Jinak preferuju no name malá knihkupectví. V Praze mám vyhlídnuté jedno malinké a přesně s obsluhou, jakou vyhledávám. Nevtíravou a ochotnou pomoc, když nevím. tummenupp Chodím si tam pro speciální tituly a jsou úžasní, že nikdy nevnucují nic k tomu smile Po netu taky objednáváme, ale když máme cestu kolem, rádi knihkupectví navštívíme wink

Tak to úplně chápu! Kdybych měla v dosahu nějaké knihkupectví, tak tam také ráda zajdu - načuchat se té vůně! tummenupp Miluju knihy!

- Gary Smith

Není tady

#11499 21. 8. 2020 18:12

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Palomita napsal(a):

vrabčák napsal(a):

U nás máme jen knihovnice, ale zase v těch mým oblíbených obchůdcích jsou jen knihkupci.. takže i ty mám ráda stolt pussa

Když jste u těch knihovnic.... to mi vždy přišlo jako moc hezké zaměstnání. Třeba si to jen z neznalosti idealizuji, ale přijde mi to jako moc hezké zaměstnání. Dělat s knihami, které mám tak ráda.

- Gary Smith

Není tady

#11500 21. 8. 2020 18:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Leno, tak to jsme na tom stejně. I já si to asi celé roky trochu idealizuju (ovšem ideální to snad není v žádné profesi). Mám jednu hodně oblíbenou knihovnu a zdá se mi, že knihovnice i knihovníci tam jsou rádi. smile  big_smile
Jen musím ještě podotknout, že knížky už dneska moc nevoní... grater  Nemyslím si, že by za to mohl můj nos, ale prý je už dlouho vyrábějí jiným způsobem. dumbom

Upravil(a) vrabčák (21. 8. 2020 18:31)

Seneca

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí