Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#11351 8. 8. 2020 23:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jejda, tak to já ji nemůžu ani vidět, ani slyšet... Ale ve  filmech se nevyznám.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11352 8. 8. 2020 23:06

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Rino, jak to dopadlo s tou zdí? (U mě s e zapravování děr na lodžii dobře).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11353 9. 8. 2020 9:32

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

No hrozně. Já sice musela odtáhnout jenom sedačku, stolek a postel, ale dodnes po chvilkách škrábu a škrábu. Spodní je bílá, ale ta vrchní, (kakaová!), co se loupala a kočky poškrábaly, je aspoň v pěti nánosech, nebo nějaká s příměsí betonu nebo čeho. Oloupat nejde a škrábat s obří sílou. Chci mít světle meruňkovou.

Ona je relativně nejmenší, ale ta dřina mě přesvědčila, že za obývací stěnou, která je přes druhou zeď až k oknu, malovat rozhodně nebudu, jenom zakryju, žádné škrábání, zatřu na původní krémovou jenom ty dva metry nad ní a kolem rohového okna.

Hrůza. Další pokoj a zbytek bytu nechám rozhodně odborníkovi. 🤪

Upravil(a) rina (9. 8. 2020 9:36)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11354 9. 8. 2020 9:37

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

A dělᚠto na mokro? Je potřeba to co nejvíc namočit, pak by to mělo jít líp. Ale taky to není pravidlo.... Jednou - kdysi dávno mně to taky nešlo škrabat, tak jsem to takovým hrubým hadrem smývala...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11355 9. 8. 2020 10:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To bude asi ono. Naposledy jsem škrabala drátěnkou. A potom umývala hadrem a až poté škrabkou. To šlo nejlíp. Myslím že ta spodní vrstva je stará jako dům. Poté se podle mě malovalo mockrát a po dlouhých intervalech pořád stejně hnědou.
Chjo, chtěla jsem se bavit, a je z toho dřina. grater

Upravil(a) rina (9. 8. 2020 10:03)


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11356 9. 8. 2020 11:08

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

Včera jsem si z nostalgie pustila Kvasku a dnes jsem narazila na Tajemství. Nikdy jsem to neviděla, i když většina písní mi byla povědomá. Krásný a zajímavý příběh. Opět jsem si potvrdila, že Lucka Vondráčkova jak je tragická v hudební tvorbě (pro mě), tak v té filmové či divadelní jí to všechno žeru i s navijákem. smile

Palomito, tobě se opravdu líbil film Kvaska? Pro mě to je přesně film, kterému říkám "odpad". Bez ohledu na Lucku, která mi je sympatická jako člověk, ale už ne tolik jako zpěvačka a herečka. Ale film samotný je něco příšerného. A to je přesně zase zajímavé, jak kdo máme jiný vkus tummenupp


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11357 9. 8. 2020 11:10

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

No hrozně. Já sice musela odtáhnout jenom sedačku, stolek a postel, ale dodnes po chvilkách škrábu a škrábu. Spodní je bílá, ale ta vrchní, (kakaová!), co se loupala a kočky poškrábaly, je aspoň v pěti nánosech, nebo nějaká s příměsí betonu nebo čeho. Oloupat nejde a škrábat s obří sílou. Chci mít světle meruňkovou.

Ona je relativně nejmenší, ale ta dřina mě přesvědčila, že za obývací stěnou, která je přes druhou zeď až k oknu, malovat rozhodně nebudu, jenom zakryju, žádné škrábání, zatřu na původní krémovou jenom ty dva metry nad ní a kolem rohového okna.

Hrůza. Další pokoj a zbytek bytu nechám rozhodně odborníkovi. 🤪

A do háje! Tak teď se hrozím, jak to půjde mně!
Rino, držím pěsti, a to dobře dopadne!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11358 9. 8. 2020 11:59

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Jejda, tak to já ji nemůžu ani vidět, ani slyšet... Ale ve  filmech se nevyznám.

Jo, má ten dar vzbuzovat v lidech takové emoce lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11359 9. 8. 2020 12:01

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

rina napsal(a):

No hrozně. Já sice musela odtáhnout jenom sedačku, stolek a postel, ale dodnes po chvilkách škrábu a škrábu. Spodní je bílá, ale ta vrchní, (kakaová!), co se loupala a kočky poškrábaly, je aspoň v pěti nánosech, nebo nějaká s příměsí betonu nebo čeho. Oloupat nejde a škrábat s obří sílou. Chci mít světle meruňkovou.

Ona je relativně nejmenší, ale ta dřina mě přesvědčila, že za obývací stěnou, která je přes druhou zeď až k oknu, malovat rozhodně nebudu, jenom zakryju, žádné škrábání, zatřu na původní krémovou jenom ty dva metry nad ní a kolem rohového okna.

Hrůza. Další pokoj a zbytek bytu nechám rozhodně odborníkovi. 🤪

A do háje! Tak teď se hrozím, jak to půjde mně!
Rino, držím pěsti, a to dobře dopadne!

Celou tu dobu, co jsem to četla jsem si říkala, tyjo, zlatý stříkání. Ale nakonec i odborník je dobrá cesta storstark


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11360 9. 8. 2020 12:06

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Palomito, tobě se opravdu líbil film Kvaska? Pro mě to je přesně film, kterému říkám "odpad". Bez ohledu na Lucku, která mi je sympatická jako člověk, ale už ne tolik jako zpěvačka a herečka. Ale film samotný je něco příšerného. A to je přesně zase zajímavé, jak kdo máme jiný vkus tummenupp

Moc. Tvorba Landy je pro mě srdeční záležitost. Myslím tu, co dělal po odchodu ze skupiny ani nevím jaké.. Orlík? A že je to odpad? Asi je, ale přesto se mi líbí rodna Tajemství pro mě bylo jen dalším milým a nečekaným překvapením. Jak jsem na to koukala, tak jsem si uvědomila, že bez tří postav by to pro mě nebylo moc uvěřitelné. A jednou z těch postav byla zase Lucka.. Viděla jsem ji i v té kanadské komedii Perfect kiss, nebo tak nějak, a zase super. Pravda, nedokoukala jsem, ale to kvůli scénáři.. big_smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11361 9. 8. 2020 12:50

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

To bude asi ono. Naposledy jsem škrabala drátěnkou. A potom umývala hadrem a až poté škrabkou. To šlo nejlíp. Myslím že ta spodní vrstva je stará jako dům. Poté se podle mě malovalo mockrát a po dlouhých intervalech pořád stejně hnědou.
Chjo, chtěla jsem se bavit, a je z toho dřina. grater

Pro mě bylo malování vždycky dřina. Stěhování nábytku (čili i vyklízení skříní, aby se s tím dalo hnou), příprava zdí, samotné malování, kdy se mi to třeba i začalo loupat, pak úklid, zase stěhování nábytku....Hrůza. Zábavu si fakt představuju jinak. Proto už to zadávám odborníkům.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11362 9. 8. 2020 12:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Landu jsem měla taky ráda. Než začayl blbnout s tím kohoutem a Žitem. A na koncertě Orlíku jsem i byla.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11363 9. 8. 2020 12:55

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dnes brzo ráno jsem se jela projet na kole - bylo hezky a nikde nikdo (bodej .-) ). Takže jsem zvládla ještě před snídaní 20 km, pak něco dobrého, pak koupaliště a teď to jdu dohnat a půjdu si schrupnout. Večer asi koncert, jestli se mi bude v tom vedru chtít.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#11364 9. 8. 2020 13:01

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

... film Kvaska? Pro mě to je přesně film, kterému říkám "odpad". Bez ohledu na Lucku, která mi je sympatická jako člověk, ale už ne tolik jako zpěvačka a herečka. Ale film samotný je něco příšerného. A to je přesně zase zajímavé, jak kdo máme jiný vkus tummenupp

Taky ty dva filmy považuju za nevydařené, včetně Lucčina herectví. Ale některé písně z nich miluju.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11365 9. 8. 2020 13:14

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

A do háje! Tak teď se hrozím, jak to půjde mně!
Rino, držím pěsti, a to dobře dopadne!

Hele, nikoho nechci odradit. Můj dům je stará, možná i 80letá vila s obrovskými pokoji a vysokými zdmi. Škrabala jsem jen ze schůdků, na žebřík bych se bála. Takže úplně vyčerpaná už po první hodině - ruce nahoře.
Jestli seš v něčem novějším, míň vymalovávaném, může to být jednodušší. Držím palce. 🍀


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11366 9. 8. 2020 13:23

rina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2019
Příspěvky: 5314

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Tak Landu jsem objevila a zamilovala si v době "Motýlka".
Ač mám i Kryla moc ráda, myslím, že Landa jeho písně přezpíval líp.


Klid v duši přeji všem.

Není tady

 

#11367 9. 8. 2020 14:11

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Palomito, tobě se opravdu líbil film Kvaska? Pro mě to je přesně film, kterému říkám "odpad". Bez ohledu na Lucku, která mi je sympatická jako člověk, ale už ne tolik jako zpěvačka a herečka. Ale film samotný je něco příšerného. A to je přesně zase zajímavé, jak kdo máme jiný vkus tummenupp

Moc. Tvorba Landy je pro mě srdeční záležitost. Myslím tu, co dělal po odchodu ze skupiny ani nevím jaké.. Orlík? A že je to odpad? Asi je, ale přesto se mi líbí rodna Tajemství pro mě bylo jen dalším milým a nečekaným překvapením. Jak jsem na to koukala, tak jsem si uvědomila, že bez tří postav by to pro mě nebylo moc uvěřitelné. A jednou z těch postav byla zase Lucka.. Viděla jsem ji i v té kanadské komedii Perfect kiss, nebo tak nějak, a zase super. Pravda, nedokoukala jsem, ale to kvůli scénáři.. big_smile

Tvorba Landy - jo, tak to jsem nevěděla a mnohé to vysvětluje big_smile Nejsem příznivcem Landy. Ale tohle je prostě na životě strašně fajn, že jsme lidé tak rozdílní a že každému se líbí něco jiného tummenupptummenupp
Tajemství - to neznám vůbec, tak nemohu soudit. Ale já to mám s Luckou tak, že ji mám ráda jako člověka, ale po stránce pěvecké a filmové to není můj šálek kávy. (třeba jako Lucie Bílá - tu jako člověka "miluju" - to je silné slovo, ale snad chápete, jak to myslím... uznávám, že má velký hlas a fakt jí uznávám i pěvecky, ale její písničky se mi absolutně nelíbí, jsou úplně mimo můj vkus)
PS: Perfect kiss - jsem viděla a opět bych to ohodnotila jako odpad. Fakt máme úplně opačný vkus smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11368 9. 8. 2020 14:14

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

rina napsal(a):

To bude asi ono. Naposledy jsem škrabala drátěnkou. A potom umývala hadrem a až poté škrabkou. To šlo nejlíp. Myslím že ta spodní vrstva je stará jako dům. Poté se podle mě malovalo mockrát a po dlouhých intervalech pořád stejně hnědou.
Chjo, chtěla jsem se bavit, a je z toho dřina. grater

Pro mě bylo malování vždycky dřina. Stěhování nábytku (čili i vyklízení skříní, aby se s tím dalo hnou), příprava zdí, samotné malování, kdy se mi to třeba i začalo loupat, pak úklid, zase stěhování nábytku....Hrůza. Zábavu si fakt představuju jinak. Proto už to zadávám odborníkům.

Já bych to také nejraději brala! Jednak jsem práci nevymyslela big_smile a jednak to fakt neumím a nejsem manuálně zručná. Ale teď když (snad!!!!) chci kupovat auto, tak se mi vypláznout +/- 10.000 Kč nechce. Ale určitě je to ta nejlepší možnost!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11369 9. 8. 2020 14:17

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Dnes brzo ráno jsem se jela projet na kole - bylo hezky a nikde nikdo (bodej .-) ). Takže jsem zvládla ještě před snídaní 20 km, pak něco dobrého, pak koupaliště a teď to jdu dohnat a půjdu si schrupnout. Večer asi koncert, jestli se mi bude v tom vedru chtít.

Judyno, kde to bydlíš, že u vás jsou stále koncerty? va

Upravil(a) LENNNA (9. 8. 2020 14:20)


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11370 9. 8. 2020 14:20

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Tvorba Landy - jo, tak to jsem nevěděla a mnohé to vysvětluje big_smile Nejsem příznivcem Landy. Ale tohle je prostě na životě strašně fajn, že jsme lidé tak rozdílní a že každému se líbí něco jiného tummenupptummenupp
Tajemství - to neznám vůbec, tak nemohu soudit. Ale já to mám s Luckou tak, že ji mám ráda jako člověka, ale po stránce pěvecké a filmové to není můj šálek kávy. (třeba jako Lucie Bílá - tu jako člověka "miluju" - to je silné slovo, ale snad chápete, jak to myslím... uznávám, že má velký hlas a fakt jí uznávám i pěvecky, ale její písničky se mi absolutně nelíbí, jsou úplně mimo můj vkus)
PS: Perfect kiss - jsem viděla a opět bych to ohodnotila jako odpad. Fakt máme úplně opačný vkus smile

Jako lidi je neznám a radši ani neřeším. Nechci si kazit radost wink Třeba Honza Nedvěd je dle mého velký talent na text i hudbu, ale když jsem ho viděla, jak se prezentoval v médiích.. oj, těžko mi z toho bylo big_smile A k tomu vkusu.. Perfect kiss jsem ani nedokoukala, bo to se fakt nedalo dumbom
Kdysi dávno jsem šla na premiéru do kina na Moulin Rogue. Odcházela jsem znechucena a rozladěna, že větší slátaninu jsem v životě neviděla. Teď je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Mám ráda když je příběh zachycen jiným stylem, než jen vypravováním. Dalším takovým kouskem je Frida. Nesrovnávám umělecký zážitek, spíš to pojetí příběhu wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11371 9. 8. 2020 14:25

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Landu jsem měla taky ráda. Než začayl blbnout s tím kohoutem a Žitem. A na koncertě Orlíku jsem i byla.

Jeho tvorba mi do života vstoupila, když jsem ji potřebovala.. pak jsem ji zase opustila.. tuším, že to bylo mezi Orlíkem a kohoutem a Žitem. Protože ani jedno mi nic neříká big_smile Jen vím, že Landa byl, nebo možná ještě je považován za kontroverzního právě kvůli Orlíku a některým svým názorům.. ale to neřeším, protože ho nesleduju, jen poslouchám wink


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11372 9. 8. 2020 14:31

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyna napsal(a):

Dnes brzo ráno jsem se jela projet na kole - bylo hezky a nikde nikdo (bodej .-) ). Takže jsem zvládla ještě před snídaní 20 km, pak něco dobrého, pak koupaliště a teď to jdu dohnat a půjdu si schrupnout. Večer asi koncert, jestli se mi bude v tom vedru chtít.

Měly jsme obdobné ráno a vlastně i část odpoledne smile Jen večer bude oheň a něco opečeného.. o hudební kulisu se postarají andulky a zebřičky big_smile Na koho se chystᚠtentokrát smile


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 

#11373 9. 8. 2020 14:31

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

rina napsal(a):

LENNNA napsal(a):

A do háje! Tak teď se hrozím, jak to půjde mně!
Rino, držím pěsti, a to dobře dopadne!

Hele, nikoho nechci odradit. Můj dům je stará, možná i 80letá vila s obrovskými pokoji a vysokými zdmi. Škrabala jsem jen ze schůdků, na žebřík bych se bála. Takže úplně vyčerpaná už po první hodině - ruce nahoře.
Jestli seš v něčem novějším, míň vymalovávaném, může to být jednodušší. Držím palce. 🍀

Já jsem v klasické panelákové králíkárně. Uvidíme, jak to půjde big_smile


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11374 9. 8. 2020 14:37

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4924

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Palomita napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Tvorba Landy - jo, tak to jsem nevěděla a mnohé to vysvětluje big_smile Nejsem příznivcem Landy. Ale tohle je prostě na životě strašně fajn, že jsme lidé tak rozdílní a že každému se líbí něco jiného tummenupptummenupp
Tajemství - to neznám vůbec, tak nemohu soudit. Ale já to mám s Luckou tak, že ji mám ráda jako člověka, ale po stránce pěvecké a filmové to není můj šálek kávy. (třeba jako Lucie Bílá - tu jako člověka "miluju" - to je silné slovo, ale snad chápete, jak to myslím... uznávám, že má velký hlas a fakt jí uznávám i pěvecky, ale její písničky se mi absolutně nelíbí, jsou úplně mimo můj vkus)
PS: Perfect kiss - jsem viděla a opět bych to ohodnotila jako odpad. Fakt máme úplně opačný vkus smile

Jako lidi je neznám a radši ani neřeším. Nechci si kazit radost wink Třeba Honza Nedvěd je dle mého velký talent na text i hudbu, ale když jsem ho viděla, jak se prezentoval v médiích.. oj, těžko mi z toho bylo big_smile A k tomu vkusu.. Perfect kiss jsem ani nedokoukala, bo to se fakt nedalo dumbom
Kdysi dávno jsem šla na premiéru do kina na Moulin Rogue. Odcházela jsem znechucena a rozladěna, že větší slátaninu jsem v životě neviděla. Teď je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Mám ráda když je příběh zachycen jiným stylem, než jen vypravováním. Dalším takovým kouskem je Frida. Nesrovnávám umělecký zážitek, spíš to pojetí příběhu wink

Jj, já myslím, že to není ani tak o uměleckém zážitku, ale jako o tom, jak nás daný film osloví (třeba i v určité životní fázi, v jiné by nám nic neřekl), co nám dal a řekl, jak s námi souzní. A je to moc fajn, jak se každému líbí něco. Proto se nenechám třeba ovlivnit ani špatným hodnocením na čsfd, ale udělám si vlastní názor.


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#11375 9. 8. 2020 14:54

Palomita
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 9. 2019
Příspěvky: 3509

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

LENNNA napsal(a):

Jj, já myslím, že to není ani tak o uměleckém zážitku, ale jako o tom, jak nás daný film osloví (třeba i v určité životní fázi, v jiné by nám nic neřekl), co nám dal a řekl, jak s námi souzní. A je to moc fajn, jak se každému líbí něco. Proto se nenechám třeba ovlivnit ani špatným hodnocením na čsfd, ale udělám si vlastní názor.

Souhlasím. Koukala jsem na toho vašeho Casanovu, který vám tak pomáhá a absolutně nic mi to neříká. Ale je super vědět, že tohle je to, co někdo potřebuje a že to našel.. tummenupp Knih máme doma stovky, ale motivační ani jednu.. rodna Beru to za vyrovnané.. někdo je přes to intelektuálno a duševno a někdo musí podporovat ten "odpad"lol


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů