Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#11301 29. 7. 2020 23:45

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Judyno, tummenupp !

Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

#11302 30. 7. 2020 7:34

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Jinak - mám radost, že mě nebolí záda. Jela jsem totiž dnes jak motorová myš. Umyla jsem mamce okna, vyprala, co se dalo, pustila jsem se do úklidu i u mě doma, zvládla jsem i velký nákup (ani ne tak velký, jako drahý - drogerie), jela na kole a skončila u syna na baráku, kde jsem skoro až do 21 hodin pomáhala shazovat suť z patra.

Takže vy malujete, já bourám smile

Nefňukej veverko, taky budete za chvíli malovat big_smile Jinak motorová myš je proti tobě zpomalenej šnek tummenupp

Není tady

#11303 30. 7. 2020 12:54

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Petr100 napsal(a):

Seli ony jsou různé štětky. V obchodech jsou levné, ty ostatní jsou drahé. smile

Tie v s.e.x.-shopoch asi nebudú najlacnejšie... a zasa tie za nami, na výpadovke pri Slovnafte, sú dosť lacné big_smile(Zjednodušujem, ja viem).

Upravil(a) Selima (30. 7. 2020 12:57)

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#11304 30. 7. 2020 12:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

Jinak - mám radost, že mě nebolí záda. Jela jsem totiž dnes jak motorová myš. Umyla jsem mamce okna, vyprala, co se dalo, pustila jsem se do úklidu i u mě doma, zvládla jsem i velký nákup (ani ne tak velký, jako drahý - drogerie), jela na kole a skončila u syna na baráku, kde jsem skoro až do 21 hodin pomáhala shazovat suť z patra.

Takže vy malujete, já bourám smile

Ty SI motorová myš, Vassa Železnovová a Xena v jednom. yikes godlike Nechceš prísť umyť okná aj mne? Ja nejako nezvládam...

Brita

Není tady

#11305 30. 7. 2020 13:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Namotala som sa na kriminálky od Dominika Dána, dnes si idem do knižnice po ďalšiu... V noci som sa pristihla, ako sa o druhej sama nahlas smejem niečomu z knihy tongue . Regulérna závislosť sa mi vyvinula. stolt
A rozkvitla mi na ružovo jedna hortenzia, ktorú som už odpísala ako vyschnutú. Krásne tri trsy. Takže mám nádej, že aj tá druhá - modro-fialová - ktorú som tiež oplakala ako mŕtvu, ešte ožije.

Brita

Není tady

#11306 31. 7. 2020 10:41

Irma
♥♥-----

Mám volno a inspirovala mě Judy. Sice jsem nebyla tak velká motorová myš, jako ona :-), ale okna jsou umytá, závěsy a záclony vyprané, ložní ještě visí venku. Odměnila jsem se ochutnávkou kozí rolky (z Lidlu, tvarohový sýr z Nizozemí). Výborný, jemný, vůbec nesmrdí kozinou. Žasnu, kolik práce se stihne dopoledne, když totéž dělám po příchodu domů navečer, mám dojem, že to trvá mnohem déle. Teď můžu v klidu odejít do víru velkoměsta :-)

Není tady

#11307 31. 7. 2020 11:33

rina
♥♥♥♥♥♥-

Že jo?
Když tady čteš, co se komu povedlo, chceš to zkusit taky, jestli to dokážeš.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#11308 31. 7. 2020 13:18

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Irma napsal(a):

Mám volno a inspirovala mě Judy. Sice jsem nebyla tak velká motorová myš, jako ona :-), ale okna jsou umytá, závěsy a záclony vyprané, ložní ještě visí venku. Odměnila jsem se ochutnávkou kozí rolky (z Lidlu, tvarohový sýr z Nizozemí). Výborný, jemný, vůbec nesmrdí kozinou. Žasnu, kolik práce se stihne dopoledne, když totéž dělám po příchodu domů navečer, mám dojem, že to trvá mnohem déle. Teď můžu v klidu odejít do víru velkoměsta :-)

Přesně.Jinak mně ještě zbývají 3 okna u mě doma a jedno balkonové na chodbě. Ale to až se ochladí.

Měli v krámě krásné hovězí na polívku, tak jsem ho koupila skoro kilo a půl smile. Mladí příjdou zítra na oběd, tak toho navařím hodně, aby měli ještě s sebou. S sebou budou mít i maso, protože to jsou fakt pěné kousky. K tomu udělám amolety s  broskvama a zakysanou smetanou. V tom teple to snad příjde vhod. i když pro "stavebníky" je to možná slabé.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11309 31. 7. 2020 22:20

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Úžasný podvečerní koncert - klasický rokenrol.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11310 31. 7. 2020 23:23

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile  tummenupp

Seneca

Není tady

#11311 2. 8. 2020 14:22

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Včera posezení na zahrádce (restaurační) s přáteli. Bylo to moc fajn. A není mi špatně - z toho mám taky radost smile
Před chvílí jsem se byla vykoupat , ale sluníčko už nesvítí. No a večer - pokud do počasí dovolí, opět venkovní koncert. A teď si jdu schrupnout smile. Idelání dny.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11312 2. 8. 2020 19:15

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Predĺžený víkend u kamošky na chate, klasické prázdniny: kúpanie, vínko v bufete, vínko doma, zmrzlina na námestí, návšteva miestnej baziliky, rýchle varenie, rýchle návštevy, táborák so susedmi, prechádzka v borovicovom lese, karban kým sa uvarí obed storstark , vylihovanie na lehátku, klábosneie, veľa smiechu... rock Letná pohodička. Doma ten pocit neviem nijakovsky dosiahnuť - ani cez víkend, ani keď mám voľno.

Brita

Není tady

#11313 2. 8. 2020 21:04

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Selimo - super pohoda, tak to má být storstark

Děcka, já jsem naprosto nadšená z toho koncertu - rockpop 80. let. Celý teda propršel, místy hodně smile a krapet bouřka, ale lidi zůstali - stálo to za to! Teď už jsem převlečená do sucha, takže paráda. Deštník moc nestačil smile.
A klasika - přestává pršet smile.

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11314 2. 8. 2020 21:58

rina
♥♥♥♥♥♥-

U nás krásně prší. Příjemný zvuk.
80tá léta mi půl dne hráli vrchní sousedi, hodně nahlas, mám to ráda. Mají dobré reproduktory,  fakt super, že to dávaj na plný koule, zdi rezonujou. Slyším je, jak i s dětmi tančej a radujou se.
Taky si zatrsám a hned mi je líp. Na těle i na duši.
Přeju hezký večer a klidnou noc 🌛.

Čím hůře, tím lépe.

Není tady

#11315 3. 8. 2020 8:07

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Děcka, já jsem naprosto nadšená z toho koncertu - rockpop 80. let. Celý teda propršel, místy hodně smile a krapet bouřka, ale lidi zůstali - stálo to za to! Teď už jsem převlečená do sucha, takže paráda. Deštník moc nestačil smile.

Koukám, že jsi kulturní nadšenec storstark To my měli domácí víkend, ale lidí pomalu jak na koncertě big_smile Počasí vydrželo a komáři bohužel taky. Si říkám, jestli to nemá souvislost s kůrovcem. Protože takovou nadúrodu komárů fakt nepamatuju. Možná je to i tím, že se nám po zimě nevrátili netopýři na půdu. Kdo ví. Každopádně akce i u nás zdařilá a neděle ve víru rekonstrukce a ještě jsem s mládežníkama vyrobila domácí projektor, ať si můžem promítat filmy "na plátně" smile

Není tady

#11316 3. 8. 2020 12:52

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Komárů je prý hodně kvůli vlhkému létu - mají prý ideální podmínky, potvory.
Kůrovec je mrcha, ale asi za všechno nemůže. Každopádne může za to, že letos není skoro žádný med u nás, jelikož nejsou lesy...

Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#11317 3. 8. 2020 13:44

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Judyna napsal(a):

Kůrovec je mrcha, ale asi za všechno nemůže. Každopádne může za to, že letos není skoro žádný med u nás, jelikož nejsou lesy...

Jo, nemyslela jsem to tak, že je to jen jeho vina. Jen souhra několika faktorů najednou. A když vidím ty pláně místo zalesněných kopců, říkám si, že by to také mohlo mít svým způsobem vliv wink Ať tak či onak, letos poprvé v životě používám repelent, abych nevypadala jak při neštovicích a žerou i tak. Chci zpátky naše netopýry big_smile

Není tady

#11318 3. 8. 2020 18:16

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Judyna napsal(a):

Koukám, že jsi kulturní nadšenec storstark To my měli domácí víkend, ale lidí pomalu jak na koncertě big_smile Počasí vydrželo a komáři bohužel taky. Si říkám, jestli to nemá souvislost s kůrovcem. Protože takovou nadúrodu komárů fakt nepamatuju. Možná je to i tím, že se nám po zimě nevrátili netopýři na půdu. Kdo ví. Každopádně akce i u nás zdařilá a neděle ve víru rekonstrukce a ještě jsem s mládežníkama vyrobila domácí projektor, ať si můžem promítat filmy "na plátně" smile

U nás sa vraj komáre premnožujú, odkedy ich postrekujú nejakým ekologickým postrekom mad

Brita

Není tady

#11319 3. 8. 2020 18:18

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Judyna napsal(a):

U nás robia projekt "mestských úľov" - pravda, pri parku - a včelár si pochvaľuje, že taký dobrý med nepamätá....

Brita

Není tady

#11320 3. 8. 2020 18:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Nie som úplná motorová myš, ale skoro (ešte tak na hodinku práce, ale dnes už nevládzem) som dokončila hĺbkové upratovanie kuchyne, resp. kuchynského kúta.  cool A triedim, vyhadzujem, umývam, prekladám... mám o dosť viac miesta a o dosť menej materiálu pre mole, mravce, mušky, apod.

Brita

Není tady

#11321 3. 8. 2020 18:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

A po horúčavách a kúpacom výlete mi dobre padne aj dnešné chladnejšie počasie s dáždikom. rock

Brita

Není tady

#11322 3. 8. 2020 18:56

Palomita
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

U nás sa vraj komáre premnožujú, odkedy ich postrekujú nejakým ekologickým postrekom mad

Ale zase to dává naději, že příroda by mohla přežít i člověka gloria

Není tady

#11323 3. 8. 2020 19:23

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

tummenupp

Seneca

Není tady

#11324 3. 8. 2020 19:27

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥

Mně se taky dnešní chladnější deštivé počasí líbí big_smile, ale mám spavou nemoc nejvyššího stupně; usínám i ve stoje. sad

Seneca

Není tady

#11325 3. 8. 2020 21:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Palomita napsal(a):

Selima napsal(a):

Komáre určite! supermario usch Ale aj komáre sú príroda, uznávam... skurt kapitulation

Brita

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí