Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#9851 29. 12. 2018 12:47

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

I já se přidám - takže hodně zdraví nejen vám, ale i vašim rodinám, trošku štěstí a schopnost štěstí rozpoznat a prožít a a vás (nás) potkávají jen události, které budeme moci zvládnout.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#9852 29. 12. 2018 16:23

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Taky přeju všem do nového roku hodně zdraví, pohody a spokojenosti.


A udělalo by mi radost, kdyby se ozvala Helena.......

Není tady

 

#9853 29. 12. 2018 21:19

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

I mně, i mně................. (Věřiny tečky....................) Je nás víc, komu tady chybí... grater
Když zmizela poprvý, dokázali jsme ji- snad přesvědčit k návratu. Jenže tehdy nás byla síla. tummenupp
Teď se po Heleně "slehla zem"... sad A já jen doufám a věřím, že ty uvozovky opravdu sedí.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9854 30. 12. 2018 12:14

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Ano....Helena chybí........je to velká škoda

Taky přeji všem do nového roku zdraví, štěstí, pohodu a....


Já si tak trochu smutním, jsem sama doma, děti jsou na horách.......ale jde to

Není tady

 

#9855 30. 12. 2018 12:22

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Veri, samota môže by aj pekná... keď robíš niečo, čo s demi(a/alebo vnúčatami) nejde... ja tiež želám všetkým vospolok rok 2019 ešte lepší ako predchádzajúci a nám všetkým návrat Heleny wink ... (tečky sú aj moje, mám ich vežmi rada a rada nechávam veci otvorené...).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9856 30. 12. 2018 21:56

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Také přeji všem hodně radosti, zdaru a síly do nového roku a spokojený zbytek vánočního času.
A také by mě potěšil Helenin návrat. Nebo kdyby alespoň dala vědět, že je v pořádku. Už při jejím prvním zmizení jsem měla strach, jestli se jí něco nestalo....... 
Letos jsem těsně před Vánoci onemocněla (ale už jsem si asi zadělávala nějakou chvíli předem), horečku sice už nemám, ale pořád jsem strašně unavená.butter

Není tady

 

#9857 31. 12. 2018 14:52

plava
♥------
Registrovaný: 31. 12. 2018
Příspěvky: 8

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Dlouho vás čtu.S Helenou se velmi mýlíte. To, že sem nechodí, způsobilo oživení Babinetu, nemá kdo odrážet nové přispěvovatele kousavými poznámkami.A obdivuji Evu., že ty útoky proti sobě od ní vydržela.

Není tady

 

#9858 31. 12. 2018 22:47

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

A já tu nedávno někam napsala, že je babi ve srovnání s dobou minulou v silným útlumu... wink  Jak rozdílně vnímáme! stolt
Pichlavý poznámky i útoky se tu objevovaly, je to tak. Ale zúčastnilo se toho víc lidí. Podrážděnou výměnu názorů mezi Evou a Helenou (a nejen jí) jsem vnímala jako důsledek silný alergie, ale postupně se to mezi nima uklidnilo. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9859 31. 12. 2018 23:16

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Už jsme to tu kdysi probírali. Asi dva měsíce se mi to zas opakovaně stává: Kdykoliv kouknu na hodiny, budíka, prostě na nějaký časoměřič, vidím např. 16. 16; 22.22 atd. Prostě číselná magie...  big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9860 1. 1. 2019 13:46

vera
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2007
Příspěvky: 2989

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Heleno......moc tu chybíš, ráda jsem Tě četla a obdivovala Tvoji moudrost

Není tady

 

#9861 2. 1. 2019 13:11

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Připojuji se, taky mi Helena chybí. Doufám, že se jí nic nestalo. A Plavo, vnímání příspěvků je u každého jiné, z těch Heleniných jsem ale nikdy neměla pocit žádných kousavých reakcí, ale spíš lidského moudra na základě jejích vlastních zážitků.Všem Babinetkám přeji příjemný rok 2019.

Není tady

 

#9862 2. 1. 2019 14:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

vrabčák napsal(a):

Už jsme to tu kdysi probírali. Asi dva měsíce se mi to zas opakovaně stává: Kdykoliv kouknu na hodiny, budíka, prostě na nějaký časoměřič, vidím např. 16. 16; 22.22 atd. Prostě číselná magie...  big_smile

tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9863 2. 1. 2019 14:04

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Svas napsal(a):

Připojuji se, taky mi Helena chybí. Doufám, že se jí nic nestalo. A Plavo, vnímání příspěvků je u každého jiné, z těch Heleniných jsem ale nikdy neměla pocit žádných kousavých reakcí, ale spíš lidského moudra na základě jejích vlastních zážitků.Všem Babinetkám přeji příjemný rok 2019.

A humoru - niekedy hodne ironického, ale furt humoru. takže chápem, že žudia bez zmyslu pre humor z nej boli a sú nervní - lae tým sa pripravujú nielen o príjemné chvíle, ale aj o nejaké to ponaučenie. No ale každý je slobodný duch a môže si vybra...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9864 2. 1. 2019 14:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Príjemný, lightový novoročný koncert v Slovenskej filharmónii a potom ešte pokec so sesternicou v krčmičke - až sme museli nakoniec na nočák. big_smile


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9865 2. 1. 2019 14:20

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Svas napsal(a):

Připojuji se, taky mi Helena chybí. Doufám, že se jí nic nestalo. A Plavo, vnímání příspěvků je u každého jiné, z těch Heleniných jsem ale nikdy neměla pocit žádných kousavých reakcí, ale spíš lidského moudra na základě jejích vlastních zážitků.Všem Babinetkám přeji příjemný rok 2019.

A humoru - niekedy hodne ironického, ale furt humoru. takže chápem, že žudia bez zmyslu pre humor z nej boli a sú nervní - lae tým sa pripravujú nielen o príjemné chvíle, ale aj o nejaké to ponaučenie. No ale každý je slobodný duch a môže si vybra...

stolt


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9866 2. 1. 2019 20:33

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Předevčírem mi udělal radost silvestrovský koncert Collegia 1704. Vivaldi byl kouzelník. smile

Není tady

 

#9867 3. 1. 2019 13:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Lístok na Breughela do Viedne, chystám sa v sobotu... rock Keby sa chcelo aj neteri so mnou, to by už nemalo chybu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9868 3. 1. 2019 21:12

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selima napsal(a):

Lístok na Breughela do Viedne, chystám sa v sobotu... rock Keby sa chcelo aj neteri so mnou, to by už nemalo chybu...

Ty se máš....... Dárek k Vánocům?
Kdybys to náhodou zvládla, je moc krásný i Monet v Albertině, ten v neděli končí. Nemusíš mít lístek na určitý den a čas, ale doporučuji si ho koupit předem po internetu, byly veliké fronty u pokladen.

Není tady

 

#9869 3. 1. 2019 21:49

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Selimo, hezký zážitky! Tak a se ti povede vytáhnout i neteř. big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9870 4. 1. 2019 12:33

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Krásná výstava obrázků Ivy Huttnerové v Novoměstské radnici. Pohladila po duši.

Není tady

 

#9871 4. 1. 2019 21:04

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Jé, děkuju za tip. smile Několik jejích obrázků s velmi vhodnou tematikou visí v čekárně u naší paní zubařky. To se pak člověk dovnitř vysloveně těší! wink
Jednou jsem byla na besedě s Ivou Hüttnerovou v knihovně-pohoda největší... big_smile


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9872 7. 1. 2019 14:01

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Barča napsal(a):

Selima napsal(a):

Lístok na Breughela do Viedne, chystám sa v sobotu... rock Keby sa chcelo aj neteri so mnou, to by už nemalo chybu...

Ty se máš....... Dárek k Vánocům?
Kdybys to náhodou zvládla, je moc krásný i Monet v Albertině, ten v neděli končí. Nemusíš mít lístek na určitý den a čas, ale doporučuji si ho koupit předem po internetu, byly veliké fronty u pokladen.

Tak som nakoniec šla na Moneta, ale Breughela už nedám, po tejto skúsenosti hmm a po nádche, ktorú som si zhoršila v šóre pred Albertinou. Inak výstava pekná, plus ako bonus ešte výstava zo súkrom. zbierky nejakého Rakúšana, Herberta Batlinera, rôzni meistni aj zahraniční impresio- , expresio a iní -isti, vrátane Muncha, Chagala, Braqua, Picassa, a ďalších. Ale obrazov mám dos na niekožko týždňov.... kapitulation (Neter nakoniec nepustili a som clekom rada, lebo by určite prechladla a cítila by som sa previnilo...).

Upravil(a) Selima (7. 1. 2019 14:02)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9873 7. 1. 2019 21:00

vrabčák
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 5. 2014
Příspěvky: 14654

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Seli, stihlas toho spoustu! tummenupp Teď můžeš být ráda, že už jsi doma v teple. big_smile Brzy se uzdrav.


Je zcela zbytečné se ptát, jaký má život smysl.
Má takový smysl, jaký mu dáme.
                                                           Seneca

Není tady

 

#9874 8. 1. 2019 19:59

Barča
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 7. 2014
Příspěvky: 2009

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

To je moc fajn, že jsi viděla toho Moneta, je úžasný! Dost mi lezly na nervy ty spousty lidí a z nich ti, kteří nutkavě fotili na své mobily obrazy, případně si s nimi dělali selfíčka. Ale když jsem se oprostila, byla to nádhera. Rozesmály mě zimní obrazy z Norska a dojaly mě obrazy z posledního období. Myslím si, že nemaloval po paměti, jak psali kurátoři, ale že to skutečně viděl .....
Byla jsem i na výstavě Brueghela - nádhera! - ale davy, focení na mobily a selfíčka snad ještě horší. Nedá se tam dostat bez rezervace na den D, hodinu H, minutu M a už dlouhou dobu je zcela vyprodáno. Nadšená z výstav jsem tam chtěla pozvat kamarádky, na starého mistra se nám už nepodařilo koupit vstupenky. Utěšujeme se tím, že většina brueghelů má trvalé bydliště v Kunsthistorisches Museu.wink

Není tady

 

#9875 8. 1. 2019 20:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: CHAT : Co vám dnes udělalo radost 25

Mne sa asi najviac páčili zimné krajinky a obrazy od mora (hlavne také dva so zvláštnym svetlom, vlastne tá istá situácia len s iným svetlom...), ale priznávam, že po cca 50. krajinke som už zatúžila po poctivom portréte alebo zátiší big_smile . Ale tie posledné ma tiež zaujali, sú podža mňa menej známe a dos atypické... a zaujal ma aj celý jeho životný príbeh, vrátane milostných eskapád, finančných výkyvov a cestovania. cool źudí bolo teda neopísatežne veža a v prvých miestnostiach mi to dos vadilo, ale potom sa tak nejako rozptýlili - alebo som si proste zvykla a nevnímala ich.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů