Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#126 12. 1. 2014 21:28

Justify
♥♥-----

Re: Rozchod po pěti letech 2

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Ak si ľuďom pomáhala len preto, aby i si ich k sebe pripútala, tak aj tam je niečo pokrivené a zlé... Fakt zapracuj na sebe, bez ohľadu na jeho alebo ostatných chlapov - potrebuješ to TY, a nie oni. Inak, tak ako ty s bráchom to mám jaj ja (alebo podobne), ale práve preto som si našla okruhy, kde bracha nikto neprežíva- alebo ani nepozná - a kamarátstvo či vzťah je O MNE/I NÁS.

nechtěla jsem nikoho k sobě potutat, přátelé si pomáhají. Jen mi přišlo divný, že když jsem pak tu pomoc potřebovala já, každý se ode mně najednou odvrátil.

Možno hľadáš na nesprávnych miestach... alebo nevieš o pomoc požiadať, to bol môj objav, keď som sa dostala do situácie, že som ju potrebovala. Keď sa kamaráti dozvedeli, pomáhali...

Já je žádala, prosím můžeš mi pomoc, kolikrát jsem jen potřebovala vyslechnout podpořit ale každý se na mně vyfláknul se slovy, tvoje problémy bych chtěla mít, fakt že jo. Jako já vím, že to že se na mně vykašla chlap po pěti letche že mně podváděl, lhal, a teď ještě bere za samozřejmé že mu budu po ruce když mu bude zle jako utěšovatelka, není nic tak hrozného oproti jiným problémům ale mě to sakra bolí a to tak, že hodně a když jsem byla čerstvě po rozchodu, potřebovala to s někým probrat, potřebovala aby mě někdo obejmul, nikdo nebyl i když jsem prosila a volala o pomoc. Dokonce i vlastní matka mi řekla, abych se vzchopila a šla si raději hrát se psem. Tak kde dělám chybu že jsem pro všechny nedůležitá? I almara má pro všechny větší hodnotu než já. To mě na tom asi bolí nejvíc.

Není tady

#127 12. 1. 2014 21:32

Justify
♥♥-----

sahleb napsal(a):

Justify napsal(a):

Však říkám ksindl jeden po*n. Buď s holkou chrápu a jsem milej, nebo nechrápu a chovám se k ní jako k věci. Proto byl tak milej na ostatní kamarádky, kdo ví s kolika mě podvedl. Možná že mě do posteje pořád chce ale jako člověk pro něj nemám žádnou hodnotu. I tohle mu řeknu.

N E R I K E J   M U   N I C !

Behem jedne hodiny, napises, ze ho chces zpet, pak ze to date dogromady, a ted je to ksindl.

A dokonce si planujes, ze s nim promluvis. Nestykej se s nim, nemluv s nim.

Podle toho co si ted napsala, to vypada, ze vas vztah nebyl az tak moc idealni.  Prestan s nim hned.

Tak asi jsem potřebovala pohled někoho z venší abych si uvědomila co za lidskej odpad to je. Proto jsem tak rychle zmněnila názor. Ten šmejd mě nikdy nemiloval, já nevěru považuju za zradu, nejvyššího kalibru. On od začátku našeho vztahu věděl, že nevěra je jedna z mála věcí kterou bych nerozdejchala a další je lež. On během pouhých dvou měsíců stihnul jak nevěru, tak tu lež a já se o něm mám vyjadřovat slušně a ještě s ním slušně jednat? Kde on měl morální hodnoty, slušnost když s ní chrápal?Nebo on snad na mně v tu chvíli myslel a na ní jen omylem upadnul? Ne, já jsem mlčela celý život, pokaždé když mi někdo ublížil mi lidi říkali nic neříkej, nemsti se hoď to za hlavu a jdi dál. Celý život jsem se tím řídila a celý život se mnou lidi vytírali čím dál tím hůř. A čím víc jsem mlčela, tím víc si mysleli že si mohou dovolit snad úplně všechno. Takže mě už z pochopitelných důvodů nebaví držet hubu, pokorně sklonit hlavi a v tichosti odejít.

Upravil(a) Justify (12. 1. 2014 21:37)

Není tady

#128 12. 1. 2014 21:46

Justify
♥♥-----

sahleb napsal(a):

Justify napsal(a):

A to je nejhorší, on mi ublížil, všichni to ví, a kdybych já mu to chtěla vrátit, tak špatný nebude on ale já, přestože mu dávám ochutnat jen jeho vlastní medicínu. Co je to za spravedlnost?

To co ze sebe vypoustis po mesicich rozchodu  je nedospely a trapny. Vsichni nevi b^nic, myslim, ze se o vas vztah zas az tak nezajimaji. A taky to mohou videt jinak. PO  techto vetach mam ja teda jasno. S tebou se nedanormaln emluvit.

Ty vysilujes...ja bych to odhadla, ze az s nimpopripade promluvis timto zpusbem, tak zacne jen litovat, ze se s tebou nerozesel driv.

A mohu se zeptat jak bys reagovala ty, kdyby  si zjistila, že tě po pěti letech partner, se kterým jsi plánovala společnou budoucnost, zařizovala si společný byt podvádí? A vrchem ti lže, že s nikým nic nemá? Jak bys reagovala kdyby na tebe ještě před známími kydal špínu a přitom považoval za samozřejmé, že mu budeš kamarádkou vrbou a po ruce když mu bude zle? Já tedy nevím, ale asi nikdo by takovou zradu jen tak nepřekousnul. Já jsem plánovala jak si zařídíme byt a on se mezitím několik měsíců tahal s jinou a ještě mi lhal, to ti nepřijde jako zrada? Ach ano, já holt vyšiluju, když mě to po právu bolí. Já zapomněla že to se nesmí a že normální je ppo nevěře nasadit úsměv a ještě dotyčného ppoklepat po rameni jaký je to borec, že mně podvedl.

Není tady

#129 12. 1. 2014 21:54

Justify
♥♥-----

Máte pravdu odstřihnu ho, už se s ním neuvidím, je i z něj zle. Asi sem potřebovala váš pohled z venčí abych si uvědomila, jak mi ublížil a že už se mu nedá vůbec věřit. Fuj ještě by mně něčím nakazil kdybych se k němu vrátila, kdo ví s kým když jměl mě ještě chrápal, raději si zajdu na gyndu. U takovýho děvkaře člověk nikdy neví.

Není tady

#130 12. 1. 2014 22:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Justify napsal(a):

sahleb napsal(a):

Justify napsal(a):

A to je nejhorší, on mi ublížil, všichni to ví, a kdybych já mu to chtěla vrátit, tak špatný nebude on ale já, přestože mu dávám ochutnat jen jeho vlastní medicínu. Co je to za spravedlnost?

To co ze sebe vypoustis po mesicich rozchodu  je nedospely a trapny. Vsichni nevi b^nic, myslim, ze se o vas vztah zas az tak nezajimaji. A taky to mohou videt jinak. PO  techto vetach mam ja teda jasno. S tebou se nedanormaln emluvit.

Ty vysilujes...ja bych to odhadla, ze az s nimpopripade promluvis timto zpusbem, tak zacne jen litovat, ze se s tebou nerozesel driv.

A mohu se zeptat jak bys reagovala ty, kdyby  si zjistila, že tě po pěti letech partner, se kterým jsi plánovala společnou budoucnost, zařizovala si společný byt podvádí? A vrchem ti lže, že s nikým nic nemá? Jak bys reagovala kdyby na tebe ještě před známími kydal špínu a přitom považoval za samozřejmé, že mu budeš kamarádkou vrbou a po ruce když mu bude zle? Já tedy nevím, ale asi nikdo by takovou zradu jen tak nepřekousnul. Já jsem plánovala jak si zařídíme byt a on se mezitím několik měsíců tahal s jinou a ještě mi lhal, to ti nepřijde jako zrada? Ach ano, já holt vyšiluju, když mě to po právu bolí. Já zapomněla že to se nesmí a že normální je ppo nevěře nasadit úsměv a ještě dotyčného ppoklepat po rameni jaký je to borec, že mně podvedl.

Justify, sice nejsem sahleb, ale přesto Ti odpovím smile Já bych s takovým člověkem přerušila po rozchodu veškeré styky a vůbec bych se nesnažila se s ním nijak kontaktovat. Zamysli se nad tím, co Ti vlastně přinášely schůzky s ním po rozchodu: jenom bolest, nejistotu a plané naděje. Už ho nechtěj zpátky ani jako partnera, ani jako kamaráda, protože kamarádství jako takové mezi vámi prostě fungovat nemůže a zbytečně by sis drásala bolavé rány.

Bolavé rány se musí zahojit a ne se v nich pořád vrtat a šťourat, když se v nich budeš vrtat a šťourat tím, že se budeš pořád scházet s bývalým a myslet na návrat, zatímco on už o vztah s Tebou nemá zájem, budeš trpět jako zvíře a nikdy nebudeš ani spokojená, ani šťastná. A jestli Ti můžu poradit, drobátko zkroť svoji slepou zuřivost. Chápu, že člověk bolestivě zraněný se potřebuje nějak vyventilovat, ale Tvoje poslední příspěvky už jsou trochu moc smile

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#131 12. 1. 2014 23:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Tak když pro tebe podvádění a lhaní není nic bolestného je to tvoje věc. Ale představ si, že já ho milovala a hned pochopíš proč mě to bolí.

Tak, asi každá sme už boli urazená po rozchode, egoušek bolel, urazená pýcha bolela... ale po čase pýcha prebolela a zostal len taký nebojovný. nezlomyseľný smútok za tým, čo bolo a čo už nie je. Bez hnevu, bez pocitu, viny, krivdy alebo bolestínskej ublíženosti. Chce to ale hlavne čas a nejatriť rany - a opakujem: pozerať sa dopredu, nie stále dozadu.  A mmch: ver mi, že každému naozaj každému sa nám vráti všetko, čo robíme - aj to dobré, aj to zlé. stolt

No v tom případě nevím, komu jsem co zlého udělala já, že se mi to takto vrací.

Nepísala si niečo také, že si sa k nemu zle správala...?

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#132 12. 1. 2014 23:59

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

sahleb napsal(a):

Justify napsal(a):

neutral Na toto treba dvoch a zdá sa, že ty si robila účet bez hostinského - ale teda odhliadnuc od toho, že oznámiť ti to mohol... dumbom

Brita

Není tady

#133 13. 1. 2014 6:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Před známími.
Před kterými, když "Všechny kamarádi které jsem měla byli bývalého"?
Každý se občas polituje na tom není nic zlýho.
No vidíš... a u něj ti to vadí - "aby se zase mohl před ostatníma litovat"...
Já je žádala, prosím můžeš mi pomoc, kolikrát jsem jen potřebovala vyslechnout podpořit ale každý se na mně vyfláknul
Ještě jednou - jestli lidi "žádáš" podobně agresivně, jako se projevuješ tady, pak není divu...
partner, se kterým jsi plánovala společnou budoucnost
"Plánovala" nebo "plánovali"?

Upravil(a) helena (13. 1. 2014 6:43)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#134 13. 1. 2014 22:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

Máte pravdu odstřihnu ho, už se s ním neuvidím, je i z něj zle. Asi sem potřebovala váš pohled z venčí abych si uvědomila, jak mi ublížil a že už se mu nedá vůbec věřit. Fuj ještě by mně něčím nakazil kdybych se k němu vrátila, kdo ví s kým když jměl mě ještě chrápal, raději si zajdu na gyndu. U takovýho děvkaře člověk nikdy neví.

přestaň blbnout, udělal chybu, ale necpi mu proto do postele každou, která prošla kolem. nevěra se mohla přihodit i tobě.
pro tebe bude lepší, když se nebudete teď vídat a scházet, líp se s tím vším vyrovnáš. a časem se uvidí.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#135 14. 1. 2014 11:38

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Justify napsal(a):

sahleb napsal(a):

Justify napsal(a):

Bylo by mi zle.  Vysiloval abych mozna taky, ale jinak nez ty. Urcite by me nenapdadlo neco jako "ze mu to jeste ukazu, ze ho prede vsemi pomluvim..." NIKDY.
Asi bych se snazila si s nim promluvit. A pak konec. Ale delat ze sebe kamaradku, chodit s nim na dalsi schuzky po mesicich, planovat co mu reknu .. sama od sebe bych mu nebyla vrbou a nezajimalo by me, zda se s nekym rozesel nebo ne. Odpojila bych se. Nedrzela bych ho za ruku. Pripada mi to trapny,.

No ty si planovala byt a jeho to nezajimalo. Asi to tak nechtel.

Vidis, zase kecas,, pindas, vysilujes.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#136 15. 1. 2014 11:18

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

přestaň blbnout, udělal chybu, ale necpi mu proto do postele každou, která prošla kolem. nevěra se mohla přihodit i tobě.
pro tebe bude lepší, když se nebudete teď vídat a scházet, líp se s tím vším vyrovnáš. a časem se uvidí.

Tak mě určitě ne, já taková sketa nejsem. Nevěra se nemůže jen tak přihodit, nevěra je jen únikem od problémů ve vztahu. A to dost srabácká.

Není tady

#137 15. 1. 2014 11:19

Justify
♥♥-----

sahleb napsal(a):

Justify napsal(a):

sahleb napsal(a):

Bylo by mi zle.  Vysiloval abych mozna taky, ale jinak nez ty. Urcite by me nenapdadlo neco jako "ze mu to jeste ukazu, ze ho prede vsemi pomluvim..." NIKDY.
Asi bych se snazila si s nim promluvit. A pak konec. Ale delat ze sebe kamaradku, chodit s nim na dalsi schuzky po mesicich, planovat co mu reknu .. sama od sebe bych mu nebyla vrbou a nezajimalo by me, zda se s nekym rozesel nebo ne. Odpojila bych se. Nedrzela bych ho za ruku. Pripada mi to trapny,.

No ty si planovala byt a jeho to nezajimalo. Asi to tak nechtel.
Ne, bydlení jsme celých pět let plánovali spolu. On se mnou chtěl taky bydlet.

Vidis, zase kecas,, pindas, vysilujes.

Není tady

#138 15. 1. 2014 11:20

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

Před známími.
Před kterými, když "Všechny kamarádi které jsem měla byli bývalého"?
Každý se občas polituje na tom není nic zlýho.
No vidíš... a u něj ti to vadí - "aby se zase mohl před ostatníma litovat"...
Já je žádala, prosím můžeš mi pomoc, kolikrát jsem jen potřebovala vyslechnout podpořit ale každý se na mně vyfláknul
Ještě jednou - jestli lidi "žádáš" podobně agresivně, jako se projevuješ tady, pak není divu...
partner, se kterým jsi plánovala společnou budoucnost
"Plánovala" nebo "plánovali"?

Budoucnost jsme plánovali spolu, celých pět let.

Není tady

#139 15. 1. 2014 11:21

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

sahleb napsal(a):

neutral Na toto treba dvoch a zdá sa, že ty si robila účet bez hostinského - ale teda odhliadnuc od toho, že oznámiť ti to mohol... dumbom

Ne, bydlení jsme plánovali spolu. Ale zatímco on se mnou plánoval bydlet, tak se válel s jinou.

Není tady

#140 15. 1. 2014 11:38

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nevěra se nemůže jen tak přihodit
Ale může... a často se taky přihází http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png
Nepopírám, že někdy "je jen únikem od problémů ve vztahu" - ovšem pravidlo to není. Podívej se třeba tady
http://www.leyter.com/blog/hlavni-druhy-never/
nebo tady
http://doma.nova.cz/clanek/laskaasex/10 … novat.html

Není tady

#141 15. 1. 2014 12:30

modrovous
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

Tak mě určitě ne, já taková sketa nejsem. Nevěra se nemůže jen tak přihodit, nevěra je jen únikem od problémů ve vztahu. A to dost srabácká.

Už tady ten dotaz padl, ale odpověď nepřišla, tak to zkusím ještě jednou. Můžeš napsat, kolik ti je let?

Vůl zůstane volem a pařez pařezem.

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“
Jan Werich

Není tady

#142 15. 1. 2014 12:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

Nekrič hop! lebo si privoláš, že sa aj ty zamiluješ do iného, súc vo vzťahu kapitulation a budeš mať po ftákach.

Brita

Není tady

#143 15. 1. 2014 13:29

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Tak jsem to prelouskala...
Tedy to je masakr.
Takhle se dusit ve vlastni stave a obvinovat za zpackany vztahy vsechny kolem...

Co je zac ten kluk, to nevim, on sem nepise. Nejspis je to slaboch, kdyz neumi udelat cisty rez...
Na slabosich obycejne visi lide bez sebeucty a sebeduvery.
Pokud je takova osoba zletila, obvinovanim rodicu, pribuzenstva a vseholidstva, dovolavanim se spravedlnosti, vykriky o svem naroku na bla bla a prava na totez jen ztraci cas a bohapuste keca o praci na sobe.
Lide s vzorcem chovani JA OBET - JA CHUDAk umeji mistrne klamat telem a hlavne podvadet nejen ostatni, ale hlavne sami sebe.

Jedina rozumna vec, kterou sem zakladatelka vlakna napsala, je to, ze by se mela podivat na to, proc se ji rozpadaji vztahy.
Drzim palce, aby to poctive udelala.
A na jejim miste bych vymenila psychologa.

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

#144 15. 1. 2014 13:52

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Nejspis je to slaboch, kdyz neumi udelat cisty rez...
Nojo, Pan... ale dělej čistej řez, když houby víš, jak druhá strana zareaguje.
Slečna se projevuje - mírně řečeno - poněkud emocionálněji i tady a čort znájet, co všechno může "slibovat", respektive čím může vyhrožovat...

Není tady

#145 15. 1. 2014 14:42

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Nojo, Pan... ale dělej čistej řez, když houby víš, jak druhá strana zareaguje.Slečna se projevuje - mírně řečeno - poněkud emocionálněji i tady a čort znájet, co všechno může "slibovat", respektive čím může vyhrožovat...

Slaboch není schopen udělat čistý řez. Právě o tom to je.
Silný jedinec se nenechá ovlivnit tím, jak asi druhá strana zareaguje, co slečna slibuje nebo čím vyhrožuje. Jen slaboch se tím ovlivnit nechá.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#146 15. 1. 2014 15:45

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

helena napsal(a):

Nojo, Pan... ale dělej čistej řez, když houby víš, jak druhá strana zareaguje.
Slečna se projevuje - mírně řečeno - poněkud emocionálněji i tady a čort znájet, co všechno může "slibovat", respektive čím může vyhrožovat...

Silný člověk, zodpovědný za své chování, ho prostě udělá, ať druhá strana reaguje, jak chce.
Vezme prostě svou zodpovědnost za to, že druhému ublížil, ale už není povinen řešit, jak si to ten druhý užívá a jak se v tom rochní.

Nejspíš oba tihle lidé se hledali, aby jeden druhého něco naučili a tak se zbavili svých vlastních zranění, poučili se a opropstili se od rodových vzorců, toho, co viděli doma, protože dnes už jsou dospělí a nic jim nebrání v tom dělat to JINAK stolt Evidentně se to zatím ani jednomu nedaří.
Holčina lítá ode zdi ke zdi, od: miluju a chci jen jeho, protože je úúúúúžasný a jedinýýýý až k hajzl jeden křivácká, strašlivě se mu pomstím, protože na to mám právo, chci spravedlnost!
Tomu já říkám z bláta do louže, či přesněji...no, nechme toho.

Ještě dodám: ten kluk se evidentně své zodpovědnosti vyhýbá - nabízí přátelství, které vlastně nedokáže naplnit. On ani nemůže...nemůžeš být přítelem někomu, kdo od tebe očekává něco jiného.
Tohle je jeho jediné selhání, protože spát a chodit si může s kým chce. Také rozejít se může kdy chce, klidně o i po pěti letech a nemusí nic vysvětlovat. Jenže on za své činy neunese svou zodpovědnost....
Stejně jako ona nechce nést tu svoji.
Takhle se v tom klidně mohou koupat ještě několik pětiletek a ubližovat si vzájemně do alelůjáááá.

Upravil(a) Pandorraa (15. 1. 2014 15:50)

Není tady

#147 15. 1. 2014 17:38

Marti84
♥♥♥♥♥♥-
Web

Prodelala jsem neco podobneho... bylo to strasne, ja ho tak moc chtela zpatky, ale ten chlad z jeho strany no hruza... 3 mesice sme jeste bydleli spolu a ja spychavala jak vola ten uzasne zenske a jak ji zboznuje.. nekolikrat tehdy dokonce rekl, kdyz mne videl jak mi je, ze on se omezovat nebude a at se jdu projit !!!!.. nicmene jde o to, ze jakmile jsme sli od sebe, stal se zazrak a ja se citila najednou stastne.. vim jak je to strasny pocit, ja si to nedovedla predstvit, byl uz moji soucasti po takove dobe.. ale kdyz odesel, ten pocit ulevy byl neskutecny, nikdy jsem netusila, ze bych mohla byt spokojenejsi bez NEHO !!!.. takze moje rada zni, nech ho.. z meho pohledu se s tebous chazi jenom z litosti, protoze te vidi jak se trapis.. jestli na sobe pracujes tak je to bajecne.. ja tehdy taky zacala.. makala jsem cvicenim a nic lepsiho nebylo.. tolik pocitu stesti z toho cviceni.. nadhera.. ale zpatky k tobe, urcite, ale urcite se s nim uz nepotkavej, to je nejlepsi co muzes udelat.. zpatky to uz nevratis, i kdyby ste se oba snazili, znovu se do tebe nezamiluje a dkyz vidis ten chlad, tak je proste jasne, ze laska je pryc... je to krute a nepredstavitelne, ale je to tak..

Makej na sobe a prijd enekdo lepsi.. urcite.. nekdo kdo si to urcite zaslouzi.. v tomhle vztahu uz podle mne proste ta laska vyprchala.. nenech se dal znicovat tim ze ste porad spolu, ja se nedokazala od nej odprostit, az pak musel do USA a to byl teprve super pocit.. ( tehdy jsem si to nemyslela, ale po tydnu to bylo o mooooc lepsi..)

Není tady

#148 15. 1. 2014 18:47

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Vezme prostě svou zodpovědnost za to, že druhému ublížil
I "Silný člověk" může mít strach... ať už z čehokoli.

Není tady

#149 15. 1. 2014 20:10

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

helena napsal(a):

To muze. A co jako? smile
Strach mu ale nezabrani, aby to proste udelal, protoze si to unese smile

Ja se napriklad dlouho bala zubare. Stejne jsem tam musela. To proste stejne neobejdes - radeji driv a dobrovolne nez pozde a z donuceni.
Strach je jako ohen nebo voda - zly pan, ale dobry sluha smile

Není tady

#150 15. 1. 2014 21:15

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

"Silný člověk" ano. Silný člověk ne. A jestli ho má, tak se jím nenechá řídit.

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí