Oznámení

15. října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

15. října : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

29. září : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#101 12. 1. 2014 17:35

Justify
♥♥-----

Re: Rozchod po pěti letech 2

Selima napsal(a):

Ak si ľuďom pomáhala len preto, aby i si ich k sebe pripútala, tak aj tam je niečo pokrivené a zlé... Fakt zapracuj na sebe, bez ohľadu na jeho alebo ostatných chlapov - potrebuješ to TY, a nie oni. Inak, tak ako ty s bráchom to mám jaj ja (alebo podobne), ale práve preto som si našla okruhy, kde bracha nikto neprežíva- alebo ani nepozná - a kamarátstvo či vzťah je O MNE/I NÁS.

nechtěla jsem nikoho k sobě potutat, přátelé si pomáhají. Jen mi přišlo divný, že když jsem pak tu pomoc potřebovala já, každý se ode mně najednou odvrátil.

Není tady

#102 12. 1. 2014 17:36

helena
♥♥♥♥♥♥♥

je to všem šumák
Možná by sis měla hledat jiný pískoviště.

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 17:38)

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#103 12. 1. 2014 17:37

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Ale ľudia sa menia... Správne používaš minulý čas: MILOVAL ťa, ale to neznamená, že ťa bude milovať už nafurt...

Jo a proto i já mám právo ho teď nesnášet a ponížit ho před všemi. Ublížil mi, podved mě tak ať taky pyká.

Ublížil? Že ťa už nechce? tak to ti týmto spôsobom ubližujú miliardy ľudí na celom vete - čo s tým chceš robiť? Podvádzanie nie je bohviečo, ale ja by som sa na to vykašlala a konečne sa začala pozerať dopredu, na iný/lepší vzťah... Toto ťa len ťahá dolu, pižláš si ego a zbytočne.

Tak když pro tebe podvádění a lhaní není nic bolestného je to tvoje věc. Ale představ si, že já ho milovala a hned pochopíš proč mě to bolí.

Není tady

#104 12. 1. 2014 17:38

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

je to všem šumák

Ale kde? Já moc možností nemám a ani se neumím seznamovat. Všechny kamarádi které jsem měla byli bývalého.

Upravil(a) Justify (12. 1. 2014 17:38)

Není tady

#105 12. 1. 2014 17:39

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

je to všem šumák

Ne, to ne. Potřebovala jsem jen podporu, ale každý se na mně vykašlal. Když mě šikanovali ani vlastní rodina se mě nezastala.

Není tady

#106 12. 1. 2014 17:41

helena
♥♥♥♥♥♥♥

když jsem pak tu pomoc potřebovala já, každý se ode mně najednou odvrátil
Jestůi sis o ni říkala podobným způsobem, jakým se snažíš zvrátit rozhodnutí tvýho ex, ani mě to neudivuje.
a ani se neumím seznamovat. Všechny kamarádi které jsem měla byli bývalého.
Právě proto. Tak se to hol budeš muset naučit.

Není tady

#107 12. 1. 2014 17:42

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

když teda nemáme nic společného nemusím mu dělat kamarádku
No samozřejmě, že nemusíš... jenomže takhle to zní jako truc - "a just ne".
Protože ty mu jí děláš ráda - co kdyby se náhodou chtěl přeci jen vrátit...
aby se zase mohl před ostatníma litovat jak jsem mu chudáčkovi ublížila
No tak se bude litovat... o co ti jde? Stejně se s jeho kamarády nestýkáš...nebo to aspoň píšeš.

Ne teď už se nestýkám ale nechci aby na mně kydal ještě hnůj, po tom co mi udělal. A nedělám to na just, jen protstě vítím že být kamarádka nemůžu a také si připadám, dost využívaná. On mě odkopne ale jako kamarádku podporu a oporu mě chce? Ne, děkuji. Nejsem povinná.

Není tady

#108 12. 1. 2014 17:43

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

No říct mu pár peprných vět není ublížení na těle. Jde o to že on mi taky ublížil a všem bylo jedno jak moc.

to klidně můžeš - v soukromí.
jen pořád nevím, k čemu ti to ted bude. V tuhle chvíli nemáte NIC společného.

To je pravda a když teda nemáme nic společného nemusím mu dělat kamarádku.

nemusíš.
A předpokládám, že ti pistoli u hlavy nedrží, abys to dělala.

Není tady

#109 12. 1. 2014 17:44

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

dycinky napsal(a):

to klidně můžeš - v soukromí.
jen pořád nevím, k čemu ti to ted bude. V tuhle chvíli nemáte NIC společného.

nemusíš.

Nedrží ale když jsem mu to řekla tak se nehorázně naštval a urazil. Nechápu proč. Je celej zvrácenej.

Není tady

#110 12. 1. 2014 17:47

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

No tak se bude litovat... o co ti jde? Stejně se s jeho kamarády nestýkáš...nebo to aspoň píšeš.

Ne teď už se nestýkám ale nechci aby na mně kydal ještě hnůj, po tom co mi udělal. A nedělám to na just, jen protstě vítím že být kamarádka nemůžu a také si připadám, dost využívaná. On mě odkopne ale jako kamarádku podporu a oporu mě chce? Ne, děkuji. Nejsem povinná.

znovu (ani nevím pokolikáté) Ti říkám - jsi to hlavně TY, kdo o to stojí. Když nechceš, žádnou kámošku mu nedělej. Ale jsi to TY, TY .

Není tady

#111 12. 1. 2014 17:48

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

nemusíš.

Nedrží ale když jsem mu to řekla tak se nehorázně naštval a urazil. Nechápu proč. Je celej zvrácenej.

Noa co? Když se sním stýkat nechceš a kamarádit se sním taky nechceš - tak at je uraženej. No a co?

Není tady

#112 12. 1. 2014 17:49

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

znovu (ani nevím pokolikáté) Ti říkám - jsi to hlavně TY, kdo o to stojí. Když nechceš, žádnou kámošku mu nedělej. Ale jsi to TY, TY .

Já ale nechci kamarádství chci víc, jenže on mě chce jen využívat a na to nejsem zvědavá. Možná bych se mohla jen jako kamarádka tvářit a až mě bude potřebovat tak říct hele mě to nezajímá, já tvoje kamarádka nejsem, řeš si to sám. V čem by to bylo jiný? On mě taky celých 5 let nejspíš tahal za nos.

Není tady

#113 12. 1. 2014 17:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥

být kamarádka nemůžu a také si připadám, dost využívaná
Nebuď a nepřipadej... prostě odejdi...
Vykašli se na všechny úvahy o tom, jakej je to grázl a co všechno bys mu chtěla udělat, jdi... a hlavně se neobracej, nebo se proměníš v solnej sloup.
Já ale nechci kamarádství chci víc
ON NE!!!
Kolikrát to ještě potřebuješ zopakovat?

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 17:51)

Není tady

#114 12. 1. 2014 17:50

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

dycinky napsal(a):

nemusíš.

Noa co? Když se sním stýkat nechceš a kamarádit se sním taky nechceš - tak at je uraženej. No a co?

Mě jde o to, že ze mně teď udělá ještě větší svini.

Není tady

#115 12. 1. 2014 17:51

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

Vykašli se na všechny úvahy o tom, jakej je to grázl a co všechno bys mu chtěla udělat, jdi... a hlavně se neobracej, nebo se proměníš v solnej sloup.

Máš pravdu at se zblázní a nový slípce kterou najde, at si o mně navykládá třeba že jsem ho mlátila.

Není tady

#116 12. 1. 2014 17:53

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

ON NE!!!

Jo máš pravdu, jdu a at třeba v sebelítosti chcípne. Je mi to fuk.

Není tady

#117 12. 1. 2014 17:56

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Před kým?

Není tady

#118 12. 1. 2014 18:32

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Justify napsal(a):

Však říkám ksindl jeden po*n. Buď s holkou chrápu a jsem milej, nebo nechrápu a chovám se k ní jako k věci. Proto byl tak milej na ostatní kamarádky, kdo ví s kolika mě podvedl. Možná že mě do posteje pořád chce ale jako člověk pro něj nemám žádnou hodnotu. I tohle mu řeknu.

N E R I K E J   M U   N I C !

Behem jedne hodiny, napises, ze ho chces zpet, pak ze to date dogromady, a ted je to ksindl.

A dokonce si planujes, ze s nim promluvis. Nestykej se s nim, nemluv s nim.

Podle toho co si ted napsala, to vypada, ze vas vztah nebyl az tak moc idealni.  Prestan s nim hned.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#119 12. 1. 2014 18:59

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO

Justify napsal(a):

A to je nejhorší, on mi ublížil, všichni to ví, a kdybych já mu to chtěla vrátit, tak špatný nebude on ale já, přestože mu dávám ochutnat jen jeho vlastní medicínu. Co je to za spravedlnost?

To co ze sebe vypoustis po mesicich rozchodu  je nedospely a trapny. Vsichni nevi b^nic, myslim, ze se o vas vztah zas az tak nezajimaji. A taky to mohou videt jinak. PO  techto vetach mam ja teda jasno. S tebou se nedanormaln emluvit.

Ty vysilujes...ja bych to odhadla, ze az s nimpopripade promluvis timto zpusbem, tak zacne jen litovat, ze se s tebou nerozesel driv.

Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

#120 12. 1. 2014 19:01

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

ON NE!!!

v sebelítosti ted plaveš ty. tedy spíš se topíš

Není tady

#121 12. 1. 2014 21:00

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Ak si ľuďom pomáhala len preto, aby i si ich k sebe pripútala, tak aj tam je niečo pokrivené a zlé... Fakt zapracuj na sebe, bez ohľadu na jeho alebo ostatných chlapov - potrebuješ to TY, a nie oni. Inak, tak ako ty s bráchom to mám jaj ja (alebo podobne), ale práve preto som si našla okruhy, kde bracha nikto neprežíva- alebo ani nepozná - a kamarátstvo či vzťah je O MNE/I NÁS.

nechtěla jsem nikoho k sobě potutat, přátelé si pomáhají. Jen mi přišlo divný, že když jsem pak tu pomoc potřebovala já, každý se ode mně najednou odvrátil.

Možno hľadáš na nesprávnych miestach... alebo nevieš o pomoc požiadať, to bol môj objav, keď som sa dostala do situácie, že som ju potrebovala. Keď sa kamaráti dozvedeli, pomáhali...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#122 12. 1. 2014 21:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Jo a proto i já mám právo ho teď nesnášet a ponížit ho před všemi. Ublížil mi, podved mě tak ať taky pyká.

Ublížil? Že ťa už nechce? tak to ti týmto spôsobom ubližujú miliardy ľudí na celom vete - čo s tým chceš robiť? Podvádzanie nie je bohviečo, ale ja by som sa na to vykašlala a konečne sa začala pozerať dopredu, na iný/lepší vzťah... Toto ťa len ťahá dolu, pižláš si ego a zbytočne.

Tak když pro tebe podvádění a lhaní není nic bolestného je to tvoje věc. Ale představ si, že já ho milovala a hned pochopíš proč mě to bolí.

Tak, asi každá sme už boli urazená po rozchode, egoušek bolel, urazená pýcha bolela... ale po čase pýcha prebolela a zostal len taký nebojovný. nezlomyseľný smútok za tým, čo bolo a čo už nie je. Bez hnevu, bez pocitu, viny, krivdy alebo bolestínskej ublíženosti. Chce to ale hlavne čas a nejatriť rany - a opakujem: pozerať sa dopredu, nie stále dozadu.  A mmch: ver mi, že každému naozaj každému sa nám vráti všetko, čo robíme - aj to dobré, aj to zlé. stolt

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#123 12. 1. 2014 21:21

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

Před kým?

Před známími.

Není tady

#124 12. 1. 2014 21:22

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

ON NE!!!

v sebelítosti ted plaveš ty. tedy spíš se topíš

No já k ná aspoň mám důvod kdežto on si jen namlouvá jaký je chudáček aby si nemusel přiznat jaká je ve skutečnosti svině zákeřná. Každý se občas polituje na tom není nic zlýho.

Není tady

#125 12. 1. 2014 21:24

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Tak, asi každá sme už boli urazená po rozchode, egoušek bolel, urazená pýcha bolela... ale po čase pýcha prebolela a zostal len taký nebojovný. nezlomyseľný smútok za tým, čo bolo a čo už nie je. Bez hnevu, bez pocitu, viny, krivdy alebo bolestínskej ublíženosti. Chce to ale hlavne čas a nejatriť rany - a opakujem: pozerať sa dopredu, nie stále dozadu.  A mmch: ver mi, že každému naozaj každému sa nám vráti všetko, čo robíme - aj to dobré, aj to zlé. stolt

No v tom případě nevím, komu jsem co zlého udělala já, že se mi to takto vrací.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí