Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 12. 1. 2014 16:06

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):


To jo a proto s ním kamarádit taky nebudu. Vsadím se, že si zase půjde k nějaké rádobykamarádce stěžovat, jak jsem na něj hnusná, kdo ví co všem napovídal. Ale a si táhne a vyspí se třeba s celým městem, zítra ho přede všema tak ponížim, že se z toho jen tak nevzpamatuje.

přestaň blbnout, nejdřív nevíš, jak bys ho uhnala a teď ho mchceš ponižovat ? proč, na co ? msta za to, že si dovolil tě už nemilovat ? vyprdni se na to, ber to jako fakt, dej se dokupy, přece se zněj nepotento.

Ne msta za to že si dovolil mě ppodvést s jeho kamarádkou a ještě mi do očí lhát jak o ní nestojí. Msta za to, že po tomhle všem si ještě dovolí tu nehoráznou drzost chtít po mě kamarádství a podporu. On si myslí jaký není chudáček, ale z toho já ho rychle vyvedu.

a víš, že se nedivím, že tě nechce ? taky bych před takovou hysterkou utíkala, co by mi síly stačily.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#77 12. 1. 2014 16:07

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justifýnko ,
holčičko, ten pán přece vůbec není tvůj problém. Kolik je ti roků?
Psala ti to tuším Lenna, i další..tvůj problém je jednoznačně jinde. Nemᚠse ráda, podceňuješ se, viníš se, neznᚠsvoji cenu. Třeba tě to nikdo nenaučil.
K tomu člověku inklinuješ ne proto, že ho miluješ, ale proto, že byl na tebe kdysi hodný (možná). Nemᚠv pořádku vztah s rodiči - tam je problém (možná základné) a nemᚠve svém okolí přátele. A to je známka toho, že něco s tebou není v pořádku. Je logické, že tíhneš ke každému nebo přesněji k prvnímu, kdo tě pohladí.
Měla by sis v tom udělat pořádek - myslím v hlavě. Třeba i za pomoci někoho. Jinak se nehneš z místa a každý tvůj vztah s chlapem, budeš-li opakovat (a jistě že budeš)tento zažitý model, dopadne stejně.
A neviň se, je to zbytečné,nepomůže ti to, spíš naopak. Dělᚠto, co ses v životě naučila. Neznᚠjiné řešení. To je logické. Ale ...můžeš se ho naučit hledat.

Není tady

 

#78 12. 1. 2014 16:10

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

LENNNA napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

on se ke mně chladně chová od té doby co jsme se rozešli
To se lidi po rozchodu obvykle chovávají... a nemyl se, rozejití plynule v kamarádství nepřejde.

To jo a proto s ním kamarádit taky nebudu. Vsadím se, že si zase půjde k nějaké rádobykamarádce stěžovat, jak jsem na něj hnusná, kdo ví co všem napovídal. Ale a si táhne a vyspí se třeba s celým městem, zítra ho přede všema tak ponížim, že se z toho jen tak nevzpamatuje.

Tak tohle bych nedělala! Za to ti nestojí! Udělᚠspíš osla ze sebe a ztrapníš se! Tohle se opravdu nevyplácí a jen se to obrátí proti tobě! Zkus v sobě najít zase hrdost a důstojnost a nech ho odejít v klidu, zavři za tím dveře a zkus se zaměřit na sebe, co udělat a jak si zlepšit život, najít přátele, koníčky atd., abys prostě byla zase spokojená. A jakmile budeš spokojená sama se sebou, tak pak přijde i nová láska a jistě lepší!

To je ta nespraved,nost, on mi může ublížit a když mu to já jen vrátím, budu za mrchu já. Co je to za zvrácenost? To se člověk už nemůže ani bránit? Jinak já jsem jeho třetí vztah. Ty dva přede mnou se mu rozpadli. Teď už vím proč, on mi o nich říkal jak byly hrozné ale ono to asi všechno bylo dorbíček jinak. Já už vím jak on na to jde, ženské balí na lítost. Kdysi měl nějaké zdravotní problémy, některé mu přetrvávají dodnes. On napřed povídá jak mu je zle, potom asi přešel k tomu jak ho nikdo nechápe, když náhodou dotyčná věděla že má přítelkyni tak zaved řeč na to jak jsem hřozná, jak to neklape a když ho začala dotyčná utěšovat, začal s ní koketovat a bylo to. A jak to vím? Podobně kdysi zbalil mě. Ubožák

Není tady

 

#79 12. 1. 2014 16:16

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

Wikina napsal(a):

Justifýnko ,
holčičko, ten pán přece vůbec není tvůj problém. Kolik je ti roků?
Psala ti to tuším Lenna, i další..tvůj problém je jednoznačně jinde. Nemᚠse ráda, podceňuješ se, viníš se, neznᚠsvoji cenu. Třeba tě to nikdo nenaučil.
K tomu člověku inklinuješ ne proto, že ho miluješ, ale proto, že byl na tebe kdysi hodný (možná). Nemᚠv pořádku vztah s rodiči - tam je problém (možná základné) a nemᚠve svém okolí přátele. A to je známka toho, že něco s tebou není v pořádku. Je logické, že tíhneš ke každému nebo přesněji k prvnímu, kdo tě pohladí.
Měla by sis v tom udělat pořádek - myslím v hlavě. Třeba i za pomoci někoho. Jinak se nehneš z místa a každý tvůj vztah s chlapem, budeš-li opakovat (a jistě že budeš)tento zažitý model, dopadne stejně.
A neviň se, je to zbytečné,nepomůže ti to, spíš naopak. Dělᚠto, co ses v životě naučila. Neznᚠjiné řešení. To je logické. Ale ...můžeš se ho naučit hledat.

Děkuju za povzbuzení. Je pravda, že s rodiči jsem neměla nikdy hezký vztah, to samé s příbuznými. Pro všechny bal jen mladší brácha a já jsem pokaždé stála někde v rohu. Co se povedlo jemu, bylo důležité měl talent. Co se mu nepovedlo, byla jen náhoda, to se stává i nejlepším. Co se povedlo mě, nikdo nebral v potaz a co se mi nepovedlo, za to mi hned nadávali do nemehel, neschopných blbů, a i hůř. Kamarády jsem měla napřed vlastní, ale každý mě jen využil a odkopnul, prostě jsem všem pomáhala ale když už jsem moc pomáhat nemohla, byla jsem už zbytečná a nikdo mě nepotřeboval. Ve škole šikana. On byl první člověk, který se ke mně choval hezky a teď když odešel, zase nemám nikoho a je to jako před ním. Pusto prázdno.

Není tady

 

#80 12. 1. 2014 16:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozchod po pěti letech 2

když mu to já jen vrátím, budu za mrchu já. Co je to za zvrácenost?
Možná by ses měla naučit - protože v životě to budeš ještě mockrát potřebovat - že je rozdíl mezi obranou a mstou.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#81 12. 1. 2014 16:18

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


přestaň blbnout, nejdřív nevíš, jak bys ho uhnala a teď ho mchceš ponižovat ? proč, na co ? msta za to, že si dovolil tě už nemilovat ? vyprdni se na to, ber to jako fakt, dej se dokupy, přece se zněj nepotento.

Ne msta za to že si dovolil mě ppodvést s jeho kamarádkou a ještě mi do očí lhát jak o ní nestojí. Msta za to, že po tomhle všem si ještě dovolí tu nehoráznou drzost chtít po mě kamarádství a podporu. On si myslí jaký není chudáček, ale z toho já ho rychle vyvedu.

a víš, že se nedivím, že tě nechce ? taky bych před takovou hysterkou utíkala, co by mi síly stačily.

Proč hend hysterkou? Jen si to nechci nechat líbit. Proč se všem lidem, kteří si nechtějí nechat líbit křivdu nadává do hysterek? Nějaká nová móda? Jeho každý chápe ale kdo pochopí mě?

Není tady

 

#82 12. 1. 2014 16:19

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

helena napsal(a):

když mu to já jen vrátím, budu za mrchu já. Co je to za zvrácenost?
Možná by ses měla naučit - protože v životě to budeš ještě mockrát potřebovat - že je rozdíl mezi obranou a mstou.

Ok tak to ber jako obranu. Protože když si nechám všechno líbit, každý mi půjde po krku.

Není tady

 

#83 12. 1. 2014 16:24

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):


To jo a proto s ním kamarádit taky nebudu. Vsadím se, že si zase půjde k nějaké rádobykamarádce stěžovat, jak jsem na něj hnusná, kdo ví co všem napovídal. Ale a si táhne a vyspí se třeba s celým městem, zítra ho přede všema tak ponížim, že se z toho jen tak nevzpamatuje.

přestaň blbnout, nejdřív nevíš, jak bys ho uhnala a teď ho mchceš ponižovat ? proč, na co ? msta za to, že si dovolil tě už nemilovat ? vyprdni se na to, ber to jako fakt, dej se dokupy, přece se zněj nepotento.

Ne msta za to že si dovolil mě ppodvést s jeho kamarádkou a ještě mi do očí lhát jak o ní nestojí. Msta za to, že po tomhle všem si ještě dovolí tu nehoráznou drzost chtít po mě kamarádství a podporu. On si myslí jaký není chudáček, ale z toho já ho rychle vyvedu.

on ho po tobě chce? zatím to vypadá tak, že jsi to ty, kdo o něj stojí (třeba to i vyjde).
Možná že tě podvedl, ale TED už s tebou nechodí. Takže mstít se ted ......ublížíš si ještě víc. jeho tím zpátky nezískáš, naopak ještě tě odsoudí okolí.

Není tady

 

#84 12. 1. 2014 16:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozchod po pěti letech 2

Ok tak to ber jako obranu. Protože když si nechám všechno líbit, každý mi půjde po krku.
Je mi líto - to není obrana, pokud ses rozhodla ho veřejně "ponížit".
To je msta... a navíc msta, kterou dokážeš (znova) svoji bezmoc, protože se s ním neumíš vyrovnat jinak, než tímhle ušmudlaným způsobem.

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 16:32)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#85 12. 1. 2014 16:29

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


přestaň blbnout, nejdřív nevíš, jak bys ho uhnala a teď ho mchceš ponižovat ? proč, na co ? msta za to, že si dovolil tě už nemilovat ? vyprdni se na to, ber to jako fakt, dej se dokupy, přece se zněj nepotento.

Ne msta za to že si dovolil mě ppodvést s jeho kamarádkou a ještě mi do očí lhát jak o ní nestojí. Msta za to, že po tomhle všem si ještě dovolí tu nehoráznou drzost chtít po mě kamarádství a podporu. On si myslí jaký není chudáček, ale z toho já ho rychle vyvedu.

on ho po tobě chce? zatím to vypadá tak, že jsi to ty, kdo o něj stojí (třeba to i vyjde).
Možná že tě podvedl, ale TED už s tebou nechodí. Takže mstít se ted ......ublížíš si ještě víc. jeho tím zpátky nezískáš, naopak ještě tě odsoudí okolí.

No dělá mu dobře když ho obdivuju a podporuju ale s tím už je konec. Ohledně okolí mᚠpravdu. On byl vždycky oblíbenější a v tomhle případě jeho by se každý zastal i když v právu jsem já.

Není tady

 

#86 12. 1. 2014 16:31

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

helena napsal(a):

Ok tak to ber jako obranu. Protože když si nechám všechno líbit, každý mi půjde po krku.
Je mi líto - to není obrana, pokud ses rozhodla ho veřejně "ponížit".
To je msta... a navíc msta, kterou dokážeš (znova) svoji bezmoc, protože se s ním neumíš vyrovnat jinak, než tímhle ušmudlaným způsobem.

Jo to je pravda. Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence asi by mi to jen tak neprošlo u ostatních bez ohledu na to, jak moc ublížil on mě. Blbý je že za mě se když měp odvedl nikdo nepostavil ale kdybych já mu to ted vrátila, tak za něj se postaví všichni. Že mě ublížil?Koho to zajímá? On může, on je oblíbenej kdežto já jsem pro všechny nikdo.

Není tady

 

#87 12. 1. 2014 16:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozchod po pěti letech 2

Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence
Ne "na", ale "jak"...
Nehledě k tomu, že tím nic nezískáš... myslíš, že někdo bude stát o bližší seznámení, když uvidí co dokážeš pokud není po tvým?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#88 12. 1. 2014 16:43

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

helena napsal(a):

Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence
Ne "na", ale "jak"...
Nehledě k tomu, že tím nic nezískáš... myslíš, že někdo bude stát o bližší seznámení, když uvidí co dokážeš pokud není po tvým?

No říct mu pár peprných vět není ublížení na těle. Jde o to že on mi taky ublížil a všem bylo jedno jak moc.

Není tady

 

#89 12. 1. 2014 16:46

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2008
Příspěvky: 4926

Re: Rozchod po pěti letech 2

Wikina napsal(a):

Justifýnko ,
holčičko, ten pán přece vůbec není tvůj problém. Kolik je ti roků?
Psala ti to tuším Lenna, i další..tvůj problém je jednoznačně jinde. Nemᚠse ráda, podceňuješ se, viníš se, neznᚠsvoji cenu. Třeba tě to nikdo nenaučil.
K tomu člověku inklinuješ ne proto, že ho miluješ, ale proto, že byl na tebe kdysi hodný (možná). Nemᚠv pořádku vztah s rodiči - tam je problém (možná základné) a nemᚠve svém okolí přátele. A to je známka toho, že něco s tebou není v pořádku. Je logické, že tíhneš ke každému nebo přesněji k prvnímu, kdo tě pohladí.
Měla by sis v tom udělat pořádek - myslím v hlavě. Třeba i za pomoci někoho. Jinak se nehneš z místa a každý tvůj vztah s chlapem, budeš-li opakovat (a jistě že budeš)tento zažitý model, dopadne stejně.
A neviň se, je to zbytečné,nepomůže ti to, spíš naopak. Dělᚠto, co ses v životě naučila. Neznᚠjiné řešení. To je logické. Ale ...můžeš se ho naučit hledat.

Tak pod tohle bych se podepsala! Myslím si to samé!


"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

 

#90 12. 1. 2014 17:21

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence
Ne "na", ale "jak"...
Nehledě k tomu, že tím nic nezískáš... myslíš, že někdo bude stát o bližší seznámení, když uvidí co dokážeš pokud není po tvým?

No říct mu pár peprných vět není ublížení na těle. Jde o to že on mi taky ublížil a všem bylo jedno jak moc.

to klidně můžeš - v soukromí.
jen pořád nevím, k čemu ti to ted bude. V tuhle chvíli nemáte NIC společného.

Není tady

 

#91 12. 1. 2014 17:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence
Ne "na", ale "jak"...
Nehledě k tomu, že tím nic nezískáš... myslíš, že někdo bude stát o bližší seznámení, když uvidí co dokážeš pokud není po tvým?

No říct mu pár peprných vět není ublížení na těle. Jde o to že on mi taky ublížil a všem bylo jedno jak moc.

a proč by ostatní měli řešit, co je jen mezi vámi dvěma. co sis představovala, že by tak měli udělat ?

když už jsi měla chu mu to osladit, měla jsi to udělat hned, ne teď, když za ním celou dobu lezeš a visíš na něm, jen aby se k tobě vrátil a když teda ne, tak mu ukážeš to tóčo .. udělᚠze sebe cvoka, kašli na to.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#92 12. 1. 2014 17:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):


Takže vlasntě já nemám nárok na to aby mě někdo miloval. On takový není. Miloval mě pět let, proč jinak by se mnou tak dlouho byl?

Ale žudia sa menia... Správne používaš minulý čas: MILOVAL a, ale to neznamená, že a bude milova už nafurt...

Jo a proto i já mám právo ho teď nesnášet a ponížit ho před všemi. Ublížil mi, podved mě tak a taky pyká.

Ublížil? Že a už nechce? tak to ti týmto spôsobom ubližujú miliardy žudí na celom vete - čo s tým chceš robi? Podvádzanie nie je bohviečo, ale ja by som sa na to vykašlala a konečne sa začala pozera dopredu, na iný/lepší vzah... Toto a len ahá dolu, pižlᚠsi ego a zbytočne.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#93 12. 1. 2014 17:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):


Ne msta za to že si dovolil mě ppodvést s jeho kamarádkou a ještě mi do očí lhát jak o ní nestojí. Msta za to, že po tomhle všem si ještě dovolí tu nehoráznou drzost chtít po mě kamarádství a podporu. On si myslí jaký není chudáček, ale z toho já ho rychle vyvedu.

a víš, že se nedivím, že tě nechce ? taky bych před takovou hysterkou utíkala, co by mi síly stačily.

Proč hend hysterkou? Jen si to nechci nechat líbit. Proč se všem lidem, kteří si nechtějí nechat líbit křivdu nadává do hysterek? Nějaká nová móda? Jeho každý chápe ale kdo pochopí mě?

no hele, kdybys tenkrát udělala nějákou ptákovinu, tak by to bylo i pochopitelný, byla jsi zraněná, každej něják reaguje, každý má jiný temperament, tak by to nebyla zase taková trága. teď, po takové době, navíc co s ním kafíčkuješ a chceš ho zpět by to vypadalo, že jsi opravdu jen hysterická a hodně zoufalá, když takhle blbneš, protože tě nechce. vážně před ním chceš vypadat jako úplná chudinka ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#94 12. 1. 2014 17:31

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozchod po pěti letech 2

říct mu pár peprných vět není ublížení na těle
Jenže ty bys mu je nejradši sdělila přes zesilovač na hlavním náměstí, kde budou seřazený všichni obyvatelé vašeho města a spádovejch obcí...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#95 12. 1. 2014 17:31

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence
Ne "na", ale "jak"...
Nehledě k tomu, že tím nic nezískáš... myslíš, že někdo bude stát o bližší seznámení, když uvidí co dokážeš pokud není po tvým?

No říct mu pár peprných vět není ublížení na těle. Jde o to že on mi taky ublížil a všem bylo jedno jak moc.

to klidně můžeš - v soukromí.
jen pořád nevím, k čemu ti to ted bude. V tuhle chvíli nemáte NIC společného.

To je pravda a když teda nemáme nic společného nemusím mu dělat kamarádku.

Není tady

 

#96 12. 1. 2014 17:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Rozchod po pěti letech 2

Ak si žuďom pomáhala len preto, aby i si ich k sebe pripútala, tak aj tam je niečo pokrivené a zlé... Fakt zapracuj na sebe, bez ohžadu na jeho alebo ostatných chlapov - potrebuješ to TY, a nie oni. Inak, tak ako ty s bráchom to mám jaj ja (alebo podobne), ale práve preto som si našla okruhy, kde bracha nikto neprežíva- alebo ani nepozná - a kamarátstvo či vzah je O MNE/I NÁS.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#97 12. 1. 2014 17:32

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

helena napsal(a):

říct mu pár peprných vět není ublížení na těle
Jenže ty bys mu je nejradši sdělila přes zesilovač na hlavním náměstí, kde budou seřazený všichni obyvatelé vašeho města a spádovejch obcí...

Ok, řeknu mu to v soukromí aby se zase mohl před ostatníma litovat jak jsem mu chudáčkovi ublížila. Holt špína se nejlíp kydá za zády, podle toho on se řídí nejspíš celý život.

Není tady

 

#98 12. 1. 2014 17:33

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Rozchod po pěti letech 2

když teda nemáme nic společného nemusím mu dělat kamarádku
No samozřejmě, že nemusíš... jenomže takhle to zní jako truc - "a just ne".
Protože ty mu jí dělᚠráda - co kdyby se náhodou chtěl přeci jen vrátit...
aby se zase mohl před ostatníma litovat jak jsem mu chudáčkovi ublížila
No tak se bude litovat... o co ti jde? Stejně se s jeho kamarády nestýkáš...nebo to aspoň píšeš.

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 17:35)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#99 12. 1. 2014 17:33

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


a víš, že se nedivím, že tě nechce ? taky bych před takovou hysterkou utíkala, co by mi síly stačily.

Proč hend hysterkou? Jen si to nechci nechat líbit. Proč se všem lidem, kteří si nechtějí nechat líbit křivdu nadává do hysterek? Nějaká nová móda? Jeho každý chápe ale kdo pochopí mě?

no hele, kdybys tenkrát udělala nějákou ptákovinu, tak by to bylo i pochopitelný, byla jsi zraněná, každej něják reaguje, každý má jiný temperament, tak by to nebyla zase taková trága. teď, po takové době, navíc co s ním kafíčkuješ a chceš ho zpět by to vypadalo, že jsi opravdu jen hysterická a hodně zoufalá, když takhle blbneš, protože tě nechce. vážně před ním chceš vypadat jako úplná chudinka ?

No to už asi stejně vypadám.

Není tady

 

#100 12. 1. 2014 17:34

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech 2

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

Navíc kdybych "sáhla" na veřejného oblíbence
Ne "na", ale "jak"...
Nehledě k tomu, že tím nic nezískáš... myslíš, že někdo bude stát o bližší seznámení, když uvidí co dokážeš pokud není po tvým?

No říct mu pár peprných vět není ublížení na těle. Jde o to že on mi taky ublížil a všem bylo jedno jak moc.

a proč by ostatní měli řešit, co je jen mezi vámi dvěma. co sis představovala, že by tak měli udělat ?

když už jsi měla chu mu to osladit, měla jsi to udělat hned, ne teď, když za ním celou dobu lezeš a visíš na něm, jen aby se k tobě vrátil a když teda ne, tak mu ukážeš to tóčo .. udělᚠze sebe cvoka, kašli na to.

Proč by to měli řešit? No třeba proto, že kdybych já ublížila jemu každý by se za něj postavil ale když on ublížil mě, je to všem šumák.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů