Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#51 12. 1. 2014 15:35

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

Ví že kromě něj nemám nikoho jiného, s rodiči nevycházím a kamarády nemám vrstevníci a exspolužáci mě jen šikanovali. Takže se asi bojí abych se zase nezhroutila.

Justify a co začít nejdříve pracovat na tomhle? Třeba kdyby našla nové kamarády a neměla jen jeho, tak bys viděla lecos jinak a nebyla na něm tak závislá. Zkus se seznamovat třeba nejdřív na netu nebo u vás v okolí přes nějaké koníčky. Zaměřit se prostě v první řadě na sebe.

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#52 12. 1. 2014 15:38

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Justify, ty ubližuješ jen sama sobě! sad  Jsi stále do něj zamilovaná, možná citově závislá, máš růžové brýle a nevidíš skutečnost, tak jak je. Já souhlasím s názory zde, že tě už nechce. Teda jako partnerku! Jako kamarádku ano, určitě tě bude mít rád - jako kamarádku, dost jste prožili, znáte se a tak jako kamarádka mu vyhovuješ. Ale kdyby chtěl něco víc, nemyslíš, že už by se tak stalo? Navíc když ví, že ty víc chceš?
Pokud nejsi schopna přijmout jen kamarádství, tak scházením se s ním a doufáním a čekáním trápíš jen sama sebe. Navíc opravdu se chováš jako zoufalka a to chlapy sakra odpuzuje! Změň to! Nedělej z něho oběť a ze sebe semetriku, která může za rozpad vztahu. Za to můžou vždy dva!

Nejspíš máš pravdu. Já jen kamarádka být nechci, je to pro mě málo. Jemu jsem to řekla, ale naštval se. Možná že mě asi nechce ani jako kamarádku ale vídá se se mnou jen z lítosti. On dobře ví, jak na tom jsem, že on byl jediný koho jsem měla, kdo mě měl rád. Ví že kromě něj nemám nikoho jiného, s rodiči nevycházím a kamarády nemám vrstevníci a exspolužáci mě jen šikanovali. Takže se asi bojí abych se zase nezhroutila. Už jsem mu řekla, že pokud to dělá z lítosti, tak že to nemusí, že na to mu kašlu. Řek že ne ale kamarádství je pro mě fakt málo, o to u něj nestojím asi mu dám nůž na krk. Buď to dáme zase dohromady, nebo spolu končíme definitivně. Já vím, co by se mu líbilo. Mít dvě ženské svojí přítelkyni kterou b y miloval a pak mě, kamarádku které by se svěřil, vrbu, která by s ním sdílela jeho starosti, podporovala ho ve sportu, vyslechla ho když se s přítelkyní pohádá. Ale to já nedokážu, vím že by se mu líbilo mít dvě, jednu kterou by miloval a mě v záloze a asi mu dělá náramně dobře, když vidí jak se snažím a jak o něj stojím. Proč se z něj stalo takový hovado? Jen mě využil a odkopnul, stejně by kamarádství bylo falešný. On chce abych ho brala jako kamaráda ale zároveň abych jako ta husička k němu vzhlížela, chválila, lechtala ego. A když budu mít nějaký problém já, tak abych ho neotravovala protože jeho to samozřejmně zajímat nebude. No asi budu muset s psychologem zapracovat na tom, proč se mnou každý jen vytře a pak mě odkopne. Proč já ho vlastně chci zpět? Měla bych ho nenávidět až za hrob za to co mi proved. Vždyť mě kdoví jak dlouho podváděl s jeho kamarádkou, lhal mi do očí. Asi se fakt týrám. Ale když to tak sumarizuju, mám chuť dát mu bombu mezi oči.Každá druhá by to na mém místě udělala a potom ho poslala do háje. Snad to taky dokážu. O blbý kamarádství s ním nestojím, protože to by nebylo kamarádství ale mučední. On by ode mně vyžadoval nekonečný obdiv a já bych od něj chtěla lásku. Tak k čemu by to bylo?

Jinak tohle už zní líp! Takové zdravé naštvání tě může posunout dál! Držím palce!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#53 12. 1. 2014 15:39

Justify
♥♥-----

LENNNA napsal(a):

Justify napsal(a):

Ví že kromě něj nemám nikoho jiného, s rodiči nevycházím a kamarády nemám vrstevníci a exspolužáci mě jen šikanovali. Takže se asi bojí abych se zase nezhroutila.

Justify a co začít nejdříve pracovat na tomhle? Třeba kdyby našla nové kamarády a neměla jen jeho, tak bys viděla lecos jinak a nebyla na něm tak závislá. Zkus se seznamovat třeba nejdřív na netu nebo u vás v okolí přes nějaké koníčky. Zaměřit se prostě v první řadě na sebe.

To jsem zkoušela ale každé kamarádství se mi vždycky rozpadlo. Já jsem byla pro každého vrba, každému jsem pomáhala a když jsem potom já někoho potřebovala, tak všichni utekli. Na netu se seznamuji ale nějak to moc nejde. Asi jsem zatím nenatrefila na ty správné lidi. J8 měla kamarády ale ti byli bývalého. Takže mi valstně nezbylo nic.

Není tady

#54 12. 1. 2014 15:40

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

abych jako ta husička k němu vzhlížela, chválila, lechtala ego
To není kamarádství...

Taky si myslím. Jen nechápu proč se ke mně nechová jako ke kamarádce. K ostatním kamarádkám se chová mile a ke mně tak strašně chladně. Asi mě opravdu bere jen jako charitu. Zítra ho pošlu do hajzlu ať si ty svoje ulhaný triky zkouší na jinou chudinku, máte pravdu. Nesnáším ho.

Chladně proto, že se bojí, aby sis to nevykládala jinak, kdyby byl milej.

- Gary Smith

Není tady

#55 12. 1. 2014 15:41

Justify
♥♥-----

LENNNA napsal(a):

Justify napsal(a):

LENNNA napsal(a):

Justify, ty ubližuješ jen sama sobě! sad  Jsi stále do něj zamilovaná, možná citově závislá, máš růžové brýle a nevidíš skutečnost, tak jak je. Já souhlasím s názory zde, že tě už nechce. Teda jako partnerku! Jako kamarádku ano, určitě tě bude mít rád - jako kamarádku, dost jste prožili, znáte se a tak jako kamarádka mu vyhovuješ. Ale kdyby chtěl něco víc, nemyslíš, že už by se tak stalo? Navíc když ví, že ty víc chceš?
Pokud nejsi schopna přijmout jen kamarádství, tak scházením se s ním a doufáním a čekáním trápíš jen sama sebe. Navíc opravdu se chováš jako zoufalka a to chlapy sakra odpuzuje! Změň to! Nedělej z něho oběť a ze sebe semetriku, která může za rozpad vztahu. Za to můžou vždy dva!

Nejspíš máš pravdu. Já jen kamarádka být nechci, je to pro mě málo. Jemu jsem to řekla, ale naštval se. Možná že mě asi nechce ani jako kamarádku ale vídá se se mnou jen z lítosti. On dobře ví, jak na tom jsem, že on byl jediný koho jsem měla, kdo mě měl rád. Ví že kromě něj nemám nikoho jiného, s rodiči nevycházím a kamarády nemám vrstevníci a exspolužáci mě jen šikanovali. Takže se asi bojí abych se zase nezhroutila. Už jsem mu řekla, že pokud to dělá z lítosti, tak že to nemusí, že na to mu kašlu. Řek že ne ale kamarádství je pro mě fakt málo, o to u něj nestojím asi mu dám nůž na krk. Buď to dáme zase dohromady, nebo spolu končíme definitivně. Já vím, co by se mu líbilo. Mít dvě ženské svojí přítelkyni kterou b y miloval a pak mě, kamarádku které by se svěřil, vrbu, která by s ním sdílela jeho starosti, podporovala ho ve sportu, vyslechla ho když se s přítelkyní pohádá. Ale to já nedokážu, vím že by se mu líbilo mít dvě, jednu kterou by miloval a mě v záloze a asi mu dělá náramně dobře, když vidí jak se snažím a jak o něj stojím. Proč se z něj stalo takový hovado? Jen mě využil a odkopnul, stejně by kamarádství bylo falešný. On chce abych ho brala jako kamaráda ale zároveň abych jako ta husička k němu vzhlížela, chválila, lechtala ego. A když budu mít nějaký problém já, tak abych ho neotravovala protože jeho to samozřejmně zajímat nebude. No asi budu muset s psychologem zapracovat na tom, proč se mnou každý jen vytře a pak mě odkopne. Proč já ho vlastně chci zpět? Měla bych ho nenávidět až za hrob za to co mi proved. Vždyť mě kdoví jak dlouho podváděl s jeho kamarádkou, lhal mi do očí. Asi se fakt týrám. Ale když to tak sumarizuju, mám chuť dát mu bombu mezi oči.Každá druhá by to na mém místě udělala a potom ho poslala do háje. Snad to taky dokážu. O blbý kamarádství s ním nestojím, protože to by nebylo kamarádství ale mučední. On by ode mně vyžadoval nekonečný obdiv a já bych od něj chtěla lásku. Tak k čemu by to bylo?

Jinak tohle už zní líp! Takové zdravé naštvání tě může posunout dál! Držím palce!

Děkuju ale budu muset začít makat a hlevně zjistit, proč se mi všechny vztahy rozpadají.

Není tady

#56 12. 1. 2014 15:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

A pusu mi dává taky jako kamarád? On se mě ale vyptává pořád jestli někoho mám, jednou jsem mu řekla, že mám nové krajkové prádlo a on se mě zeptal jestli ho nemůže vidět.

to myslíš tu na čelíčko, o které jsi tu psala lol bože holka, ty jsi kousek.

ale jo, jen ho uhnáněj, možná když nebude mít žádnou novou na obzoru, si s tebou párkrát štrejchne, než tě pošle zasedo kelu, až se objeví, jiná, lepší.

Takže vlasntě já nemám nárok na to aby mě někdo miloval. On takový není. Miloval mě pět let, proč jinak by se mnou tak dlouho byl?

Ale ľudia sa menia... Správne používaš minulý čas: MILOVAL ťa, ale to neznamená, že ťa bude milovať už nafurt...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#57 12. 1. 2014 15:42

helena
♥♥♥♥♥♥♥

on se ke mně chladně chová od té doby co jsme se rozešli
To se lidi po rozchodu obvykle chovávají... a nemyl se, rozejití plynule v kamarádství nepřejde.

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#58 12. 1. 2014 15:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

No dovol?

jaký no dovol, má pravdu.

Nemá, je to dost urážlivý. Jako kdybych byla jen nějaká nicka, nouzovka a to si fakt nemyslím. Ptala jsem se ho na to jak to se mnou má a řek, že mě má rád. Já přeci nejsem zbytečný člověk, sloužící druhým lidem jen jako z nouze ctnost. Snad mám taky právo aby mě měl někdo rád ne?

to jistě, jen bys měla přijmout fakt, že tě má rád jinak, než bys ty chtěla. a že tě holt bude mít rád tak, jak bys chtěla ty, prostě někdo jiný.

Upravil(a) PPavlaa (12. 1. 2014 15:47)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#59 12. 1. 2014 15:49

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

Ale možná máte pravdu. Jne přemýšlím, proč se ho nemůžu vzdát, a i když jsem se snažila kontakt utnout, nedokázala jsem to. Asi to bude citová závislost. Mě totiž nikdo nemá rád, ani rodiče doma, ti mluví lépe se psem než se mnou, kamarády nemám. Možná bych měla být ráda, že mám aspoň jednoho (bývalého přítele) ale já to nedokážu a až si najde jinou asi mě to zlomí úplně. Já se snažím, hledám vztah ale ne za každou cenu. Mohla už jsem mít jiného, poslala jsem ten nový vztah do háje. Já nějhak nevím, co dál se životem. Vlastně jediný, kdo na mě byl hodný byl můj ex, jinak to bylo spíš hrozný. Měla jsem jen jeho, takže jeho ztrátu teď rozdýchávám velmi špatně.

nehledáš jiného , sama jsi řekla, že ...No jo ale já nikoho jiného nechci. Měla jsem už možnost začít jiný vztah ale kvůli bývalému jsem to nechala být..
a možná že by nebyl na tebe hodný JEN ex, třeba si další k tělu připustit nechceš - to pak člověk na tebe hodný být nemůže

stolt

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#60 12. 1. 2014 15:50

Justify
♥♥-----

LENNNA napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

To není kamarádství...

Taky si myslím. Jen nechápu proč se ke mně nechová jako ke kamarádce. K ostatním kamarádkám se chová mile a ke mně tak strašně chladně. Asi mě opravdu bere jen jako charitu. Zítra ho pošlu do hajzlu ať si ty svoje ulhaný triky zkouší na jinou chudinku, máte pravdu. Nesnáším ho.

Chladně proto, že se bojí, aby sis to nevykládala jinak, kdyby byl milej.

Však říkám ksindl jeden po*n. Buď s holkou chrápu a jsem milej, nebo nechrápu a chovám se k ní jako k věci. Proto byl tak milej na ostatní kamarádky, kdo ví s kolika mě podvedl. Možná že mě do posteje pořád chce ale jako člověk pro něj nemám žádnou hodnotu. I tohle mu řeknu.

Není tady

#61 12. 1. 2014 15:52

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

jaký no dovol, má pravdu.

Nemá, je to dost urážlivý. Jako kdybych byla jen nějaká nicka, nouzovka a to si fakt nemyslím. Ptala jsem se ho na to jak to se mnou má a řek, že mě má rád. Já přeci nejsem zbytečný člověk, sloužící druhým lidem jen jako z nouze ctnost. Snad mám taky právo aby mě měl někdo rád ne?

to jistě, jen bys měla přijmout fakt, že tě má rád jinak, než bys ty chtěla. a že tě holt bude mít rád tak, jak bys chtěla ty, prostě někdo jiný.

Na to mu kašlu. O to mu nestojím.

Není tady

#62 12. 1. 2014 15:54

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

To se lidi po rozchodu obvykle chovávají... a nemyl se, rozejití plynule v kamarádství nepřejde.

To jo a proto s ním kamarádit taky nebudu. Vsadím se, že si zase půjde k nějaké rádobykamarádce stěžovat, jak jsem na něj hnusná, kdo ví co všem napovídal. Ale ať si táhne a vyspí se třeba s celým městem, zítra ho přede všema tak ponížim, že se z toho jen tak nevzpamatuje.

Není tady

#63 12. 1. 2014 15:55

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

To není kamarádství...
Bere mě jen jako nějakou charitu.
Jenže ty i tohle snášíš, protože pořád doufáš, že se to změní... protože chceš, aby se to vrátilo zpátky...

Je to pravda, zítra mu jasdně řeknu že mu na kamarádství kašlu, že jako chlap zklamal jako člověk je mi po*n a ať si táhne za jinnou slepicí ze které bude moc dělat blbce a která mu ty jeho lži bude žrát. A taky přidám jednu lež: celých pět let jsem ho nemilovala, byl jen náhrada za lepšího, teď ho mám a už vím že s takovou nulou jako je on už bych nikdy nic mít nemohla. smile

za jinou slepicí ? ty se teď co se týká jeho, chováš jako, slepice. jiná by si tohle vůbec nenechala líbit, ta by s ním zametla úplně jinak.

Není tady

#64 12. 1. 2014 15:56

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

to myslíš tu na čelíčko, o které jsi tu psala lol bože holka, ty jsi kousek.

ale jo, jen ho uhnáněj, možná když nebude mít žádnou novou na obzoru, si s tebou párkrát štrejchne, než tě pošle zasedo kelu, až se objeví, jiná, lepší.

Takže vlasntě já nemám nárok na to aby mě někdo miloval. On takový není. Miloval mě pět let, proč jinak by se mnou tak dlouho byl?

Ale ľudia sa menia... Správne používaš minulý čas: MILOVAL ťa, ale to neznamená, že ťa bude milovať už nafurt...

Jo a proto i já mám právo ho teď nesnášet a ponížit ho před všemi. Ublížil mi, podved mě tak ať taky pyká.

Není tady

#65 12. 1. 2014 15:58

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

To není kamarádství...
Bere mě jen jako nějakou charitu.
Jenže ty i tohle snášíš, protože pořád doufáš, že se to změní... protože chceš, aby se to vrátilo zpátky...

Je to pravda, zítra mu jasdně řeknu že mu na kamarádství kašlu, že jako chlap zklamal jako člověk je mi po*n a ať si táhne za jinnou slepicí ze které bude moc dělat blbce a která mu ty jeho lži bude žrát. A taky přidám jednu lež: celých pět let jsem ho nemilovala, byl jen náhrada za lepšího, teď ho mám a už vím že s takovou nulou jako je on už bych nikdy nic mít nemohla. smile

za jinou slepicí ? ty se teď co se týká jeho, chováš jako, slepice. jiná by si tohle vůbec nenechala líbit, ta by s ním zametla úplně jinak.

A jak? Jak s ním mám zaměst? To mám sklopit hlavu a pokorně odejít? Není to málo za to co mi udělal on? Pokud mu já nedám ponaučení, bude si myslet, že je to normální a dál se bude k ženským chovat jak šmejd.

Není tady

#66 12. 1. 2014 16:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

To jo a proto s ním kamarádit taky nebudu. Vsadím se, že si zase půjde k nějaké rádobykamarádce stěžovat, jak jsem na něj hnusná, kdo ví co všem napovídal. Ale ať si táhne a vyspí se třeba s celým městem, zítra ho přede všema tak ponížim, že se z toho jen tak nevzpamatuje.

přestaň blbnout, nejdřív nevíš, jak bys ho uhnala a teď ho mchceš ponižovat ? proč, na co ? msta za to, že si dovolil tě už nemilovat ? vyprdni se na to, ber to jako fakt, dej se dokupy, přece se zněj nepotento.

Není tady

#67 12. 1. 2014 16:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Buď s holkou chrápu a jsem milej, nebo nechrápu a chovám se k ní jako k věci.
Pokud se s někým rozejdu - notabene pak on se mnou - tak si nevynucuju, aby se mnou kamarádil, navrch se ještě choval podle mejch představ a když to nedělá, nevztekám se... natož abych mu dělala ostudu po okolí.
Pokud mu já nedám ponaučení, bude si myslet, že je to normální a dál se bude k ženským chovat jak šmejd.
Prd a vořech, děvěnko... tebe nějaký "jiný ženský" nezajímají co by se za nehýtek vešlo... ty máš rudo před očima a každá záminka je ti dobrá.

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 16:02)

Není tady

#68 12. 1. 2014 16:00

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

Tak tohle bych nedělala! Za to ti nestojí! Uděláš spíš osla ze sebe a ztrapníš se! Tohle se opravdu nevyplácí a jen se to obrátí proti tobě! Zkus v sobě najít zase hrdost a důstojnost a nech ho odejít v klidu, zavři za tím dveře a zkus se zaměřit na sebe, co udělat a jak si zlepšit život, najít přátele, koníčky atd., abys prostě byla zase spokojená. A jakmile budeš spokojená sama se sebou, tak pak přijde i nová láska a jistě lepší!

- Gary Smith

Není tady

#69 12. 1. 2014 16:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

Jo a proto i já mám právo ho teď nesnášet a ponížit ho před všemi. Ublížil mi, podved mě tak ať taky pyká.

no, nezlob se, ale tím ze sebe uděláš krávu před ostatníma jen ty sama. jeho neponížíš, ze sebe tím uděláš blbce.

Není tady

#70 12. 1. 2014 16:02

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

helena napsal(a):

přestaň blbnout, nejdřív nevíš, jak bys ho uhnala a teď ho mchceš ponižovat ? proč, na co ? msta za to, že si dovolil tě už nemilovat ? vyprdni se na to, ber to jako fakt, dej se dokupy, přece se zněj nepotento.

Ne msta za to že si dovolil mě ppodvést s jeho kamarádkou a ještě mi do očí lhát jak o ní nestojí. Msta za to, že po tomhle všem si ještě dovolí tu nehoráznou drzost chtít po mě kamarádství a podporu. On si myslí jaký není chudáček, ale z toho já ho rychle vyvedu.

Není tady

#71 12. 1. 2014 16:02

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

A jak? Jak s ním mám zaměst? To mám sklopit hlavu a pokorně odejít? Není to málo za to co mi udělal on? Pokud mu já nedám ponaučení, bude si myslet, že je to normální a dál se bude k ženským chovat jak šmejd.

Ne pokorně! Ale s hrdě a důstojně! Pokud budeš dělat scény a chtít mu něco vracet, ztrapníš přede všemi jen sebe a on bude chudák, s jakouže semetrikou to pět let žil!

- Gary Smith

Není tady

#72 12. 1. 2014 16:03

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

Selima napsal(a):

no, nezlob se, ale tím ze sebe uděláš krávu před ostatníma jen ty sama. jeho neponížíš, ze sebe tím uděláš blbce.

Proč? Všichni ví co mi proved a po tom všem ho budou snad ještě obdivovat a mě, které ublížil nenávidět?

Není tady

#73 12. 1. 2014 16:04

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

lollollollollollollol

Není tady

#74 12. 1. 2014 16:05

Justify
♥♥-----

LENNNA napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ne pokorně! Ale s hrdě a důstojně! Pokud budeš dělat scény a chtít mu něco vracet, ztrapníš přede všemi jen sebe a on bude chudák, s jakouže semetrikou to pět let žil!

A to je nejhorší, on mi ublížil, všichni to ví, a kdybych já mu to chtěla vrátit, tak špatný nebude on ale já, přestože mu dávám ochutnat jen jeho vlastní medicínu. Co je to za spravedlnost?

Není tady

#75 12. 1. 2014 16:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Všichni ví co mi proved a po tom všem ho budou snad ještě obdivovat a mě, které ublížil nenávidět?
No jistě... všichni si totiž můžou říct "no jestli se k němu chovala takhle, tak se mu ani není možný divit".
Co je to za spravedlnost?
Na světě není spravedlnost, ale rovnováha... wink

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 16:06)

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí