Oznámení

26. srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

26.srpna : Různé životní příběhy, trápení i radosti a starosti žen si s námi můžete pročítat v našem magazínu.

22.června : Uvařme si spolu dietní květákové kari.

#26 12. 1. 2014 13:32

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Rozchod po pěti letech 2

Justify napsal(a):

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

Tak proč mi tedy dál volá sám od sebe, chce se se mnou scházet, objímá mě dává mi pusu, ptá se jestli někoho jiného nemám?

třeba nemá nic "lepšího" na práci.

No dovol?

jaký no dovol, má pravdu.

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#27 12. 1. 2014 13:42

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

modrovous napsal(a):

Nevím, co se to s těma ženskýma dneska děje. Nechápu, jak se můžeš chlapovi takhle vnucovat horem dolem, dolejzat. Přece chlap je ten, který by měl o tebe usilovat, předvádět svoje peříčka a ženská je ta, která by mu na ty jeho námluvy měla buď milostivě kývnout nebo taky ne.
Vnucovat se chlapovi, který ti už několikrát dal jasně najevo, že tě nechce, to je děs. Copak nemáš kousek sebeúcty?
Chováš se jako onuce a jen si koleduješ o to, aby s tebou tak zacházel.  sad

No já ho pořád miluju a myslím si, že by nám to spolu mohlo ještě vyjít. Když mu ta kamarádka dala kopačky.

to s tebou nemá nic společného. Tebe nechce tak jako tak. Nebo ty bys klidně byla "cenou útěchy" ? Vážně?

Proč cenou útěchy? Byli jsme psolu 5let a občas se tane, že se k sobě lidi vrátí. Třeba i po roce od rozchodu. Tak proč by se to nemohlo stát i nám?

Není tady

#28 12. 1. 2014 13:44

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

dycinky napsal(a):

třeba nemá nic "lepšího" na práci.

No dovol?

jaký no dovol, má pravdu.

Nemá, je to dost urážlivý. Jako kdybych byla jen nějaká nicka, nouzovka a to si fakt nemyslím. Ptala jsem se ho na to jak to se mnou má a řek, že mě má rád. Já přeci nejsem zbytečný člověk, sloužící druhým lidem jen jako z nouze ctnost. Snad mám taky právo aby mě měl někdo rád ne?

Není tady

#29 12. 1. 2014 13:47

Justify
♥♥-----

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale on ti nedává pusu jako partner, nevolá ti a netahá tě na rande. ty si tyhle věci pleteš a vidíš v tom víc, než to je.
kdyby o tebe opravdu stál a chtěl se k tobě vrátit, protože se mu stýská a chybíš mu, dávno by už po tobě skočil a nescházel se s tebou jako kamarád. buď soudná a nelži sama sobě.
a že se ptá, jestli někoho máš - no a ? co je na tom se zeptat bývalého partnera, se kterým pořád kamarádíš, jak to je ?
ty si prostě vyložíš všechno, co udělá, jako šanci na návrat k němu. vykašli se na to, proboha.

A pusu mi dává taky jako kamarád? On se mě ale vyptává pořád jestli někoho mám, jednou jsem mu řekla, že mám nové krajkové prádlo a on se mě zeptal jestli ho nemůže vidět.

to myslíš tu na čelíčko, o které jsi tu psala lol bože holka, ty jsi kousek.

ale jo, jen ho uhnáněj, možná když nebude mít žádnou novou na obzoru, si s tebou párkrát štrejchne, než tě pošle zasedo kelu, až se objeví, jiná, lepší.

Takže vlasntě já nemám nárok na to aby mě někdo miloval. On takový není. Miloval mě pět let, proč jinak by se mnou tak dlouho byl?

Není tady

#30 12. 1. 2014 13:52

Justify
♥♥-----

Ale možná máte pravdu. Jne přemýšlím, proč se ho nemůžu vzdát, a i když jsem se snažila kontakt utnout, nedokázala jsem to. Asi to bude citová závislost. Mě totiž nikdo nemá rád, ani rodiče doma, ti mluví lépe se psem než se mnou, kamarády nemám. Možná bych měla být ráda, že mám aspoň jednoho (bývalého přítele) ale já to nedokážu a až si najde jinou asi mě to zlomí úplně. Já se snažím, hledám vztah ale ne za každou cenu. Mohla už jsem mít jiného, poslala jsem ten nový vztah do háje. Já nějhak nevím, co dál se životem. Vlastně jediný, kdo na mě byl hodný byl můj ex, jinak to bylo spíš hrozný. Měla jsem jen jeho, takže jeho ztrátu teď rozdýchávám velmi špatně.

Upravil(a) Justify (12. 1. 2014 13:55)

Není tady

#31 12. 1. 2014 14:13

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

Ale možná máte pravdu. Jne přemýšlím, proč se ho nemůžu vzdát, a i když jsem se snažila kontakt utnout, nedokázala jsem to. Asi to bude citová závislost. Mě totiž nikdo nemá rád, ani rodiče doma, ti mluví lépe se psem než se mnou, kamarády nemám. Možná bych měla být ráda, že mám aspoň jednoho (bývalého přítele) ale já to nedokážu a až si najde jinou asi mě to zlomí úplně. Já se snažím, hledám vztah ale ne za každou cenu. Mohla už jsem mít jiného, poslala jsem ten nový vztah do háje. Já nějhak nevím, co dál se životem. Vlastně jediný, kdo na mě byl hodný byl můj ex, jinak to bylo spíš hrozný. Měla jsem jen jeho, takže jeho ztrátu teď rozdýchávám velmi špatně.

nehledáš jiného , sama jsi řekla, že ...No jo ale já nikoho jiného nechci. Měla jsem už možnost začít jiný vztah ale kvůli bývalému jsem to nechala být..
a možná že by nebyl na tebe hodný JEN ex, třeba si další k tělu připustit nechceš - to pak člověk na tebe hodný být nemůže

Není tady

#32 12. 1. 2014 14:14

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

A pusu mi dává taky jako kamarád? On se mě ale vyptává pořád jestli někoho mám, jednou jsem mu řekla, že mám nové krajkové prádlo a on se mě zeptal jestli ho nemůže vidět.

ale jo, jen ho uhnáněj, možná když nebude mít žádnou novou na obzoru, si s tebou párkrát štrejchne, než tě pošle zasedo kelu, až se objeví, jiná, lepší.

Takže vlasntě já nemám nárok na to aby mě někdo miloval. On takový není. Miloval mě pět let, proč jinak by se mnou tak dlouho byl?

to nikdo neřekl, jenže ty to chceš jen od toho jednoho jedinýho.
a , bohužel, to že tě pět let miloval neznamená, že tě miluje TED.

Není tady

#33 12. 1. 2014 14:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥

proč mi teď sám od sebe volal a lákal mě na schůzku?... A proč mě objímá, dává pusu?
Možná proto, že "Když mu ta kamarádka dala kopačky" a on nikoho jinýho momentálně nemá nebo zatímhledat nechce, tak jsi holt ta "z nouze ctnost".
A tuplem, jestli ví, co říkáš - "já nikoho jiného nechci"...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#34 12. 1. 2014 14:26

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

nehledáš jiného , sama jsi řekla, že ...No jo ale já nikoho jiného nechci. Měla jsem už možnost začít jiný vztah ale kvůli bývalému jsem to nechala být..
a možná že by nebyl na tebe hodný JEN ex, třeba si další k tělu připustit nechceš - to pak člověk na tebe hodný být nemůže

Takže pokud nechci s nikým mít vztah jsem spočátku nedůvěřivá, tak ten druhý má právo být na mě automaticky zlý?

Není tady

#35 12. 1. 2014 14:27

Justify
♥♥-----

dycinky napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

to nikdo neřekl, jenže ty to chceš jen od toho jednoho jedinýho.
a , bohužel, to že tě pět let miloval neznamená, že tě miluje TED.

Bohužel asi jsem v něčem selhala.

Není tady

#36 12. 1. 2014 14:28

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

proč mi teď sám od sebe volal a lákal mě na schůzku?... A proč mě objímá, dává pusu?
Možná proto, že "Když mu ta kamarádka dala kopačky" a on nikoho jinýho momentálně nemá nebo zatímhledat nechce, tak jsi holt ta "z nouze ctnost".
A tuplem, jestli ví, co říkáš - "já nikoho jiného nechci"...

Ale on takovej není. Nebo že by se najednou změnil? mě vždycky říkal že využívat holku která ho miluje on by nemohl, neměl by na to žaludek. Proč by se najednou tak mněnil?

Není tady

#37 12. 1. 2014 14:53

LENNNA
♥♥♥♥♥♥-

Justify, ty ubližuješ jen sama sobě! sad  Jsi stále do něj zamilovaná, možná citově závislá, máš růžové brýle a nevidíš skutečnost, tak jak je. Já souhlasím s názory zde, že tě už nechce. Teda jako partnerku! Jako kamarádku ano, určitě tě bude mít rád - jako kamarádku, dost jste prožili, znáte se a tak jako kamarádka mu vyhovuješ. Ale kdyby chtěl něco víc, nemyslíš, že už by se tak stalo? Navíc když ví, že ty víc chceš?
Pokud nejsi schopna přijmout jen kamarádství, tak scházením se s ním a doufáním a čekáním trápíš jen sama sebe. Navíc opravdu se chováš jako zoufalka a to chlapy sakra odpuzuje! Změň to! Nedělej z něho oběť a ze sebe semetriku, která může za rozpad vztahu. Za to můžou vždy dva!

"Před 150 lety by vás považovali za blázny, pokud byste se zasazovali za konec otroctví. Před 100 lety by se vám smáli za návrh, že by ženy měly mít volební právo. Před 25 lety by vás nazvali perverzním za obhajobu práv gayů. Dnes se nám smějí, když chceme, aby skončilo otroctví zvířat. Jednoho dne se smát nebudou."
- Gary Smith

Není tady

#38 12. 1. 2014 15:12

Justify
♥♥-----

LENNNA napsal(a):

Justify, ty ubližuješ jen sama sobě! sad  Jsi stále do něj zamilovaná, možná citově závislá, máš růžové brýle a nevidíš skutečnost, tak jak je. Já souhlasím s názory zde, že tě už nechce. Teda jako partnerku! Jako kamarádku ano, určitě tě bude mít rád - jako kamarádku, dost jste prožili, znáte se a tak jako kamarádka mu vyhovuješ. Ale kdyby chtěl něco víc, nemyslíš, že už by se tak stalo? Navíc když ví, že ty víc chceš?
Pokud nejsi schopna přijmout jen kamarádství, tak scházením se s ním a doufáním a čekáním trápíš jen sama sebe. Navíc opravdu se chováš jako zoufalka a to chlapy sakra odpuzuje! Změň to! Nedělej z něho oběť a ze sebe semetriku, která může za rozpad vztahu. Za to můžou vždy dva!

Nejspíš máš pravdu. Já jen kamarádka být nechci, je to pro mě málo. Jemu jsem to řekla, ale naštval se. Možná že mě asi nechce ani jako kamarádku ale vídá se se mnou jen z lítosti. On dobře ví, jak na tom jsem, že on byl jediný koho jsem měla, kdo mě měl rád. Ví že kromě něj nemám nikoho jiného, s rodiči nevycházím a kamarády nemám vrstevníci a exspolužáci mě jen šikanovali. Takže se asi bojí abych se zase nezhroutila. Už jsem mu řekla, že pokud to dělá z lítosti, tak že to nemusí, že na to mu kašlu. Řek že ne ale kamarádství je pro mě fakt málo, o to u něj nestojím asi mu dám nůž na krk. Buď to dáme zase dohromady, nebo spolu končíme definitivně. Já vím, co by se mu líbilo. Mít dvě ženské svojí přítelkyni kterou b y miloval a pak mě, kamarádku které by se svěřil, vrbu, která by s ním sdílela jeho starosti, podporovala ho ve sportu, vyslechla ho když se s přítelkyní pohádá. Ale to já nedokážu, vím že by se mu líbilo mít dvě, jednu kterou by miloval a mě v záloze a asi mu dělá náramně dobře, když vidí jak se snažím a jak o něj stojím. Proč se z něj stalo takový hovado? Jen mě využil a odkopnul, stejně by kamarádství bylo falešný. On chce abych ho brala jako kamaráda ale zároveň abych jako ta husička k němu vzhlížela, chválila, lechtala ego. A když budu mít nějaký problém já, tak abych ho neotravovala protože jeho to samozřejmně zajímat nebude. No asi budu muset s psychologem zapracovat na tom, proč se mnou každý jen vytře a pak mě odkopne. Proč já ho vlastně chci zpět? Měla bych ho nenávidět až za hrob za to co mi proved. Vždyť mě kdoví jak dlouho podváděl s jeho kamarádkou, lhal mi do očí. Asi se fakt týrám. Ale když to tak sumarizuju, mám chuť dát mu bombu mezi oči.Každá druhá by to na mém místě udělala a potom ho poslala do háje. Snad to taky dokážu. O blbý kamarádství s ním nestojím, protože to by nebylo kamarádství ale mučední. On by ode mně vyžadoval nekonečný obdiv a já bych od něj chtěla lásku. Tak k čemu by to bylo?

Není tady

#39 12. 1. 2014 15:22

Justify
♥♥-----

kamadádky mu vždycky dělaly líp než partnerky. Kolikrát jsem si ve vztahu s ním říkala, že bych na tom snad byla líp jen jako jeho kamarádka. K těm se vždycky choval hezky, mile. A ke mně? Ke mně sice taky ale jen když měl náladu. Teď jsem jeho kamarádka a přijde mi to hodně málo, protože narozdíl od jeho ostatních kamarádek, ke mně se tak hezky nechová. Je chladnej a já si myslím, že je to proto, že on kamarádit nechce.On se mně chce zbavit úplně a kamarádství navrhnul jen jako takovou cenu útěchy. On se teď cítí jako charakter (jo sice jsem jí odkopnul ale přece jí chudinku nenechám samotnou, raději s ní budu aspon kamarádit) že udělal něco ušlechtilého. Bere mě jen jako nějakou charitu.

Není tady

#40 12. 1. 2014 15:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Justify napsal(a):

modrovous napsal(a):

Nevím, co se to s těma ženskýma dneska děje. Nechápu, jak se můžeš chlapovi takhle vnucovat horem dolem, dolejzat. Přece chlap je ten, který by měl o tebe usilovat, předvádět svoje peříčka a ženská je ta, která by mu na ty jeho námluvy měla buď milostivě kývnout nebo taky ne.
Vnucovat se chlapovi, který ti už několikrát dal jasně najevo, že tě nechce, to je děs. Copak nemáš kousek sebeúcty?

No já ho pořád miluju a myslím si, že by nám to spolu mohlo ještě vyjít. Když mu ta kamarádka dala kopačky.

roll Kým nepríde nejaká ďalšia "kamarádka-takyrádka"... No ale Kto chce kam...

V 21. storočí je utrpenie povolené, ale už nie povinné.
Brita

Není tady

#41 12. 1. 2014 15:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥

abych jako ta husička k němu vzhlížela, chválila, lechtala ego
To není kamarádství...
Bere mě jen jako nějakou charitu.
Jenže ty i tohle snášíš, protože pořád doufáš, že se to změní... protože chceš, aby se to vrátilo zpátky...

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 15:27)

Není tady

#42 12. 1. 2014 15:26

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

modrovous napsal(a):

roll Kým nepríde nejaká ďalšia "kamarádka-takyrádka"... No ale Kto chce kam...

Jo asi máš pravdu. Měla bych ho za to nenávidět až za hrob.

Není tady

#43 12. 1. 2014 15:27

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

Když je to tak, proč mi teď sám od sebe volal a lákal mě na schůzku?

ale on to bere tak, že jste zůstali kamarádi. ty v tom vidíš rande a kdo ví co ještě.

Tak já jsem mu řekla jak to mám já a že dokud se budeme stýkat, budu si dělat naděje. Nic mi na to neřek.

A čo ti na to mal povedať? Že si ťululum? Veď jemu to takto vyhovuje...

Brita

Není tady

#44 12. 1. 2014 15:28

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

To není kamarádství...

Taky si myslím. Jen nechápu proč se ke mně nechová jako ke kamarádce. K ostatním kamarádkám se chová mile a ke mně tak strašně chladně. Asi mě opravdu bere jen jako charitu. Zítra ho pošlu do hajzlu ať si ty svoje ulhaný triky zkouší na jinou chudinku, máte pravdu. Nesnáším ho.

Není tady

#45 12. 1. 2014 15:29

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale on to bere tak, že jste zůstali kamarádi. ty v tom vidíš rande a kdo ví co ještě.

Tak já jsem mu řekla jak to mám já a že dokud se budeme stýkat, budu si dělat naděje. Nic mi na to neřek.

A čo ti na to mal povedať? Že si ťululum? Veď jemu to takto vyhovuje...

Proč zrovna ťululum. Řekla jsem mu jen pravdu co je na tom špatnýho?

Není tady

#46 12. 1. 2014 15:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Justify napsal(a):

A proč mě objímá, dává pusu?

ježiš no a ? já se taky s dobrým kamarádem, se kterým k sobě máme blízko obejmu. a to nejsme žádní ex partneři. obejmu se klidně i s kamarádkou, co má být ?

Já myslím, že časem to dokupy dáme.

Tak načo sem píšeš? Aby sme ti závideli, alebo aby sme sa s tebou radovali, že sa ona naňho vykašľala a on sa milostivo ujme teba...? roll

Brita

Není tady

#47 12. 1. 2014 15:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Jen nechápu proč se ke mně nechová jako ke kamarádce.
Třeba proto, že kamarádky obvykle neříkají "dokud se budeme stýkat, budu si dělat naděje" skurt

Upravil(a) helena (12. 1. 2014 15:31)

Není tady

#48 12. 1. 2014 15:31

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

To není kamarádství...
Bere mě jen jako nějakou charitu.
Jenže ty i tohle snášíš, protože pořád doufáš, že se to změní... protože chceš, aby se to vrátilo zpátky...

Je to pravda, zítra mu jasdně řeknu že mu na kamarádství kašlu, že jako chlap zklamal jako člověk je mi po*n a ať si táhne za jinnou slepicí ze které bude moc dělat blbce a která mu ty jeho lži bude žrát. A taky přidám jednu lež: celých pět let jsem ho nemilovala, byl jen náhrada za lepšího, teď ho mám a už vím že s takovou nulou jako je on už bych nikdy nic mít nemohla. smile

Upravil(a) Justify (12. 1. 2014 15:32)

Není tady

#49 12. 1. 2014 15:33

Justify
♥♥-----

helena napsal(a):

Jen nechápu proč se ke mně nechová jako ke kamarádce.
Třeba proto, že kamarádky obvykle neříkají "dokud se budeme stýkat, budu si dělat naděje" skurt

Jenže to jsem mu řekla až teď on se ke mně chladně chová od té doby co jsme se rozešli.

Není tady

#50 12. 1. 2014 15:34

Justify
♥♥-----

Selima napsal(a):

Justify napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ježiš no a ? já se taky s dobrým kamarádem, se kterým k sobě máme blízko obejmu. a to nejsme žádní ex partneři. obejmu se klidně i s kamarádkou, co má být ?

Já myslím, že časem to dokupy dáme.

Tak načo sem píšeš? Aby sme ti závideli, alebo aby sme sa s tebou radovali, že sa ona naňho vykašľala a on sa milostivo ujme teba...? roll

Asi by sis měla přečíst celou diskuzi.

Není tady

NÁŠ TIP:
    • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

• Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

• Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

• Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

• Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

• Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

• Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.

Zápatí