Oznámení

25.ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

25.ledna : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.ledna : Dieta po vánocích? Leden, na váhu zásadně (ne)vlezem!

4.ledna : Účinný a ekologický domácí prostředek na mytí nádobí vyrobíte za zlomek ceny

#1 8. 1. 2014 23:06

ajkapajka
♥------
Registrovaný: 8. 1. 2014
Příspěvky: 2

Kluk z oběda

Ahoj. Vím, že je to dlouhé.. Byla bych moc ráda, kdyby někdo poradil.. Jsem na vošce a líbí se mi kluk z vedlejší třídy, kterého potkávám na obědě.. Napsala jsem na facebooku na přiznání školy, že se mi "on líbí".. Dotyčný facebook nemá.. Psala jsem mu na školní mail: Ahoj. Potkáváme se na obědě a přijdeš mi celkem fajn.. Co prohodit pár řádků? Tady pokud budeš chtít. Zatím blondýnka. Za 10 minut mi přišla odpověd: Ahoj, tak ty jsi ten tajemný anonym. Vím, kdo jsi. Potkávám tě též na obědě..smile Za prvé jsem se divila, jak ví, kdo jsem, když ani nemá facebook a mohl by mě tam najít podle jména.. za druhé.. zřejmě mu holky řekli, ze se někomu líbí.. Už sem mu neodepisovala, protože jsem si nebyla jistá, zda má vůbec zájem se bavit, když v odpovědi nebyla žádná otázka. Včera jsem našla na facebooku profil jeho segry a on tam je na více fotkách s nějakou holkou. zřejmě je to jeho přítelkyně podle všeho.. studuje v Praze medicínu.. myslím si proto, že šel na tuto školu, aby s ní tam mohl být a bydlet. pocházejí totiž ze stejného města. Zřejmě mu tedy udělalo radost, že se někomu líbí nebo je pěkný proutník.. Nevím, proto zda dělat, že se nic nedělo či dělat, že nic netuším.. Nechci nikomu ničit vztah a je mi jasné, že pokud je štastný, tak by jsme spolu stejně nebyli a nebo by jednou udělal to samé. Děkuji moc.

Není tady

 

#2 9. 1. 2014 10:47

Market
♥♥-----
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 32

Re: Kluk z oběda

Ahoj ajkopajko, ty jsi s ním ještě ani nemluvila a už se bojíš, že mu zničíš vztah? Toto bereš trochu hopem wink
Já bych ho příště na obědě normálně pozdravila, případně s ním prohodila pár slov - pokud by byla příležitost. A nechala tomu volný průběh. Kámoš, co s ním občas zajdeš na oběd taky není k zahození wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů