Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 3. 2006 14:02

Bledulka
Host

Summamed

nema z vas nekdo zkusenost s uzivanim tohoto druhu antibiotik?
Prosim poradte, specha to!!

 

#2 9. 3. 2006 14:53

Penelope
Host

Re: Summamed

Pred x lety jsem byla hodne nemocna, opakovaly se mi anginy temer  kazdy mesic a nic mi nezabiralo a nepomohlo, hrozilo vytrzeni mandli, ale stupnovaly se mi horecky az ke 40 a byla jsem hodne zeslabla. Az pak mi jedna "krcarka" domluvena pres protekci napsala Summamed (pouze 3 tabletky na 3 dny - kazdy den jednu). Behem dvou dni jsem uplne "citila" jak nemoc odchazi, ALE: dostala jsem silnou alergickou reakci, byla jsem osypana a cervena jako rak.  Ty fleky mi postupne "mizely", ale trvalo to hodne dlouho(nekolik tydnu) a jeste asi pul roku pote, kdyz jsem se sprchovala v teple vode tak jsem byla opet cervena. Brala jsem pak pote jeste leky na imunitu (Imudon) a vitaminy a je pravda, ze jsem pak asi 6 let anginu nemela, a nyni kdyz ji jednou za uhersky rok mam, tak se slabym prubehem. Summamed jsem vsak jiz nikdy neuzivala a mam jej uveden v lek. dokumentaci jako alergen. Myslim si, ze ten lek je dobry, prestoze jsem mela takovou reakci, a jak rikam: "na zle se musi zlym".

 

#3 9. 3. 2006 14:58

Bledulka
Host

Re: Summamed

Penelope napsal(a):

Pred x lety jsem byla hodne nemocna, opakovaly se mi anginy temer  kazdy mesic a nic mi nezabiralo a nepomohlo, hrozilo vytrzeni mandli, ale stupnovaly se mi horecky az ke 40 a byla jsem hodne zeslabla. Az pak mi jedna "krcarka" domluvena pres protekci napsala Summamed (pouze 3 tabletky na 3 dny - kazdy den jednu). Behem dvou dni jsem uplne "citila" jak nemoc odchazi, ALE: dostala jsem silnou alergickou reakci, byla jsem osypana a cervena jako rak.  Ty fleky mi postupne "mizely", ale trvalo to hodne dlouho(nekolik tydnu) a jeste asi pul roku pote, kdyz jsem se sprchovala v teple vode tak jsem byla opet cervena. Brala jsem pak pote jeste leky na imunitu (Imudon) a vitaminy a je pravda, ze jsem pak asi 6 let anginu nemela, a nyni kdyz ji jednou za uhersky rok mam, tak se slabym prubehem. Summamed jsem vsak jiz nikdy neuzivala a mam jej uveden v lek. dokumentaci jako alergen. Myslim si, ze ten lek je dobry, prestoze jsem mela takovou reakci, a jak rikam: "na zle se musi zlym".

Dekuji, moc si mi pomohla, ja uz krcni mandle rok nemam, takze me ani v krku neskrabe, ale v nejhorsim to pry seda na prudusky...ted sem po roce od operace trosku nachalzena, tezko se mi dycha, jakoby me kasel nutil kaslat.
ja jsem alergicka zatim jenom na Jodid, takze doufam, ze to nebude dalsi lek do moji databaze alergenů.
mam to brat po 24 hodinach.
Jinak nevim, jestli tento druh ma vliv i na HA.

 

#4 9. 3. 2006 15:05

Penelope
Host

Re: Summamed

Bledulko s tou HA by ti mel poradit tvuj lekar(ka), ja s tim zkusenost nemam, jelikoz z jinych zdrav. duvodu HA brat nesmim. Jinak drzim palce ,at se brzy uzdravis a ber k tomu nejake vitaminy a kdyz ti lekar predepise neco na imunitu, to take hodne pomaha ,aby se clovek dostal do formy. smile

 

#5 9. 3. 2006 15:09

Bledulka
Host

Re: Summamed

Moc si mi pomohla, dekuji...
snad to do soboty prestane, beru k tomu jeste nejake bonbony od bolesti v krku a palive cucave bonbony...
mej se krasne...

 

#6 9. 3. 2006 16:39

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Summamed

Tento lék jsem užívala minulý týden. Měla jsem velmi dlouhé zdrav.potíže s dýcháním a silným kašlem a zaúčinkoval přímo skvěle. Nyní jsem bez potíží a jsem šastná, že se mi zase dobře dýchá a nedusím se v noci.

Není tady

 

#7 9. 3. 2006 16:46

Bledulka
Host

Re: Summamed

a za jak dlouho to zaucinkovalo?

 

#8 10. 3. 2006 12:25

janina
♥------
Místo: Havířov
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 6
Web

Re: Summamed

Já jsem taky brala Sumamed minulý týden, zánět průdušek, dušnost. K tomu jsem astmatik, takže každý zánět průdušek je fakt "maso".  Dusím se i v sedě sad

Musím říct, že už po první prášku se mi brutálně ulevilo a druhý den jsem byla úplně v pohodě.  Čuměla jsem jako blázen! Bomba!

Není tady

 

#9 10. 3. 2006 12:32

Bledulka
Host

Re: Summamed

ja si budu brat prvni dneska, tak doufam, ze mi to pomuze smile

 

#10 10. 3. 2006 13:41

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Summamed

to BLEDULKA: účinek se začal projevovat již první den večer (brala jsem ho pravidelně ráno v 06,00hod) a hlavně v noci, druhý den to bylo ještě lepší  a třetí den to bylo v pohodě. Byla jsem překvapena velkým účinkem tohoto léku, vrátil se mi hlas a začalo se mi opět dobře dýchat.

Není tady

 

#11 10. 3. 2006 13:43

Bledulka
Host

Re: Summamed

BLEDULKA:
Jenom mam strach, ze jsou to strasne silne ATB

 

#12 10. 3. 2006 13:55

janina
♥------
Místo: Havířov
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 6
Web

Re: Summamed

Bledulka napsal(a):

Isidia napsal(a):

to BLEDULKA: účinek se začal projevovat již první den večer (brala jsem ho pravidelně ráno v 06,00hod) a hlavně v noci, druhý den to bylo ještě lepší  a třetí den to bylo v pohodě. Byla jsem překvapena velkým účinkem tohoto léku, vrátil se mi hlas a začalo se mi opět dobře dýchat.

Jenom mam strach, ze jsou to strasne silne ATB

To nevím, ale jelikož mám kromě astma i roztroušenou sklerózu, tak si myslím, že mi dal pan doktor něco šetrného reta

Není tady

 

#13 10. 3. 2006 13:58

Bledulka
Host

Re: Summamed

tak to uvidime, ja z toho mam celkem i strach..

 

#14 10. 3. 2006 14:02

janina
♥------
Místo: Havířov
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 6
Web

Re: Summamed

neboooj, za dva dny budeš jako rybička a už nebudeš chtít nic jiného big_smile

Není tady

 

#15 10. 3. 2006 14:04

Bledulka
Host

Re: Summamed

ale myslim, ze caste uzivani taky nebude to nejlepsi smile
hodne lidi to chvali, ale taky psalo, ze na to meli alergickou reakci, tak na to sem zvedava, uz ty ATB mam doma, ale uzivat je musim od zitrka, jelikoz se to musi na lacno.. sad  uz sem si to chtela vzit ted, abych byla jako rybka smile

 

#16 10. 3. 2006 14:09

janina
♥------
Místo: Havířov
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 6
Web

Re: Summamed

jo? na lačno? to jsem si nějak nevšimla, protože jsem si ho dala v 6 večer rodna No nic, hlavně že i tak zabraly smile

Není tady

 

#17 10. 3. 2006 14:12

Bledulka
Host

Re: Summamed

presne tak smile lekarnice mi jeste podotykala, ze na lacno wink
tak uvidime... smile

 

#18 10. 3. 2006 14:26

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Summamed

já ho brala loni dvakrát během čtyř měsíců, pokaždé zabral, ale byla jsem jak zmlácená, je to fakt nářez - spala jsem jak mimino smile


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#19 10. 3. 2006 14:30

Bledulka
Host

Re: Summamed

coze? po tom se muze chtit i spat? tak to sem v pribalove informaci necetla yikes

 

#20 10. 3. 2006 15:21

tina
Moderátor(ka)
Místo: Brno
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 10967
Web

Re: Summamed

já jsem spala pořád - ještěže mi sem babička chodila hlídat prcka, jinak by se to nedalo... fakt - spala jsem v tahu od večera tak do jedenácti a pak ještě odpoledne minimálně dvě hodinky...


http://lb4m.lilypie.com/TikiPic.php/gndx.jpghttp://lb4m.lilypie.com/gndxp2.png
http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/JTqs.jpghttp://lbym.lilypie.com/JTqsp2.png

Není tady

 

#21 10. 3. 2006 15:25

Bledulka
Host

Re: Summamed

Tak aspon ted vim, co me ceka smile

 

#22 10. 3. 2006 17:56

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Summamed

To Bledulka: Nemusíš mít strach, protože je to lék velice šetrný pro zažívací trakt a pro organismus a začíná účinkovat až v bílkovině a to postupně. Já jsem ospalá nebyla a přesto že mám hodně nepříznivých reakcí na léky, tak tentokrát se žádná nedostavila. Je pravdou, že se musí užívat na lačno, nebo až dvě hodniny po jídle. Přeji hodně zdravíčka.

Není tady

 

#23 10. 3. 2006 18:03

Bledulka
Host

Re: Summamed

Tak akorat se mi po tom zacali trepat ruce, jinak je to v pohode  smile

 

#24 11. 3. 2006 14:55

kamolina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 302

Re: Summamed

Pod Summamed se můžu podepsat... škoda že ho tak málo doktoři předepisují... je drahý, ale účinný. Nedoporučují jej užívat nijak často, ale funguje ...!!! Hurá!!!


... za slzy, za slzy děkuji, ty naučí mne citu.........

Není tady

 

#25 11. 3. 2006 15:31

Bledulka
Host

Re: Summamed

Tak konecne muzu i ja potvrdit, ze to ucinne zabira smile
Sice sem ted chytla hroznou rymu, ale jinak v pohode smile

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů