Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 4. 1. 2014 16:12

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

To uz jsem tu take psal,kdyz ji reknu dobre,tak spolu nebudeme,rekne,ze je ji to jedno a bude radeji sama s detmi.

Není tady

 

#102 4. 1. 2014 16:16

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

Samozrejme,ze masturbaci beru jako sex,zas takoveho idiota ze me delat nemusis :-).Ale samozrejme naprosto nemam zkusenost s temito hormony a navic samy zenske rikaji,ze kazda to ma naprosto jinak...Pokud jde o tu ztratu pritazlivosti,je to samozrejme mozne,ale porad si rikam,ze by byla sama proti sobe zustat se 3 detmi bez chlapa.

to asi nechce , pokud byl ucel cele akce toho chlapa na zaopatreni ziskat ... ted by jeste potrebovala zbavit se toho sexu a bude spokojena


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#103 4. 1. 2014 16:25

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

No ale pokud se tedy zbavi sexu,driv nebo pozdeji se zbavi i toho chlapa :-).

Není tady

 

#104 4. 1. 2014 16:50

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

No ale pokud se tedy zbavi sexu,driv nebo pozdeji se zbavi i toho chlapa :-).

proc by to delala , pokud z toho bude mit nejake vyhody ... nekdo si vystaci i bez chlapa smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#105 4. 1. 2014 16:53

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

Myslel jsem to obracene,ze ten chlap se sebere a pujde jinam.Potom zase skonci s detmi nekde v garsonce a s 3 asi uz hodne tezko bude nekoho perspektivniho hledat.

Není tady

 

#106 4. 1. 2014 17:14

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

Dokonce se me snazila presvedcovat o tom,ze kdyz pomine"pocatecni zamilovanost",tak teprve potom,postupne prijde laska,kterou si chlap musi zaslouzit svym chovanim a tim,jak se postara o rodinu.Takze pry mam pravo si stezovat az tehdy,kdyz se budu vzorne se vsim vsudy starat a ona me presto bude nadale odmitat...

Pardon, ale tohle je hnusna vyderacka.

Tady uz sviti cervena signalni svetylka, tohle je blby.....takze se musis postarat o ni, o jeji dve deti, o treti, ktere je na ceste a pak si jeste bude vymyslet, co dalsoho a dalsiho...a pak ti rekne, ze si JEJI lasku (zeny s detmi a akorat soc. davkami nezaslouzis). Nemas pravo....si stezovat uschuschusch

Ted bych si davala pozor,  to jeji pocatecni naladeni na stejnou vlnu? nebyla to jen pretvarka?  Podle vseho ma sex rada a sex ji zajima, ale tedka fakt ne s tebou.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#107 4. 1. 2014 17:17

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

Myslel jsem to obracene,ze ten chlap se sebere a pujde jinam.Potom zase skonci s detmi nekde v garsonce a s 3 asi uz hodne tezko bude nekoho perspektivniho hledat.

Ty se nekam stehovat nemusis. Ja ti drzim palce.

Ja se teda s manzlem miluji pri kazde prilezitosti...nebydlim v jeho baraku, nefinacuje mi moje deti, platim vicemene polovinu vsech nakladu, staram se o jeho dceru, auto i barak jsem koupila ja.

A citim se dobre, nenapadlo by me nekoho takhle vydirat. To je fakt hnus.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#108 4. 1. 2014 17:17

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

Myslel jsem to obracene,ze ten chlap se sebere a pujde jinam.Potom zase skonci s detmi nekde v garsonce a s 3 asi uz hodne tezko bude nekoho perspektivniho hledat.

to mi na tom moc nesedi ... bud si je tak jista , ze bys to neudelal nebo ze by chtela jenom to dite a tebe k tomu ne ?


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#109 4. 1. 2014 17:25

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

Ja se nejak branim te predstave a snazim se to nevidet tak cerne,ale take vnimam nektere veci,ktere mi prijdou minimalne zvlastni.

Není tady

 

#110 4. 1. 2014 17:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v těhotenství

Grainne napsal(a):

Vonwald napsal(a):

Myslel jsem to obracene,ze ten chlap se sebere a pujde jinam.Potom zase skonci s detmi nekde v garsonce a s 3 asi uz hodne tezko bude nekoho perspektivniho hledat.

to mi na tom moc nesedi ... bud si je tak jista , ze bys to neudelal nebo ze by chtela jenom to dite a tebe k tomu ne ?

a proč ne, i to je možné ..


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#111 4. 1. 2014 17:31

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

No mozne je vazne asi vsechno,ale ze by chtela od chlapa dalsi dite(2 maji kazde jineho otce,ktere neznaji)a dal zila ze soc.davek a alimentu na Ostravsku?

Není tady

 

#112 4. 1. 2014 17:42

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

Jak to vim?S jeji malou dcerou jsme si chteli pustit film na dvd a mezi temi disky byl notysek,ktery vypadl.Mala si ho chtela vzit na malovani,tak jsem v nem zalistoval jestli je prazdny.No a nohuzel to byl ocislovany seznam krestnich jmen vzdy s poznamkou(dobry,nic moc,fuj,super,ma ho...).Ja byl bez komentare na 118 a 33 miste :-).

promin, ale 33 partneru nemusi byt tak sileny, nevim kolik ji je, ale zase bych z tohop nehystericila. Ovsem psat si jako matka od trech deti denicek s kym jsem se uz v zivote libala, je puberta a infantilnost.


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#113 4. 1. 2014 17:48

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

Ja z toho rozhodne nevysiluju,naopak beru ta tak,ze kazdy jsme si prosli vice,ci mene divokym moladim,minulost nezmenime,o budoucnosti to nic nevypovida a je to kazeho vec.Treba takovy clovek je zase vyboureny a muze byt vzorny partner.Primarne usem tu resil,zda je normalni,ze partnerka mi 8 mesicu tehotenstvi odpira jakoukoli sexualni aktivitu,pritom masturbuje a tvrdi.ze jee o uvolneni toaku,ne o sex,ktery ji vlivem hormonu nezajima.

Není tady

 

#114 4. 1. 2014 17:53

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v těhotenství

ale ji zajímá, jen ho nechce mít s tebou.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#115 4. 1. 2014 17:59

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v těhotenství

řešíš to stejně zbytečně, protože ty budeš pořád skákat jako ona píská.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#116 4. 1. 2014 18:10

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

Presne to si myslim taky,ze kdyz si to dela sama,tak ji obecne sex zajima,ale ona tvrdi,ze je to jen na jakesi uvolneni.No a ze nechce mit nic se mnou je pry hormony a srovna se to po porodu,ze musim brat ohledy na jeji tehotenstvi a byt trpelivy,protoze vlivem tech hormonu ke mne nic neciti.

Není tady

 

#117 4. 1. 2014 18:42

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex v těhotenství

Eva. napsal(a):

Vonwald napsal(a):

Fungovalo to v pohode cca 13 mesicu...Chapu samozrejme,ze me vsechny mate za naivu a trubce,co naletel svym zpusobem zlatokopce,ale nikdy se ani v naznaku takovym zpusobem neprojevila!Takze opravdu diky za shrnuti toho,co jsem udelal blbe ja a co ona,se spoustou veci souhlasim...Ale byl bych opravdu vdecny za Vase nazory na tu SOUCASNOST a prognozu do budoucna :-).

Ty nevidíš ty názory a progózu? Je jich tady spousta.
Tak ještě jednou po lopatě. Utíkej od ní pryč co nejrychleji. A své děátko si buď vem do své péče, anebo se s ním alespoň co nejčastěji vídej, až se narodí. Myslím si, že budeš trpce litovat, jestli se s ní do toho předpokládám tebou koupeného domu nastěhuješ. Je to dostatečně srozumitelné?

Proč tajíš její věk?

SOUHLAS SOUHLAS SOUHLAS!!!

Klidne pry od ni, o dite se muzes starat. Ale bude mit blbou matku....


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#118 4. 1. 2014 18:46

sahleb
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MIMO CESKO
Registrovaný: 14. 5. 2008
Příspěvky: 5109

Re: Sex v těhotenství

Vonwald napsal(a):

Jeste me napadla jedna vsuvka.Myslim,ze kdyby to byla zlatokopka,tak tim spis bych cekal,ze se alespon obcas premuze,aby neriskovala,ze pujdu jinam?

Ona asi neni zas tak inteligentni, kdyz te uz tedka vydira, je si sebou naprosto jista, je tehotna a nasla trubce.

nakonec je fajn, ze si sem napsal, doufam, ze ti to dojde.....


Kultura je založena na tom, co se od lidí vyžaduje, ne na tom, co se jim poskytuje.

ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY

Není tady

 

#119 4. 1. 2014 18:58

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

Uz jsem to napsal vyse,asi to jeste dneska ukoncim,nema to perspektivu...

Není tady

 

#120 4. 1. 2014 19:12

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Sex v těhotenství

Promiň, nestačil jsem si přečíst všechny příspěvky, ale mám z dřívějška zkušenost se svojí ženou a její chutí k sexu během těhotenství. Byla to hrůza, ale vydržel jsem to a potom se nemohla dočkat konce šestinedělí. No a potom zase normálka. Já bych řekl, že je to otázka hormonů. No a to že masturbuje :-) tys jí při tom viděl? nebo tě jenom dráždí ?


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#121 4. 1. 2014 19:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v těhotenství

no tak tos měl bigbene štěstí. znám spoustu ženských, který po porodu na sex chu neměly dlouhý měsíce i dýl. únava, nebo prostě jen to kojení .. kamarádka kojila dva roky a celou tu dobu ji byl sex úplně putna.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#122 4. 1. 2014 19:18

Vonwald
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 1. 2014
Příspěvky: 189

Re: Sex v těhotenství

Nemyslim,ze by mne tim drazdila,ptal jsem se ji,jestli opravdu behem celych tech mesicu nemela ani sebemensi pomysleni na tohle tema a rekla mi,ze si to dela sama kvuli uvolneni,ale predstava sexu ji je neprijemna.Tak jsem ji navrhl,ze si to muzeme udelat spolecne,ze bych se rad dival a o a na to,ze u toho nikoho nesnese.

Není tady

 

#123 4. 1. 2014 19:25

Bigben61
♥♥♥♥---
Registrovaný: 2. 9. 2012
Příspěvky: 343

Re: Sex v těhotenství

Teď to prostě musíš vydržet a potom uvidíš. No a pokud to nemůžeš vydržet a nestačí ti si to dělat sám, tak si prostě zajdi do klubu...


Muž, který miluje jiné země stejně jako svou vlast, je na takové úrovni jako muž, který miluje jiné ženy stejně jako svou manželku. (Theodore Roosevelt)

Není tady

 

#124 4. 1. 2014 19:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v těhotenství

já bych počkala, co bude. nic bych teď měsíc před porodem nehrotila, neřešila a už vůbec neotravovala se sexem.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#125 4. 1. 2014 19:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Sex v těhotenství

Bigben61 napsal(a):

Teď to prostě musíš vydržet a potom uvidíš. No a pokud to nemůžeš vydržet a nestačí ti si to dělat sám, tak si prostě zajdi do klubu...

bigbene, ty musíš být taky dáreček. to by každá ženská skákala nadšením, že ji chlap šel do klubu, protože se nedokázal ovládnout ani v době jejího těhotenství.
tebe bych hochu v dalším životě nechala rodit jedno děcko za druhým, a si to užiješ.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů