|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stránky: 1 … 15 16 17 18 19 … 24
Vonwald napsal(a):
Ano,zenil jsem se ve 28.
to mi nejde dohromady s tím, kolik ti je, po kolika letech manželství jsi psal, že ses rozváděl + říkáš, že tvé exce je 35 .. 
Není tady
ty tady myslím pěkně kecáš, že ?
Není tady

PPavlaa napsal(a):
Vonwald napsal(a):
Ano,zenil jsem se ve 28.
to mi nejde dohromady s tím, kolik ti je, po kolika letech manželství jsi psal, že ses rozváděl + říkáš, že tvé exce je 35 ..
hmmm, panovi je 50, zenil se v 28 a BM 35 :] Cili se byvala pani vonwaldova vdavala ve 13 :]
Není tady
50 mu ještě není, pokud jsem dobře četla nebo si to nespletla .. ale nesedí časově ani ta druhá.
Není tady
PPavlaa napsal(a):
50 mu ještě není, pokud jsem dobře četla nebo si to nespletla .. ale nesedí časově ani ta druhá.
Je mu prý 47, tak paní muselo být 16. To už jde, se svolením soudu.
Není tady
Netusil jsem,ze je to podstatne,takze narodil jsem se 1966,poprve se ozeni 1994 a rozvedl 2000.Potom jsem se ozenil ve 2001 a rozvedl pred 2 lety...Staci to tak?
Není tady

Každé své bývalé manželce jsi nechal dům a 2 auta?
Není tady

Vonwald napsal(a):
Netusil jsem,ze je to podstatne,takze narodil jsem se 1966,poprve se ozeni 1994 a rozvedl 2000.Potom jsem se ozenil ve 2001 a rozvedl pred 2 lety...Staci to tak?
to uz po sesti letech prestala byt atraktivni ?
Není tady

Eva. napsal(a):
Každé své bývalé manželce jsi nechal dům a 2 auta?
to zase neni spatny .... mozna by se to dalo rok , dva vydrzet 
Není tady
Presne tak,odesel jsem pouze s taskou,v ktere jsem mel obleceni...
Není tady
to uz po sesti letech prestala byt atraktivni ?
To víš... jak se zvyšuje věk pána, vybírá si stále mladší a mladší modely...
Není tady
Bohuzel pro me prestala byt atraktivni zenska,ktera denne vypila litr skotske,ale zase se neku.vila,jako ta druha
.
Není tady

Vonwald napsal(a):
Presne tak,odesel jsem pouze s taskou,v ktere jsem mel obleceni...
no co na to rict
jses dobra partie na par let
to se da vydrzet i pres pocit, ze zijes vlastne skoro s tatinkem 
snad jsi se ponaucil a tentokrat se k tomu majetku postavis trosku jinak 
Upravil(a) JuliePraha (9. 1. 2014 12:38)
Není tady

Vonwald napsal(a):
Bohuzel pro me prestala byt atraktivni zenska,ktera denne vypila litr skotske,ale zase se neku.vila,jako ta druha
.
Halt, když jsi ji zajistil tak dobře, že měla denně finance na litr skotské...
Vždyť jsi psal, že muž se má o finance v rodině postarat... 
Anebo to může být taky tak, že pila, že se s tebou nedalo vydržet, ta druhá si zase ze stejného důvodu našla jiného, byť staršího atd. Třeba ta třetí vydrží, když ji budeš dobře financovat a nebudeš moc často doma, anebo budeš hlídat všechny 3 děti a ona si půjde najít sex jinam... 
Upravil(a) Eva. (9. 1. 2014 12:40)
Není tady
A Vonwalde - ještě jsi nám zapomněl říct, jaké auto jsi pořil své přítelkyni a jak ho máš velkého.
Není tady

Vorwalde, pořád ti nedochází, že děláš ve vztazích něco špatně?
Že si ženy kupuješ a nejsi jim partnerem?
Není tady

Vonwalde celkove si moc jako chlap fandis.I v tom sexu.Mlade zene proste po teto strance stacit nemuzes i kdyz tu pises opak.Hledas mladou atraktivni ,kterou budes muset financovat nebo hledas laskyplny vztah.Myslim ,ze jsi jeste poradny vztah nezazil a resit s chlapama u piva ,kolikrat do toho busite,vypovida take o urcite urovni
Není tady
zenska,ktera denne vypila litr skotske,ale zase se neku.vila,jako ta druha
a neměla dvě nemanželský děti s dvěma různejma tatínkama - vlastně teď už tři.
Zajímavej výběr partnerek.
Není tady
Zrejme se se mnou neda vydrzet proto,ze jsem az prilis hodny,klidny,tolerantni.Ostatne moje druha ex mi rekla,ze zjistila,ze kazda zenska potrebuje obcas"pritahnout oprate"a ja to neumim...Ale treba jsem nasel zenskou,ktera bude rada za to,jaky opravdu jsem,i kdyz se me tady snazite temer vsechny presvedcit o tom,ze jsem do vztahu nepouzitelny
.
Není tady
Mikuelini: pokud si chlap nefandi,tak v zivote toho moc nedokaze a pokud jde o ten sex,tak jiste existuji zeny,pro ktere je jednou denne malo.
Není tady

Vonwald napsal(a):
Zrejme se se mnou neda vydrzet proto,ze jsem az prilis hodny,klidny,tolerantni.Ostatne moje druha ex mi rekla,ze zjistila,ze kazda zenska potrebuje obcas"pritahnout oprate"a ja to neumim...Ale treba jsem nasel zenskou,ktera bude rada za to,jaky opravdu jsem,i kdyz se me tady snazite temer vsechny presvedcit o tom,ze jsem do vztahu nepouzitelny
.
ale probuh, ja te rozhodne nepresvedcuji, ba naopak fandim, at dopadnes lip, nez kdysi muj BM a to jsem odchazela pouze se svoji taskou a psem :]...
Není tady

Vonwald napsal(a):
Zrejme se se mnou neda vydrzet proto,ze jsem az prilis hodny,klidny,tolerantni.Ostatne moje druha ex mi rekla,ze zjistila,ze kazda zenska potrebuje obcas"pritahnout oprate"a ja to neumim...Ale treba jsem nasel zenskou,ktera bude rada za to,jaky opravdu jsem,i kdyz se me tady snazite temer vsechny presvedcit o tom,ze jsem do vztahu nepouzitelny
.
Myslím si, že o tomhle to není. Není to ani o tom, že se o rodinu finančně postaráš. Nejde ani o přitažení opratí, normální žena, (kdyby sis takovou byl schopný najít), by tohle neřekla.
Ale že je to o partnerství, o tvém pohledu na ženy celkově, který, nezlob se na mě, je totálně buranský. A tvé partnerky to (podvědomě) cítí. Proto se k tobě chovají tak, jak se chovají. Neboť lásku, úctu, ... to, co je důležité v PARTNERSTVÍ, za žádné peníze nekoupíš.
Není tady
Je-li u chlapa buranske,ze dela vsechno pro to,aby se jeho partnerka citila jako"princezna"ve vsech smerech,potom jsem tedy nejvetsi buran na svete ...
Není tady

Vonwald napsal(a):
Je-li u chlapa buranske,ze dela vsechno pro to,aby se jeho partnerka citila jako"princezna"ve vsech smerech,potom jsem tedy nejvetsi buran na svete ...
Evidentně nevíš, o čem mluvím.
Není tady
Tak jedna princezna chlastala, druhá se ku*vila, třetí s Tebou nechce spát a čeká dítě-možná s Tebou.Nějak se Ti pohádka vymkla.
Není tady
Stránky: 1 … 15 16 17 18 19 … 24