Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 10. 2. 2014 19:33

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Ne, to opravdu nejde, přečíst to tady, na to nejsem stavěný.

Ale nerozumím, proč je špatně, že píšu jak píšu? Já jen chtěl vyjádřit, pojmenovat to, co muži obvykle neříkají. Můžu odejít, jestli zacláním.

Není tady

 

#52 10. 2. 2014 19:48

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Ne, to opravdu nejde, přečíst to tady, na to nejsem stavěný.

Ale nerozumím, proč je špatně, že píšu jak píšu? Já jen chtěl vyjádřit, pojmenovat to, co muži obvykle neříkají. Můžu odejít, jestli zacláním.

Proč?


samozřejmě objetí nesmělo chybět, ze začátku jsem se bál, aby to nezešedivělo, ale ne, dostal jsem jazýčkovou. Řekněte, no nevyplatí se to?
Tohle je už hodně srandovní big_smile Dokonce jazýčkovou big_smile Dělᚠvěci proto, aby se ti to vyplatilo?
Kolik ti je? 16?


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#53 10. 2. 2014 19:56

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Ale proč bys chodil pryč, mně se tvé psaní líbí, píšeš rozumně, a už je to z jakýchkoliv důvodů.
Mohl bys udělat vlákno odpovědí na otázky. Jako pohled z jiné strany. Třeba by to mohlo být zajímavé.

Tady je zvykem , že jakmile někdo objeví nějakou novinku (pro něj), nějaký způsob reagování, vzorec chování, tak to pak geniálně mastí do každého příspěvku a ohromuje kudy chodí.
Takže něco ber s rezervou

Není tady

 

#54 10. 2. 2014 19:57

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Eva. napsal(a):

Kolik ti je? 16?

Neber mi to, jooooo?
Já bych si tipla tak na 13 vissla


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#55 10. 2. 2014 19:59

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Wikina napsal(a):

Ale proč bys chodil pryč, mně se tvé psaní líbí, píšeš rozumně, a už je to z jakýchkoliv důvodů.
Mohl bys udělat vlákno odpovědí na otázky. Jako pohled z jiné strany. Třeba by to mohlo být zajímavé.

Tady je zvykem , že jakmile někdo objeví nějakou novinku (pro něj), nějaký způsob reagování, vzorec chování, tak to pak geniálně mastí do každého příspěvku a ohromuje kudy chodí.
Takže něco ber s rezervou

Ty jsi naivní. big_smile
To mu/jí vážně věříš? va
Vážně tě zajímají jazýčkové atd.? va
Prču si robí stolt


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#56 10. 2. 2014 20:00

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Pandorraa napsal(a):

Eva. napsal(a):

Kolik ti je? 16?

Neber mi to, jooooo?
Já bych si tipla tak na 13 vissla

reta
Naučené to má hezky big_smile


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#57 10. 2. 2014 20:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No...jen to trochu přehnal.
Texty na dalších vláknech mluví o "pánovi v letech" dost jasně.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#58 10. 2. 2014 20:13

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak byt sexualne pritazliva

JJ, prostě BigBen 2.
Pro mě je zajímavé, jak mu to některé žerou. Myslím, že BigBen se dobře baví. stolt
Nakonec, já taky.
Takového muže bych doma mít nechtěla. brr


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#59 10. 2. 2014 20:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Nebylo to vždycky tak jak teď, naslouchat jsem se musel tvrdě učit, a i když je to už dost let, stejně někdy Věnuši nerozumím, ale požádám manželku a ta mi s ůsmévem ráda přeloží. A když se mi povede pochopit něco hodně složitého, nechám se pochválit, to mě dělá dobře a motivuje- rozumějte tomu tak, že mužská ješitnost to má ráda a v správnou chvíli na správném místě dělá slůvko dvě zázraky.

Ale to aj ženskej duši... Chváliš niekedy aj TY JU? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#60 10. 2. 2014 20:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio - nechod nikam. Náhodou, mně se to psaní líbí. smile
A je fakt, že jazýčková pusa po dvacetiletém manželství není dennodenně.
Souhlasím s Wikinou, a přemýšlím, na jakou otázku se zeptat, nic mě zatím nenapadá.
A nepíšu, že je to špatně, co píšeš, jen nevím no. Na chlapa moc vyumělkovaný. Ale jako červená knihovna dobrý, mám úsměv na tváři a dobrou náladu.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#61 10. 2. 2014 20:17

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Nevím, proč se od mě některé ženy naváží. Co proti mě máte. Nic jsem vám neudělal.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 20:20)

Není tady

 

#62 10. 2. 2014 20:24

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Selima napsal(a):

Piopio napsal(a):

Nebylo to vždycky tak jak teď, naslouchat jsem se musel tvrdě učit, a i když je to už dost let, stejně někdy Věnuši nerozumím, ale požádám manželku a ta mi s ůsmévem ráda přeloží. A když se mi povede pochopit něco hodně složitého, nechám se pochválit, to mě dělá dobře a motivuje- rozumějte tomu tak, že mužská ješitnost to má ráda a v správnou chvíli na správném místě dělá slůvko dvě zázraky.

Ale to aj ženskej duši... Chváliš niekedy aj TY JU? wink

Ale ano, ona je moc krásná, atraktivní, je kosmetička, vizážistka, má vkus,umí si vybrat hezký kousky, je radost na ni pohledět, vypadala by sexy i jutovém pytlu. A chválou nešetřím. A nejen za to, jak vypadá. Ona má ůžasné držení těla, nikdy se nehrbí, ramena dozadu, má dlouhé nohy a když jde, otáčejí se i ženy.

Není ale žádna fiflena, není líná, ani hloupá, je inteligentní, líčí se střídmo, spíš zdůrazní přirozenost, než by se zmachlila. Tak to dělá i v práci. A někdy jsou ženy nespokojeny, pak jí pomáhám, kdž přijde rozrušená, tak ji vyslechnu a pochválím ji, že svou práci udělala dobře a nemá se za co stydět.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 20:28)

Není tady

 

#63 10. 2. 2014 20:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Nevím, proč se od mě některé ženy naváží. Co proti mě máte. Nic jsem vám neudělal.

Proč seš tak vztahovačnej?
Přes tohle "lehce pozdvižené obočí" by se přece chytrými knihami poučený a úspěšnou praxí doma potěšený pán v letech měl lehce přenést, ne? wink

Tak se přenes. Vždy to nic není tummenupp


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#64 10. 2. 2014 20:45

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Já se jen ptám, proč to děláte, máte tady některé hodně příspěvků na kontě, ale vaše první reakce na mě je pozdvižené obočí, nebo si vytrhnete z kontextu něco, na co můžete posměšně odepsat. Prostě se ptám, napište mě to, odpovím. Nemusíte psát o 13 letém, nebo o nějakém bigbenovi, a já ani nevím, kdo to je. Jestli vám něco nesedí, zeptejte se, nehledejte hned nějaký podvůdek. Já vím, že to tak ti náctiletí dělávají, Jestli vám pak z mé odpovědi nebude jasné, kdo s vámi mluví, tak potom na tom nejsem tak, jak si myslím.

Není tady

 

#65 10. 2. 2014 20:48

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio - zeptám se tedy.
Tvoje negativní vlastnosti? Chyby? Máš? Jaké?
První co jsem si všimla (a i Pandora) je vztahovačnost
a dál?

Upravil(a) dusička (10. 2. 2014 20:48)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#66 10. 2. 2014 20:49

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Spíš si říkám, že jsou některé z vás zaskočeny a první automatická reakce je taká jaká je. Opravdu nejste zvyklé mluvit otevřene s mužem, hlavně s cizím. Cítím to z těch reakcí, bohužel neumím přesně vyjádřit co chci říct, není to tak jednoduché a někdy to i vypadá, že se neumim "přenést", ale není to tak. Jinak bych se přece urazil a nepsal dál.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 20:50)

Není tady

 

#67 10. 2. 2014 20:58

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Dobrá, odpovím. Jsem prchlivý, tvrdohlavý, neudržím pořádek, jsem vztahovačný, ješitný, někdy zapomenu co slíbím - to je hodně špatné. Samozřejmě je toho i víc, ale nevzpomenu si hned. Ale snažím se. Co ještě je ze mě možno přečíst?

Není tady

 

#68 10. 2. 2014 21:09

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Když ti doma žena řekne, nech mě být, chci být sama. naštveš se? Jako tady,když ti někdo něco napsal,co si nechtěl slyšet?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#69 10. 2. 2014 21:09

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Já se jen ptám, proč to děláte, máte tady některé hodně příspěvků na kontě, ale vaše první reakce na mě je pozdvižené obočí, nebo si vytrhnete z kontextu něco, na co můžete posměšně odepsat. Prostě se ptám, napište mě to, odpovím. Nemusíte psát o 13 letém, nebo o nějakém bigbenovi, a já ani nevím, kdo to je. Jestli vám něco nesedí, zeptejte se, nehledejte hned nějaký podvůdek. Já vím, že to tak ti náctiletí dělávají, Jestli vám pak z mé odpovědi nebude jasné, kdo s vámi mluví, tak potom na tom nejsem tak, jak si myslím.

Není na co se ptát.
Tvé psaní na vláknech mi přijde jak výlevy 13ti letého puberáka.
Kolik je ti ve skutečnosti let a jestli si dělᚠči nedělᚠlegraci, to je mi v tuto chvíli celkem jedno.
Prostě tak na mě působíš a to není nic proti ničemu.
Nakonec je to můj problém, ne? wink
Vlastně není, protože já z toho nedělám žádné závěry a nijak mne to netrápí.
Prostě sleduju cvrkot stolt


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#70 10. 2. 2014 21:12

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Spíš si říkám, že jsou některé z vás zaskočeny a první automatická reakce je taká jaká je. Opravdu nejste zvyklé mluvit otevřene s mužem, hlavně s cizím. Cítím to z těch reakcí, bohužel neumím přesně vyjádřit co chci říct, není to tak jednoduché a někdy to i vypadá, že se neumim "přenést", ale není to tak. Jinak bych se přece urazil a nepsal dál.

Tak teď jsi mne opravdu pobavil big_smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#71 10. 2. 2014 21:13

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Dobrá, odpovím. Jsem prchlivý, tvrdohlavý, neudržím pořádek, jsem vztahovačný, ješitný, někdy zapomenu co slíbím - to je hodně špatné. Samozřejmě je toho i víc, ale nevzpomenu si hned. Ale snažím se. Co ještě je ze mě možno přečíst?

Ještě jsi majetnický a žárlivý, ne příliš si jistý sám sebou.

Ale dost. Dneska už nepracuju vissla


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#72 10. 2. 2014 21:24

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No, tak teď zase já, nebude to tak odborné, jako to tvoje, jsi příliš sebejistá, převzdělaná, kariérou pohlcená, příliš aktivní, neomylná, posuzovačná, sebestředná, exhibicionistická, panovačná, neústupná, povoláním zdeformovaná. Téměř bych řekl, že nejsi žena. Tahᚠpráci sebou, kamkoli přijdeš. Divil bych se, kdybys měla funkční dlouholetý vztah, ale můžu se mýlit.
A dost, dneska už nepíšu.

Není tady

 

#73 10. 2. 2014 21:28

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

dusička napsal(a):

Když ti doma žena řekne, nech mě být, chci být sama. naštveš se? Jako tady,když ti někdo něco napsal,co si nechtěl slyšet?

Ješté odepíšu: ne, okamžitě zmizím.

Není tady

 

#74 10. 2. 2014 21:34

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

dusička napsal(a):

Když ti doma žena řekne, nech mě být, chci být sama. naštveš se? Jako tady,když ti někdo něco napsal,co si nechtěl slyšet?

Ješté odepíšu: ne, okamžitě zmizím.

Vzhledem k tomu, co si dneska napsal Rudolfovi, Pan, Seli a nevím komu ještě, nevěřím Ti ani slovo. Víš, já sem jasnovidka big_smile a vidím tě, jak by ti cukaly koutky a ženská by dostala spršku urážlivých slov, jako si pro nic za nic psal tady,když se ti něco nelíbilo.
Ano,psaní hezké, ale pohádka. Neberu ti jí.
Ale chlap,který tohle prožívá, nemá potřebu o tom mluvit. Inteligentní lidi také nemluví a nekasají se se svou inteligencí.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#75 10. 2. 2014 21:51

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No tak se zeptám, která z vás má funkční dlouholetý stabilní vtah. Čím jste zakomplexované, že nemůžete uvěřit, že to někomu může fungovat. Co se vám v životě stalo. Já vím co, Zklamání, obrovské zklamání, které jste si prožily, vám nedovolí uvěřit. Ale je to vaše věc, já nejsem dokonalý, ale pracuju na sobě, A jak pandora dobře ví, to je jediné co se dá dělat, jenomže neví, že na to mohou být dva. To totiž nezažila. Já ano, já si mohu dovolit psát co píšu, A proč si mám nechat líbit urážky a nařčení ze lhaní? nejsem pařez, taky jsem jen člověk. To je vaše metoda? Řeknete, že tak nikdo psát nemůže, protože to je příliš idealistické a pak urážet?
"A je fakt, že jazýčková pusa po dvacetiletém manželství není dennodenně."
Proč tomu nemůžeš uvěřit? Já ríkám, že je a poslední dobou ne jedna, co tě žene to napsat, závist? To snad ne! Dost jste mě zklamaly.
Edit. Nechápu, proč si myslíš, že chlap nemá potřebu o tom mluvit, když to prožívá, chce to vykřičet celému světu, jsi ůplně vedle, nevíš o nás nic.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 21:55)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů