Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 10. 2. 2014 13:27

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Nevím, kde to vlákno je, ale uvedu dnešní malou událost, tak 5 minut dozadu. Manželka potřebovala odeslat mail, a jelikož měla před časem problém s heslem, prošel jsem celou tortůru obnovy hesla u gmajlu, a nové heslo získal. Ale nějak se nezapamatovalo Mozille, tak hláška "nepodařilo se odeslat poštu" jí vyděsila. Mohl jsem situaci řešit v zásadě dvěma způsoby:
1. reagovat jako "chlap": vynadat ji, že si tak pracně mnou získané heslo neuložila, poštu ji odeslat a stát se tím hrdinou, co vše umí, a vše ví.
2. vyskočit, říct, miláčku, hned to udělám, odeslat poštu, políbit ji, říct, bylo to jen tím blbým heslem. Už je to v pořádku, pošta odešla.
Co myslíte, že jsem udělal? :-D

Není tady

 

#27 10. 2. 2014 13:50

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Psal do Babi... tongue


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#28 10. 2. 2014 14:06

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

Nevím, kde to vlákno je, ale uvedu dnešní malou událost, tak 5 minut dozadu. Manželka potřebovala odeslat mail, a jelikož měla před časem problém s heslem, prošel jsem celou tortůru obnovy hesla u gmajlu, a nové heslo získal. Ale nějak se nezapamatovalo Mozille, tak hláška "nepodařilo se odeslat poštu" jí vyděsila. Mohl jsem situaci řešit v zásadě dvěma způsoby:
1. reagovat jako "chlap": vynadat ji, že si tak pracně mnou získané heslo neuložila, poštu ji odeslat a stát se tím hrdinou, co vše umí, a vše ví.
2. vyskočit, říct, miláčku, hned to udělám, odeslat poštu, políbit ji, říct, bylo to jen tím blbým heslem. Už je to v pořádku, pošta odešla.
Co myslíte, že jsem udělal? :-D

myslím, že otřískanej manžel už nebude ani nadávat, jen to prostě udělá.... zvyklej na mnohem horší zmatky (např. moje excelové tabulky mu způsobovaly kyslíkovou insuficienci ).
2. variantu bych ani nečekala, ani nevyžadovala - a dost  by mě vykolejila a taky bych zůstala  ve střehu, copak asi bude následovat??!
Já bych každopádně dostala kartáč, proběhlo by pár vzdechů a udělal by to. Je už zvyklý. A navíc, nevzpouzela bych se, jen říkala:   "....maš pravdu Horymíre..." , uznavši provinění.

Upřímně si myslím, žes udělal 1. smile
a nebo jsi rozhodně chtěl !?

Není tady

 

#29 10. 2. 2014 14:56

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No vidíte, a tady je ten problém. Spousta lidí by udělala 1. a to je špatně. By ze zvyku, nevědomosti, nebo jiného dôvodu si myslí, že ta situace se takhle má řešit. Není to pravda, z takovéto situace si variantou 1. môžete udělat jen zvyk, nebo kratičkou minihádku, nebo ji jen tak projdete. Ale jde to i jinak. Já v tom vidím příležitost. Příležitost, jak udělat dobře manželce, sobě a tím utužit vztah a přidat další kamínek do stavby a tak jsem udělal 2.

A to není vše, udělal jsem ještě víc, ve spěchu při letu mezi koupelnou a skříní manželka pískla, kolik energie jí to vzalo. Zase jsem vyskočil, pádil za ní a řekl, počkej, hned ti nějakou dodám. Div se světe, /já ne/ zastavila, otočila se ke mě s ůsměvem, objal jsem ji znovu, silně stiskl, na několik ůderů srdce, políbil, a řekl, tak, teď můšeš jít.

A není to vymyšlené. Řekněte mi někdo, proč bych neměl využít příležitost a z takové "prkotiny" neudělat drobnost, za kterou dostanu bod?

Horymír je možná dobrý manžel, skvělý člověk, jen bohužel, neví. Já vím. Manželky si na 1. nakonec zvyknou, neřeší, jede se dál, tak to přece má být. Ale Grey mě naučil něco jiného a já to využívám, jak jen můžu. A i když dělám chyby a pitominy, nejsem pan dokonalý. Snažím se leč můžu, vždy dáma v nesnázích, to je impulz. Jen je třeba kapku změny. Není to sice o sexu a kapku mimo téma, ale funguje to.

Edit: nakonec to i o sexu je, však víte.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 14:58)

Není tady

 

#30 10. 2. 2014 15:14

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Tady někdo čte harlekýnky a aplikuje je sem.

Není tady

 

#31 10. 2. 2014 15:16

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Tak kdyby manžel za mnou vyskočil a pádil, tak bych ho brzy něčím klepla. Nic se nemá přehánět.
U nás by byla jasná jednička. Sklidil by za to pochvalu - a stačí ne. big_smile
Piopio - chceš pochválit?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#32 10. 2. 2014 15:21

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

rudolf napsal(a):

Tady někdo čte harlekýnky a aplikuje je sem.

Jestli tomu nevěříš, nečti to. Nikdo tě nenutí. Je to pravda, dělám to tak, dělal jsem to jak ty, nebo jiný páry a měl jsem z toho velký kulový. Za to, že ty to nedokážeš, tady nemusíš ještě osočovat. Jdi prudit někam jinam.

Není tady

 

#33 10. 2. 2014 15:21

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

dusička napsal(a):

Tak kdyby manžel za mnou vyskočil a pádil, tak bych ho brzy něčím klepla. Nic se nemá přehánět.
U nás by byla jasná jednička. Sklidil by za to pochvalu - a stačí ne. big_smile
Piopio - chceš pochválit?

Nepotřebuju pochválit, dělám to pro sebe a pro můj život a považuju to za důležité.

Není tady

 

#34 10. 2. 2014 15:24

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

dusička napsal(a):

Tak kdyby manžel za mnou vyskočil a pádil, tak bych ho brzy něčím klepla. Nic se nemá přehánět.
U nás by byla jasná jednička. Sklidil by za to pochvalu - a stačí ne. big_smile
Piopio - chceš pochválit?

Nepotřebuju pochválit, dělám to pro sebe a pro můj život a považuju to za důležité.

Každej chlap chce pochválit (teda nejenom chlap) takže kecáš. big_smile
A víš jak, dělej si to jak chceš, hlavně že to u vás funguje. Ale že ti někdo napíše něco jiného, nemusíš se hned čertit. Prudíš ty.
No, na oko nevinátko, který skáče za manželkou, za rohem chlap,kterýmu nemůže ženská říct svůj názor. Hm, dost blbá kombinace.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#35 10. 2. 2014 15:31

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No žebys za to klepla manžela, už o tobě něco vypovídá. A že u vás by byla jasná 1. také vypovídá o vašem vztahu. Neměla by ses nad sebou zamyslet? Tím že nepotřebuju pochválit jsem nemyslel, že nikdy a od nikoho, já to sem napsal, aby se někdo poučil, protože to skutečně funguje, nechtěl jsem pochválit od tebe, protože to bylo jasně ironické. A jak si to u mě zobecnila byl zase od tebe podraz. A díky, žes mě hned zaškatulkovala, co ti chybí? Skutečně se nad sebou zamysli.

Ale nechci se hádat, nechme toho. Napiš radši, proč bys toho chudáka manžela klepla, nebo jak jsi to myslela.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 15:33)

Není tady

 

#36 10. 2. 2014 15:38

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

U nás by byla jasná jednička, protože manžel naoko hudruje, ale i přesto mě má rád. A nemusí to dokazovat a poskakovat za mnou. Ale jak píšu, každý to může mít jinak.
Je zvláštní, nezažila jsem chlapa, který by takhle mluvil, psal, jako Ty.Zajímᚠmě cool
Koho mᚠna mysli,aby se poučil? Nejspíš pány. Ale Ty sem moc nechodí. tohle je babinec. (a samo,že chlap to tu oživí, a to je dobře).
Vím, co funguje, neboj. Alespon v mém manželství a dost dobře vím, jak na mého manžela, víš. big_smile
Klepla neklepla - potřebuju cítit i trochu - jak bych to řekla - že je manžel tak trochu nedostupný. Kdyby za mnou furt lezl a poskakoval, lezl by mi na nervy.

Upravil(a) dusička (10. 2. 2014 15:40)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#37 10. 2. 2014 15:58

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No tak to se neboj, nehopsám za manželkou celý den, mám taky svou práci a někdy jsem děsně nedostupný, i když pracuju doma. Ale pokud můžu, převrátím situaci přesně tak, jak se to stalo dneska. Ale jedno mᚠpravdu, já jsem také nezažil chlapa, co by takhle mluvil, nebo psal. Ale píšu hodně a mám hodně načteno. Bohužel na Fifty trilogii si netroufám, to už je hodně mimo můj rozsah. A nepíšu beletrii. A tady píšu jen o tom, že jsem se naučil rozumět, co žena říká, když na mě mluví. A musím říct, že je to neskutečně zajímavé, protože chlap málokdy ví, co mu žena říká, i když ji slyší. No a nejhorší ze všeho bylo, zdržet se rad. jako chlap, jsem okamžitě chtěl řešit problémy, o kterých mi žena říkala, ale to ona nepotřebuje. Potřebuje jen naslouchat. Víš jak je tohle těžký? Nevíš, nejsi chlap.

Jop, skoro jsem zapoměl, manželka se taky učila, učila se přijímat pozornost, i když po ní ženy touží, nečekají ji po 20 letech manželství a zdá se jim divné, přesně jako tobě. Nekteré se proto dívají na bezduché telenovely, zatímco jim utíká něco mimo prsty. Učila se také rozumět, proč jsem někdy vzdálený,  a proč na mě nemůže promluvit, když něco řeším. Prostě nejsem schopen jí věnovat dostatečnou pozornost. Pár minut později už je to jinak. A mnoho dalších věcí.

Já nechci nikoho poučovat proti jeho vůli, ale moje zkušenosti jsou takovéto, tady je máte, možná si něco z toho vemete, nebo ne, to už je na vás. Já jsem si sem šel něco přečíst původně o zkušenostech s vibrátorem a třeba najít, jak se muži vyrovnávají s "konkurencí", ale muži sem nepíšou, jediná možnost byla, že sem napíšou nějaké ženy, co se s tím setkali. Ale tady jak vidím to zase asi bude jen o hádání. Aby jsme si navzájem poradili, nebo se alespoň vypovídali, to se asi moc dneska na forech nenosí.

Upravil(a) Piopio (10. 2. 2014 16:10)

Není tady

 

#38 10. 2. 2014 16:16

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

No vidíte, a tady je ten problém. Spousta lidí by udělala 1. a to je špatně. By ze zvyku, nevědomosti, nebo jiného dôvodu si myslí, že ta situace se takhle má řešit. Není to pravda, z takovéto situace si variantou 1. môžete udělat jen zvyk, nebo kratičkou minihádku, nebo ji jen tak projdete. Ale jde to i jinak. Já v tom vidím příležitost. Příležitost, jak udělat dobře manželce, sobě a tím utužit vztah a přidat další kamínek do stavby a tak jsem udělal 2.

A to není vše, udělal jsem ještě víc, ve spěchu při letu mezi koupelnou a skříní manželka pískla, kolik energie jí to vzalo. Zase jsem vyskočil, pádil za ní a řekl, počkej, hned ti nějakou dodám. Div se světe, /já ne/ zastavila, otočila se ke mě s ůsměvem, objal jsem ji znovu, silně stiskl, na několik ůderů srdce, políbil, a řekl, tak, teď můšeš jít.

A není to vymyšlené. Řekněte mi někdo, proč bych neměl využít příležitost a z takové "prkotiny" neudělat drobnost, za kterou dostanu bod?

Horymír je možná dobrý manžel, skvělý člověk, jen bohužel, neví. Já vím. Manželky si na 1. nakonec zvyknou, neřeší, jede se dál, tak to přece má být. Ale Grey mě naučil něco jiného a já to využívám, jak jen můžu. A i když dělám chyby a pitominy, nejsem pan dokonalý. Snažím se leč můžu, vždy dáma v nesnázích, to je impulz. Jen je třeba kapku změny. Není to sice o sexu a kapku mimo téma, ale funguje to.

Edit: nakonec to i o sexu je, však víte.

Předně tě chválím, že vůbec o nějakých změná ch uvažuješ, a to U SEBE !
Většinou jsou to ženy, které se snaží (různě dobře/blbě) pomáhat jejich vztahu. U mužů jsem si všimla (mnohem) více takových, kteří jsou si jisti, že dělají dobře. Všechno. A neví - jak přesně píšeš.

Přesto v 1. nevidím "špatně".
Občas bych 2. zvládla, ale pokud by ten chlap nebyl celkově takový (pozorný, vstřícný, chápající, usnadňující mi), tak bych i myslela, že má průser. lol (jako když přinese kytku  lol- v tv dávali takový seriál s Medřickou, Kolářovou atd) .Pokud by se "horymír" big_smile 15let choval přirozeně - tedy jsme praktikovali 1., tak by mě jednou 2. zaskočila natolik, že bych zvažovala profesionální pomoc u psychiatra. Jemu. big_smile
Přestože nadlehčeno, vážně si nedovedu představit, že by chlap byl stále tak úžasně pozorný a pochybuju, že je to možné v reálu.
Ještě chci dodat, že mě třeba partnerovy "nedostatky" baví. Neodpuzují mě, dokonce se mi líbí jeho typická "beranitost".  (ne vždy 100%).  Mám ho ale dobře prokouknutého, a ty reakce už očekávám a rovnou mu navrhuji co mi má říct ... Asi  je to nesrozumitelné - uvedu příklad jednoho zúsobu:
otvírám konzervu nebo nějakou zabalenou věc vlastním "rozsápajícím" zůsobem, a něž stačí zasáhnout (ví že to nějak znehodnotím), tak mi dojde marnost mého počínájí, a než spustí, tak začnu hlasitě - dřív než on: " Aleno!! dej to sem! To je neskutečný, jak můžeš TAKTO otevírat balíček !!! " přičemž odcházím.  A on - nezbývá mu, než se smát a odříkat prakticky všechno, co jsem si nařvala na sebe já před pár vteřinama.

Není tady

 

#39 10. 2. 2014 16:23

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Wiki .- dobrý tummenupp big_smile


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#40 10. 2. 2014 16:24

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio napsal(a):

No tak to se neboj, nehopsám za manželkou celý den, mám taky svou práci a někdy jsem děsně nedostupný, i když pracuju doma. Ale pokud můžu, převrátím situaci přesně tak, jak se to stalo dneska. Ale jedno mᚠpravdu, já jsem také nezažil chlapa, co by takhle mluvil, nebo psal. Ale píšu hodně a mám hodně načteno. Bohužel na Fifty trilogii si netroufám, to už je hodně mimo můj rozsah. A nepíšu beletrii. A tady píšu jen o tom, že jsem se naučil rozumět, co žena říká, když na mě mluví. A musím říct, že je to neskutečně zajímavé, protože chlap málokdy ví, co mu žena říká, i když ji slyší. No a nejhorší ze všeho bylo, zdržet se rad. jako chlap, jsem okamžitě chtěl řešit problémy, o kterých mi žena říkala, ale to ona nepotřebuje. Potřebuje jen naslouchat. Víš jak je tohle těžký? Nevíš, nejsi chlap.

Jop, skoro jsem zapoměl, manželka se taky učila, učila se přijímat pozornost, i když po ní ženy touží, nečekají ji po 20 letech manželství a zdá se jim divné, přesně jako tobě. Nekteré se proto dívají na bezduché telenovely, zatímco jim utíká něco mimo prsty. Učila se také rozumět, proč jsem někdy vzdálený,  a proč na mě nemůže promluvit, když něco řeším. Prostě nejsem schopen jí věnovat dostatečnou pozornost. Pár minut později už je to jinak. A mnoho dalších věcí.

Já nechci nikoho poučovat proti jeho vůli, ale moje zkušenosti jsou takovéto, tady je máte, možná si něco z toho vemete, nebo ne, to už je na vás. Já jsem si sem šel něco přečíst původně o zkušenostech s vibrátorem a třeba najít, jak se muži vyrovnávají s "konkurencí", ale muži sem nepíšou, jediná možnost byla, že sem napíšou nějaké ženy, co se s tím setkali. Ale tady jak vidím to zase asi bude jen o hádání. Aby jsme si navzájem poradili, nebo se alespoň vypovídali, to se asi moc dneska na forech nenosí.

Tak pokud je tam taková míra "hopsání", jak píšeš, tak to beru!
I s nedostupným pracovním , sportovním, či jiným, mezičasem.
To pak ANO! tummenupp

Není tady

 

#41 10. 2. 2014 16:30

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak byt sexualne pritazliva

já to sem napsal, aby se někdo poučil
Taková už sem jedna chodí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 10. 2. 2014 16:36

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Wikino, to je právě to, tys ten hřebík trefila. Většina žen si nejenom nedovede představit pozornost, ale dokonce je jim podezřelá. Ano, moje manželka mi řekla, že když jí koupím kytku, budu podezřelý, ale já jí skutečně někdy tu kytku koupím. Hodně spolu mluvíme a rozumíme tomu, proč ten druhý dělá to co dělá. A taky jsem tvrdá hlava, nemysli si, že jsem vyměklej, a to co jsem tady psal jako příklad je jen ta změna, ke které jsem dospěl, jak řešit běžné situace. Vždy jsou dvě možnosti, že ano.
Jinak supr, našla si vtipný způsob, jak si vyžádat pomoc od manžela, aniž by ses cítila poníženě, nebo závislá, a když si to zanalyzuješ, je to v zásadě dost podobné, jako v mém případu.  Moje manželka není tak kreativní, proto musím já vyskočit, v tom je celý rozdíl. Ona si pomoc ode mě vyžádá jinak, ale je to stejné.
Ještě se vrátím kté pozornosti, to ani není možné, aby člověk byl pozorný celý den a slídil za tím partnerem, to už je dotěrnost, proto si to nesmíš zaměňovat. Prosté je to jen příklad, kdy manželka ve spěchu propadla zoufalství a já se ji snažil pomoct, pro mé tím lepším způsobem. Pospíchala do práce a už měla zpoždění.

Není tady

 

#43 10. 2. 2014 17:19

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No já nemůžu jinak, než prostě říct - jo! Perfekt!
Když jsi to upřesnil, dal tomu míru, tak je do výborný. Aspoň jak si to představuju...podle popisu.
Co říká tvoje žena? smile  bývá překvapená?

Občas taková překvapivá reakce (nebo akce) je velmi dobrá pro komunikaci a vůbec vztah. Vzpomám - když jsem v čemsi (obchodní věc)pána podcenila, a řešila to, topila se v tom, (páč jsem si byla jista, že to nechá na mně, ani jsem pomoc nežádala), tak zničeho nic zasáhnul. A přesně, naprosto nečekaně a aktivně zasáhnul a věc vyřešil. Dodnes , když si na to vzpomenu - jak o tom nemluvil, jen jednal, tak se zastydím, že jsem ho podceňovala a navíc mi to nesmírně zaimponovalo, což se promítlo do všech sfér. Takto mě převezl 2x a byl ihned stoupnul na pomyslných schodech obdivu.
V maličkostech mě zatím nepřekvapil,  ale když šlo o důležitou věc, tak jednal.

Já to jako inspiraci schvaluju, líbí se mi tvůj přístup.

Není tady

 

#44 10. 2. 2014 17:28

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

řekla bych,že to není ani tak o tom načtení, ale o tom,že jeden druhého po xletém manželství zná a už ví, jak naněho.
I můj manžel se mění. (i já)
Minule mě překvapil - já hudrovala, byla jsem něčím vnitřně nespokojená, tak jsem to ventilovala ven a on přišel a zničeho nic mi dal pusu.Zůstala jsem stát s otevřenou pusou a vturánu ze mě nervozita spadla.
Když jsme se pak o tom bavili, říkal, si říkala něco o pevném objetí, že by u tebe fungovalo (nebavila jsem se s ním i Prekopové).

Upravil(a) dusička (10. 2. 2014 17:29)


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#45 10. 2. 2014 17:40

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Ještě se vrátím kté pozornosti, to ani není možné, aby člověk byl pozorný celý den a slídil za tím partnerem, to už je dotěrnost, proto si to nesmíš zaměňovat. Prosté je to jen příklad, kdy manželka ve spěchu propadla zoufalství a já se ji snažil pomoct, pro mé tím lepším způsobem. Pospíchala do práce a už měla zpoždění
Tak to se mě líbí.  Já to poprvé pochopila jako dotěrnost, proto jsem reagovala, jak jsem reagovala.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#46 10. 2. 2014 18:05

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

No vidíte, já sice docela dobře rozumím, ale tady jsem asi vedle, protože když píšu, je to maransky, a vypadá to trochu jinak. Ale nevadí, nakonec se domluvíme. Právě přišla manželka, samozřejmě objetí nesmělo chybět, ze začátku jsem se bál, aby to nezešedivělo, ale ne, dostal jsem jazýčkovou. Řekněte, no nevyplatí se to? A si jiní chlapi melou co chtějí, mě je to jedno, já si říkám, mě za to stojí na sobě pracovat. Ale hezké je i to, že manželka naslouchá mě, že nejenom dělá věci beze slova tak, aby to manželovi "vyhovovalo", snaží se porozumět, je to vzájemné.
Já třeba neperu, nežehlím, neukládám ponožky do komody, ale nezapomenu jí raz za čas připomět, že když si je beru, tak na ni myslím, vždy o tom to je, ona to dělá pro mě, proč bych to neměl vidět a dát najevo? Ale proboha, zas si nemyslete, že každý týden o tom s ní mluvím, ono to je opravdu jen raz za nějakou dobu a pokaždé o něčem jiném. Aby nezapoměla, že vím, co ona pro mě dělá. Aby neměla pocit, že to beru automaticky. Jsou to drobnosti, ale jsou potřeba.

Není tady

 

#47 10. 2. 2014 18:15

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Piopio - něco mi na tvém psaní nesedí. Chlap,který je spokojený nebo já nevím, jak to napsat, v pohodě, podle mého mu přijde ztráta času psát věci, co zlepšit nebo nezlepšit na manželství.
A nemluví o tom.
Nevím no. Je to fakt od tebe jak červená knihovna.  vissla


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#48 10. 2. 2014 18:46

Piopio
♥♥-----
Registrovaný: 10. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Já ti rozumím, nejsi zvyklá mluvit otevřeně s chlapem, ani takového neznᚠve svém okolí, ale proč by takový chlap nemohl existovat? Když mluvím s manželkou, už si ani neuvědomuju, že běžne takhle nikdo doma nemluví. Mluvit o vztazích, řešit je, řešit duševní rozpoložení lidí, proč udělali to, co udělali, nebo co řekli, nebo co tím mysleli, to je doména žen. Chlapi tohle neřeší, ale pokaždé, když se v rodině něco řeší, poslouchám co říká manželka a snažím se tomu porozumět.

Daří se to, není to tak těžké, a někdy se i bavím, když mi vyloží jak něco ona osoba - žena - vidí, protože přeci jen se v tom lépe vyzná a může mě moc věcí vysvětlit. U mnoha rodin to běží tak, že ženy řeší věci, takříkajíc, za dveřma. Aby o tom muži nevěděli, protože by se rozčílili, nebo udělali nějakou kravinu. Ženy ppak řídí své muže jako krk hlavu a oni ani nevědí, že jsou manipulováni. Drtivé většině mužů to vyhovuje, mě ne. Kolikrát se i sám divím, jak se můžou věci domotat, když ženy nerozumí, proč ten či onen muž udělal, co udělal, pak vysvětluju já manželce, jak to je, protože tomu zase ona až tak nerozumí. Slovo porozumění mužům neříká nic, pro mě je ale dost klíčové ve vztahu.

Není tady

 

#49 10. 2. 2014 19:02

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Jak byt sexualne pritazliva

To není ono co mylím.
Podle mého skoro každý pár spolu mluví,komunikuje. Jde spíš o to,že mě překvapuje,že ty jako muž, o tom takhle přemýšlíš a píšeš. Spíše to patří na psychologické.
Jsem zvyklá mluvit otevřeně nejenom s manželem, ale je pravdou,že nerozebíráme, jak chápe on situaci,jak jí chápu já,protože stačí na sebe kouknout a víme, o co jde a jak se ten druhý zachová.
Ano duševní rozpoložení - to je ono.
To není nic proti tobě. Jen to slyším od muže poprvé. Nebo jsem to slyšela, ale ne takhle - jako spisovatel.
Nepíšeš romány?


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 

#50 10. 2. 2014 19:08

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jak byt sexualne pritazliva

Tady asi někdo přeřetl celej babáč ze shora dolů, zprava doleva třikrát a teď zkouší, jestli to fakt funguje stolt smile smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů