Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 3. 1. 2014 19:59

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ivana napsal(a):


Miluju. Letos to bude 8 let.

ach jo, ivo ...

no neblázni!!?
A úplně vážně říkáš, že ho miluješ..? (pokud se takto vyjadřuješ o jeho "novém" synovi - tak asi opravdu ano. )   Věříš, že jsem se s tímto ještě nesetkala?
Spíš jsem se setkala se slovem "miluji", ale pod tím znělo " je -byl- můj a dovolil si odejít".
A není to třeba i obava z nového vztahu? Neochota k neznámému..nebo tak něco? Ale ptám se bez invektiv,poučování, neznám tě, jen píšu tak, jak přemýšlím. (abys to nebrala jinak).

Nemám vlastnické sklony. Nikdy nebyl "můj". Je to prostě pro mě jediný mužský, kterého jsem kdy milovala. Všichni ostatní chlapi jsou mi protivní. Vím, že je to neobvyklé, ale já si ho prostě budu jen tak sama pro sebe milovat až do mojí smrti. Nechci nikoho jiného. Chci jeho (což je nemožné), nebo nikoho. Často se mi o něm zdá, tak jednou týdně. Mám ho prostě pod kůží. Je to můj osudový muž.

Není tady

 

#52 3. 1. 2014 20:46

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Silvestr

Ivana napsal(a):

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


ach jo, ivo ...

no neblázni!!?
A úplně vážně říkáš, že ho miluješ..? (pokud se takto vyjadřuješ o jeho "novém" synovi - tak asi opravdu ano. )   Věříš, že jsem se s tímto ještě nesetkala?
Spíš jsem se setkala se slovem "miluji", ale pod tím znělo " je -byl- můj a dovolil si odejít".
A není to třeba i obava z nového vztahu? Neochota k neznámému..nebo tak něco? Ale ptám se bez invektiv,poučování, neznám tě, jen píšu tak, jak přemýšlím. (abys to nebrala jinak).

Nemám vlastnické sklony. Nikdy nebyl "můj". Je to prostě pro mě jediný mužský, kterého jsem kdy milovala. Všichni ostatní chlapi jsou mi protivní. Vím, že je to neobvyklé, ale já si ho prostě budu jen tak sama pro sebe milovat až do mojí smrti. Nechci nikoho jiného. Chci jeho (což je nemožné), nebo nikoho. Často se mi o něm zdá, tak jednou týdně. Mám ho prostě pod kůží. Je to můj osudový muž.

Věřím ti, že je to tak, jak píšeš. Opravdu ženu jako ty neznám. Jen jednoho muže, ale ten žije v iluzích (bohužel o mně). 
Chci jeho (což je nemožné), nebo nikoho
proč nemožné?
Není tak neobvyklé, že se vydováděný manžel rád vrací k bm.

Není tady

 

#53 4. 1. 2014 11:30

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

Můj BM je už znovu ženatý a má šestiletého syna. Koupili si na hypotéku domek na venkově, po čemž vždy toužil, zrekonstruovali ho. Nikdy by svoji novou rodinu neopustil a nevrátil by se ke mně. Děti říkají, že je teď velmi spokojený a šastný.

Není tady

 

#54 4. 1. 2014 13:00

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

Wikina napsal(a):

ještěže má rozumné rodiče.

to má, oni jsou moc fajn.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 4. 1. 2014 13:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

Ivana napsal(a):

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):


ach jo, ivo ...

no neblázni!!?
A úplně vážně říkáš, že ho miluješ..? (pokud se takto vyjadřuješ o jeho "novém" synovi - tak asi opravdu ano. )   Věříš, že jsem se s tímto ještě nesetkala?
Spíš jsem se setkala se slovem "miluji", ale pod tím znělo " je -byl- můj a dovolil si odejít".
A není to třeba i obava z nového vztahu? Neochota k neznámému..nebo tak něco? Ale ptám se bez invektiv,poučování, neznám tě, jen píšu tak, jak přemýšlím. (abys to nebrala jinak).

Nemám vlastnické sklony. Nikdy nebyl "můj". Je to prostě pro mě jediný mužský, kterého jsem kdy milovala. Všichni ostatní chlapi jsou mi protivní. Vím, že je to neobvyklé, ale já si ho prostě budu jen tak sama pro sebe milovat až do mojí smrti. Nechci nikoho jiného. Chci jeho (což je nemožné), nebo nikoho. Často se mi o něm zdá, tak jednou týdně. Mám ho prostě pod kůží. Je to můj osudový muž.

ivo, musím říct, že kdyby se mi i po tolika letech o bm zdálo týden co týden a vnímala jsem to stejně, asi bych začala opravdu přemýšlet o návštěvě psychologa, psychiatra.
nepřijde mi to normální.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 4. 1. 2014 13:05

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

Ivana napsal(a):

Můj BM je už znovu ženatý a má šestiletého syna. Koupili si na hypotéku domek na venkově, po čemž vždy toužil, zrekonstruovali ho. Nikdy by svoji novou rodinu neopustil a nevrátil by se ke mně. Děti říkají, že je teď velmi spokojený a šastný.

aniž bych mu přála něco špatnýho, říkám si, že všeho dočasu. tvůj ex je zatím asi padesátník, takže je celkem v dobrým věku. a pokud jsem to pochopila, jeho žena je o dost mladší, zřejmě vrstevnice tvé dcery, když byly kamarádky.
to je dost velký věkový rozdíl. on není vidět teď, protože ještě bm není strej.
ale časem to bude zřejmě vidět čím dál víc. idylka, co je teď, nemusí být za pár let ..
tím nic nechci přivolávat, jen holt to bohužel vidím kolem sebe.

Upravil(a) PPavlaa (4. 1. 2014 13:06)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 4. 1. 2014 13:57

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Silvestr

Ivana napsal(a):

Můj BM je už znovu ženatý a má šestiletého syna. Koupili si na hypotéku domek na venkově, po čemž vždy toužil, zrekonstruovali ho. Nikdy by svoji novou rodinu neopustil a nevrátil by se ke mně. Děti říkají, že je teď velmi spokojený a šastný.

Ivo, ty jsi mrazivě racionální. smile
Samozřejmě že to může být pravda, ale někdy věci nejsou tak, jak vypadají na první pohled.

Není tady

 

#58 4. 1. 2014 14:00

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

Ivana napsal(a):

Můj BM je už znovu ženatý a má šestiletého syna. Koupili si na hypotéku domek na venkově, po čemž vždy toužil, zrekonstruovali ho. Nikdy by svoji novou rodinu neopustil a nevrátil by se ke mně. Děti říkají, že je teď velmi spokojený a šastný.

aniž bych mu přála něco špatnýho, říkám si, že všeho dočasu. tvůj ex je zatím asi padesátník, takže je celkem v dobrým věku. a pokud jsem to pochopila, jeho žena je o dost mladší, zřejmě vrstevnice tvé dcery, když byly kamarádky.
to je dost velký věkový rozdíl. on není vidět teď, protože ještě bm není strej.
ale časem to bude zřejmě vidět čím dál víc. idylka, co je teď, nemusí být za pár let ..
tím nic nechci přivolávat, jen holt to bohužel vidím kolem sebe.

Začínat hypotéku kolem padesátky je asi taky docela náročný...

Není tady

 

#59 4. 1. 2014 14:18

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Silvestr

Wikino, Ivanin BM je v úplně jiné příjmové skupině, než běžní padesátníci... Kdysi tady napsala, kdo je její BM.

Upravil(a) Eva. (4. 1. 2014 14:30)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#60 4. 1. 2014 15:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

haha ivi, tak to já měla několikrát chu na něj řvát, zaškrtit ho, proplesknout, aby se probral. třeba když si první dva měsíce vůbec nepřišel pro mladýho, protože si myslel, že tím vydusí mně. když ho na ulici, když jsem ho táhla na sáňkách úplně ignoroval a dělal, že ho nevidí. když jsem zjistila, koho si nabrnkl a věděla, jakou má ta paní mnulost ..
já se musela setsakra někdy držet, abych to rozdejchala bez toho, abych mu ublížila lol

godliketummenuppstorstark


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#61 6. 1. 2014 6:53

jalina
Zablokovaný
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 124

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

Ivana napsal(a):

Wikina napsal(a):


no neblázni!!?
A úplně vážně říkáš, že ho miluješ..? (pokud se takto vyjadřuješ o jeho "novém" synovi - tak asi opravdu ano. )   Věříš, že jsem se s tímto ještě nesetkala?
Spíš jsem se setkala se slovem "miluji", ale pod tím znělo " je -byl- můj a dovolil si odejít".
A není to třeba i obava z nového vztahu? Neochota k neznámému..nebo tak něco? Ale ptám se bez invektiv,poučování, neznám tě, jen píšu tak, jak přemýšlím. (abys to nebrala jinak).

Nemám vlastnické sklony. Nikdy nebyl "můj". Je to prostě pro mě jediný mužský, kterého jsem kdy milovala. Všichni ostatní chlapi jsou mi protivní. Vím, že je to neobvyklé, ale já si ho prostě budu jen tak sama pro sebe milovat až do mojí smrti. Nechci nikoho jiného. Chci jeho (což je nemožné), nebo nikoho. Často se mi o něm zdá, tak jednou týdně. Mám ho prostě pod kůží. Je to můj osudový muž.

ivo, musím říct, že kdyby se mi i po tolika letech o bm zdálo týden co týden a vnímala jsem to stejně, asi bych začala opravdu přemýšlet o návštěvě psychologa, psychiatra.
nepřijde mi to normální.

Vysvetli ,co je normalni ,Ty filozofko

Není tady

 

#62 6. 1. 2014 10:45

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

hele, jalino, to, že to nepřijde normální mě, neznamená, že to nemůže být normální pro tebe nebo kohokliv jinýho.
tobě taky přijde normální lovit chlapa pro peníze a jiní si ukají na čelo.
já si prostě myslím, že na začátku jsou asi tyhle pocity co má iva normální, ale po tak dlouhé době ?
aby se jí o něm pořád zdálo, pořád měla pocit, že je jedninej a snila si o tom, jak ho nějákým způsobem zachrání a on se vrátí .. za tohle nestojí žádnej chlap, ani žádná ženská.
tohle vrtání se pořád v minulosti a v něčem, co už není, je zbytečná ztráta času, energie a člověka to jen brzdí.
ale samozřejmě to klidně můžeš vidět jinak.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#63 6. 1. 2014 11:15

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

hele, jalino, to, že to nepřijde normální mě, neznamená, že to nemůže být normální pro tebe nebo kohokliv jinýho.
tobě taky přijde normální lovit chlapa pro peníze a jiní si ukají na čelo.
já si prostě myslím, že na začátku jsou asi tyhle pocity co má iva normální, ale po tak dlouhé době ?
aby se jí o něm pořád zdálo, pořád měla pocit, že je jedninej a snila si o tom, jak ho nějákým způsobem zachrání a on se vrátí .. za tohle nestojí žádnej chlap, ani žádná ženská.
tohle vrtání se pořád v minulosti a v něčem, co už není, je zbytečná ztráta času, energie a člověka to jen brzdí.
ale samozřejmě to klidně můžeš vidět jinak.

Já si nesním o tom, že se vrátí, vím, že se nevrátí. A sny neovlivníš, produkuje je podvědomí. A v čem tím jako ztrácím čas, energii a v čem mě to brzdí. Já nechci jiný vztah, ani kdybych svého ex už nemilovala. V tomhle mě to tedy brzdit nemůže. A jinak žiju úplně normálně - chodím do práce, čtu si, koukám na TV, občas jdu někam s kamarádkou, na procházku, na pivo, na koncert, jedu na chatu.

Není tady

 

#64 6. 1. 2014 11:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

ivo, nelži. není to tak dlouho, cos psala, jak si sama pro sebe představuješ, jak jejich synovi daruješ ledvinu, tvůj ex prozří a zjistí, jaká jsi skvělá a vrátí se k tobě a další takové scénáře.
nelakuj to teď sama před sebou na růžovo.

Upravil(a) PPavlaa (6. 1. 2014 11:22)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#65 6. 1. 2014 11:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Silvestr

Já nechci jiný vztah, ani kdybych svého ex už nemilovala.
Bodej - protože ti to (údajně) říká to tvý "podvědomí"...
Ještěže se mᚠna co vymluvit... "já nic, "sny neovlivníš"...  http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#66 6. 1. 2014 11:55

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

ivo, nelži. není to tak dlouho, cos psala, jak si sama pro sebe představuješ, jak jejich synovi daruješ ledvinu, tvůj ex prozří a zjistí, jaká jsi skvělá a vrátí se k tobě a další takové scénáře.
nelakuj to teď sama před sebou na růžovo.

Nojo, ale taky si představuju, že jsem vyhrála 30 miliónů (nesázím) nebo že mi znovu bude dvacet, třeba.

Není tady

 

#67 6. 1. 2014 11:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

Ivana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ivo, nelži. není to tak dlouho, cos psala, jak si sama pro sebe představuješ, jak jejich synovi daruješ ledvinu, tvůj ex prozří a zjistí, jaká jsi skvělá a vrátí se k tobě a další takové scénáře.
nelakuj to teď sama před sebou na růžovo.

Nojo, ale taky si představuju, že jsem vyhrála 30 miliónů (nesázím) nebo že mi znovu bude dvacet, třeba.

lol tak ty miliony bych brala, ale aby mi bylo zase 20, jen to ne, proboha !!!

hele, dělej jak myslíš, to je tvoje věc. nepřijde mi hrozný, že ho mᚠpořád ráda, proč ne.
spíš to okolo. mě třeba děsí, že bych na tom měla být takhle teď, nebo třeba i za dalších 10 let.
ale já jsem já a ty jsi ty.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#68 6. 1. 2014 11:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Silvestr

ty miliony bych brala
A co ti brání, aby sis taky představovala? http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.pnghttp://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#69 6. 1. 2014 12:00

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

helena napsal(a):

Já nechci jiný vztah, ani kdybych svého ex už nemilovala.
Bodej - protože ti to (údajně) říká to tvý "podvědomí"...
Ještěže se mᚠna co vymluvit... "já nic, "sny neovlivníš"...  http://fora.babinet.cz/img/smilies/sad.png

Nechci jiného chlapa, protože jsem příliš líná budovat nějaký nový vztah, příliš introvertní na to, abych měla chlapa někde za zadkem a frigidní, takže nepotřebuju sex. Kdyxsi jsem si myslela, že najdu někoho jen na procházky, dovolené a kulturu, ale to, jak mi bylo i zde na babinetu řečeno, je blbost, na to mám mít kamarádku, to není vztah, o který by jakýkoli chlap stál. Teď už jsem si tak zvykla být sama, že ani na tohle už žádného chlapa nechci.
No a s tím podvědomímí - nevím, já si opravdu svého ex před spaním nepředstavuju a nepřivolávám sny o něm. Ale zdají se mi. Možná to není podvědomím, možná to, co se člověku zdá, se nějak ovlvivní, ale já se snažím na ex moc nemyslet, protože jsem pak vždycky smutná a to nechci. Chci se cítit dobře. Ale v srdci ho pořád mám, no. Je to příjemné mít někoho rád.

Není tady

 

#70 6. 1. 2014 12:03

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

Ivana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ivo, nelži. není to tak dlouho, cos psala, jak si sama pro sebe představuješ, jak jejich synovi daruješ ledvinu, tvůj ex prozří a zjistí, jaká jsi skvělá a vrátí se k tobě a další takové scénáře.
nelakuj to teď sama před sebou na růžovo.

Nojo, ale taky si představuju, že jsem vyhrála 30 miliónů (nesázím) nebo že mi znovu bude dvacet, třeba.

lol tak ty miliony bych brala, ale aby mi bylo zase 20, jen to ne, proboha !!!

hele, dělej jak myslíš, to je tvoje věc. nepřijde mi hrozný, že ho mᚠpořád ráda, proč ne.
spíš to okolo. mě třeba děsí, že bych na tom měla být takhle teď, nebo třeba i za dalších 10 let.
ale já jsem já a ty jsi ty.

Víš, Pavli, mně je 54, letos už 55. Já si svoje zažila a užila jsem si lásky i manželství až až. Kdyby mi bylo přes třicet, jako tobě, asi bych se taky snažila o nový vztah. Nevím.

Není tady

 

#71 11. 1. 2014 22:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

Ivi, ale tady přece nejde o nový vztah, kolem toho se život netočí. spíš že mě by se žilo blbě, kdybych se pořád patlala v minulosti, snila o nesmylech a prostě zamrzla v něčem, co bylo kdysi. měla bych pocit, že se nemůžu pořádně nadechnout. prostě si myslím, že každý by měl časem tu minulost odložit, aby ho to netížilo, nebrzdilo, netáhlo zpatky.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 12. 1. 2014 9:11

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

Ivi, ale tady přece nejde o nový vztah, kolem toho se život netočí. spíš že mě by se žilo blbě, kdybych se pořád patlala v minulosti, snila o nesmylech a prostě zamrzla v něčem, co bylo kdysi. měla bych pocit, že se nemůžu pořádně nadechnout. prostě si myslím, že každý by měl časem tu minulost odložit, aby ho to netížilo, nebrzdilo, netáhlo zpatky.

No, tak já se celý život moc ráda "patlám v minulosti". Ráda vzpomínám na to, co bylo v dětství, v mládí, co jsem zažila, na babičku, na moji milovanou tetu, s níž jsem trávívala prázdniny v Beskydech a na bratrance, kteří tam taky byli, jak jsme si hráli, co jsme zažívali, na rodiče, na to, jak byly děti malé, kam jsme jezdili na dovolené, na výlety a td. atd. Vzpomínky mám krásné a nikdo mi je nevezme ( kromě alzheimera smile). Kromě těchto reálných vzpomínek strašně ráda sním a představuju si věci, které se nedají uskutečnit. Mám tak bohatší život, než kdybych žila jen a jen ten svůj každodenní - "přízemní". Mám to tak už od dětství a v ničem mě to neomezuje.

Není tady

 

#73 12. 1. 2014 11:37

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Silvestr

Ivana napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Ivi, ale tady přece nejde o nový vztah, kolem toho se život netočí. spíš že mě by se žilo blbě, kdybych se pořád patlala v minulosti, snila o nesmylech a prostě zamrzla v něčem, co bylo kdysi. měla bych pocit, že se nemůžu pořádně nadechnout. prostě si myslím, že každý by měl časem tu minulost odložit, aby ho to netížilo, nebrzdilo, netáhlo zpatky.

No, tak já se celý život moc ráda "patlám v minulosti". Ráda vzpomínám na to, co bylo v dětství, v mládí, co jsem zažila, na babičku, na moji milovanou tetu, s níž jsem trávívala prázdniny v Beskydech a na bratrance, kteří tam taky byli, jak jsme si hráli, co jsme zažívali, na rodiče, na to, jak byly děti malé, kam jsme jezdili na dovolené, na výlety a td. atd. Vzpomínky mám krásné a nikdo mi je nevezme ( kromě alzheimera smile). Kromě těchto reálných vzpomínek strašně ráda sním a představuju si věci, které se nedají uskutečnit. Mám tak bohatší život, než kdybych žila jen a jen ten svůj každodenní - "přízemní". Mám to tak už od dětství a v ničem mě to neomezuje.

snít je fajn , ale ještě lepší je , když ti ten sen někdo naruší a skutečnost je pak ještě lepší smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#74 12. 1. 2014 12:33

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Silvestr

grainne, pane bože, jaký někdo ? dokážeš pochopit, že zatím co u tebe se pocit štěstí odvíjí od toho,  jestli jsi sama nebo ne, že to tak nemusí mít ostatní ?

ivo a nemᚠpocit, že to, že se právě jen hrabeš v tom, co bylo, je důvodem toho, že ten tvůj reálnej je právě pořád jen přízemní ?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#75 12. 1. 2014 13:20

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Silvestr

PPavlaa napsal(a):

grainne, pane bože, jaký někdo ? dokážeš pochopit, že zatím co u tebe se pocit štěstí odvíjí od toho,  jestli jsi sama nebo ne, že to tak nemusí mít ostatní ?

ivo a nemᚠpocit, že to, že se právě jen hrabeš v tom, co bylo, je důvodem toho, že ten tvůj reálnej je právě pořád jen přízemní ?

no prostě někdo big_smile


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů