Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 12. 2013 23:26

Brrouk
Zablokovaný
Registrovaný: 12. 12. 2012
Příspěvky: 113

prodlužování řas - kurz

Ahoj. Holky prosím vás, kde jste si dělaly kurz na prodlužování řas? Právě jsem dodělala školu a chtěla bych si založit vlastní salon, ale myslím, že by se mi hodily ještě nějaký kurzy navíc. Nejlepší je prej technika řasa na řasu, tak bych chtěla na nějak takový kurz, ale nevím který je opravdu vyzkoušený. Tak zatím díky moc za rady.

Není tady

 

#2 15. 12. 2013 7:53

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: prodlužování řas - kurz

Podivej se na www.salony.cz ,tam Ti treba nekdo doporuci ,chodi tam hodne z profese

Není tady

 

#3 17. 12. 2013 18:41

miljir
♥♥♥----
Registrovaný: 7. 3. 2013
Příspěvky: 129

Re: prodlužování řas - kurz

Čauky. Hele já jsem si dělala kurs přes profiliceni. Našla jsem na internetu jejich eshop, tak jsem se na něj přeptala a rozhodla jsem se ho taky absolvovat. Naučili mě jak pracovat s blink lash řasami a ještě jsem si k tomu koupila sadu do začítku. No dělám to asi rok a jsem spokojená. Jestli chceš vědět víc, tak se podívej na http://profiliceni.cz/kurzy.php.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů