Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 9. 12. 2013 19:30

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

dycinky napsal(a):

... místo toho, aby se věnovalo výletům, karieře , diskotékám a všemu, co patří k mládí , muselo se starat časově, fyzicky i finančně o nemohoucí rodiče .?

Mno, to je opravdu "nesobecke", takova uvaha... va Kdyby tvi rodice treba byli ve tvem mladi, ev. detstvi, z nejakeho duvodu nemohouci, venovala by ses "výletům, karieře , diskotékám a všemu, co patří k mládí", misto pece o ne? Mela bys proto nejaky mindrak nebo co?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#77 9. 12. 2013 19:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Modroočka napsal(a):

... Protože matka chce dítě za každou cenu,i za tu nejvyšší.

Ocko, ty to prehanis a vyhanis do extremu... Samozrejme, ze predpokladam, ze se budouci matka chova zodpovedne, treba vzhledem k tomu, ze dedicna vada by dite, ji, nebo oba ohrozovala na kvalite zivota, nebo nejde do nechraneneho sexu s nekym, s kym dite mit nechce... (a kolik takovych dnes sexuje hlava nehlava, ze jo? Tak to nejsou zrovna moje favoritky... skurt ) Ze v 50-ti neni mozne donosit, porodit a radne vychovat zdrave dite ale nikde prokazano neni... kapitulation


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#78 9. 12. 2013 19:58

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Jessika napsal(a):

helena napsal(a):

Kděžto zabít toto dítě je velice nesobecký čin
Hm... a když rodiče nebudou péčeschopní, tak se "nesobecky" postarají starší sourozenci, ano? Když jsou "přece rodina"...

Nechápu, co řešíš...
Já reaguji čistě na to, že se vám tady vesměs zdá být sobecké donosit a porodit dítě, které je na cestě.
Takové názory považuji za zvrácené...

jsem zvrácená hmm  já měla dva potraty a to mi nebylo 50 sad


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#79 9. 12. 2013 20:08

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Dorka napsal(a):

dycinky napsal(a):

... místo toho, aby se věnovalo výletům, karieře , diskotékám a všemu, co patří k mládí , muselo se starat časově, fyzicky i finančně o nemohoucí rodiče .?

Mno, to je opravdu "nesobecke", takova uvaha... va Kdyby tvi rodice treba byli ve tvem mladi, ev. detstvi, z nejakeho duvodu nemohouci, venovala by ses "výletům, karieře , diskotékám a všemu, co patří k mládí", misto pece o ne? Mela bys proto nejaky mindrak nebo co?

a co myslíš u kterých rodičů je statisticky pravděpodobnější a běžnější , že budou nemohoucí ? U těch kterým je 20,30 nebo 50 a více ? A kteří rodiče rychleji přijdou o své fyzické či psychické síly ? Ty v 40 nebo 70 ?

Není tady

 

#80 9. 12. 2013 20:14

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Dorka napsal(a):

dycinky napsal(a):

... místo toho, aby se věnovalo výletům, karieře , diskotékám a všemu, co patří k mládí , muselo se starat časově, fyzicky i finančně o nemohoucí rodiče .?

Mno, to je opravdu "nesobecke", takova uvaha... va Kdyby tvi rodice treba byli ve tvem mladi, ev. detstvi, z nejakeho duvodu nemohouci, venovala by ses "výletům, karieře , diskotékám a všemu, co patří k mládí", misto pece o ne? Mela bys proto nejaky mindrak nebo co?

no oni nebyly nemohoucí , právě protože byly na vrcholu sil.
a nevím, co je sobecké na tom chtít se v dětství a mládí chovat přiměřeně svému věku a dělat to, co k mládí patří . Přijde mi to přirozené, kdy jindy má člověk "dělat chyby", blázniviny, poznávat sebe a svět, ?

Není tady

 

#81 9. 12. 2013 20:23

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

dycinky napsal(a):

...a co myslíš u kterých rodičů je statisticky pravděpodobnější a běžnější , že budou nemohoucí ? U těch kterým je 20,30 nebo 50 a více ? A kteří rodiče rychleji přijdou o své fyzické či psychické síly ? Ty v 40 nebo 70 ?

No, v dnesni silene dobe bych zrovna tady typovala 50 na 50... jen se kolem sebe rozhledni, kolik lidi (i mladych) je "nemohoucich"...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#82 9. 12. 2013 20:25

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

O nemohouci rodice se stara spousta deti i v pripade, ze oni byli predtim "mohouci"
Ano... ale v "mladi, ev. detstvi", by to opravdu dělat neměly...
Znám jednu slečnu v mým věku... od malička s mámou, co na tom nebyla psychicky nejlíp a "nutně ji potřebovala" mít za zadkem...a nějakej čas i s babičkou podobnýho ražení. Dneska je z ni uápnutá puka, která nemá na nic vlastní názor, nemá pořádný zaměstnání (zaplapámbu, že vůbec nějaký má), nemá ani přátele... a až jí umře jediná tetička, zůstane sama jak ten prst.
Ze v 50-ti neni mozne donosit, porodit a radne vychovat zdrave dite ale nikde prokazano neni
Ale tady nejde o (relativně) fyziologický těhotenství a porod... to je při matčiný kondici celkem zvládnutelný.
Jenže síly fakt ubejvají... tělesný i duševní... a v tom je ten zakopanej pes. On je dost rozdíl mít puberáka v pětačtyřiceti nebo v pětašedesáti.
Vidím to na vnoučatech - zvládnu je, užívam si jich... ale mít je doma nafurt, to bych nepřála ani sobě ani jim. Samozřejmě - kdyby nebylo zbytí, tak se postarám... ale dobrovolně si v padesáti porodit vlastního vejškrabečka - nikdy stolt
jen se kolem sebe rozhledni, kolik lidi (i mladych) je "nemohoucich"
Ano? Kolik? Zvláště pak při porovnání s těmi nad - dejme tomu - padesát a výš?

Upravil(a) helena (9. 12. 2013 20:27)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#83 9. 12. 2013 20:31

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Hel, no prave. Casto jsou ti stareckove zdravejsi nez dnesni mekacama a hernama "zhejckani" mladosi...


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#84 9. 12. 2013 20:40

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Casto jsou ti stareckove zdravejsi nez dnesni mekacama a hernama "zhejckani" mladosi...
... což je skvělej argument pro rodičky vyššího věku http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#85 9. 12. 2013 20:48

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Dorka napsal(a):

Hel, no prave. Casto jsou ti stareckove zdravejsi nez dnesni mekacama a hernama "zhejckani" mladosi...

stařečkové mají ke svým dětem zpravidla mladou maminku vissla

Není tady

 

#86 9. 12. 2013 22:26

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

helena napsal(a):

... což je skvělej argument pro rodičky vyššího věku http://fora.babinet.cz/img/smilies/va.gif

Covece, mozna aj jo. Staci se podivat do oddeleni asistovaneho tehotenstvi... Jak je dnes pro mnohe MLADE zeny tezke otehotnet a udrzet materstvi..., neco na tom bude, ne?


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#87 9. 12. 2013 22:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Můžu mluvit jen za sebe. Pokud by byly testy v pořádku a jevilo by se, že děátko se narodí zdravé a já bych se cítila zdravotně dobře a lékař by to výslovně nezamítal, nejspíš by se mi narodilo, když už jsme ho počali.

Jsem ráda, že jsem nebyla v mém životě postavena před rozhodnutí, jestli se mi má mé již počaté dítě narodit nebo ne. Nechápu ženy, které jsou zdravé a mladé a interupci si pletou s antikoncepcí.

Podívaly jste se někdy na netu na dokument, jak se dělá interupce? Jak se z dělohy vyndavají utrhané nožičky, ručičky, hlavička...? Já ano. Bylo mi z toho na zvracení a dlouho mě trápily noční můry. Pro mě je to vražda a měla bych do konce života výčitky svědomí, kdybych bez zásadního zdravotního důvodu (a možná i přesto) takhle nechala zavraždit své dítě.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#88 9. 12. 2013 23:42

Dorka
Zablokovaný
Místo: HK
Registrovaný: 4. 1. 2013
Příspěvky: 5805

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Naprosty souhlas s Majkou. Darmo rikate, ze embryo neni zivot... Je. Bije mu srdicko, mrka...

Vaše dítě
         
6 týden    Embryo měří téměř 1 cm, má už vytvořenou hlavu a tělíčko, které je zakřiveno ve tvaru písmena C. Z výčnělků na hlavě se později vyvinou oči, uši a nos, z výběžků na tělíčku prstíky. Plave v plodovém vaku ve vodě, která obsahuje vše, co embryo potřebuje k výživě.
         
7 týden    Jeho hlava se opírá o hrudník a v poměru k útlému tělíčku je enormně veliká. Celé embryo není větší než Vᚠnehet, zato už má nosní dírky, rty i jazyk a v jeho srdci se vytvořily dvě síně a dvě komory. Mezi dolními končetinami se začíná vyvyšovat hrbolek - základ vnějších pohlavních orgánů.
         
8 týden    Embryo je velké téměř 3 cm a dělá první slabé pohyby, které ještě necítíte. S rukama, nohama, docela primitivní tváří a také ušními dírkami je to miniaturní lidská bytost. Srdce už započalo svou doživotní práci a přečerpává krev.

Zdroj: http://zeny.wz.cz/tehotenstvi_tyden.htm


Sláb jenom ten, kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl...
... ještě jsem nezmoudřel, a už zas blbnu...

Není tady

 

#89 10. 12. 2013 7:27

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Jak je dnes pro mnohe MLADE zeny tezke otehotnet a udrzet materstvi
Ona je otázka, co znamená "MLADE"... podle lékařů je ideální věk na první dítě mezi cca 22 - 25 lety - a prvorodičky stárnou:
Důvodů ke zhoršování plodnosti je několik. Na prvním místě stojí špatné životní prostředí a styl života s přemírou stresu a odkládání mateřství do pozdějšího věku, především z důvodu budování kariéry. Jestliže ženy v roce 1991 měly první dítě v průměru ve svých 21 letech, v roce 2002 to bylo v průměru ve 27 letech a nyní je to ještě ve vyšším věku. Přitom čím je žena starší, tím rizika stoupají.
Krom toho je ty "snažilky" víc vidět, i když
"Příčina neplodnosti je rovnoměrně rozdělena mezi oba partnery," soudí doktor David Rumpík z Kliniky reprodukční medicíny ve Zlíně. Ve 40 procentech případů bývá za neplodnost odpovědná žena, v dalších 40 procentech muž. Dvacet procent příčin zůstává nevyjasněno.
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/10403 … lodny.html
Jenomže chlapi nejsou tak vidět... soudím, že poměr různejch diskusních fór o neplodnosti, potížích s otěhotněním a tak podobně nebude 50:50 - a mužů "umanutejch" na vlastní dítě bude taky výrazně míň, než žen.
Krom toho "je dnes pro mnohe MLADE zeny" mnohem víc možností... ještě před pár lety se jim o mnohejch z nich ani nezdálo.

Podívaly jste se někdy na netu na dokument, jak se dělá interupce?
Interrupce není nic hezkýho... ale ten, kdo zveřejní tyhle záběry, už by neukázal - protože je to silně proti jeho zájmům na zachování každýho života - video například z novorozenecký JIPky - a to jsou pak ty pravý "noční můry". Bohužel se z nich nedá probudit...

Upravil(a) helena (10. 12. 2013 7:34)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#90 10. 12. 2013 8:17

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Viděla jsem embrya v různých týdnech vývoje (od 5. týdne) na výstavě Bodies. To není nějaká bezejmenná věc. To je malý člověk.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#91 10. 12. 2013 8:21

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

heleno, pro mě nelze srovnávat interupci a JIPku.
A taky si myslím své o diagnózach postižení dítěte v děloze. Kolikrát se lékaři spletli. Vím, že kolikrát taky ne. Ale když už tady ten človíček jednou je, myslím si, že bychom mu měli dát šanci žít. Je to i naše (ne)zodpovědnost, že jsme ho počali. Jestli jsme ho nechtěli, měli jsme si to rozmyslet dříve.
Pro mě je prevencí před nechtěným otěhotněním antikoncepce. A ne interupce.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#92 10. 12. 2013 8:25

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Nikdo nepopírá, že embryo není živé, ale není to dítě, je to zárodek. Pro mě interrupce není vražda. Já si myslím, že člověk má použít rozum a pokud vyhodnotí, že se o dítě nebude moci postarat, nebo nebude chtít, tak je tady právě ta možnost jít na potrat. Jsem ráda, že to tak je. Já jsem na interrupci nebyla, ale pokud bych potřetí otěhotněla, v jakémkoli věku, šla bych na ni, protože vím, že tři a více dětí bych prostě nezvládla. V padesáti bych dítě nechtěla ani za nic a určitě bych mazala na potrat. Já. Ale vím, že jsou ženy, které to mají jinak a neodsuzuju je. Za to ale žádám, aby nikdo neodsuzoval zase mě.

Není tady

 

#93 10. 12. 2013 8:28

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Ivana napsal(a):

Nikdo nepopírá, že embryo není živé, ale není to dítě, je to zárodek. Pro mě interrupce není vražda. Já si myslím, že člověk má použít rozum a pokud vyhodnotí, že se o dítě nebude moci postarat, nebo nebude chtít, tak je tady právě ta možnost jít na potrat. Jsem ráda, že to tak je. Já jsem na interrupci nebyla, ale pokud bych potřetí otěhotněla, v jakémkoli věku, šla bych na ni, protože vím, že tři a více dětí bych prostě nezvládla. V padesáti bych dítě nechtěla ani za nic a určitě bych mazala na potrat. Já. Ale vím, že jsou ženy, které to mají jinak a neodsuzuju je. Za to ale žádám, aby nikdo neodsuzoval zase mě.

Ivano, souhlasím, že člověk má použít rozum. A dítě nepočít.
Vím, že jsou ženy, které to mají jinak a neodsuzuji je. Nic nežádám. A si mě klidně odsuzují. Ale pro mě je to vražda.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#94 10. 12. 2013 8:59

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

pro mě nelze srovnávat interupci a JIPku
Protože zjevně nevíš, jak to tam vypadá a co to obnáší... a některým dětem "dát šanci žít" je spíš trest - pro ně, pro rodiče, pro celou rodinu... a někteří to i přiznají...
člověk má použít rozum. A dítě nepočít
Tak to je antikoncepce... a zadarmo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ovšem jedniná možnost, jak nepočít, je nesouložit - všechno ostatní může selhat... každýmu.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#95 10. 12. 2013 9:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Ivana napsal(a):

Nikdo nepopírá, že embryo není živé, ale není to dítě, je to zárodek. Pro mě interrupce není vražda. Já si myslím, že člověk má použít rozum a pokud vyhodnotí, že se o dítě nebude moci postarat, nebo nebude chtít, tak je tady právě ta možnost jít na potrat. Jsem ráda, že to tak je. Já jsem na interrupci nebyla, ale pokud bych potřetí otěhotněla, v jakémkoli věku, šla bych na ni, protože vím, že tři a více dětí bych prostě nezvládla. V padesáti bych dítě nechtěla ani za nic a určitě bych mazala na potrat. Já. Ale vím, že jsou ženy, které to mají jinak a neodsuzuju je. Za to ale žádám, aby nikdo neodsuzoval zase mě.

Naprosto souhlasím.
Ale jsem ráda, že tuto situaci řešit nemusím.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#96 10. 12. 2013 9:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

helena napsal(a):

pro mě nelze srovnávat interupci a JIPku
Protože zjevně nevíš, jak to tam vypadá a co to obnáší... a některým dětem "dát šanci žít" je spíš trest - pro ně, pro rodiče, pro celou rodinu... a někteří to i přiznají...
člověk má použít rozum. A dítě nepočít
Tak to je antikoncepce... a zadarmo... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ovšem jedniná možnost, jak nepočít, je nesouložit - všechno ostatní může selhat... každýmu.

Heli, nestraš, já jsem sterilní, to snad selhat nemůže va


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#97 10. 12. 2013 9:06

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

heleno, něco o JIPce vím. A taky o postižených dětech. Ale to je o něčem jiném, než interupce. Srovnávᚠnesrovnatelné. Rozhodnutí ženy zabít v děloze dítě, které by se nejspíš narodilo zdravé, v pořádku, nelze srovnávat s narozenými dětmi na JIPce. Většina matek dětí na JIPce v těhotenství nevěděla, že budou mít postižené dítě. Nebo že se narodí dříve, že nastane problém u porodu atd.
Já to nevidím jako trest, ale jako životní učební lekci. Ale nepopírám, že je to velmi, velmi těžké.
Chceš snad děti na jipce zabíjet? Když už jsou dokonce i narozené?

Tys taky nejspíš myslela, že se ti narodí jedno dítě a ne dvojčata. Mělas jedno z nich zabít?... dumbom

Upravil(a) Eva. (10. 12. 2013 9:08)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#98 10. 12. 2013 9:19

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

já jsem sterilní, to snad selhat nemůže
Stalo se a panna porodila... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Srovnávᚠnesrovnatelné.
Ano, Evo... mᚠpravdu... protože "něco víš"...
Mělas jedno z nich zabít?
Při asistovaný reprodukci se - i ze zdravotních důvodů - provádí redukce "ujmutých" plodů.
A vím o paní, která jedno z dvojčat dala hned po porodu k adopci...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#99 10. 12. 2013 9:20

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

helena napsal(a):

Při asistovaný reprodukci se - i ze zdravotních důvodů - provádí redukce "ujmutých" plodů.
A vím o paní, která jedno z dvojčat dala hned po porodu k adopci...

Já jsem se ptala tebe a ne jedné paní... smile
Nemluvíme o asistované reprodukci ale o interupci. Nezamlouvej.
A že jsem napsala, že něco vím, z toho ty vůbec nevíš, co vím a jaké mám zkušenosti. reta

Upravil(a) Eva. (10. 12. 2013 9:23)


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#100 10. 12. 2013 9:31

dusička
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: DC
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 24389

Re: Je mi 50 a jsem tehotna

Interupci nevidím jako vraždu. Je to věc a zodpovědnost každé ženy, jestli ji podstoupí nebo ne. V padesáti bych určitě do dítěte nešla. Já to vidím max. do čtyřicítky.


Každý den je jen jednou za život

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů