Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 12. 2013 18:30

jalina
Zablokovaný
Registrovaný: 13. 12. 2013
Příspěvky: 124

Re: Vrásky - 35 let

Tahani penez

Není tady

 

#27 29. 12. 2013 15:49

Ivik76
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2011
Příspěvky: 16

Re: Vrásky - 35 let

Právě sháním nějaké informace o kosmetice Botarin, která tady byla již zmíněna. A našla jsem tady tu diskuzi. Dívala jsem se na její webové stránky a kosmetika i její studie vypadají zajímavě. Našel by se ještě někdo další, kdo s kosmetikou Botarin má zkušenosti?


„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“
Elbert Hubbard

Není tady

 

#28 30. 12. 2013 13:21

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

Holky, botox je botox - nechce se mi tomu věřit - krém se nedostane tak hluboko, jak je potřeba.. Na hydrataci pleti je krém ok- to je jasné..
Výplň podepřená botoxem nezklame
Já jsem se objednala na mikroinjekční aplikaci kys. hyaluronové přímo do vrásek, tak jsem zvědavá, co z toho bude. nemám ale koupený litr, tak nevím na co mi dávka vystačí. big_smile
Škoda že už nenapsala ta paní, která měla ty vzorky..

Není tady

 

#29 30. 12. 2013 13:26

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

Ještě bych se ráda zeptala na výplně vrásek - jaké máte zkušenosti, kde jste byly spokojené a jak dlouho vydržely?
Já byla párkrát v Asklepionu, byla jsem docela spokojená, ale jen za glabelu (botox) jsem platila přes 4 tis. Kč . Výplně jdou od desítky výš

Není tady

 

#30 30. 12. 2013 13:41

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vrásky - 35 let

Na nic takového bych nešla. Můj názor je, že člověk by měl přijímat věk důstojně, se vším, co přináší. Chemie je kolem nás dost, než abyc si do těla dávala takovéhle chemické sajrajty. Pak se časem zjistí, že... jako třeba u silikonů do prsů a pak ženy naříkají. Ale komu není rady...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#31 30. 12. 2013 15:53

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

Eva. napsal(a):

Na nic takového bych nešla. Můj názor je, že člověk by měl přijímat věk důstojně, se vším, co přináší. Chemie je kolem nás dost, než abyc si do těla dávala takovéhle chemické sajrajty. Pak se časem zjistí, že... jako třeba u silikonů do prsů a pak ženy naříkají. Ale komu není rady...

Ale vždy to je v pořádku, nechoď.

Není tady

 

#32 1. 1. 2014 20:18

Ivik76
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2011
Příspěvky: 16

Re: Vrásky - 35 let

Wikina napsal(a):

Holky, botox je botox - nechce se mi tomu věřit - krém se nedostane tak hluboko, jak je potřeba.. Na hydrataci pleti je krém ok- to je jasné..
Výplň podepřená botoxem nezklame
Já jsem se objednala na mikroinjekční aplikaci kys. hyaluronové přímo do vrásek, tak jsem zvědavá, co z toho bude. nemám ale koupený litr, tak nevím na co mi dávka vystačí. big_smile
Škoda že už nenapsala ta paní, která měla ty vzorky..

Wiki to mᚠpravdu, ale i po takových to zákrocích by se podle mě měla používat kvalitní kosmetika. Používᚠnějakou?
Zrovna nedávno jsem koukala na ten Botarin a vypadá docela zajímavě...


„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“
Elbert Hubbard

Není tady

 

#33 2. 1. 2014 19:30

Ivik76
♥------
Registrovaný: 28. 11. 2011
Příspěvky: 16

Re: Vrásky - 35 let

Eva. napsal(a):

Na nic takového bych nešla. Můj názor je, že člověk by měl přijímat věk důstojně, se vším, co přináší. Chemie je kolem nás dost, než abyc si do těla dávala takovéhle chemické sajrajty. Pak se časem zjistí, že... jako třeba u silikonů do prsů a pak ženy naříkají. Ale komu není rady...

Hold chceme být krásné.dumbom


„Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte.“
Elbert Hubbard

Není tady

 

#34 2. 1. 2014 21:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vrásky - 35 let

ale jo, to chápu. jen dost ženských nemá soudnost. dívat se na starou ženskou, s želvím krkem, starejma rukama a nepřirozeně vytaženým xichtem voskové figuríny už není krásné, ale odpudivé.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#35 3. 1. 2014 11:11

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

Ivik76 napsal(a):

Wikina napsal(a):

Holky, botox je botox - nechce se mi tomu věřit - krém se nedostane tak hluboko, jak je potřeba.. Na hydrataci pleti je krém ok- to je jasné..
Výplň podepřená botoxem nezklame
Já jsem se objednala na mikroinjekční aplikaci kys. hyaluronové přímo do vrásek, tak jsem zvědavá, co z toho bude. nemám ale koupený litr, tak nevím na co mi dávka vystačí. big_smile
Škoda že už nenapsala ta paní, která měla ty vzorky..

Wiki to mᚠpravdu, ale i po takových to zákrocích by se podle mě měla používat kvalitní kosmetika. Používᚠnějakou?
Zrovna nedávno jsem koukala na ten Botarin a vypadá docela zajímavě...

Já dokonce určitý čas (2roky) používala Orane (dop. z asklepionu), ale vykašlala jsem na to. Jsou to super krémy, ale nepozorovala jsem nic zásadního. Jsou velmi příjemné - to ano.  Jinak spešl kosmetiku nepoužívám. Já spíš stále hledám, co bych zařadila do porfolia péče o ple. Botox je dílčí záležitost, ale chce to něco na celý obličej.
Uvidím po těch mikroinj. co mi doporučí.

Upravil(a) Wikina (3. 1. 2014 11:22)

Není tady

 

#36 3. 1. 2014 11:21

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

PPavlaa napsal(a):

ale jo, to chápu. jen dost ženských nemá soudnost. dívat se na starou ženskou, s želvím krkem, starejma rukama a nepřirozeně vytaženým xichtem voskové figuríny už není krásné, ale odpudivé.

To víš že jo, Ppavli, to je jasné. Mᚠpravdu. Do extrémů můžou lidi vyhnat všechny zkrášlující  či omlazující procedury. Nebo přesněji řečeno všechno. Od opalování až po plastiky. Od jídla až po cvičení...všechno. Záleží na - přesně jak píšeš - na soudnosti. A pokud baba není v pohodě psychicky, tak jí to stejně převálcuje všechny zevní úpravy.

Vidím kouzlo kosmetik a dermatokosmetik (či jak se všechny jmenuji) v tom, že to nepoznáš. Jen vidíš, že ta baba vypadá dobře, že má jiskru, že omládla, ale nepoznᚠže jí udělali víčka nebo má výplně. či botox. Myslím, že dneska už je to součást péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka či make-up.

Není tady

 

#37 3. 1. 2014 11:39

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vrásky - 35 let

Doufám, že botox nebude nikdy součástí péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka. Že by byl make-up součástí péče? Nikdy jsem ho nepoužila. Maluju se pouze při velmi výjimečných příležitostech, třeba ples, svatba mé dcery, vánoční večírek a i to ne vždy. A můj věk mi lidé nevěří. (A nehádají mi víc big_smile )
Takže vždy je to podle mě pouze o pocitech. Někdo má pocit, že se musí vylepšovat až do rakve a někdo přijímá věci tak, jak přicházejí. Jsme lidé různé.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#38 3. 1. 2014 11:45

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vrásky - 35 let

Skvělá je kosmetika od Mrtvého moře. Buď izraelská značka Ahava, nebo Jordánská Dead Sea Minerals. Ahava je v Česku hodně drahá, v Izraeli je její cena velmi přátelská.
Ale stačí i řada kosmetiky s minerály z Mrtvého moře, kterou vyrábí česká firma Manufaktura.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#39 3. 1. 2014 12:05

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vrásky - 35 let

Že by byl make-up součástí péče?
V některejch případech spíš výrazem základní ohleduplností k okolí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#40 3. 1. 2014 12:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vrásky - 35 let

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale jo, to chápu. jen dost ženských nemá soudnost. dívat se na starou ženskou, s želvím krkem, starejma rukama a nepřirozeně vytaženým xichtem voskové figuríny už není krásné, ale odpudivé.

To víš že jo, Ppavli, to je jasné. Mᚠpravdu. Do extrémů můžou lidi vyhnat všechny zkrášlující  či omlazující procedury. Nebo přesněji řečeno všechno. Od opalování až po plastiky. Od jídla až po cvičení...všechno. Záleží na - přesně jak píšeš - na soudnosti. A pokud baba není v pohodě psychicky, tak jí to stejně převálcuje všechny zevní úpravy.

Vidím kouzlo kosmetik a dermatokosmetik (či jak se všechny jmenuji) v tom, že to nepoznáš. Jen vidíš, že ta baba vypadá dobře, že má jiskru, že omládla, ale nepoznᚠže jí udělali víčka nebo má výplně. či botox. Myslím, že dneska už je to součást péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka či make-up.

wiki, jak pro koho je to běžný. ale jasně, je to každého věc, mě je vcelku jedno, kdo na co chodí a co se sebou dělá.
nechci říkat ani tak, ani tak, třeba mě to jednou taky nemine, přes to, že si momentálně říkám, že je to blbost.
ale nerada bych dopadla, jako bývalá kolegyně, co má plastik možná víc jak M. J. a pořád jen řeší prsa, kam si co nechá píchnout, jestli znovu upravit víčka, rty a pořád dokola. ona snad nežije ničím jiným.
jestli takhle budu blbnout v 50 já, zastřelte mě.

Upravil(a) PPavlaa (3. 1. 2014 12:18)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#41 3. 1. 2014 12:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Vrásky - 35 let

Eva. napsal(a):

Doufám, že botox nebude nikdy součástí péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka. Že by byl make-up součástí péče? Nikdy jsem ho nepoužila. Maluju se pouze při velmi výjimečných příležitostech, třeba ples, svatba mé dcery, vánoční večírek a i to ne vždy. A můj věk mi lidé nevěří. (A nehádají mi víc big_smile )
Takže vždy je to podle mě pouze o pocitech. Někdo má pocit, že se musí vylepšovat až do rakve a někdo přijímá věci tak, jak přicházejí. Jsme lidé různé.

já se teda maluju běžně. nenamalovaná bych si přišla divně.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#42 3. 1. 2014 12:25

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

helena napsal(a):

Že by byl make-up součástí péče?
V některejch případech spíš výrazem základní ohleduplností k okolí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

lol ano...

Není tady

 

#43 3. 1. 2014 12:27

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

PPavlaa napsal(a):

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale jo, to chápu. jen dost ženských nemá soudnost. dívat se na starou ženskou, s želvím krkem, starejma rukama a nepřirozeně vytaženým xichtem voskové figuríny už není krásné, ale odpudivé.

To víš že jo, Ppavli, to je jasné. Mᚠpravdu. Do extrémů můžou lidi vyhnat všechny zkrášlující  či omlazující procedury. Nebo přesněji řečeno všechno. Od opalování až po plastiky. Od jídla až po cvičení...všechno. Záleží na - přesně jak píšeš - na soudnosti. A pokud baba není v pohodě psychicky, tak jí to stejně převálcuje všechny zevní úpravy.

Vidím kouzlo kosmetik a dermatokosmetik (či jak se všechny jmenuji) v tom, že to nepoznáš. Jen vidíš, že ta baba vypadá dobře, že má jiskru, že omládla, ale nepoznᚠže jí udělali víčka nebo má výplně. či botox. Myslím, že dneska už je to součást péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka či make-up.

wiki, jak pro koho je to běžný. ale jasně, je to každého věc, mě je vcelku jedno, kdo na co chodí a co se sebou dělá.
nechci říkat ani tak, ani tak, třeba mě to jednou taky nemine, přes to, že si momentálně říkám, že je to blbost.
ale nerada bych dopadla, jako bývalá kolegyně, co má plastik možná víc jak M. J. a pořád jen řeší prsa, kam si co nechá píchnout, jestli znovu upravit víčka, rty a pořád dokola. ona snad nežije ničím jiným.
jestli takhle budu blbnout v 50 já, zastřelte mě.

big_smile ok

Není tady

 

#44 3. 1. 2014 12:33

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Vrásky - 35 let

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale jo, to chápu. jen dost ženských nemá soudnost. dívat se na starou ženskou, s želvím krkem, starejma rukama a nepřirozeně vytaženým xichtem voskové figuríny už není krásné, ale odpudivé.

To víš že jo, Ppavli, to je jasné. Mᚠpravdu. Do extrémů můžou lidi vyhnat všechny zkrášlující  či omlazující procedury. Nebo přesněji řečeno všechno. Od opalování až po plastiky. Od jídla až po cvičení...všechno. Záleží na - přesně jak píšeš - na soudnosti. A pokud baba není v pohodě psychicky, tak jí to stejně převálcuje všechny zevní úpravy.

Vidím kouzlo kosmetik a dermatokosmetik (či jak se všechny jmenuji) v tom, že to nepoznáš. Jen vidíš, že ta baba vypadá dobře, že má jiskru, že omládla, ale nepoznᚠže jí udělali víčka nebo má výplně. či botox. Myslím, že dneska už je to součást péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka či make-up.

Já mám pocit, že některé ženské mají svůj vzhled jako první v žebříčku svých hodnot a to, pokud to nejsou zrovna herečky nebo zpěvačky, podle mě není v pořádku. Lidi prostě státnou, je to přirozené a normální a je divné chtít v padesáti vypadat na třicet. Jasně, že každý chce vypadat pokud možno tak, aby svým zjevem neodpuzoval ostatní lidi, ale botox, plastiky, výplně, to mi připadá značně přes čáru. Za prvé jsou v životě lidském daleko podstatnější hodnoty, než vypadat mladistvě a za druhé to spousta ženských přežene a jejich snaha o mladý vzhled je kontraproduktivní - nevypadají mladě, vypadají jako staré rakety, které se mermomocí snaží vypadat mladě a jsou pouze trapné.

Není tady

 

#45 3. 1. 2014 12:36

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Vrásky - 35 let

Wikina napsal(a):

helena napsal(a):

Že by byl make-up součástí péče?
V některejch případech spíš výrazem základní ohleduplností k okolí... http://fora.babinet.cz/img/smilies/wink.png

lol ano...

O make-upu jako součásti péče psala Wikina, ne já.
Ano, někdo je tímto způsobem ohledný k okolí. A někdo si jenom myslí, že je tím ohleduplný k okolí... Protože s namalovaným obličejem vypadá hrůzostrašněji, než s nenamalovaným... Někdo make-up potřebuje... Někdo ne....
Jak už jsem psala, jsme lidé různé.
Ale můj názor, že cpát si dovnitř do těla sajrajty typu botox či silikon, je zdraví škodlivé, je neměnný. Jako bychom se nepoučili těmi špatnými silikonovými implantáty, které si ženy musely nechat přeoperovat... Ale komu není rady, ten se schovává třeba za základní ohleduplnost k okolí. A dobře ví, že kecá. Kdyby nechtěl, ani celý svět by ho nepřinutil, aby takové věci dělal.


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#46 3. 1. 2014 12:44

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vrásky - 35 let

Egocentrismus (z lat. doslova sebestřednost) je lidská vlastnost, kdy se jedinec nevhodně soustředí pouze sám se na sebe a své vlastní problémy. V centru jeho zájmu je jenom jeho vlastní ego (odtud pak název tohoto slova – centrum ega). V praxi se egocentrismus projevuje tak, že dotyčný člověk buď zčásti nebo zcela opomíjí jiné dění, jiné problémy, nevnímá své okolí apod.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Egocentrismus


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#47 3. 1. 2014 13:46

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

Ivana napsal(a):

Wikina napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

ale jo, to chápu. jen dost ženských nemá soudnost. dívat se na starou ženskou, s želvím krkem, starejma rukama a nepřirozeně vytaženým xichtem voskové figuríny už není krásné, ale odpudivé.

To víš že jo, Ppavli, to je jasné. Mᚠpravdu. Do extrémů můžou lidi vyhnat všechny zkrášlující  či omlazující procedury. Nebo přesněji řečeno všechno. Od opalování až po plastiky. Od jídla až po cvičení...všechno. Záleží na - přesně jak píšeš - na soudnosti. A pokud baba není v pohodě psychicky, tak jí to stejně převálcuje všechny zevní úpravy.

Vidím kouzlo kosmetik a dermatokosmetik (či jak se všechny jmenuji) v tom, že to nepoznáš. Jen vidíš, že ta baba vypadá dobře, že má jiskru, že omládla, ale nepoznᚠže jí udělali víčka nebo má výplně. či botox. Myslím, že dneska už je to součást péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka či make-up.

Já mám pocit, že některé ženské mají svůj vzhled jako první v žebříčku svých hodnot a to, pokud to nejsou zrovna herečky nebo zpěvačky, podle mě není v pořádku. Lidi prostě státnou, je to přirozené a normální a je divné chtít v padesáti vypadat na třicet. Jasně, že každý chce vypadat pokud možno tak, aby svým zjevem neodpuzoval ostatní lidi, ale botox, plastiky, výplně, to mi připadá značně přes čáru. Za prvé jsou v životě lidském daleko podstatnější hodnoty, než vypadat mladistvě a za druhé to spousta ženských přežene a jejich snaha o mladý vzhled je kontraproduktivní - nevypadají mladě, vypadají jako staré rakety, které se mermomocí snaží vypadat mladě a jsou pouze trapné.

Ale to je jasné, Ivanko, záleží na míře a vkusu a taky lékaři.  Vždy jsem to psala výše. Já jsem byla překvapená, kolik ženskej z mého okolí, a to myslím fakt obyčejné ženy, do kterých bych to v životě neřekla, chodí na nějaké tyto kosmetické zákr)oky. Dobře udělanou výplň (zní to děsně důležitě, ale je to třeba 0,3ml kys.hyaluron. vpichnuté pod kůži do mračivky), nepoznᚠa přitom tvář omládne a zmizí ten ustaraný výraz. A proč třeba tohle  nevyužít?
Jistě že jsou důležitější věci - o tom asi žádná, ale myslím, že ženský by o sebe měly pečovat, a to komplexně, jak o ducha tak o fyzično. Řasenku, rtěnku, nehty co já vím ..žehličku na vlasy taky používáme běžně, a nikdo se nad tím nepozastaví. Myslím si že jen proto, že je to jaksi zažité, běžné  a viděli jsme to třeba i u rodičů (natáčky big_smile teda), kamarádek.  Ale o výplních nikdo nemluví, natož o botoxu...panebože ten by to schytal...jed a hrůza!!. Takže je to bráno jako "přes čáru".
Já jsem taky z konzervativní rodiny, takže vím, že by to těžko prošlo s porozuměním big_smile . A chápu ženy, které prostě o ple budou pečovat stejně ve dvaceti i v padesáti a na nic podobného prostě nepůjdou. Nebyly na to zvyklé a na nic nového si prostě zvykat nebudou. Nebo to pro ně není podstatné.
A o těch ženských, které si z tváře nebo z těla udělaly silikonové masky, mají stovky botoxů a plastik - tak o těch vůbec nemluvím. Ti jsou nemocní...
100 lidí 100 názorů - jak známe

Není tady

 

#48 3. 1. 2014 14:52

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: Vrásky - 35 let

Wikina napsal(a):

Ivana napsal(a):

Wikina napsal(a):


To víš že jo, Ppavli, to je jasné. Mᚠpravdu. Do extrémů můžou lidi vyhnat všechny zkrášlující  či omlazující procedury. Nebo přesněji řečeno všechno. Od opalování až po plastiky. Od jídla až po cvičení...všechno. Záleží na - přesně jak píšeš - na soudnosti. A pokud baba není v pohodě psychicky, tak jí to stejně převálcuje všechny zevní úpravy.

Vidím kouzlo kosmetik a dermatokosmetik (či jak se všechny jmenuji) v tom, že to nepoznáš. Jen vidíš, že ta baba vypadá dobře, že má jiskru, že omládla, ale nepoznᚠže jí udělali víčka nebo má výplně. či botox. Myslím, že dneska už je to součást péče o zevnějšek stejně jako návštěvy kadeřníka či make-up.

Já mám pocit, že některé ženské mají svůj vzhled jako první v žebříčku svých hodnot a to, pokud to nejsou zrovna herečky nebo zpěvačky, podle mě není v pořádku. Lidi prostě státnou, je to přirozené a normální a je divné chtít v padesáti vypadat na třicet. Jasně, že každý chce vypadat pokud možno tak, aby svým zjevem neodpuzoval ostatní lidi, ale botox, plastiky, výplně, to mi připadá značně přes čáru. Za prvé jsou v životě lidském daleko podstatnější hodnoty, než vypadat mladistvě a za druhé to spousta ženských přežene a jejich snaha o mladý vzhled je kontraproduktivní - nevypadají mladě, vypadají jako staré rakety, které se mermomocí snaží vypadat mladě a jsou pouze trapné.

Ale to je jasné, Ivanko, záleží na míře a vkusu a taky lékaři.  Vždy jsem to psala výše. Já jsem byla překvapená, kolik ženskej z mého okolí, a to myslím fakt obyčejné ženy, do kterých bych to v životě neřekla, chodí na nějaké tyto kosmetické zákr)oky. Dobře udělanou výplň (zní to děsně důležitě, ale je to třeba 0,3ml kys.hyaluron. vpichnuté pod kůži do mračivky), nepoznᚠa přitom tvář omládne a zmizí ten ustaraný výraz. A proč třeba tohle  nevyužít?
Jistě že jsou důležitější věci - o tom asi žádná, ale myslím, že ženský by o sebe měly pečovat, a to komplexně, jak o ducha tak o fyzično. Řasenku, rtěnku, nehty co já vím ..žehličku na vlasy taky používáme běžně, a nikdo se nad tím nepozastaví. Myslím si že jen proto, že je to jaksi zažité, běžné  a viděli jsme to třeba i u rodičů (natáčky big_smile teda), kamarádek.  Ale o výplních nikdo nemluví, natož o botoxu...panebože ten by to schytal...jed a hrůza!!. Takže je to bráno jako "přes čáru".
Já jsem taky z konzervativní rodiny, takže vím, že by to těžko prošlo s porozuměním big_smile . A chápu ženy, které prostě o ple budou pečovat stejně ve dvaceti i v padesáti a na nic podobného prostě nepůjdou. Nebyly na to zvyklé a na nic nového si prostě zvykat nebudou. Nebo to pro ně není podstatné.
A o těch ženských, které si z tváře nebo z těla udělaly silikonové masky, mají stovky botoxů a plastik - tak o těch vůbec nemluvím. Ti jsou nemocní...
100 lidí 100 názorů - jak známe

Ale proč "to" využívat? Proč se zbavovat vrásek? Proč chtít vypadat mladší? Stárnutí je přirozené. Chápu, že člověk chce vypadat upraveně, proto chápu natáčky a žehličku na vlasy, i ta malovátka, pokud to není přehnané, barvu na vlasy. Ale proč je trend vypadat v padesáti na čtyřicet, v šedesáti na padesát? Proč je divná žena, které je padesát a vypadá na padesát, má vrásky a povolené rysy v obličeji, tak, jak je to pro tento věk přirozené? Nemluvím teď o zrůdách typu Donatella Versace, ale o tzv. normálních ženách.

Není tady

 

#49 3. 1. 2014 15:49

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Vrásky - 35 let

Ale proč "to" využívat? Proč se zbavovat vrásek? Proč chtít vypadat mladší?
Protože kam koukneš, tam na tebe vybafne "kult mládí"... od časopisů s lesklejma obálkama až po kancelář, kde tě proklepávají jako zájemce o zaměstnání...
Pravda - někdo si naivně myslí, že si podobnejma záležitostma udrží mládí se vším, co s ním souvisí... ale soudím, že většina je tak zmasírovaná, že jen silný povahy (nebo boží člověk jako paní Fialová http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png odolá.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 3. 1. 2014 16:18

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Vrásky - 35 let

Ivanko - nevím jestli starší, mladší..., to není přesně ono (i když asi taky) co mě vede, ale vypadat lépe, cítit se lépe. Že vzhled nehraje roli, tomu snad nevěří nikdo, ne?
Říkᚠ- upravit vlasy jo, nabarvit jo, malovátka jo. Ale proč teda? Když by měl člověk být skutečně přirozený, tak proč si barvit vlasy? Proč je nemít šedivé? Proč si nenechat oči bez řasenky? Proč si dávat korunku?
Jestli proto, aby ses cítila lépe, líbila ses sobě více, tak je to vlastně to samé.
Já si myslím, že - jak píše helena - to neláká pouze ty nadpozemské (krásné, silné)vyjímky. Normální ženské se tím třeba nezabývají proto, že tak nebyly navyklé (na nikom to neviděla- resp. nevěděla o tom). Doma viděly třeba jen trvalou.
Ale popravdě - já nejsem žádný matador v oboru estet.medicíny, v souč.době vlastně nemám nic nepřirozeného, spíše hledám nejvhodnější metodu(y) do portfolia péče. Aby sis nemyslela, že jsem placený propagátor nějaké kliniky smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů