Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 18. 11. 2013 14:33

Pavel33
♥------

Má zájem nebo ne?

Ahoj holky,
snad mi můžete poradit a trochu osvětlit mou situaci. Se svou přítelkyní jsme rok a půl, sice máme často neshody a trochu to skřípe, ale máme se pořád rádi a na vztahu pořád pracujeme. Občas se potkávám v jiné záležitosti s jednou ženou (kvůli čemu a jménu uvádět nebudu, dejme tomu že je „poradkyně“ a jmenuje se N.), cca každé 2 měsíce. Chodí za ní i nejlepší kamarádka mé přítelkyně, a přes ní jsem se dozvěděl, že N. se na mně vyptává a že prý jsem zajímavý chlap, jakých prý moc není. Mně osobně žádné signály zájmu téměř nikdy nedala, až posledně, kdy jsme se rozloučili s tím, že mám volat na mobil, a kdykoliv (+ dlouhý, rozpačitý pohled). Týden nato jsem jí poslal sms, že jí děkuji, že mi posledně pomohla a že nevím, jak bych jí dostatečně poděkoval. Odpověděla, že je ráda a že vždy ráda pomůže znovu, z čehož jsem pochopil, že o vztah nemá zájem. Prosím, nechme stranou, proč jsem vůbec sms posílal, to je otázka, kterou si musím vypořádat se svým svědomím. Cítím, že potřebuji pochopit její chování – z náznaků, které jsem předestřel výše jsem pochopil, že na mě myslí, ale z odpovědi mám pocit, že je asi zásadová a nechce se pouštět do vztahu s mužem, který je zadaný. Chápu to správně, nebo je možná i jiná interpretace? Jak s ní mám jednat dále? Mám dělat, že se nic nestalo? Budu moc rád, když se nadále s N. budeme vídat i formálně kvůli „poradenství“, je opravdu dobrá a nerad bych hledal někoho jiného, minimálně stejně schopného.

Není tady

#2 18. 11. 2013 14:51

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

Re: Má zájem nebo ne?

Pavel33 napsal(a):

Ahoj holky,
snad mi můžete poradit a trochu osvětlit mou situaci. Se svou přítelkyní jsme rok a půl, sice máme často neshody a trochu to skřípe, ale máme se pořád rádi a na vztahu pořád pracujeme. Občas se potkávám v jiné záležitosti s jednou ženou (kvůli čemu a jménu uvádět nebudu, dejme tomu že je „poradkyně“ a jmenuje se N.), cca každé 2 měsíce. Chodí za ní i nejlepší kamarádka mé přítelkyně, a přes ní jsem se dozvěděl, že N. se na mně vyptává a že prý jsem zajímavý chlap, jakých prý moc není. Mně osobně žádné signály zájmu téměř nikdy nedala, až posledně, kdy jsme se rozloučili s tím, že mám volat na mobil, a kdykoliv (+ dlouhý, rozpačitý pohled). Týden nato jsem jí poslal sms, že jí děkuji, že mi posledně pomohla a že nevím, jak bych jí dostatečně poděkoval. Odpověděla, že je ráda a že vždy ráda pomůže znovu, z čehož jsem pochopil, že o vztah nemá zájem. Prosím, nechme stranou, proč jsem vůbec sms posílal, to je otázka, kterou si musím vypořádat se svým svědomím. Cítím, že potřebuji pochopit její chování – z náznaků, které jsem předestřel výše jsem pochopil, že na mě myslí, ale z odpovědi mám pocit, že je asi zásadová a nechce se pouštět do vztahu s mužem, který je zadaný. Chápu to správně, nebo je možná i jiná interpretace? Jak s ní mám jednat dále? Mám dělat, že se nic nestalo? Budu moc rád, když se nadále s N. budeme vídat i formálně kvůli „poradenství“, je opravdu dobrá a nerad bych hledal někoho jiného, minimálně stejně schopného.

a ono se něco stalo?

Není tady

#3 18. 11. 2013 14:54

dycinky
♥♥♥♥♥♥-

ale abych řekla pravdu, při čtení příspěvku , mě napadá, že to psala žena.

Není tady

#4 18. 11. 2013 15:15

Pavel33
♥------

Nestalo, a ženská fakt nejsem.

Není tady

#5 18. 11. 2013 16:55

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥

Pavel33 napsal(a):

Ahoj holky,

Proč si dělᚠdomněnky, že se na tebe kamarádky tvé přítelkyně musela nutně ptát proto, že bys ji přitahoval jako muž? va To, co píšeš, přece nic neznamená, prostě se normálně zeptala, zajímᚠji jako člověk a třeba na tebe přišla řeč. Proč se vyptává té kamarádky? A fakt se vyptává? To může být jen zkreslená definice skutečnosti. Jak vůbec ví, že ta kamarádka je s tebou nějak spojena? Tos jí řekl ty? I ten podle tebe dlouhý rozpačitý pohled mohl být spíš tvým přáním, než skutečností...
Já bych řekla, že se ozývá pouze tvá chlapská ješitnost. Že nějaká žena řekne o muži, že je zajímavý, může znamenat pouze a jen to, že je zajímavý. reta
Tebe asi pálí dobré bydlo, jestlis jí poslal tu sms z jiných důvodů, než žes jí chtěl jednoduše poděkovat.

Upravil(a) Eva. (18. 11. 2013 17:08)

May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

#6 18. 11. 2013 21:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Na to ti neodpovie nikto, len ona- a možno ani ona nepozná odpoveď. Alebo možno má ohžadom teba zmiešané pocity... to je najčastejšia situácia.

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#7 19. 11. 2013 6:53

helena
♥♥♥♥♥♥♥

z náznaků, které jsem předestřel výše jsem pochopil, že na mě myslí
Myslet na někoho lze i s jinými úmysly, než s touhou "se pouštět do vztahu s mužem, který je zadaný" http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Ale chápu, že ti ty představy můžou lichotit...

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí