Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 8. 1. 2014 14:35

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

helena napsal(a):

Protože chudáka, co má hluboko do kapsy asi reklama na viagru neupoutá
A když ano, tak si na ni půjčí... páč ji tutově nutně potřebuje... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

No vidíš to, ale v 1. řadě jsou PENÍZE...


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#52 8. 1. 2014 14:37

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

proč banka půjčí někomu, o kom dobře ví, že už má půjček několik?
Zřejmě proto, že i v tom případě to pro ni nebude ztrátová záležitost.
ale v 1. řadě jsou PENÍZE
Ale prd a vořech... to je přesně to rozlišení potřebuju/nepotřebuju.
Když nemám na Viagru, tak holt neshookám vissla

Upravil(a) helena (8. 1. 2014 14:38)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 8. 1. 2014 14:38

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Ptám se, proč banka půjčí někomu, o kom dobře ví, že už má půjček několik? No tak a se potom nikdo nediví reta

Nepůjčí. To se pleteš. Půjčí jedině lichváři. Nepiš nesmysly. Zajdi si do banky...


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#54 8. 1. 2014 14:44

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Eva. napsal(a):

Holga napsal(a):

Ptám se, proč banka půjčí někomu, o kom dobře ví, že už má půjček několik? No tak a se potom nikdo nediví reta

Nepůjčí. To se pleteš. Půjčí jedině lichváři. Nepiš nesmysly. Zajdi si do banky...

Znám člověka co má dva účty, každej u jiný banky, samozřejmě u každý půjčku a do toho ještě kreditní karty? Jak je to možný mi teda vysvětli?


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#55 8. 1. 2014 14:49

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Eva. napsal(a):

Holga napsal(a):

Ptám se, proč banka půjčí někomu, o kom dobře ví, že už má půjček několik? No tak a se potom nikdo nediví reta

Nepůjčí. To se pleteš. Půjčí jedině lichváři. Nepiš nesmysly. Zajdi si do banky...

Znám člověka co má dva účty, každej u jiný banky, samozřejmě u každý půjčku a do toho ještě kreditní karty? Jak je to možný mi teda vysvětli?

Vezmi jed na to, že dnes už by mu nepůjčili. Pokud dluží a nesplácí nebo nemá zaměstnání, aby doložil svoje příjmy, nepůjčí mu. To, co už má nasmlouvaný, musí splácet. Banky byly benevolentnější, dřív, už nejsou, právě proto, že mají dost špatných zkušeností s neplatiči.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#56 8. 1. 2014 14:49

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Dobře vim jak to chodí, máme hypotéku a auto na splátky. Vše u jedný banky. Do toho nám ta naše banka nabízí kontokorent a kreditní karty. Když budu chtít další půjčku, homecredit mi ji taky jistě rád poskytne. Nepíšu to proto že bych snad chtěla další půjčku, ale proto, že je hrozně jednoduchý půjčku sehnat. Tohle neni jen blbost dlužníka, ale taky věřitele.


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#57 8. 1. 2014 14:50

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Do toho nám ta naše banka nabízí kontokorent a kreditní karty.
Proč ne, když máte bydlení a auto plus zřejmě dva platy. Tam je po čem sáhnout.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#58 8. 1. 2014 14:52

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Modroočka napsal(a):

Holga napsal(a):

Eva. napsal(a):


Nepůjčí. To se pleteš. Půjčí jedině lichváři. Nepiš nesmysly. Zajdi si do banky...

Znám člověka co má dva účty, každej u jiný banky, samozřejmě u každý půjčku a do toho ještě kreditní karty? Jak je to možný mi teda vysvětli?

Vezmi jed na to, že dnes už by mu nepůjčili. Pokud dluží a nesplácí nebo nemá zaměstnání, aby doložil svoje příjmy, nepůjčí mu. To, co už má nasmlouvaný, musí splácet. Banky byly benevolentnější, dřív, už nejsou, právě proto, že mají dost špatných zkušeností s neplatiči.

Nám pořád banka nabízí další a další půjčky za věrnost a dobrou bonitu. Do toho kreditní karty, kontokorenty a já nevím co všechno ještě. A člověk by se do těch srač*ek dostal ani by nevěděl jak.


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#59 8. 1. 2014 14:53

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Modroočka napsal(a):

Holga napsal(a):

Na druhou stranu zase - nebýt bank a jejich nesmyslných půjček, nemusel by existovat ani osobní bankrot. Jen se kolem sebe podívejte, banky doslova lidem půjčky nutí, na každém kroku jsou nastrkané reklamy, do schránek chodí letáky, dopisy, na telefony esemesky... je to vše tak jednoduché. No a člověk co se potýká s fin. problémy je pro ně snadná kořist. Nemusejí ty svoje půjčky cpát kde komu, stačilo by zavést přísnější kritéria, proč např. půjčují matce samoživotelce když jim musí být jasné, že už tak to má těžký, natož ještě splácet půjčku? Nebo člověku, co je jeho průměrný plat 15tisíc, dvě půjčky už má a banka mu dá další přesto že o jeho závazcích ví? Proč sakra??
Dobře tak na banky osobním bankrotem dumbom

Banky ti až tak lehce nepůjčí. Spíš ty úvěrový společnosti, který bych spíš nazvala "lichvářský" společnosti.

ale , prave naopak


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#60 8. 1. 2014 14:55

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Nabídka vždycky určuje poptávku.


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#61 8. 1. 2014 14:56

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Modroočka napsal(a):

Grainne napsal(a):

Modroočka napsal(a):


Hlavně mají chabou mozkovnu. Ti, co znám, jsou intelektuálně slabší.

no to vis .... nejsou vsichni super inteligentni

Na to nepotřebuju být superinteligentní, abych nevěděla, že půjčit si můžu jen tolik, kolik jsem schopná splatit a že půjčit si mám jen na to, co skutečně potřebuju. Napůjčovat si na dovolený a nebo nedůležitý vybavení domácnosti, to může opravdu jen člověk velmi mdlého rozumu.

i takovi jsou mezi nami  ....  bud rada, ze nepatris mezi ne a netyka se te to


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#62 8. 1. 2014 14:56

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Holga napsal(a):


Znám člověka co má dva účty, každej u jiný banky, samozřejmě u každý půjčku a do toho ještě kreditní karty? Jak je to možný mi teda vysvětli?

Vezmi jed na to, že dnes už by mu nepůjčili. Pokud dluží a nesplácí nebo nemá zaměstnání, aby doložil svoje příjmy, nepůjčí mu. To, co už má nasmlouvaný, musí splácet. Banky byly benevolentnější, dřív, už nejsou, právě proto, že mají dost špatných zkušeností s neplatiči.

Nám pořád banka nabízí další a další půjčky za věrnost a dobrou bonitu. Do toho kreditní karty, kontokorenty a já nevím co všechno ještě. A člověk by se do těch srač*ek dostal ani by nevěděl jak.

Nabízí, ale nenutí


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#63 8. 1. 2014 14:57

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Nabídka vždycky určuje poptávku.

poptávka nabídku


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#64 8. 1. 2014 15:00

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Grainne napsal(a):


pokud uz nezvladas splacet ... konsolidace ti nepomuze

No,pokud mám splácet třeba šesti společnostem 12 tisíc a nechám si půjčku zkonsolidovat do jedné, tak budu splácet poloviční částku a to už jde.
A opět jsme u toho, kterej blbec si nabere tolik půjček, aby mu splátky vylezly na měsíčně neúnosnou částku, tak to nemůže mít v hlavě v pořádku.
Pokud jde o hypotéku na nemovitost, tak pak si domluvit, jestli jde splátky snížit a nebo se nemovitosti zbavit a jít do menšího bytu. Třeba.

No, Modroočko a proč pořád dokola těmhle "blbcům" jak píšeš, dává někdo půjčku? Hm?

Protože využívaj lidské hlouposti. Každý jsme zodpovědný za své činy, pokud jsme zbaveni svéprávnosti, tak to máme v občance napsané a nikdo nám nepůjčí.. předpokládám tedy.  Když si někdo půjčí už u třetí společnosti a nepřizná ty předchozí, tak oni nejsou jasnovidci. Je to o zodpovědnosti.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#65 8. 1. 2014 15:02

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Holga napsal(a):


Znám člověka co má dva účty, každej u jiný banky, samozřejmě u každý půjčku a do toho ještě kreditní karty? Jak je to možný mi teda vysvětli?

Vezmi jed na to, že dnes už by mu nepůjčili. Pokud dluží a nesplácí nebo nemá zaměstnání, aby doložil svoje příjmy, nepůjčí mu. To, co už má nasmlouvaný, musí splácet. Banky byly benevolentnější, dřív, už nejsou, právě proto, že mají dost špatných zkušeností s neplatiči.

Nám pořád banka nabízí další a další půjčky za věrnost a dobrou bonitu. Do toho kreditní karty, kontokorenty a já nevím co všechno ještě. A člověk by se do těch srač*ek dostal ani by nevěděl jak.

Holgo a zkusila jsi tam zajít a fakt si tu půjčku vzít ?  To, že ti pošlou nabídku ještě (podle mě) neznamená, že ti fakt půjčí to, co ti hromadným letáčkem nebo mejlem pošlou.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#66 8. 1. 2014 15:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Nám pořád banka nabízí další a další půjčky za věrnost a dobrou bonitu. Do toho kreditní karty, kontokorenty a já nevím co všechno ještě.
A berete si je? Neberete, předpokládám... jenže jsou takoví, co hrábnou po všem, aniž by uvažovali o následcích.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#67 8. 1. 2014 15:17

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Jestli má někdo xy půjček které nezvládá splácet, je vždycky blbost na obou stranách. On ten osobní bankrot byl vymyšlený dobře. Je to takové jakési ponaučení právě pro OBĚ STRANY, protože nic nemá jen jednu stranu.


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#68 8. 1. 2014 15:27

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Frigo napsal(a):

Holga napsal(a):

Modroočka napsal(a):


Vezmi jed na to, že dnes už by mu nepůjčili. Pokud dluží a nesplácí nebo nemá zaměstnání, aby doložil svoje příjmy, nepůjčí mu. To, co už má nasmlouvaný, musí splácet. Banky byly benevolentnější, dřív, už nejsou, právě proto, že mají dost špatných zkušeností s neplatiči.

Nám pořád banka nabízí další a další půjčky za věrnost a dobrou bonitu. Do toho kreditní karty, kontokorenty a já nevím co všechno ještě. A člověk by se do těch srač*ek dostal ani by nevěděl jak.

Holgo a zkusila jsi tam zajít a fakt si tu půjčku vzít ?  To, že ti pošlou nabídku ještě (podle mě) neznamená, že ti fakt půjčí to, co ti hromadným letáčkem nebo mejlem pošlou.

Ne, tak to jsem nezkoušela, ale proč mají někteří lidé 3 půjčky v bance, dvě kreditní karty, kontokorent, další půjčku u cetelemu, další od homecreditu a ještě si k nim každý týden jezdí vybírat splátky provident? Kouknětě se na insolvenční rejstřík jaké mají někteří lidé půjčky a u koho. Jaktože se tohle vůbec děje?


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#69 8. 1. 2014 15:28

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Jeden člověk, jeden plat, ale třeba taky 10 půjček dumbom


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#70 8. 1. 2014 15:36

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Frigo napsal(a):

Holga napsal(a):


Nám pořád banka nabízí další a další půjčky za věrnost a dobrou bonitu. Do toho kreditní karty, kontokorenty a já nevím co všechno ještě. A člověk by se do těch srač*ek dostal ani by nevěděl jak.

Holgo a zkusila jsi tam zajít a fakt si tu půjčku vzít ?  To, že ti pošlou nabídku ještě (podle mě) neznamená, že ti fakt půjčí to, co ti hromadným letáčkem nebo mejlem pošlou.

Ne, tak to jsem nezkoušela, ale proč mají někteří lidé 3 půjčky v bance, dvě kreditní karty, kontokorent, další půjčku u cetelemu, další od homecreditu a ještě si k nim každý týden jezdí vybírat splátky provident? Kouknětě se na insolvenční rejstřík jaké mají někteří lidé půjčky a u koho. Jaktože se tohle vůbec děje?

Lidská hloupost, nezodpovědnost a to, že tihle lidi chtějí mít kdeco za každou cenu. By na to nemají.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#71 8. 1. 2014 15:37

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Koukala jsem teď do insolvenčního rejstříku a namátkově si tam našla holčinu, která má průměrný plat v tescu 10tis/měs. má SEDM VĚŘITELŮ a její dluhy činí dohromady 416tisíc!!! Tak a mi někdo vysvětlí, jak je možný??? že s takovým platem dostala sedm půjček???


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#72 8. 1. 2014 15:44

mia
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 3739

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Holga napsal(a):

Koukala jsem teď do insolvenčního rejstříku a namátkově si tam našla holčinu, která má průměrný plat v tescu 10tis/měs. má SEDM VĚŘITELŮ a její dluhy činí dohromady 416tisíc!!! Tak a mi někdo vysvětlí, jak je možný??? že s takovým platem dostala sedm půjček???

je to zcela prosté, milý Watsone.........protože je blbá tongue

Není tady

 

#73 8. 1. 2014 15:49

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

mia napsal(a):

Holga napsal(a):

Koukala jsem teď do insolvenčního rejstříku a namátkově si tam našla holčinu, která má průměrný plat v tescu 10tis/měs. má SEDM VĚŘITELŮ a její dluhy činí dohromady 416tisíc!!! Tak a mi někdo vysvětlí, jak je možný??? že s takovým platem dostala sedm půjček???

je to zcela prosté, milý Watsone.........protože je blbá tongue

A ne jen ona roll I když - ona na tom teď bude líp než když ty půjčky musela splácet, takže spíš než blbá vychcaná big_smile

Upravil(a) Holga (8. 1. 2014 15:51)


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 

#74 8. 1. 2014 16:16

Wikina
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 29. 12. 2013
Příspěvky: 822

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Vy víte proč si paní brala půjčku?
Znáte okolnosti?
Vy víte kolik si půjčila?
Vy víte v jaké situaci byla?
Nevíte vůbec nic, ale to přece nevadí...
Zajímavé by bylo, kdyby chtěl někdo posuzovat vás.. smile

Není tady

 

#75 8. 1. 2014 16:27

Holga
♥♥♥----
Registrovaný: 19. 2. 2013
Příspěvky: 193

Re: Jak na osobní bankrot neboli oddlužení?

Wikina napsal(a):

Vy víte proč si paní brala půjčku?
Znáte okolnosti?
Vy víte kolik si půjčila?
Vy víte v jaké situaci byla?
Nevíte vůbec nic, ale to přece nevadí...
Zajímavé by bylo, kdyby chtěl někdo posuzovat vás.. smile

No pokud si někdo s průměrným platem 10/tis. vezme sedm půjček nemůže být normální a pokud někdo někomu takovému půjčí je na tom stejně.


Dobrá zásada je – nevědět.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů