Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 11. 2013 16:42

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Rozchod po pěti letech

grater Ano s přítelem jsme spolu byli přes pět let. Znala jsem dobře jeho rodinu, on znal mojí. Na jaře jsme spolu chtěli společně bydlet v jeho garsonce. A najednou je konec a mě z celého vztahu zbylo jen pár věci od něj a oči pro pláč. I když vím, že i on měl na našem rozchodu podíl, já jsem měla vinu daleko větší a divím se, že neutek mnohem dřív. Chovala jsem se k němu dost hnusně, až to bylo pro něj asi neúnosné. Jenže to nijak nezmenšuje mojí bolest z rozchodu. Naopak, když vím, jak jsem si zpackala vztah je mi ještě daleko hůř. On sice chce zůstat v kontaktu, chce být kamarád ale já to tak necítím a chci ho zpátky. Bohužel všechny mé pokusy o návrat selhaly, řek mi, že už mě nemiluje, ale má mě rád jen jeko kamarádku. Pořád tomu nemůžu uvěřit a připadám si jako ve zlém snu. Vidím ho všudem, pracuji ve stejném městě kde on žije, občas ho zahlédnu z MHD jak čeká na zastávce, když jdu nakupovat do obchodu, vidím ho u regálu, jak vybírá zboží, na zastávce jsem viděla kĺuka ve stejné bundě jako má on, když jsem šla po práci domů, viděla jsem ho jak jde vedle mě a drží mě za ruku:grater:. Ale ani doma to není o moc lepší, kam se podívám, všude jsou věci od něj, hrnečky, plyšáci, prádlo... K tomu ještě rodiče se kterými pořád žiju mi dávají ten rozchod dost sežrat. Jsem vyřízená, trpím těžkými depresemi a musela jsem si zvýšit dávku léků. Chci ho prostě zpět, objednala jsem nás do rodinné poradny, která se specializuje na partnerské problémy. Sice slíbil že tam přijde ale nic prý si od toho nemám slibovat. Je dost bolestný chovat se k němu jen jako ke kamarádovi, nedat mu pusu, nechytit ho za ruku, cítit to ochladnutí z jeho strany:grater:. Strašně ráda bych to vrátila zpátky, ale jak, jak to udělat? Napsala jsem mu dopis kde jsem se mu za vše omluvila a požádala ho o poslední šanci - bez úspěchu ale dopis si nechal. Ještě nesmazal naše společné fotky z FB, pořád mě oslovuje andílku a dokonce i taková přítelská pusa padla. Nᚠspolečný kamarád říká, a mu dám čas, netlačím na něj, že mě pořád miluje jen je naštvanej a že mu mám ukázat že i bez něj život jde dál. Ale já nevím, jak to dokážu, čekat na něco co se ani nemusí splnit? Asi se mu líbí jedna slečna, je sice zadaná ale taky jí to s přítelem nefunguje. Jestli se s ní dá dohromady nebo si najde jinou slečnu asi mě to zabije. Já nevím co by na mojí bolest pomohlo. Snažím se, mám různé aktivity ale nic mě nezabaví a za všech okolností myslím na něj. Co dělat?gratergratergrater

Není tady

 

#2 9. 11. 2013 18:57

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Rozchod po pěti letech

Jit dal a neupinat se k nemu,neni jedinej muzskej na svete. Proc si se k nemu chovala hnusne?Melo to nejaky duvod?

Není tady

 

#3 10. 11. 2013 7:59

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: Rozchod po pěti letech

Kolik je Ti let? Jeho ochladnuti melo asi nejake opdstatneni.Co se stalo?

Není tady

 

#4 10. 11. 2013 16:04

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech

45týden napsal(a):

Jit dal a neupinat se k nemu,neni jedinej muzskej na svete. Proc si se k nemu chovala hnusne?Melo to nejaky duvod?

Jo to se řekne ale to tak dobře nejde. Byla jsem s ním 5 let to je kousek života. Bohužel jsem dost žárlivá a bez důvodu jsem žárlila na každou jeho kamarádku, ječela na něj, bylo toho už moc.

Není tady

 

#5 10. 11. 2013 16:05

Justify
♥♥-----
Registrovaný: 9. 11. 2013
Příspěvky: 94

Re: Rozchod po pěti letech

mikuelini napsal(a):

Kolik je Ti let? Jeho ochladnuti melo asi nejake opdstatneni.Co se stalo?

25 let. Ano, byla jsem k němu hnusná, žárlivá, sprostě jsem před ním nadávala na jeho kamarádky.

Není tady

 

#6 10. 11. 2013 19:31

45týden
♥♥-----
Registrovaný: 5. 11. 2013
Příspěvky: 53

Re: Rozchod po pěti letech

Ja vim ze se to velice snadno rekne,ale hur udela,znam to na vlastni kuzi,to mi ver :-/ tady asi mezbyva nic jineho nez cekat,rozhodne mu nepsat nevolat,musi nebo spis-mel by-si to,ze mu chybis,uvedomit sam. Rika se ze kdo nezarli nemiluje,sem tam projevit malou zarlivost myslim neni uplne k zahozeni,ale pokud si na nej jecela a rvala pri kazdy prilezitosti..co je moc to je moc. S tim ted uz nic neudelas tak se zkus soustredit a koukat do budoucna,jdi s kamaradkami ven,do kona,treba zkus neco cos nikdy predtim nedelala a nejak by te to zabavilo-kurzy tance co ja vim,nekam mezi lidi hlavne,nesedet doma a nebrecet v perinach,to je momentalne to nejhorsi co muzes udelat,i kdyz se tam treba citis zrovna "nejlip".

Není tady

 

#7 10. 11. 2013 19:52

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Rozchod po pěti letech

45týden napsal(a):

Ja vim ze se to velice snadno rekne,ale hur udela,znam to na vlastni kuzi,to mi ver :-/ tady asi mezbyva nic jineho nez cekat,rozhodne mu nepsat nevolat,musi nebo spis-mel by-si to,ze mu chybis,uvedomit sam. Rika se ze kdo nezarli nemiluje,sem tam projevit malou zarlivost myslim neni uplne k zahozeni,ale pokud si na nej jecela a rvala pri kazdy prilezitosti..co je moc to je moc. S tim ted uz nic neudelas tak se zkus soustredit a koukat do budoucna,jdi s kamaradkami ven,do kona,treba zkus neco cos nikdy predtim nedelala a nejak by te to zabavilo-kurzy tance co ja vim,nekam mezi lidi hlavne,nesedet doma a nebrecet v perinach,to je momentalne to nejhorsi co muzes udelat,i kdyz se tam treba citis zrovna "nejlip".

Raději bys měla zjistit, PROC jsi tolik žárlivá a začít na tom pracovat, třeba i odbornou pomocí.. I kdyby se přítel nevrátil, aby sis "nepodělala" další vztah.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů