Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 11. 2013 7:46

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

14 dní po svatbě konec

Ani nevím jak začít, ale před 5 týdny jsme měli krásnou, velikou svatbu. 14 dní po, jsem našla mail, od nějaké holky. první moje reakce zatmění před očima, at se sbalí a vypoadne, jak je mi z něj špatně, proč si měl bral. v mailu ji oslovoval zdrobněle, krásno, posílal pusy všude možně.. Začal že je to holka z netu, že je to blbá zábava.ale v mailu psal jak si čtu, jak spolu máme jet do Mexika.takže mi bylo jasné,že jen tak by to nějaké holce z netu nepsal.
14 dní jsem čekala, že přijde, bude si sypat popel na hlavu. dokázal jen promin, mrzí mě to, tak sem to nechtěl. Po 14 dnech sem to nevydržela, a řekla, že to chci spravit,a že s ním chci i přesto byt, že to zapomeneme.

ALe to už nechtěl, že už to nejde, našel si pronájem a ted se stěhuju. nevíým jak se k tomu postavit. máme nový byt, který jsme kupovali kvuli rodině.FInančně to sama neutáhne, tak že mi bude přispívat a ještě si platit nájem.

Nevím jak se s tím srovnat, co říct rodičům, co budu dělat, sama v bytě. mám jet vyzvednout fotky a video.. je z toho všeho zle.

nevím jestli to ustojím, brala jsem si ho z lásky, pořád ho miluju.ale on se nevrátí. zažil někdo něco podobného?
děkuju za odpovědi, moc mi to pomůže

Upravil(a) flower (8. 11. 2013 7:59)

Není tady

 

#2 8. 11. 2013 8:49

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: 14 dní po svatbě konec

Flower, kolik ti je a jak dlouho jste spolu chodili, žili, než jste se vzali?
Jinak jedna rada do života, važ slova, protože jsi vyslovila něco, co on vzal vážně a ty to zpátky vzít nemůžeš. Nejdřív se vždycky párkrát zhluboka nadechni, pak napočítej do padesáti a pak přemýšlej. Řešit tyhle věci s horkou hlavou, to je nejhorší, cos mohla udělat.
Vrátit se evidentně nechce, vyhodilas ho,on se sbalil a šel.
A další věc, proč mu lezeš do mailu? Tím, žes na něho vyjela, ses de facto přiznala, že mu lezeš do soukromé pošty. Shodila ses u něj.
A jinak, jak víš, že to bylo vážný? Jasně, neměl by to dělat, mně by to taky vadilo, ale já bych volila jinou taktiku. Nedělala bych hned dusno a hlavně bych ze sebe neudělala takovou trubku, že bych se přiznala, že mu lezu do mailu a do telefonu. Já to nedělám, vadilo by mi, kdyby lezl do soukromí někdo mně.
Jak to ustojíš? Normálně, nejsi ani první, ani poslední, kterou to potkalo.
A po pravdě, když už teda dělá to, co udělal, ty bys s ním chtěla být i přes to, že by tě podváděl? To snad ne!
On si tajně a asi i důvěrně píše s jinou, ty mu hrabeš do jeho mailu, takže mezi váma ani nemůže být žádná důvěra. Není pak lepší, když to skončí?
Miluješ ho, ale to samo o sobě nestačí.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#3 8. 11. 2013 9:18

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

je mi 28 a byli sme spolu 6 let, z toho 5 let spolu žijeme. přestáli jsme spolu hodně věcí, i potrat, ktery nas zasahl. do mailu mi nelezu, jen jsem měla divný pocit, když mi dával počítač. byla jsem tam chvíli, pak jsem potřebovala dát zpět, a on si ten mail nestihl asi odhlásit. neznám ani jeho hesla. v mobilu jsem mu za celých 6 let nebyla a v mailu. plně jsem mu věřila  a on mi taky. měl mě asi hrozně jistou.
akorát mu ta nová stojí za to, že mě 14 dní po svatbě nechá a chce to s ní zkusit. nezradil jenom mě,ale těch 70 lidí, co máme rádi a byli na svatbě.

ale vím, že jsem horká hlava. ted bych to řešila jinak. asi bych mu to odpustila rychle. netrápila bych se 14 dní. jenže sem měla strach, když mu to hned projde, že to stejně nepřestane dělat. chtěla jsem ho postrašit, aby viděl, že o mě může přijít. čekala jsem že se bude omlouvat, prosit....

ted bych ho brala zpátky hned. odpustila bych. ale nevím jak to bude časem. nepřeju mu nic špatého, jen chci aby veděl, že mě nechal ve velkém bytě, s hypotékou, se všema věcma, a taky 400 km od rodiny. pro něj je to jednodušíí, když má naději na nový vztah.

ale moc ti děkuju za rozumný názor. zažila jsem jeden rozchod,ale tohle je jiné. pro mě závazek manželtví je strašně moc. to jsou všichni takoví, že slíbí něco, ale neví co?

Není tady

 

#4 8. 11. 2013 9:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 14 dní po svatbě konec

Preňho je to  v nieočm jednoduchšie, v niečom ažšie - to rozhodnutie bolo a je na ňom a to tiež nie je sranda - aj keď ty si mu to teda zrejme užahčila tým, že si ho vyhodila... Pozri, lepšie dva týždne po svatbe ako po X rokoch a X deoch. Aj keď, teda, väčšina chlapov, čo poznám, si takéto blbé hrátky odbaví pred svatbou dumbom a potom aspoň chvížu sekajú latinu. Ale ak sa a fakt tak žahko vzdal, tak je to lepšie takto, z kratšej cesty. Bývanie sa hádam nejako vyrieši a ty budeš môc zača znovu, lepšie, s niekým iným (alebo možno aj s týmto, ak sa to vyvinie nejako inak), ale rýchle a bezmyšlienkovité zlepovanie je podža mňa nanič.

Upravil(a) Selima (8. 11. 2013 9:40)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#5 8. 11. 2013 9:32

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

já jsem právě nečekala, že se tak rychle vzdá. myslela jsem že bude bojovat, říkat mi jak o nic nejde, že je to kravina, že mu za to nikdo jiný nestojí, že si mě bral proto, že mě miluje. a ted sem to já, kdo o něj chce bojovat.

já jsem ho vyhodila jen slovně. nic sem mu nesbalila, a celých 14 dní jsem mu naznačovala, že by se měl omluvit, že promin, a mrzí mě to nestačí. pořád sem mu říkala že čekám.

ted jsme mu to ztížila tím, že jsem mu řekla, že at si jde, at si vezme čas, jestli potřebuju že já tady budu čekat. ale to on nechce at čekám. pořád mi říká jak to přejde. já vím, že to přejde. ale plánovali jsme rodinu, snažili jsem se o ni, všechno jsme spolu vybudovali z ničeho a ted to všechno tak padne. je mi z toho tak zle, že mám chut nechodit do práce. ale vím že musím, tak se snažím držet, ale psychicky je to strašná tíha

Není tady

 

#6 8. 11. 2013 9:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 14 dní po svatbě konec

flower napsal(a):

já jsem právě nečekala, že se tak rychle vzdá. myslela jsem že bude bojovat, říkat mi jak o nic nejde, že je to kravina, že mu za to nikdo jiný nestojí, že si mě bral proto, že mě miluje. a ted sem to já, kdo o něj chce bojovat.

já jsem ho vyhodila jen slovně. nic sem mu nesbalila, a celých 14 dní jsem mu naznačovala, že by se měl omluvit, že promin, a mrzí mě to nestačí. pořád sem mu říkala že čekám.

ted jsme mu to ztížila tím, že jsem mu řekla, že at si jde, at si vezme čas, jestli potřebuju že já tady budu čekat. ale to on nechce at čekám. pořád mi říká jak to přejde. já vím, že to přejde. ale plánovali jsme rodinu, snažili jsem se o ni, všechno jsme spolu vybudovali z ničeho a ted to všechno tak padne. je mi z toho tak zle, že mám chut nechodit do práce. ale vím že musím, tak se snažím držet, ale psychicky je to strašná tíha

va No počkaj, ale čo si teda čakala? Realisticky vzaté - čo mal robi? Rituálne spáli počítač? Bičova sa s výkrikmi "Ja nehodný, nezaslúžim si takú sväticu, ako si ty"....? Vieš, pocit viny je blbý sám osebe a bohužiaž sa občas obráti proti tomu, voči komu vinu cítime... Plus takýto tlak a masírovanie - sorry, ale to si fakt asi prepískla. To by som sa, pravdupovediac, asi zbalila aj ja a šla niekam počka, až vychladneš a vrátiš sa do normálu...  Čaka - to tiež nevidím ako dobré riešenie. Proste skús zača ži, aj po tých X rokoch, hoci je to asi ažké, sama za seba...

Upravil(a) Selima (8. 11. 2013 9:45)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 8. 11. 2013 9:50

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: 14 dní po svatbě konec

flower napsal(a):

já jsem právě nečekala, že se tak rychle vzdá. myslela jsem že bude bojovat, říkat mi jak o nic nejde, že je to kravina, že mu za to nikdo jiný nestojí, že si mě bral proto, že mě miluje. a ted sem to já, kdo o něj chce bojovat.

já jsem ho vyhodila jen slovně. nic sem mu nesbalila, a celých 14 dní jsem mu naznačovala, že by se měl omluvit, že promin, a mrzí mě to nestačí. pořád sem mu říkala že čekám.

ted jsme mu to ztížila tím, že jsem mu řekla, že at si jde, at si vezme čas, jestli potřebuju že já tady budu čekat. ale to on nechce at čekám. pořád mi říká jak to přejde. já vím, že to přejde. ale plánovali jsme rodinu, snažili jsem se o ni, všechno jsme spolu vybudovali z ničeho a ted to všechno tak padne. je mi z toho tak zle, že mám chut nechodit do práce. ale vím že musím, tak se snažím držet, ale psychicky je to strašná tíha

A co víc jsi chtěla, než promiň a mrzí mě to? va


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#8 8. 11. 2013 9:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: 14 dní po svatbě konec

před 5 týdny jsme měli krásnou, velikou svatbu... byli sme spolu 6 let, z toho 5 let spolu žijeme
Tak mě napadá, jestli ta svatba byla stejně "vytoužená" z obou stran... jestli chlapec nebyl "oženěn" tak trochu proto, že se to "po tý době sluší"...


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 8. 11. 2013 10:07

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: 14 dní po svatbě konec

flower napsal(a):

já jsem právě nečekala, že se tak rychle vzdá. myslela jsem že bude bojovat, říkat mi jak o nic nejde, že je to kravina, že mu za to nikdo jiný nestojí, že si mě bral proto, že mě miluje. a ted sem to já, kdo o něj chce bojovat.

Holka zlatá, to musí hodně bolet. Ale víš - lepší teď, než za pár let a ještě navíc s dětma.
Vy jste asi měli "přechozený" vztah. Někdy se lidi po určité době rozejdou, někdy se chtějí posunout dál, někdy to vyjde a někdy ne. Hele, neházej teď flintu do žita. Přece jen, je to krátká doba na ujasnění si situace.
To bys nevěřila, kolik nevěrníků (skutečných nebo jen virtuálních) si balilo kufry a pak se zas připlížilo zpět domů.
A rozvod taky není hned, to nějakou dobu trvá, takže nic teď hned nekončí.
Můžete se k sobě po čase vrátit a považovat to za první krizi manželství.
Otázka je, jak bys to ustála do budoucna ty, abys mu to pořád nepřipomínala (a hlavně abys to pořád nepřipomínala sobě).
Držím palce, Jess.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#10 8. 11. 2013 10:34

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: 14 dní po svatbě konec

No i kdyz jsi ho vyhodila ,tak je mi divne ,ze to tak rychle vzdal ,sbalil veci a Cau...Jestli jsi mu tak trochu nenahrala.Treba mel chut vyzkouset neco noveho a ozenil se jen proto ,ze se to ocekava.Ja nevim,manzelstvi je dulezity krok a takhle resit prvni manzelskou krizi mi prijde dosti lehkomyslne.A to z obou stran,on nechce aby jste to napravili?

Není tady

 

#11 8. 11. 2013 11:42

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: 14 dní po svatbě konec

Jak píše helena- ai fakt byl oženěn a problém ve vztahu byl dřív.
Udělal přesně to, co mu bylo řečeno: sbalil se a vypadl. Což by udělal každý po přečtěný Tvých příspěvků. Nevěřím, že mail byl "náhodou" přečtený.

Není tady

 

#12 8. 11. 2013 11:44

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

Eva. napsal(a):

[
A co víc jsi chtěla, než promiň a mrzí mě to? va

třeba aby donesl kytku, počkal před prací, chtěl se o tom bavit, psal mi smsky.prostě jsem chtěla vedět, že mu za to žádná jiná nestojí, že mi to řekne, že toho nechá. ale nic takové neřekl. takže asi mu za to stojí a já se s tím musím smířit.

Není tady

 

#13 8. 11. 2013 11:46

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

mikuelini napsal(a):

No i kdyz jsi ho vyhodila ,tak je mi divne ,ze to tak rychle vzdal ,sbalil veci a Cau...Jestli jsi mu tak trochu nenahrala.Treba mel chut vyzkouset neco noveho a ozenil se jen proto ,ze se to ocekava.Ja nevim,manzelstvi je dulezity krok a takhle resit prvni manzelskou krizi mi prijde dosti lehkomyslne.A to z obou stran,on nechce aby jste to napravili?

Oženil se proto, že sám chtěl. do ničeho jsem ho nenutila. taky už si myslím že jsem mu nahrála, a částečně mu pomohla urychlit něco, co v sobě řešil.ale mohl přijít před svatbou a říct, že se necítí, nebo cokoliv.

napravit to nechce, chce být sám a taky chce zjistit, jestli mu ta nová za to stojí. i když ne, ke mě se nevrátí, protože si myslí, že bych mu už nedokázala věřit.

Není tady

 

#14 8. 11. 2013 11:47

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

rudolf napsal(a):

Jak píše helena- ai fakt byl oženěn a problém ve vztahu byl dřív.
Udělal přesně to, co mu bylo řečeno: sbalil se a vypadl. Což by udělal každý po přečtěný Tvých příspěvků. Nevěřím, že mail byl "náhodou" přečtený.

problémy jsme měli, ale né nijak závažné. taky chápu že se sbalil a vypadl. vím, že jsem to přehnala, ale nikdy jsem takovou situaci neřešila, tak jsem chrlila ze sebe věci, které zpátky vzít nejdou. a ani neznám jeho hesla do mailu. takže opravdu si tentokrát nedal pozor.

Není tady

 

#15 8. 11. 2013 11:49

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 14 dní po svatbě konec

No dobre, ale prepáč: Možno aj on trochu očakával niečo iné ako: zbaž sa a vypadni, nemyslíš? Štrnás dní po svadbe... Keď to otočím, ja u teba mám pocit, že ti viac záležalo (alebo možno záleží) na vlastnom egouškovi ako na trebárs na tom, PREČO sa to celé stalo, či to bolo dlhodobejšie alebo len bezvýznamný úlet, apod...  Mám z toho pocit, že na manželstvo ste ešte neboli zrelí ani jeden, maximálne tak na krásnu, vežkú svadbu. kapitulation


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#16 8. 11. 2013 12:14

mikuelini
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 1. 2007
Příspěvky: 611

Re: 14 dní po svatbě konec

flower napsal(a):

mikuelini napsal(a):

No i kdyz jsi ho vyhodila ,tak je mi divne ,ze to tak rychle vzdal ,sbalil veci a Cau...Jestli jsi mu tak trochu nenahrala.Treba mel chut vyzkouset neco noveho a ozenil se jen proto ,ze se to ocekava.Ja nevim,manzelstvi je dulezity krok a takhle resit prvni manzelskou krizi mi prijde dosti lehkomyslne.A to z obou stran,on nechce aby jste to napravili?

Oženil se proto, že sám chtěl. do ničeho jsem ho nenutila. taky už si myslím že jsem mu nahrála, a částečně mu pomohla urychlit něco, co v sobě řešil.ale mohl přijít před svatbou a říct, že se necítí, nebo cokoliv.

napravit to nechce, chce být sám a taky chce zjistit, jestli mu ta nová za to stojí. i když ne, ke mě se nevrátí, protože si myslí, že bych mu už nedokázala věřit.

Mel se pochlapit a resit to pred snatkem.Podle mne je to zbabelost.Myslim si ,ze kdyby vse dobre klapalo ,tak to tak rychle nezabali.No neda se ,nutit ho nemuzes..Musis to akceptovat,je to urcite tezke ,ale uvidis,zvladnes to a jednou bude lip.

Není tady

 

#17 8. 11. 2013 12:47

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

Jessika napsal(a):

flower napsal(a):

já jsem právě nečekala, že se tak rychle vzdá. myslela jsem že bude bojovat, říkat mi jak o nic nejde, že je to kravina, že mu za to nikdo jiný nestojí, že si mě bral proto, že mě miluje. a ted sem to já, kdo o něj chce bojovat.

Holka zlatá, to musí hodně bolet. Ale víš - lepší teď, než za pár let a ještě navíc s dětma.
Vy jste asi měli "přechozený" vztah. Někdy se lidi po určité době rozejdou, někdy se chtějí posunout dál, někdy to vyjde a někdy ne. Hele, neházej teď flintu do žita. Přece jen, je to krátká doba na ujasnění si situace.
To bys nevěřila, kolik nevěrníků (skutečných nebo jen virtuálních) si balilo kufry a pak se zas připlížilo zpět domů.
A rozvod taky není hned, to nějakou dobu trvá, takže nic teď hned nekončí.
Můžete se k sobě po čase vrátit a považovat to za první krizi manželství.
Otázka je, jak bys to ustála do budoucna ty, abys mu to pořád nepřipomínala (a hlavně abys to pořád nepřipomínala sobě).
Držím palce, Jess.

moc ti děkuju za podporu. jak jsem psala, vím že jsem pokazila hodně věcí, že moje prvotní řešení po zjištění situace nebylo správné. ted bych se zachovala jinak. vím že to dokážu smazat, nepřipomínat. ale on asi nechce, protože už tam v tom někdo je. kdyby chtěl zpátky, ví že může. nevím co pro víc udělat. taky sem nechtěla první krizi řešit takhle. a takový problém jsme nikde neměli. pořád si vyčítám co jsem udělala špatně... ale i tak děkuju, třeba se jednou vrátí, a když ne, tak doufám že se s tím smířím

Není tady

 

#18 8. 11. 2013 12:49

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

Selima napsal(a):

No dobre, ale prepáč: Možno aj on trochu očakával niečo iné ako: zbaž sa a vypadni, nemyslíš? Štrnás dní po svadbe... Keď to otočím, ja u teba mám pocit, že ti viac záležalo (alebo možno záleží) na vlastnom egouškovi ako na trebárs na tom, PREČO sa to celé stalo, či to bolo dlhodobejšie alebo len bezvýznamný úlet, apod...  Mám z toho pocit, že na manželstvo ste ešte neboli zrelí ani jeden, maximálne tak na krásnu, vežkú svadbu. kapitulation

šlo mi o ten vztah. hledala jsem důvody co jsem udělala špatně, co ho k tomu vedlo. jen mi řekl,o zakázaném ovoci, a že moje chyba to není. já jsem na manželsvtí byla připravená, žili jsme spolu 5 let. a jestli on nebyl, tak to mě říct před svatbou. a ne hned po.. ale chápu ja to myslíš s tím egem. asi to tak ze začátku bylo. ale hrozně to bolelo ta zrada a bolí

Není tady

 

#19 8. 11. 2013 13:23

rudolf
♥♥♥♥---
Registrovaný: 25. 3. 2013
Příspěvky: 339

Re: 14 dní po svatbě konec

Ty na manželství taky nejsi připravrná- zatím se ti jen líbí ta svatba na manželství-nic jiného. Prostě se smiř s tím, že Ti nikdy nebude psát omluvné sms, nosit kytky. Žijes na zemi ne v červené knihovně. Prostě jsi si to pos!!rala

Není tady

 

#20 8. 11. 2013 14:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: 14 dní po svatbě konec

Tak ja si myslím, že ako prvý to pos.ral on - či už preto, že si ju vzal, hoci nechcel, alebo preto, že nevedel nič lepšie, len zahnú. Dospelí žudia by hádam mali vedie poveda aj NIE alebo NEVIEM, alebo počkajme ešte, prípadne "mám druhú"... a nie "rieši" problém tým, že si užavím u druhej smile
Ale uznávam, že ani Kvetinkina reakcia nie je práve najdospelejšia. Či už - hádam sa obaja aspoň poučia do ďalšieho, lepšieho vzahu.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#21 8. 11. 2013 16:43

dycinky
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: 14 dní po svatbě konec

flower napsal(a):

je mi 28 a byli sme spolu 6 let, z toho 5 let spolu žijeme. přestáli jsme spolu hodně věcí, i potrat, ktery nas zasahl. do mailu mi nelezu, jen jsem měla divný pocit, když mi dával počítač. byla jsem tam chvíli, pak jsem potřebovala dát zpět, a on si ten mail nestihl asi odhlásit. neznám ani jeho hesla. v mobilu jsem mu za celých 6 let nebyla a v mailu. plně jsem mu věřila  a on mi taky. měl mě asi hrozně jistou.
akorát mu ta nová stojí za to, že mě 14 dní po svatbě nechá a chce to s ní zkusit. nezradil jenom mě,ale těch 70 lidí, co máme rádi a byli na svatbě.

ale vím, že jsem horká hlava. ted bych to řešila jinak. asi bych mu to odpustila rychle. netrápila bych se 14 dní. jenže sem měla strach, když mu to hned projde, že to stejně nepřestane dělat. chtěla jsem ho postrašit, aby viděl, že o mě může přijít. čekala jsem že se bude omlouvat, prosit....

ted bych ho brala zpátky hned. odpustila bych. ale nevím jak to bude časem. nepřeju mu nic špatého, jen chci aby veděl, že mě nechal ve velkém bytě, s hypotékou, se všema věcma, a taky 400 km od rodiny. pro něj je to jednodušíí, když má naději na nový vztah.

ale moc ti děkuju za rozumný názor. zažila jsem jeden rozchod,ale tohle je jiné. pro mě závazek manželtví je strašně moc. to jsou všichni takoví, že slíbí něco, ale neví co?

a to jako vážně ?
Já teda nevím, ale myslím, že tohle by mě trápilo fakt nejmíň. Jestli ti spíš nevadí, že to budeš mudet vysvětlovat - že nejste tak brzo po svadbě spolu.

Není tady

 

#22 8. 11. 2013 17:25

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

dycinky napsal(a):

flower napsal(a):

je mi 28 a byli sme spolu 6 let, z toho 5 let spolu žijeme. přestáli jsme spolu hodně věcí, i potrat, ktery nas zasahl. do mailu mi nelezu, jen jsem měla divný pocit, když mi dával počítač. byla jsem tam chvíli, pak jsem potřebovala dát zpět, a on si ten mail nestihl asi odhlásit. neznám ani jeho hesla. v mobilu jsem mu za celých 6 let nebyla a v mailu. plně jsem mu věřila  a on mi taky. měl mě asi hrozně jistou.
akorát mu ta nová stojí za to, že mě 14 dní po svatbě nechá a chce to s ní zkusit. nezradil jenom mě,ale těch 70 lidí, co máme rádi a byli na svatbě.

ale vím, že jsem horká hlava. ted bych to řešila jinak. asi bych mu to odpustila rychle. netrápila bych se 14 dní. jenže sem měla strach, když mu to hned projde, že to stejně nepřestane dělat. chtěla jsem ho postrašit, aby viděl, že o mě může přijít. čekala jsem že se bude omlouvat, prosit....

ted bych ho brala zpátky hned. odpustila bych. ale nevím jak to bude časem. nepřeju mu nic špatého, jen chci aby veděl, že mě nechal ve velkém bytě, s hypotékou, se všema věcma, a taky 400 km od rodiny. pro něj je to jednodušíí, když má naději na nový vztah.

ale moc ti děkuju za rozumný názor. zažila jsem jeden rozchod,ale tohle je jiné. pro mě závazek manželtví je strašně moc. to jsou všichni takoví, že slíbí něco, ale neví co?

a to jako vážně ?
Já teda nevím, ale myslím, že tohle by mě trápilo fakt nejmíň. Jestli ti spíš nevadí, že to budeš mudet vysvětlovat - že nejste tak brzo po svadbě spolu.

já se nebojím nikomu nic říct. vím že rodina bude stát při mě,  a podpoří mě. to je to jeho další důvod že se nevrátí, že by se jim nedokázal podívat do očí.

Není tady

 

#23 8. 11. 2013 17:28

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: 14 dní po svatbě konec

Tak nevím jestli jsem jediná, ale flower si nemá co vyčítat.

Manžel si 14 dní po svatbě píše s nějakou cizí ženskou a ona se jako na něj měla usmívat a dělat mu obídky, večeře a tak? Sorry, ale KAŽDÁ z vás by vyletěla. Já se narovinu přiznám, že bych měla taky před očima černo a byl by to fičák.
A rozhodně bych si potom ani na chvíli nemyslela, že jsem to posrala 8)

Jedíný, kdo to podelal, je on. A sory....promiň a mrzí mě to je opravdu trošku málo. Ne.

Není tady

 

#24 8. 11. 2013 17:32

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: 14 dní po svatbě konec

flower - drž se. Myslím, že kdo by tady měl něco napravovat, je tvůj muž. Pokud nechce, tak to vypadá že se vlastně ani nechtěl ženit a tady tohle mu nahrálo "do karet".

Ode mě kdysi odešel za jinou ženou manžel, po jejich asi 14 denní známosti. My spolu měli...teda máme...syna. Bylo to hodně těžké. Ale nedokážu si představit, jak bych se cítila, kdyby se mi to stalo po svatbě sad
Ale ty to zvládneš, musíš wink

Není tady

 

#25 8. 11. 2013 17:49

flower
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 105

Re: 14 dní po svatbě konec

Kuřátko napsal(a):

flower - drž se. Myslím, že kdo by tady měl něco napravovat, je tvůj muž. Pokud nechce, tak to vypadá že se vlastně ani nechtěl ženit a tady tohle mu nahrálo "do karet".

Ode mě kdysi odešel za jinou ženou manžel, po jejich asi 14 denní známosti. My spolu měli...teda máme...syna. Bylo to hodně těžké. Ale nedokážu si představit, jak bych se cítila, kdyby se mi to stalo po svatbě sad
Ale ty to zvládneš, musíš wink

Kuřátko moc děkuju. je to hrozně těžké ve všech směrech. nechal samotnou s velkým bytem, hypotékou, všema věcma. ted ještě musím vyzvednout fotky a video ze svatby. všechno zaplatit. nevím jestli to zvládnu. kvuli němu jsem v jiném městě, než mám rodinu. a před svatbou to mohl utnout. protože jsme měli menší hádku a já se ptala, jestli to opravdu chce. a on že své rozhodnutí nemění..
ale děkuju ti za podporu. člověk má výčitky že mohl udělat něco jinak, ale je pozdě.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů